Hledat

Ubytování

Penzión Skalica Penzion

44 Pplk. Pľjušťa, 909 01 Skalica, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Penzión Skalica. Penzión Skalica se nachází v Skalici a nabízí zahradu. Klimatizované pokoje mají výhled do zahrady, šatní skříň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión Skalica se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj).

Popis ubytování Penzión Skalica

Na letiště Piešťany je to 51 km. Klimatizované pokoje mají výhled do zahrady, šatní skříň a bezplatné Wi-Fi. Penzión Skalica se nachází v Skalici a nabízí zahradu. Penzión Skalica poskytuje ubytování v pokojích s posezením. Penzión Skalica je vzdálený 43 km od Mikulova a 48 km od Luhačovic. Pokoje mají psací stůl, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky. Každé ráno se podává à la carte nebo vegetariánská snídaně.

Jiná ubytování ve městě Skalica

Penzion Club

9,7

Penzion Club

Ubytování (Penzion) Penzion Club. Penzion Club se nachází v centru města Skalica, v oblasti dobře známé svými vinicemi. Ubytování Penzion Club se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Penzion Club má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Club momentálně evidujeme 130 recenzí.

Penzión nad Skalicou

9,6

Penzión nad Skalicou

Ubytování (Penzion) Penzión nad Skalicou. Penzión nad Skalicou se nachází ve Skalici. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión nad Skalicou se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Penzión nad Skalicou má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzión nad Skalicou momentálně evidujeme 11 recenzí.

Strešný Aparmán Pri Mlyne

9,4

Strešný Aparmán Pri Mlyne

Ubytování (Apartmán) Strešný Aparmán Pri Mlyne. Strešný Aparmán Pri Mlyne se nachází v Skalici v Trnavském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. 43 km od Mikulova. Ubytování Strešný Aparmán Pri Mlyne se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzion na Potočnej

9,3

Penzion na Potočnej

Ubytování (Penzion) Penzion na Potočnej. Penzion na Potočnej se nachází v poklidné části města Skalica. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Penzion Na Potočnej má pokoje s TV a koupelnou se sprchou. Ubytování Penzion na Potočnej se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Penzion na Potočnej má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion na Potočnej momentálně evidujeme 100 recenzí.

Hotel sv. Ludmila

8,8

Hotel sv. Ludmila

Ubytování (Hotel) Hotel sv. Ludmila. Business hotel sv. Ludmila se nachází přímo u parku v klidné části města Skalica. Nabízí ubytování v 45 pokojích či apartmá s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Hotel sv. Ludmila se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Hotel sv. Ludmila má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel sv. Ludmila momentálně evidujeme 72 recenzí.

Penzion Golf Maxim

8,8

Penzion Golf Maxim

Ubytování (Penzion) Penzion Golf Maxim. Penzion Golf Maxim se nachází v obci Skalica a nabízí šatní skříň, terasu, sdílený lounge, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Golf Maxim se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Penzion Golf Maxim má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Golf Maxim momentálně evidujeme 106 recenzí.

Hotel Sv. Michal

8,7

Hotel Sv. Michal

Ubytování (Hotel) Hotel Sv. Michal. Hotel Svätý Michal se nachází v historické budově stojící v centru města Skalica a nabízí zpoplatněné wellness centrum i ve všech prostorách zdarma... Ubytování Hotel Sv. Michal se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Hotel Sv. Michal má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Sv. Michal momentálně evidujeme 140 recenzí.

Vinohradnícky dom u sv. Urbana

Vinohradnícky dom u sv. Urbana

Ubytování (Chata) Vinohradnícky dom u sv. Urbana. Located in Skalica, 43 km from Mikulov, Vinohradnícky dom u sv. Urbana offers a garden and free WiFi. The lodge offers a terrace. Ubytování Vinohradnícky dom u sv. Urbana se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj).

Skalica mesto trdelníka a vína

Skalica mesto trdelníka a vína

Ubytování (Apartmán) Skalica mesto trdelníka a vína. Skalica mesto trdelníka a vína is located in Skalica. The accommodation is 35 km from Uherské Hradiště. Ubytování Skalica mesto trdelníka a vína se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj).

Villa Psiky - Luxurious equipped modern spacious villa

Villa Psiky - Luxurious equipped modern spacious villa

Ubytování (Vila) Villa Psiky - Luxurious equipped modern spacious villa. Villa Psiky - Luxurious equipped modern spacious villa is situated in Skalica and offers a terrace. This villa also features free WiFi. Ubytování Villa Psiky - Luxurious equipped modern spacious villa se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartman Skalica

Apartman Skalica

Ubytování (Apartmán) Apartman Skalica. Apartman Skalica is located in Skalica. The air-conditioned accommodation is 32 km from Lednice. Ubytování Apartman Skalica se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj).