Hledat

Ubytování

Relax Vila Lipno- apartmán v podkroví u pláže Windy Point Apartmán

Bližná 36, Černá v Pošumaví, 382 26, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Relax Vila Lipno- apartmán v podkroví u pláže Windy Point. Relax Vila Lipno se nachází v Černé v Pošumaví v Jihočeském kraji. apartmán v Apartmán podkroví u pláže Windy Point má terasu a výhled na jezero. Ubytování Relax Vila Lipno- apartmán v podkroví u pláže Windy Point se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Popis ubytování Relax Vila Lipno- apartmán v podkroví u pláže Windy Point

Lipno-apartmán v podkroví u pláže Windy Point stojí 50 km od Lince. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Ubytování je vzdálené 18 km od Českého Krumlova a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Relax Vila Lipno se nachází v Černé v Pošumaví v Jihočeském kraji. Toto ubytování se nachází 1 minutu chůze od pláže. Tento apartmán má 1 ložnici, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu s vanou nebo sprchou. Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice. apartmán v Apartmán podkroví u pláže Windy Point má terasu a výhled na jezero. Relax Vila stojí 50 km od Pasova.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Plá E;

Jiná ubytování ve městě Černá v Pošumaví

Penzion Malé Lipno

9,7

Penzion Malé Lipno

Ubytování (Penzion) Penzion Malé Lipno. Penzion Malé Lipno se nachází v Černé v Pošumaví a nabízí soukromou pláž, gril a pokoje s kuchyňským koutem a koupelnou. Ubytování Penzion Malé Lipno se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Malé Lipno má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Malé Lipno momentálně evidujeme 29 recenzí.

Chata Dandelion

9,6

Chata Dandelion

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Dandelion. Chata Dandelion se nachází v Černé v Pošumaví a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. U tohoto prázdninového domu je zahrada. Ubytování Chata Dandelion se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chata Dandelion má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Chata Dandelion momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzion Elias

9,5

Penzion Elias

Ubytování (Penzion) Penzion Elias. Penzion Elias se nachází v obci Černá v Pošumaví a nabízí zázemí pro vodní sporty, lyžárnu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Elias se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Elias má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Elias momentálně evidujeme 107 recenzí.

Apartmán Černá v Pošumaví

9,5

Apartmán Černá v Pošumaví

Ubytování (Apartmán) Apartmán Černá v Pošumaví. Apartmán Černá v Pošumaví se nachází v Černé v Pošumaví v Jižních Čechách a nabízí ubytování v budově z roku 2015, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Černá v Pošumaví se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Černá v Pošumaví má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Černá v Pošumaví momentálně evidujeme 95 recenzí.

ABC apartments

9,4

ABC apartments

Ubytování (Apartmán) ABC apartments. ABC Apartmány se nachází v centru města Černá v Pošumaví, 15 km od lyžařského areálu Kramolín, a nabízí ubytování v prostorných studiích a bezplatné Wi-Fi. Ubytování ABC apartments se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování ABC apartments má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán ABC apartments momentálně evidujeme 131 recenzí.

Pension Calla

9,3

Pension Calla

Ubytování (Penzion) Pension Calla. Pension Calla se nachází pouhých 50 metrů od soukromé travnaté pláže na Lipenské přehradě. Ubytování Pension Calla se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension Calla má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Pension Calla momentálně evidujeme 257 recenzí.

Apartmány Lipno-Žlábek

9,3

Apartmány Lipno-Žlábek

Ubytování (Apartmán) Apartmány Lipno-Žlábek. Apartmány Lipno-Žlábek se nacházejí v Černé v Pošumaví a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i zahradu s grilem. K dispozici je také sauna. Ubytování Apartmány Lipno-Žlábek se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Lipno-Žlábek má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Lipno-Žlábek momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartments U Jezera Černá

9,3

Apartments U Jezera Černá

Ubytování (Apartmán) Apartments U Jezera Černá. Apartmány U Jezera Černá se nacházejí v Černé v Pošumaví a nabízejí gril i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments U Jezera Černá se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartments U Jezera Černá má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartments U Jezera Černá momentálně evidujeme 21 recenzí.

Penzion Rak

9

Penzion Rak

Ubytování (Penzion) Penzion Rak. Penzion Rak se nachází v malé obci Černá v Pošumaví, na břehu Lipenské přehrady. Nabízí pokoje s TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi zdarma a venkovní bazén. Ubytování Penzion Rak se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Rak má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Rak momentálně evidujeme 31 recenzí.

Penzion Sen

8,9

Penzion Sen

Ubytování (Penzion) Penzion Sen. Tento penzion s rodinnou atmosférou se nachází v Černé v Pošumaví a byl postaven v roce 2010. Ubytování Penzion Sen se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Sen má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Sen momentálně evidujeme 182 recenzí.

Apartment Cerna v Posumavi Nr.

8,9

Apartment Cerna v Posumavi Nr.

Ubytování (Apartmán) Apartment Cerna v Posumavi Nr.. Apartmán Černá v Pošumaví Nr. se nachází v Černé v Pošumaví a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Cerna v Posumavi Nr. se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Cerna v Posumavi Nr. má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartment Cerna v Posumavi Nr. momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion Planicka

8,7

Penzion Planicka

Ubytování (Penzion) Penzion Planicka. Penzion Plánička se nachází v Černé v Pošumaví a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bar, pokojovou službu a restauraci. Ubytování Penzion Planicka se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Planicka má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Planicka momentálně evidujeme 42 recenzí.

Apartmány Panelka

8,7

Apartmány Panelka

Ubytování (Apartmány) Apartmány Panelka. Apartmány Panelka se nachází v Černé v Pošumaví. Nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a zahradu. Ubytování Apartmány Panelka se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Apartment Cerna v Posumavi - 05

8,6

Apartment Cerna v Posumavi - 05

Ubytování (Apartmán) Apartment Cerna v Posumavi - 05. Apartmány Černá v Pošumaví - 05 se nachází v Černé v Pošumaví a nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na jezero. Ubytování Apartment Cerna v Posumavi - 05 se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Cerna v Posumavi - 05 má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartment Cerna v Posumavi - 05 momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmány ČERNÝ KOHOUT

8,6

Apartmány ČERNÝ KOHOUT

Ubytování (Aparthotel) Apartmány ČERNÝ KOHOUT. Apartmány ČERNÝ KOHOUT se nachází v Černé v Pošumaví v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány ČERNÝ KOHOUT se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Jestřábí

8,5

Hotel Jestřábí

Ubytování (Hotel) Hotel Jestřábí. Hotel Jestřábí se nachází u vody v Černé v Pošumaví a nabízí soukromý úsek pláže. Hosté zde mohou využít tenisový kurt, zahradu a další zařízení. Ubytování Hotel Jestřábí se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Jestřábí má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Jestřábí momentálně evidujeme 17 recenzí.

Woodka

8

Woodka

Ubytování (Kemp) Woodka. Woodka se nachází v Černé v Pošumaví. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Woodka se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmany Slavkovice u Lipenskeho jezera

8

Apartmany Slavkovice u Lipenskeho jezera

Ubytování (Apartmány) Apartmany Slavkovice u Lipenskeho jezera. Apartmány Slavkovice u Lipenského jezera se nachází v Černé v Pošumaví a nabízí ubytování se zahradou. Ubytování Apartmany Slavkovice u Lipenskeho jezera se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Kemp Jestřábí I.

8

Kemp Jestřábí I.

Ubytování (Kemp) Kemp Jestřábí I.. Kemp Jestřábí I. v Černé v Pošumaví nabízí vybavení pro vodní sporty a Wi-Fi zdarma. Ubytování Kemp Jestřábí I. se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Kemp Jestřábí I. má celkové hodnocení 8. Pro Kemp Kemp Jestřábí I. momentálně evidujeme 31 recenzí.

Hotel Racek

7,6

Hotel Racek

Ubytování (Hotel) Hotel Racek. Hotel Racek se nachází na břehu Lipenského jezera v obci Černá v Pošumaví v chráněné krajině Šumavy. Ubytování Hotel Racek se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Racek má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Hotel Racek momentálně evidujeme 292 recenzí.

U Maminky

7,3

U Maminky

Ubytování (Vila) U Maminky. U Maminky se nachází v Černé v Pošumaví v Jihočeském kraji. Nabízí zahradu a soukromé neplacené parkoviště. České Budějovice jsou vzdálené 35 km. Ubytování U Maminky se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Mobile Houses

7,1

Mobile Houses

Ubytování (Prázdninový dům) Mobile Houses. Mobile Houses se nachází v Černé v Pošumaví, 50 km od Linze, a nabízí zahradu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi připojení. Ubytování Mobile Houses se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Mobile Houses má celkové hodnocení 7,1. Pro Prázdninový dům Mobile Houses momentálně evidujeme 39 recenzí.

Černá v Pošumaví Apartmán

Černá v Pošumaví Apartmán

Ubytování (Privát) Černá v Pošumaví Apartmán. Černá v Pošumaví Apartmán se nachází v Černé v Pošumaví v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. 38 km od Waldkirchenu. Ubytování Černá v Pošumaví Apartmán se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa Lipno

Chalupa Lipno

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Lipno. Situated in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Chalupa Lipno has a garden. The accommodation is 30 km from Bad Leonfelden. Ubytování Chalupa Lipno se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán u Vrbů

Apartmán u Vrbů

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Vrbů. Situated in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Apartmán u Vrbů features a garden. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Apartmán u Vrbů se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Apartment Cerna v Posumavi with lake View I

Apartment Cerna v Posumavi with lake View I

Ubytování (Apartmán) Apartment Cerna v Posumavi with lake View I. Apartment Cerna v Posumavi with lake View I se nachází Černé v Pošumaví v Jihočeském kraji. Ubytování Apartment Cerna v Posumavi with lake View I se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Apartment Cerna v Posumavi with lake View I nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Comfortable apartment with private terrace, 150 m from the beach and the lake Lipno

Comfortable apartment with private terrace, 150 m from the beach and the lake Lipno

Ubytování (Prázdninový dům) Comfortable apartment with private terrace, 150 m from the beach and the lake Lipno. Set in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Comfortable apartment with private terrace, 150 m from the beach and the lake Lipno features a garden. Ubytování Comfortable apartment with private terrace, 150 m from the beach and the lake Lipno se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Lipno-Wave

Lipno-Wave

Ubytování (Penzion) Lipno-Wave. Located in Černá v Pošumaví, Lipno-Wave features a bar, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Lipno-Wave se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Relax Vila Lipno 1 u pláže Windy Point

Relax Vila Lipno 1 u pláže Windy Point

Ubytování (Prázdninový dům) Relax Vila Lipno 1 u pláže Windy Point. Relax Vila Lipno 1 u pláže Windy Point se nachází v Černé v Pošumaví v Jihočeském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. 18 km od Českého Krumlova. Ubytování Relax Vila Lipno 1 u pláže Windy Point se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Relax Vila Lipno 2 u pláže Windy Point

Relax Vila Lipno 2 u pláže Windy Point

Ubytování (Prázdninový dům) Relax Vila Lipno 2 u pláže Windy Point. Relax Vila Lipno 2 u pláže Windy Point se nachází v Černé v Pošumaví v Jihočeském kraji a nabízí terasu a výhled na jezero. Ubytování Relax Vila Lipno 2 u pláže Windy Point se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Rekreační dům u Lipna

Rekreační dům u Lipna

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreační dům u Lipna. Located in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Rekreační dům u Lipna features a garden. Guests have access to free WiFi. Ubytování Rekreační dům u Lipna se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Lipno Šumava

Apartmány Lipno Šumava

Ubytování (Apartmány) Apartmány Lipno Šumava. Apartmány Lipno Šumava se nacházejí v Černé v Pošumaví, 33 km od Bad Leonfeldenu. Nabízejí zázemí pro vodní sporty a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Lipno Šumava se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Lipno Lakeview relax

Lipno Lakeview relax

Ubytování (Apartmány) Lipno Lakeview relax. Lipno Lake View se nachází v Černé v Pošumaví a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyňským koutem a terasou. Ubytování Lipno Lakeview relax se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Chata Bellis

Chata Bellis

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Bellis. Situated in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Chata Bellis has a balcony. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytování Chata Bellis se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Moderní byt v Relax Vila Lipno u pláže Windy Point

Moderní byt v Relax Vila Lipno u pláže Windy Point

Ubytování (Apartmán) Moderní byt v Relax Vila Lipno u pláže Windy Point. Moderní byt v Relax Vila Lipno u pláží Windy Point se nachází v Černé v Pošumaví v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. Ubytování Moderní byt v Relax Vila Lipno u pláže Windy Point se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Comfortable Apartment near Lake in Czech Republic

Comfortable Apartment near Lake in Czech Republic

Ubytování (Prázdninový dům) Comfortable Apartment near Lake in Czech Republic. Set in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Comfortable Apartment near Lake in Czech Republic has a garden. Ubytování Comfortable Apartment near Lake in Czech Republic se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Holiday home in Cerna v Posumavi 1908

Holiday home in Cerna v Posumavi 1908

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Cerna v Posumavi 1908. Holiday home in Cerna v Posumavi 1908 is situated in Černá v Pošumaví. This property offers access to free WiFi. Ubytování Holiday home in Cerna v Posumavi 1908 se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home in Cerna v Posumavi 1908 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.