Hledat

Ubytování

Penzión Solisko*** Oščadnica Penzion

Oščadnica, 023 01 Čadca, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Penzión Solisko*** Oščadnica. Penzión Solisko*** Oščadnica nabízí ubytování v Čadci. Nabízí restauraci, bar a krytý bazén. Ubytování Penzión Solisko*** Oščadnica se nachází ve městě Čadca (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Penzión Solisko*** Oščadnica

Nabízí restauraci, bar a krytý bazén. *** Oščadnica je 24 km daleko. Penzión Solisko nabízí hostům:*** Oščadnica podává snídani formou bufetu. Penzión Solisko*** Oščadnica nabízí ubytování v Čadci. Některé pokoje mají vlastní koupelnu a výhled na řeku. K dispozici je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Penzión Solisko je vzdálený 44 km od města Bielsko-Biala. V Čadci a okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Lázně a wellness
  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Čadca

Apartmán Verne

9,5

Apartmán Verne

Ubytování (Apartmán) Apartmán Verne. Apartmán Verne se nachází v Čadci a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem do zahrady. Je zde plně vybavená kuchyň. Ubytování Apartmán Verne se nachází ve městě Čadca (Slovensko - Žilinský kraj).

Hotel Centrum & Wellness

8,5

Hotel Centrum & Wellness

Ubytování (Hotel) Hotel Centrum & Wellness. Hotel Centrum se nachází v Čadci, 12 km od známého skiareálu Snow Paradise Oščadnica. Nabízí bar, posilovnu, saunu a pokoje a apartmá s Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Centrum & Wellness se nachází ve městě Čadca (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel Centrum & Wellness má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Centrum & Wellness momentálně evidujeme 246 recenzí.

Hotel Husárik

8,5

Hotel Husárik

Ubytování (Hotel) Hotel Husárik. Hotel Husárik je obklopen lesy a loukami. Nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma a satelitní TV. Ubytování Hotel Husárik se nachází ve městě Čadca (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel Husárik má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Husárik momentálně evidujeme 42 recenzí.

Hotel Lipa

7,9

Hotel Lipa

Ubytování (Hotel) Hotel Lipa. Hotel Lipa se nachází přímo v centru města Čadca. Nabízí restauraci s letní terasou, café bar, solnou jeskyni, kadeřnictví a malé nákupní centrum. Ubytování Hotel Lipa se nachází ve městě Čadca (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel Lipa má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Lipa momentálně evidujeme 173 recenzí.

privát Majka

privát Majka

Ubytování (Vila) privát Majka. Privát Majka is situated in Čadca and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování privát Majka se nachází ve městě Čadca (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión DOMES

Penzión DOMES

Ubytování (Penzion) Penzión DOMES. Penzión DOMES has a garden and a terrace in Čadca. At the guest house, the rooms are fitted with a wardrobe, a flat-screen TV and a private bathroom. Ubytování Penzión DOMES se nachází ve městě Čadca (Slovensko - Žilinský kraj).