Hledat

Ubytování

Rosso Aparthotel Aparthotel

1 Kostolné námestie, 071 01 Michalovce, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Aparthotel) Rosso Aparthotel. Rosso Aparthotel se nachází v Michalovcích, 45 km od města Sátoraljaújhely, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rosso Aparthotel se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj).

Popis ubytování Rosso Aparthotel

Ubytování je vzdálené 49 km od Košic a 32 km od Užhorodu. Všechny apartmány mají klimatizaci, TV s plochou obrazovkou, obývací pokoj s pohovkou, dobře vybavenou kuchyň s jídelním koutem a vlastní koupelnu s bidetem, přezůvkami a fénem. Rosso Aparthotel se nachází v Michalovcích, 45 km od města Sátoraljaújhely, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se v aparthotelu podává à la carte a italská snídaně. Rosso Aparthotel stojí 51 km od mezinárodního letiště Košice. K dispozici je také lednice, varná deska a rychlovarná konvice. Rosso Aparthotel má také terasu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Michalovce

Hotel Mousson

9,2

Hotel Mousson

Ubytování (Hotel) Hotel Mousson. Tento 4hvězdičkový klimatizovaný hotel se nachází 1,5 km od hlavního vlakového nádraží v Michalovcích a 20 minut chůze od Zemplínského muzea. Ubytování Hotel Mousson se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Hotel Mousson má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Mousson momentálně evidujeme 388 recenzí.

Apartmán v centre Michaloviec

9,1

Apartmán v centre Michaloviec

Ubytování (Apartmán) Apartmán v centre Michaloviec. Apartmán v centru Michaloviec se nachází v Michalovcích v Košickém kraji a nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi, fitness centrum a terasu. Ubytování Apartmán v centre Michaloviec se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Apartmán v centre Michaloviec má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán v centre Michaloviec momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán blízko centra mesta

9

Apartmán blízko centra mesta

Ubytování (Apartmán) Apartmán blízko centra mesta. Apartmán blízko centra mesta is situated in Michalovce. The accommodation is 20 km from Humenné. Ubytování Apartmán blízko centra mesta se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj).

Wellness Hotel Vinnay

9

Wellness Hotel Vinnay

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Vinnay. Wellness Hotel Vinnay se nachází na břehu Vinianského jezera, 8 km od obce Michalovce a 2 km od rekreační oblasti Zemplínská Šírava s termálním parkem. Ubytování Wellness Hotel Vinnay se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Wellness Hotel Vinnay má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Wellness Hotel Vinnay momentálně evidujeme 227 recenzí.

Útulný apartmán blízko centra

8,5

Útulný apartmán blízko centra

Ubytování (Apartmán) Útulný apartmán blízko centra. Útulný apartmán blízko centra se nachází v Michalovcích. 44 km od města Sátoraljaújhely. Ubytování Útulný apartmán blízko centra se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj).

Hotel Slnecny Dvor

8,5

Hotel Slnecny Dvor

Ubytování (Hotel) Hotel Slnecny Dvor. Hotel Slnečný Dvor se nachází na okraji města Michalovce, 15 km od přehrady Zemplínská šírava, a nabízí ubytování s koupelnou, restauraci, bar, terasu,... Ubytování Hotel Slnecny Dvor se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Hotel Slnecny Dvor má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Slnecny Dvor momentálně evidujeme 40 recenzí.

Hotel Druzba

8

Hotel Druzba

Ubytování (Hotel) Hotel Druzba. Tento hotel stojí na začátku pěší zóny v centru Michalovců. Nabízí restauraci v mysliveckém stylu a hernu s ruletou. Ubytování Hotel Druzba se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Hotel Druzba má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Druzba momentálně evidujeme 511 recenzí.

Biela Labuť

6,4

Biela Labuť

Ubytování (Penzion) Biela Labuť. Penzion Biela Labuť se nachází ve městě Michalovce a nabízí restauraci, bar a společný prostor pro posezení. Ubytování Biela Labuť se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Biela Labuť má celkové hodnocení 6,4. Pro Penzion Biela Labuť momentálně evidujeme 18 recenzí.

Ubytovna Máj

5,9

Ubytovna Máj

Ubytování (Penzion) Ubytovna Máj. Retro Penzión Máj se nachází v Michalovcích a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, terasu a bar. Pokoje v Penziónu Máj jsou vybavené šatní skříní. Ubytování Ubytovna Máj se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Ubytovna Máj má celkové hodnocení 5,9. Pro Penzion Ubytovna Máj momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmán Prímestká Oblasť, Zemplínska Šírava

Apartmán Prímestká Oblasť, Zemplínska Šírava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Prímestká Oblasť, Zemplínska Šírava. Apartmán Prímestká Oblasť, Zemplínska Šírava is set in Michalovce and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartmán Prímestká Oblasť, Zemplínska Šírava se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj).

R+R Apartments

R+R Apartments

Ubytování (Apartmán) R+R Apartments. Situated in Michalovce, 21 km from Humenné, R+R Apartments features a fitness centre and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytování R+R Apartments se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovania

Ubytovania

Ubytování (Bed and breakfast) Ubytovania. Ubytovania je bed and breakfast situovaný v Michalovcích. Nabízí terasu, restauraci a bar. Ubytování Ubytovania se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj).

Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava

Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava

Ubytování (Vila) Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava. Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava is set in Michalovce. The accommodation features free WiFi. Ubytování Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj).

Petra Jilemnického

Petra Jilemnického

Ubytování (Apartmán) Petra Jilemnického. Petra Jilemnického is set in Michalovce. This apartment offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Petra Jilemnického se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán Zemplínská šírava

Apartmán Zemplínská šírava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Zemplínská šírava. Located in Michalovce in the Košický kraj region, Apartmán Zemplínská šírava features a balcony and lake views. Ubytování Apartmán Zemplínská šírava se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Pro Apartmán Apartmán Zemplínská šírava nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.