Hledat

Ubytování

Naturia chata, NATUR RESORT Apartmán

Tatranská 1800/149A, 059 52 Veľká Lomnica, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Naturia chata, NATUR RESORT. Naturia chata, NATUR RESORT se nachází ve Velké Lomnici v Prešovském kraji a nabízí terasu a výhled na hory. 29 km od obce Bukowina Tatrzańska. Ubytování Naturia chata, NATUR RESORT se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytování Naturia chata, NATUR RESORT

Naturia chata, NATUR RESORT se nachází ve Velké Lomnici v Prešovském kraji a nabízí terasu a výhled na hory. Na letiště Poprad-Tatry je to 10 km. Na místě je dětské hřiště a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice. Naturia chata, NATUR RESORT stojí 34 km od Zakopaného a 35 km od Szczawnice. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek. Ubytování zajišťuje placenou dopravu na letiště. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Tento apartmán má 4 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 2 koupelny s vanou nebo sprchou. 29 km od obce Bukowina Tatrzańska.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Veľká Lomnica

Cosy apartment in an excellent location

10

Cosy apartment in an excellent location

Ubytování (Apartmán) Cosy apartment in an excellent location. Cosy apartment in an excellent location se nachází ve Velké Lomnici. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Cosy apartment in an excellent location se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán CAHM

10

Apartmán CAHM

Ubytování (Apartmán) Apartmán CAHM. Apartmán CAHM se nachází ve Velké Lomnici a nabízí zahradu a terasu. Do obce Bukowina Tatrzańska je to 30 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán CAHM se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Valentina

10

Vila Valentina

Ubytování (Apartmány) Vila Valentina. Vila Valentina se nachází ve Velké Lomnici, 28 km od obce Bukowina Tatrzańska, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Valentina se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

G88 RESIDENCE

10

G88 RESIDENCE

Ubytování (Penzion) G88 RESIDENCE. Set in Veľká Lomnica, G88 RESIDENCE has a garden, shared lounge, terrace, and free WiFi. The guest house has ski storage space. Ubytování G88 RESIDENCE se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování G88 RESIDENCE má celkové hodnocení 10. Pro Penzion G88 RESIDENCE momentálně evidujeme 6 recenzí.

apartman Lusy

9,9

apartman Lusy

Ubytování (Apartmán) apartman Lusy. Apartman Lusy se nachází ve Velké Lomnici v Prešovském kraji. Nabízí balkon, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování apartman Lusy se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování apartman Lusy má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán apartman Lusy momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmán Tomáš

9,9

Apartmán Tomáš

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tomáš. Apartmán Tomáš se nachází ve Velké Lomnici a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a sdílený salonek. Ubytování Apartmán Tomáš se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Tomáš má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Tomáš momentálně evidujeme 6 recenzí.

Vila Elis

9,9

Vila Elis

Ubytování (Apartmány) Vila Elis. Vila Elis se nachází ve Velké Lomnici, 30 km od obce Bukowina Tatrzańska, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Elis se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán NINA

9,9

Apartmán NINA

Ubytování (Apartmán) Apartmán NINA. Apartmán NINA se nachází ve Veľké Lomnici. Nabízí wellness centrum, zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma, výhled na hory a vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmán NINA se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán NINA má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán NINA momentálně evidujeme 9 recenzí.

Great Apartments - Velka Lomnica

9,8

Great Apartments - Velka Lomnica

Ubytování (Apartmán) Great Apartments - Velka Lomnica. Great Apartments - Velká Lomnica se nachází ve Velké Lomnici. Tatranská Lomnica je vzdálená 7 km. Ubytování Great Apartments - Velka Lomnica se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Great Apartments - Velka Lomnica má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Great Apartments - Velka Lomnica momentálně evidujeme 8 recenzí.

Tatraview House

9,8

Tatraview House

Ubytování (Prázdninový dům) Tatraview House. Tatraview House se nachází ve Veľké Lomnici a je obklopen svěží zahradou s grilem. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a soukromé parkoviště zdarma. Ubytování Tatraview House se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Tatraview House má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Tatraview House momentálně evidujeme 28 recenzí.

TatryView Apartments by KingDubaj

9,8

TatryView Apartments by KingDubaj

Ubytování (Apartmán) TatryView Apartments by KingDubaj. TatryView Apartments by KingDubaj se nachází ve Velké Lomnici a nabízí terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování TatryView Apartments by KingDubaj se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Petra D7 Veľká Lomnica

9,8

Apartmán Petra D7 Veľká Lomnica

Ubytování (Apartmán) Apartmán Petra D7 Veľká Lomnica. Apartmán Petra D7 Veľká Lomnica se nachází ve městě Veľká Lomnica a nabízí posilovnu, výhled na moře a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Petra D7 Veľká Lomnica se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Petra D7 Veľká Lomnica má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Petra D7 Veľká Lomnica momentálně evidujeme 5 recenzí.

Wild Park Resort

9,8

Wild Park Resort

Ubytování (Penzion) Wild Park Resort. Wild Park Resort se nachází ve Veľké Lomnici a nabízí zahradu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wild Park Resort se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Wild Park Resort má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Wild Park Resort momentálně evidujeme 7 recenzí.

Rezidencia Golfchallet

9,7

Rezidencia Golfchallet

Ubytování (Chata) Rezidencia Golfchallet. Rezidencia Golfchallet is set in Veľká Lomnica and offers a garden and a terrace. Ubytování Rezidencia Golfchallet se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman J 102

9,7

Apartman J 102

Ubytování (Apartmán) Apartman J 102. Apartman J 102 se nachází ve Velké Lomnici a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman J 102 se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman J 102 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman J 102 momentálně evidujeme 30 recenzí.

Penzión Biela Voda

9,7

Penzión Biela Voda

Ubytování (Penzion) Penzión Biela Voda. Rodinný Penzión Biela Voda se nachází v obci Veľká Lomnica, 7 km od lyžařského střediska Tatranská Lomnica, a nabízí prakticky zařízené pokoje s výhledem... Ubytování Penzión Biela Voda se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Biela Voda má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzión Biela Voda momentálně evidujeme 230 recenzí.

Penzión Family Rušin

9,7

Penzión Family Rušin

Ubytování (Privát) Penzión Family Rušin. Penzión Family Rušín se nachází ve Velké Lomnici a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, 4 km od nejbližší sjezdovky. Ubytování Penzión Family Rušin se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Family Rušin má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Penzión Family Rušin momentálně evidujeme 30 recenzí.

Privát Hruška

9,7

Privát Hruška

Ubytování (Privát) Privát Hruška. Privát Hruška se nachází ve Velké Lomnici, 8 km od Tatranské Lomnice. Nabízí gril a výhled do zahrady. Ubytování Privát Hruška se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privát Hruška má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Privát Hruška momentálně evidujeme 14 recenzí.

Privat Kamzik

9,7

Privat Kamzik

Ubytování (Apartmány) Privat Kamzik. Privát Kamzík se nachází v obci Veľká Lomnica, 2,8 km od golfového hřiště Black Stork. Ubytování Privat Kamzik se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privat Kamzik má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Privat Kamzik momentálně evidujeme 207 recenzí.

Privat Ivan

9,7

Privat Ivan

Ubytování (Vila) Privat Ivan. Privat Ivan stojí na klidném místě v obci Veľká Lomnica na úpatí Vysokých Tater. Ubytování Privat Ivan se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privat Ivan má celkové hodnocení 9,7. Pro Vila Privat Ivan momentálně evidujeme 22 recenzí.

Ubytovanie na súkromí

9,7

Ubytovanie na súkromí

Ubytování (Privát) Ubytovanie na súkromí. Ubytovánie v súkromí se nachází ve Veľké Lomnici a nabízí Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou, koupelnu se sprchou a kuchyňský kout. Ubytování Ubytovanie na súkromí se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Ubytovanie na súkromí má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Ubytovanie na súkromí momentálně evidujeme 68 recenzí.

Apartmán Veľká Lomnica A1

9,6

Apartmán Veľká Lomnica A1

Ubytování (Apartmán) Apartmán Veľká Lomnica A1. Apartmán Veľká Lomnica A1 se nachází ve Velké Lomnici v budově z roku 2010 a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Veľká Lomnica A1 se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Veľká Lomnica A1 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Veľká Lomnica A1 momentálně evidujeme 10 recenzí.

Penzión Pohoda

9,6

Penzión Pohoda

Ubytování (Penzion) Penzión Pohoda. Penzión Pohoda se nachází ve Velké Lomnici a nabízí bezplatné Wi-Fi, sluneční terasu s bazénem, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Penzión Pohoda se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Pohoda má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzión Pohoda momentálně evidujeme 117 recenzí.

Tatragolf Apartment B407

9,6

Tatragolf Apartment B407

Ubytování (Apartmán) Tatragolf Apartment B407. Tatragolf Apartment B407 se nachází ve Veľké Lomnici v Tatragolf Mountain Resortu a nabízí balkon, výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a plně vybavený... Ubytování Tatragolf Apartment B407 se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Tatragolf Apartment B407 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Tatragolf Apartment B407 momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartmany Veka

9,6

Apartmany Veka

Ubytování (Apartmán) Apartmany Veka. Apartmany Veka se nachází ve Velké Lomnici, 8 km od střediska Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica, a nabízí ubytování s výhledem na hory. Ubytování Apartmany Veka se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmany Veka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmany Veka momentálně evidujeme 49 recenzí.

Villa Jarka

9,6

Villa Jarka

Ubytování (Penzion) Villa Jarka. Villa Jarka se nachází ve Veľké Lomnici a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, terasu a bezplatné Wi-Fi. Součástí penzionu je lyžárna. Ubytování Villa Jarka se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa Jarka má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Villa Jarka momentálně evidujeme 44 recenzí.

Slnecny Dvor

9,6

Slnecny Dvor

Ubytování (Privát) Slnecny Dvor. Slnečný ​​dvor je hotel situovaný ve Veľké Lomnici. Nabízí ubytování v domácím stylu s Wi-Fi zdarma. V pokojích je kabelová TV, psací stůl a koupelna. Ubytování Slnecny Dvor se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Slnecny Dvor má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Slnecny Dvor momentálně evidujeme 46 recenzí.

Apartmán ZUZKA

9,5

Apartmán ZUZKA

Ubytování (Apartmán) Apartmán ZUZKA. Apartmán ZUZKA se nachází ve Velké Lomnici, 8 km od areálu Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Ubytování Apartmán ZUZKA se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Víchrica

9,5

Penzión Víchrica

Ubytování (Penzion) Penzión Víchrica. Tento penzion nabízí lyžárnu, bar, sdílený obývací pokoj, nepřetržitě otevřenou recepci, společnou kuchyň a úschovu zavazadel. Ubytování Penzión Víchrica se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Víchrica má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzión Víchrica momentálně evidujeme 56 recenzí.

Apartments High Tatras

9,5

Apartments High Tatras

Ubytování (Apartmán) Apartments High Tatras. Apartmány High Tatras se nacházejí v obci Veľká Lomnica a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i výhled na hory. Ubytování Apartments High Tatras se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartments High Tatras má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartments High Tatras momentálně evidujeme 30 recenzí.

Pension Anna

9,5

Pension Anna

Ubytování (Penzion) Pension Anna. Pension Anna situovaný v Tatrách ve městě Velká Lomnica nabízí ubytování s balkonem. Disponuje zahradou, saunou, restaurací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pension Anna se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Pension Anna má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Pension Anna momentálně evidujeme 120 recenzí.

Penzion Katka

9,5

Penzion Katka

Ubytování (Privát) Penzion Katka. Penzion Katka se nachází na klidném místě ve Veľké Lomnici, 6 km od lyžařského střediska Tatranská Lomnica a 15 km od lyžařského areálu Hrebienok. Ubytování Penzion Katka se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion Katka má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Penzion Katka momentálně evidujeme 233 recenzí.

Penzión-Villa Ďurčík

9,5

Penzión-Villa Ďurčík

Ubytování (Penzion) Penzión-Villa Ďurčík. Penzión Ďurčík s bezplatným WI-Fi, zahradou s terasou a grilem, stolním tenisem a šipkami je situován ve Veľké Lomnici, pouhých 200 metrů od golfového... Ubytování Penzión-Villa Ďurčík se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión-Villa Ďurčík má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzión-Villa Ďurčík momentálně evidujeme 208 recenzí.

Villa Filip

9,5

Villa Filip

Ubytování (Vily) Villa Filip. Penzión Filip se nachází ve Veľké Lomnici, 200 metrů od golfového hřiště Veľká Lomnica. Ubytování Villa Filip se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa Filip má celkové hodnocení 9,5. Pro Vily Villa Filip momentálně evidujeme 219 recenzí.

Apartmán Angel

9,5

Apartmán Angel

Ubytování (Apartmán) Apartmán Angel. Apartmán Angel se nachází ve Velké Lomnici a nabízí sdílený lounge. Do obce Bukowina Tatrzańska je to 30 km. Ubytování Apartmán Angel se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Tatra Resort Apartments

9,5

Tatra Resort Apartments

Ubytování (Apartmán) Tatra Resort Apartments. Tatra Resort Apartments se nachází v městečku Veľká Lomnica, do 5 minut chůze od golfového klubu Black Stork, a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Tatra Resort Apartments se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Tatra Resort Apartments má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Tatra Resort Apartments momentálně evidujeme 43 recenzí.

Apartmán 401 C - Veľká Lomnica

9,4

Apartmán 401 C - Veľká Lomnica

Ubytování (Apartmán) Apartmán 401 C - Veľká Lomnica. Apartmán 401 C - Veľká Lomnica se nachází ve Velké Lomnici, 9 km od Tatranské Lomnice, a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán 401 C - Veľká Lomnica se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán 401 C - Veľká Lomnica má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán 401 C - Veľká Lomnica momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartment Tatranska

9,4

Apartment Tatranska

Ubytování (Apartmány) Apartment Tatranska. Apartment Tatranska se nachází na místě s výhledem na hory ve Velké Lomnici, 35 km od polského horského střediska Zakopane, a nabízí gril, restauraci a... Ubytování Apartment Tatranska se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Tatranska má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Apartment Tatranska momentálně evidujeme 89 recenzí.

Tatry Golf Apartmán

9,4

Tatry Golf Apartmán

Ubytování (Apartmány) Tatry Golf Apartmán. Tatry Golf Apartmán se nachází na okraji národního parku Vysoké Tatry v obci Veľká Lomnica, jen 5 minut pěšky od golfového hřiště Black Stork Golf Course. Ubytování Tatry Golf Apartmán se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Tatry Golf Apartmán má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Tatry Golf Apartmán momentálně evidujeme 43 recenzí.

APARTMÁN NELKA - VEĽKÁ LOMNICA

9,4

APARTMÁN NELKA - VEĽKÁ LOMNICA

Ubytování (Apartmán) APARTMÁN NELKA - VEĽKÁ LOMNICA. APARTMÁN NELKA - VEĽKÁ LOMNICA se nachází ve Velké Lomnici v Prešovském kraji a nabízí zahradu. K apartmánu patří také terasa. Ubytování APARTMÁN NELKA - VEĽKÁ LOMNICA se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování APARTMÁN NELKA - VEĽKÁ LOMNICA má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán APARTMÁN NELKA - VEĽKÁ LOMNICA momentálně evidujeme 37 recenzí.

Privat Julia

9,4

Privat Julia

Ubytování (Privát) Privat Julia. Privat Julia se nachází ve Velké Lomnici, 9 km od Tatranské Lomnice a od obce Vysoké Tatry, Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Privat Julia se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privat Julia má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Privat Julia momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartment Luxus Tatry E106

9,4

Apartment Luxus Tatry E106

Ubytování (Apartmán) Apartment Luxus Tatry E106. Apartment Luxus Tatry E106 se nachází v obci Veľká Lomnica, v budově z roku 2010. Nabízí gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Luxus Tatry E106 se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Luxus Tatry E106 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Luxus Tatry E106 momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartmán Veľká Lomnica A3

9,4

Apartmán Veľká Lomnica A3

Ubytování (Apartmán) Apartmán Veľká Lomnica A3. Apartmán Veľká Lomnica A3 is located at the outskirts of Velka Lomnica, only 7. Ubytování Apartmán Veľká Lomnica A3 se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Veľká Lomnica A3 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Veľká Lomnica A3 momentálně evidujeme 37 recenzí.

Apartment with Terrace & Amazing view

9,3

Apartment with Terrace & Amazing view

Ubytování (Apartmán) Apartment with Terrace & Amazing view. Apartment with Terrace & Amazing view se nachází ve Velké Lomnici. Ubytování Apartment with Terrace & Amazing view se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión U Vierky

9,3

Penzión U Vierky

Ubytování (Penzion) Penzión U Vierky. The accommodation offers ski storage space, as well as a garden and barbecue facilities. The property provides garden views and a terrace. Ubytování Penzión U Vierky se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión U Vierky má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzión U Vierky momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion Tatry

9,3

Penzion Tatry

Ubytování (Penzion) Penzion Tatry. Penzion Tatry je obklopen Vysokými Tatrami a národními parky Slovenského ráje. Ubytování Penzion Tatry se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Sunny apartmány Veľká Lomnica

9,3

Sunny apartmány Veľká Lomnica

Ubytování (Apartmány) Sunny apartmány Veľká Lomnica. Sunny apartmány Veľká Lomnica se nacházejí ve Veľké Lomnici a nabízejí posezení, TV s plochou obrazovkou a saunu. Ubytování Sunny apartmány Veľká Lomnica se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Sunny apartmány Veľká Lomnica má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Sunny apartmány Veľká Lomnica momentálně evidujeme 18 recenzí.

Penzion Rysy

9,3

Penzion Rysy

Ubytování (Penzion) Penzion Rysy. Penzion Rysy se nachází ve Veľké Lomnici, 5 minut jízdy od lyžařského areálu Tatranská Lomnica. Ubytování Penzion Rysy se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion Rysy má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Rysy momentálně evidujeme 26 recenzí.