Hledat

Ubytování

Popis ubytování Penzion Zefir

Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Penzion Zefir má také terasu. Penzion Zefir se nachází v Bojnicích a nabízí bezplatné Wi-Fi, sezónní venkovní bazén, bar a zahradu. Na letiště Piešťany je to 58 km. Ubytování je vzdálené méně než 1 km od Bojnického zámku a 20 minut chůze od lázní Bojnice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Parkování zdarma
  • Domácí zvířata povolena
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Bojnice

Apartmán Love Bojnice

10

Apartmán Love Bojnice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Love Bojnice. Apartmán Love Bojnice nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Bojnicích, necelý 1 km od Bojnického zámku a 1,7 km od Bojnických lázní. Ubytování Apartmán Love Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Víkendový dom Relax

9,9

Víkendový dom Relax

Ubytování (Venkovský dům) Víkendový dom Relax. Víkendový dom Relax se nachází v Bojnicích, pouhých 200 metrů od Bojnického zámku a 1,4 km od Lázní Bojnice. Ubytování Víkendový dom Relax se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Víkendový dom Relax má celkové hodnocení 9,9. Pro Venkovský dům Víkendový dom Relax momentálně evidujeme 42 recenzí.

Privat pod Zamkom

9,8

Privat pod Zamkom

Ubytování (Privát) Privat pod Zamkom. Privat pod Zamkom se nachází v Bojnicích. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, terasu a výhled do zahrady. Na místě je k dispozici také satelitní TV. Ubytování Privat pod Zamkom se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Privat pod Zamkom má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Privat pod Zamkom momentálně evidujeme 183 recenzí.

Vendelin Apartmany

9,8

Vendelin Apartmany

Ubytování (Apartmány) Vendelin Apartmany. Vendelin - apartmanovy dom stojí 400 metrů od centra obce Bojnice. Nabízí ubytování ve 3patrové budově bez výtahu, s kuchyňským koutem a satelitní TV. Ubytování Vendelin Apartmany se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Vendelin Apartmany má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Vendelin Apartmany momentálně evidujeme 238 recenzí.

P&P apartmán Bojnice

9,8

P&P apartmán Bojnice

Ubytování (Apartmán) P&P apartmán Bojnice. P&P apartmán Bojnice se nachází v Bojnicích, 2,3 km od Bojnického zámku a 4 km od lázní Bojnice. Ubytování P&P apartmán Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování P&P apartmán Bojnice má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán P&P apartmán Bojnice momentálně evidujeme 11 recenzí.

Chata Hlboké

9,7

Chata Hlboké

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Hlboké. Chata Hlboké nabízí ubytování v Bojnicích, 2,1 km od Bojnického zámku. Lázně Bojnice jsou odsud 2,5 km. Tento prázdninový dům má 1 koupelnu. Ubytování Chata Hlboké se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartments Hradný Mur

9,7

Apartments Hradný Mur

Ubytování (Apartmány) Apartments Hradný Mur. Apartmány Hradný Mur se nacházejí v Bojnicích, 200 metrů od Bojnického zámku a 1,7 km od lázní Bojnice. Nabízejí výhled do zahrady, saunu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Hradný Mur se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Apartments Hradný Mur má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartments Hradný Mur momentálně evidujeme 206 recenzí.

Apartmány Malý Princ

9,7

Apartmány Malý Princ

Ubytování (Apartmány) Apartmány Malý Princ. Apartmány Malý Princ se nachází v Bojnicích, 400 metrů od Bojnického zámku a 1,9 km od lázní Bojnice, a nabízí výhled na město, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Malý Princ se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Apartmány Malý Princ má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartmány Malý Princ momentálně evidujeme 453 recenzí.

Ubytovanie Alej Bojnice

9,7

Ubytovanie Alej Bojnice

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Alej Bojnice. Tento nekuřácký penzion se nachází jen 100 metrů od Bojnického zámku. Ubytování Ubytovanie Alej Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Ubytovanie Alej Bojnice má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Ubytovanie Alej Bojnice momentálně evidujeme 74 recenzí.

Ubytovanie blízko centra s pekným výhľadom

9,6

Ubytovanie blízko centra s pekným výhľadom

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie blízko centra s pekným výhľadom. Ubytovanie blízko centra s pekným výhľadom se nachází asi 800 metrů od Bojnického zámku a nabízí ubytování s balkonem a kávovarem. Ubytování Ubytovanie blízko centra s pekným výhľadom se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Bojnicky Dom

9,6

Bojnicky Dom

Ubytování (Prázdninové domy) Bojnicky Dom. Bojnický Dom se nachází se v lázeňském městě Bojnice, 1200 metrů od Bojnického hradu a zoologické zahrady. Ubytování Bojnicky Dom se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Bojnicky Dom má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninové domy Bojnicky Dom momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmany Hujer

9,5

Apartmany Hujer

Ubytování (Apartmány) Apartmany Hujer. Penzion Hujer se nachází 50 metrů od zoo, je obklopený zahradou a nabízí studia s bezplatným Wi-Fi i TV s plochou obrazovkou a výhled na Bojnický zámek. Ubytování Apartmany Hujer se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Apartmany Hujer má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmany Hujer momentálně evidujeme 374 recenzí.

Apartmán SUN wines

9,5

Apartmán SUN wines

Ubytování (Apartmán) Apartmán SUN wines. Apartmán SUN wine se nachází ve městě Bojnice, 200 metrů od Bojnického zámku a 1,6 km od lázní Bojnice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a bar. Ubytování Apartmán SUN wines se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Apartmán SUN wines má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán SUN wines momentálně evidujeme 15 recenzí.

Ubytovanie pri Kúpeľoch

9,5

Ubytovanie pri Kúpeľoch

Ubytování (Penzion) Ubytovanie pri Kúpeľoch. Ubytovanie pri Kúpeľoch se nachází v Bojnicích, 90 metrů od lázní Bojnice a 1,1 km od Bojnického zámku, a nabízí sdílený salonek, neplacené soukromé... Ubytování Ubytovanie pri Kúpeľoch se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Elizabet

9,5

Elizabet

Ubytování (Apartmán) Elizabet. Apartmán Elizabet se nachází 100 metrů od hradu Bojnice a nabízí výhled do zahrady, balkon, rychlovarnou konvici, bezplatné Wi-Fi, bar, terasu a... Ubytování Elizabet se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Elizabet má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Elizabet momentálně evidujeme 65 recenzí.

Penzión MERIDIANA BOJNICE

9,4

Penzión MERIDIANA BOJNICE

Ubytování (Penzion) Penzión MERIDIANA BOJNICE. Penzión MERIDIANA BOJNICE se nachází v lázeňském městě Bojnice, 1,8 km od Bojnického zámku a nabízí bar, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Penzión MERIDIANA BOJNICE se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzión MERIDIANA BOJNICE má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzión MERIDIANA BOJNICE momentálně evidujeme 22 recenzí.

Penzion Termal

9,4

Penzion Termal

Ubytování (Penzion) Penzion Termal. Penzion Termal se nachází pouhých 100 metrů od termálních lázní Bojnice a nabízí ubytování se satelitní TV, restauraci s terasou, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Penzion Termal se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzion Termal má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Termal momentálně evidujeme 302 recenzí.

Penzión Galéria

9,4

Penzión Galéria

Ubytování (Penzion) Penzión Galéria. K dispozici je bankomat a terasa. Pokoje mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, koupelnu se sprchou a fénem, ledničku a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzión Galéria se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzión Galéria má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzión Galéria momentálně evidujeme 131 recenzí.

Apartmán Tribeč Bojnice

9,4

Apartmán Tribeč Bojnice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tribeč Bojnice. Featuring garden views, Apartmán Tribeč Bojnice features accommodation with a patio and a kettle, around 1.3 km from Bojnice Castle. Ubytování Apartmán Tribeč Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Apartmán Tribeč Bojnice má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Tribeč Bojnice momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmány Hillfort

9,3

Apartmány Hillfort

Ubytování (Apartmány) Apartmány Hillfort. Privat Hillfort se nachází 100 metrů od zámku Bojnice a nabízí kompletně vybavené apartmány a Wi-Fi připojení k internetu zdarma. Ubytování Apartmány Hillfort se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Apartmány Hillfort má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Apartmány Hillfort momentálně evidujeme 113 recenzí.

Apartmán Lana Bojnice

9,3

Apartmán Lana Bojnice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lana Bojnice. Apartmán Lana Bojnice se nachází v Bojnicích, necelý 1 km od Bojnického zámku, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Apartmán Lana Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytovanie Luky

9,3

Ubytovanie Luky

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Luky. Ubytovanie Luky se nachází v Bojnici, necelý 1 km od hradu Bojnice, a nabízí zahradu, nekuřácké ubytování, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Ubytovanie Luky se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Ubytovanie Luky má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Ubytovanie Luky momentálně evidujeme 44 recenzí.

Apartmány I - KAfe Bojnice

9,3

Apartmány I - KAfe Bojnice

Ubytování (Apartmány) Apartmány I - KAfe Bojnice. Apartmány I - KAfe Bojnice se nacházejí v Bojnicích v Trenčianském kraji, nedaleko Bojnického zámku a lázní Bojnice, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Apartmány I - KAfe Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartments renesance 1

9,2

Apartments renesance 1

Ubytování (Apartmán) Apartments renesance 1. Apartments renesance 1 se nachází v Bojnicích, 300 metrů od Bojnického zámku a necelý 1 km od lázní Bojnice. Ubytování Apartments renesance 1 se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Zelený Dom

9,2

Zelený Dom

Ubytování (Penzion) Zelený Dom. Zelený Dom se nachází v centru města Bojnice, jen 1 km od Bojnického zámku a zoo. Ubytování Zelený Dom se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Zelený Dom má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Zelený Dom momentálně evidujeme 222 recenzí.

Penzión Kastelán

9,2

Penzión Kastelán

Ubytování (Penzion) Penzión Kastelán. Penzión Kastelán se nachází v Bojnici, jen 200 metrů od centra. Nabízí zahradu s altánem a grilem a pokoje s Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzión Kastelán se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzión Kastelán má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Kastelán momentálně evidujeme 301 recenzí.

Ubytovanie v sukromi Haragova

9,2

Ubytovanie v sukromi Haragova

Ubytování (Privát) Ubytovanie v sukromi Haragova. Ubytovanie v súkromí se nachází v Bojnicích, 10 minut jízdy od Prievidzy. Má zahradu a terasu. Ubytování Ubytovanie v sukromi Haragova se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Ubytovanie v sukromi Haragova má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Ubytovanie v sukromi Haragova momentálně evidujeme 192 recenzí.

Apartmány Teddy Bojnice

9,1

Apartmány Teddy Bojnice

Ubytování (Apartmány) Apartmány Teddy Bojnice. Apartment Teddy Bojnice se nachází 1,5 km od hradu Bojnice. Nabízí terasu, zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Teddy Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Apartmány Teddy Bojnice má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmány Apartmány Teddy Bojnice momentálně evidujeme 205 recenzí.

Folklórna chyža

9

Folklórna chyža

Ubytování (Chata) Folklórna chyža. Chata Folklórna chyža se nachází jen několik kroků od Bojnického zámku a nabízí restauraci, zahradu, bar a gril. Ubytování Folklórna chyža se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Folklórna chyža má celkové hodnocení 9. Pro Chata Folklórna chyža momentálně evidujeme 40 recenzí.

Hotel BELASSI

9

Hotel BELASSI

Ubytování (Hotel) Hotel BELASSI. Hotel Belassi se nachází v historickém centru města Bojnice, 500 metrů od hradu Bojnice, a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným připojením na internet. Ubytování Hotel BELASSI se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Hotel BELASSI má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel BELASSI momentálně evidujeme 148 recenzí.

Hotel Bojnický Vínny Dom

9

Hotel Bojnický Vínny Dom

Ubytování (Hotel) Hotel Bojnický Vínny Dom. Hotel Bojnický Vínny Dom se nachází pouhé 3 minuty chůze od oblíbeného zámku Bojnice. Hotel spojuje vinařské tradice s moderním a pohodlným ubytováním. Ubytování Hotel Bojnický Vínny Dom se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Hotel Bojnický Vínny Dom má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Bojnický Vínny Dom momentálně evidujeme 217 recenzí.

Hotel Lipa

9

Hotel Lipa

Ubytování (Hotel) Hotel Lipa. Hotel Lipa se nachází hned vedle hlavního náměstí v Bojnicích a 300 metrů od zámku Bojnice. Je zde restaurace s letní terasou a hrací koutek s trampolínou. Ubytování Hotel Lipa se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Hotel Lipa má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Lipa momentálně evidujeme 247 recenzí.

Penzión NADKA

9

Penzión NADKA

Ubytování (Penzion) Penzión NADKA. Penzión NADKA se nachází ve městě Bojnice, 1,8 km od Bojnického zámku, a nabízí sdílený lounge, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Penzión NADKA se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzión NADKA má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión NADKA momentálně evidujeme 170 recenzí.

Apartmány Bojnice

8,9

Apartmány Bojnice

Ubytování (Apartmán) Apartmány Bojnice. Apartmán Bojnice se nachází ve městě Bojnice, 800 metrů od zámku a 2,2 km od tamních lázní. Ubytování Apartmány Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Apartmány Bojnice má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartmány Bojnice momentálně evidujeme 40 recenzí.

Penzión Pod Zámkom

8,8

Penzión Pod Zámkom

Ubytování (Penzion) Penzión Pod Zámkom. Penzion Pod Zámkom se pyšní polohou v centru města Bojnice, jen 100 metrů od Bojnického zámku a 150 metrů od známé bojnické ZOO. Ubytování Penzión Pod Zámkom se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzión Pod Zámkom má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzión Pod Zámkom momentálně evidujeme 244 recenzí.

Penzión Družba Bojnice

8,8

Penzión Družba Bojnice

Ubytování (Hotel) Penzión Družba Bojnice. Penzión Družba Bojnice se nachází v rekreační oblasti Bojnic. Nabízí bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách, restauraci a terasu. Ubytování Penzión Družba Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzión Družba Bojnice má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Penzión Družba Bojnice momentálně evidujeme 152 recenzí.

Penzion Bojnice

8,7

Penzion Bojnice

Ubytování (Penzion) Penzion Bojnice. Penzion Bojnice nabízí pokoje se satelitní TV, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi, letní terasu, dětský koutek a každé ráno také snídani formou... Ubytování Penzion Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzion Bojnice má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Bojnice momentálně evidujeme 727 recenzí.

Penzion Zefir Bojnice

8,6

Penzion Zefir Bojnice

Ubytování (Hotel) Penzion Zefir Bojnice. Penzión Zefir se nachází v klidné vilové čtvrti v Bojnici, 600 metrů od centra a pouhých 12 minut chůze od Bojnického hradu. Ubytování Penzion Zefir Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzion Zefir Bojnice má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Penzion Zefir Bojnice momentálně evidujeme 352 recenzí.

Hotel Kaskáda

8,4

Hotel Kaskáda

Ubytování (Hotel) Hotel Kaskáda. Tento hotel se nachází pouhých 15 minut chůze od Bojnického zámku a od centra Bojnic se zoo. Ubytování Hotel Kaskáda se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Hotel Kaskáda má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Kaskáda momentálně evidujeme 126 recenzí.

RRR Apartmány

8,4

RRR Apartmány

Ubytování (Apartmán) RRR Apartmány. RRR Apartmány se nachází v Bojnicích, pouhých 1,3 km od lázní Bojnice, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 600 metrů od Bojnického zámku. Ubytování RRR Apartmány se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Hotel pod Zámkom

8,3

Hotel pod Zámkom

Ubytování (Hotel) Hotel pod Zámkom. Hotel pod Zámkom se nachází v Bojnicích, 200 metrů od Bojnického zámku, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, fitness centrum a bar. Ubytování Hotel pod Zámkom se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

La Pera Bojnice

8,3

La Pera Bojnice

Ubytování (Penzion) La Pera Bojnice. La Pera Bojnice je penzion situovaný v Bojnicích, 1,1 km od Bojnického zámku. Ubytování La Pera Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování La Pera Bojnice má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion La Pera Bojnice momentálně evidujeme 71 recenzí.

Asso Penzion

8,2

Asso Penzion

Ubytování (Penzion) Asso Penzion. Asso Penzion se nachází v centru města Bojnice, pouhých 500 metrů tamního zámku i zoo, a nabízí ubytování v jednoduše zařízených pokojích a apartmánech. Ubytování Asso Penzion se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Asso Penzion má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Asso Penzion momentálně evidujeme 257 recenzí.

Wellness penzión Maxim

7,8

Wellness penzión Maxim

Ubytování (Penzion) Wellness penzión Maxim. Penzion Maxim najdete ve velice krásném prostředí u zámku Bojnice. Ubytování Wellness penzión Maxim se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Wellness penzión Maxim má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion Wellness penzión Maxim momentálně evidujeme 117 recenzí.

Mobile House Bojnice

7,5

Mobile House Bojnice

Ubytování (Prázdninový dům) Mobile House Bojnice. Mobile House Bojnice se nachází v Bojnicích v Trenčianském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Mobile House Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Nova Stela Bojnice

6,2

Nova Stela Bojnice

Ubytování (Apartmán) Nova Stela Bojnice. Nova Stela Bojnice nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady v Bojnicích, jen 1,3 km od lázní Bojnice. 600 metrů od Bojnického zámku. Ubytování Nova Stela Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Vila STELA

3,4

Vila STELA

Ubytování (Apartmány) Vila STELA. Vila STELA se nachází 500 metrů od Bojnického zámku a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Vila STELA se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

apartmán Dream Residence

apartmán Dream Residence

Ubytování (Apartmán) apartmán Dream Residence. Apartmán Dream Residence offers accommodation in Bojnice, less than 1 km from Bojnice Castle. The accommodation is 1.9 km from the Spa Bojnice. Ubytování apartmán Dream Residence se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

RRR Apartmány

RRR Apartmány

Ubytování (Apartmán) RRR Apartmány. Situated 1.9 km from Spa Bojnice in Bojnice, RRR Apartmány offers accommodation with a kitchen. Ubytování RRR Apartmány se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).