Hledat

Ubytování

Kapitula centrum Apartmán

15 Kapitulská, 974 01 Banská Bystrica, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Kapitula centrum. Kapitula centrum se nachází v Banské Bystrici, pouhých 200 metrů od Středoslovenské galerie, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kapitula centrum se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytování Kapitula centrum

Apartmán je vzdálený 8 km od lyžařského areálu Šachtičky. Na letiště Poprad-Tatry je to 88 km. Apartmán má 1 ložnici, satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, pračku a 1 koupelnu se sprchou. Kapitula centrum se nachází v Banské Bystrici, pouhých 200 metrů od Středoslovenské galerie, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. V ubytování Kapitula centrum máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Banská Bystrica

Apartmány u Eda

10

Apartmány u Eda

Ubytování (Apartmán) Apartmány u Eda. Apartmány u Eda se nachází v Banské Bystrici. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány u Eda se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Contemporary apartment with fireplace & terrace

9,8

Contemporary apartment with fireplace & terrace

Ubytování (Apartmán) Contemporary apartment with fireplace & terrace. Contemporary apartment with krbem & terrace se nachází v Banské Bystrici, 200 metrů od Středoslovenské galerie a 8 km od lyžařského areálu Šachtičky. Ubytování Contemporary apartment with fireplace & terrace se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Evelyn

9,8

Evelyn

Ubytování (Apartmán) Evelyn. Offering free WiFi and garden views, Evelyn is an accommodation set in Banská Bystrica. Ubytování Evelyn se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Evelyn má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Evelyn momentálně evidujeme 6 recenzí.

BL city apartment

9,8

BL city apartment

Ubytování (Apartmán) BL city apartment. Set in Banská Bystrica, BL city apartment offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování BL city apartment se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování BL city apartment má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán BL city apartment momentálně evidujeme 28 recenzí.

A modern Barn house in Brusno

9,8

A modern Barn house in Brusno

Ubytování (Prázdninový dům) A modern Barn house in Brusno. A modern Barn house in Brusno se nachází v Banské Bystrici a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování A modern Barn house in Brusno se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán pod Vežou 1

9,8

Apartmán pod Vežou 1

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod Vežou 1. Apartmán pod Vežou 1 se nachází asi 50 metrů od Středoslovenské galerie a nabízí terasu, kávovar a výhled do zahrady. Ubytování má balkon a výhled na... Ubytování Apartmán pod Vežou 1 se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán BB

9,8

Apartmán BB

Ubytování (Apartmán) Apartmán BB. Set in Banská Bystrica, Apartmán BB offers accommodation with a balcony and free WiFi. The property has garden views and is 3. Ubytování Apartmán BB se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán BB má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán BB momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmán ENJOY

9,7

Apartmán ENJOY

Ubytování (Apartmán) Apartmán ENJOY. Apartmán ENJOY se nachází v Banské Bystrici, 800 metrů od Středoslovenské galerie a 7 km od lyžařského areálu Šachtičky. Ubytování Apartmán ENJOY se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Art Pension dans le Parc

9,7

Art Pension dans le Parc

Ubytování (Hotel) Art Pension dans le Parc. Rodinný Pension Art dans le Parc se nachází na klidném místě vedle městského parku, pouhých 100 metrů od historického centra města Banská Bystrica. Ubytování Art Pension dans le Parc se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Art Pension dans le Parc má celkové hodnocení 9,7. Pro Hotel Art Pension dans le Parc momentálně evidujeme 131 recenzí.

Apartmány Wolkerova Banská Bystrica

9,7

Apartmány Wolkerova Banská Bystrica

Ubytování (Apartmán) Apartmány Wolkerova Banská Bystrica. Apartmány Wolkerova Banská Bystrica se nachází asi 13 km od lyžařského rezortu Šachtičky a 4,2 km od Středoslovenské galerie. Ubytování Apartmány Wolkerova Banská Bystrica se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Deluxe

9,7

Apartmán Deluxe

Ubytování (Apartmán) Apartmán Deluxe. Apartmán Deluxe se nachází v Banské Bystrici, 6 minut chůze od Středoslovenské galerie a 7 km od ski areálu Šachtičky. Nabízí výhled na hory a Wi-Fi... Ubytování Apartmán Deluxe se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Deluxe má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Deluxe momentálně evidujeme 17 recenzí.

Dafinka

9,7

Dafinka

Ubytování (Apartmán) Dafinka. Situated in Banská Bystrica in the Banskobystrický kraj region, Dafinka features a terrace. It offers free WiFi and barbecue facilities. Ubytování Dafinka se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Dafinka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Dafinka momentálně evidujeme 11 recenzí.

Bakošova príjemný 2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, 24h checkin

9,7

Bakošova príjemný 2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, 24h checkin

Ubytování (Apartmán) Bakošova príjemný 2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, 24h checkin. Bakošova 2 izbový byt v centru Banské Bystrice, 24h checkin, se nachází v Banské Bystrici, 700 metrů od Středoslovenské galerie a 7 km od centra. Ubytování Bakošova príjemný 2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, 24h checkin se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán 27, Kamzík

9,7

Apartmán 27, Kamzík

Ubytování (Apartmán) Apartmán 27, Kamzík. Apartmán 27, Kamzík se nachází v Banské Bystrici, pouhých 10 km od lyžařského areálu Šachtičky, a nabízí restauraci, bar, přímý přístup na sjezdovku a... Ubytování Apartmán 27, Kamzík se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica

9,7

Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica

Ubytování (Apartmán) Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica. Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica enjoys a location in Banská Bystrica, just 2.3 km from Central Slovakian Gallery and 10 km from Ski... Ubytování Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica momentálně evidujeme 26 recenzí.

Skackavá apartmán v centre Banskej Bystrice, 24h checkin

9,7

Skackavá apartmán v centre Banskej Bystrice, 24h checkin

Ubytování (Apartmán) Skackavá apartmán v centre Banskej Bystrice, 24h checkin. Skackavý apartmán v centru Banskej Bystrice, 24h checkin se nachází v Banské Bystrici, 500 metrů od Středoslovenské galerie a 8 km od lyžařského střediska... Ubytování Skackavá apartmán v centre Banskej Bystrice, 24h checkin se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman All-in

9,7

Apartman All-in

Ubytování (Apartmán) Apartman All-in. Apartman All-in se nachází v Banské Bystrici v Banskobystrickém kraji a má balkon a výhled na hory. Stredoslovenská galéria je vzdálená 4,3 km odtud. Ubytování Apartman All-in se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartman All-in má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman All-in momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmán Danka

9,7

Apartmán Danka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Danka. Apartmán Danka je vzdálený pouhých 15 minut chůze od centra Banské Bystrice a 17 minut chůze od Stredoslovenské galérie. Ubytování Apartmán Danka se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Danka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Danka momentálně evidujeme 140 recenzí.

Apartmán Amália

9,6

Apartmán Amália

Ubytování (Apartmán) Apartmán Amália. Set 2.9 km from Central Slovakian Gallery in Banská Bystrica, this apartment features free WiFi and a terrace. Ubytování Apartmán Amália se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Amália má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Amália momentálně evidujeme 84 recenzí.

Lenkas apartment

9,6

Lenkas apartment

Ubytování (Apartmán) Lenkas apartment. Apartmán Lenkas sídlí v budově z roku 2016 ve městě Banská Bystrica, 9 km od lyžařského střediska Šachtičky. Ubytování Lenkas apartment se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Lenkas apartment má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Lenkas apartment momentálně evidujeme 77 recenzí.

Apartment in the LUX Residence

9,5

Apartment in the LUX Residence

Ubytování (Apartmán) Apartment in the LUX Residence. Apartment in the LUX Residence se nachází v Banské Bystrici, 8 km od lyžařského areálu Šachtičky, a nabízí bar a terasu. Ubytování Apartment in the LUX Residence se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

2 izbový byt na Sídlisku v tichej časti Banskej Bystrice neďaleko centra, 24h checkin

9,5

2 izbový byt na Sídlisku v tichej časti Banskej Bystrice neďaleko centra, 24h checkin

Ubytování (Apartmán) 2 izbový byt na Sídlisku v tichej časti Banskej Bystrice neďaleko centra, 24h checkin. Apartmán na Sísku 2 izbový části Banskej Bystric24s výhledem do zahrady se nachází v Banské Bystrici, asi 8 km od lyžařského areálu Šachtičky. Ubytování 2 izbový byt na Sídlisku v tichej časti Banskej Bystrice neďaleko centra, 24h checkin se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartment Lazovná

9,5

Apartment Lazovná

Ubytování (Apartmán) Apartment Lazovná. Apartment Lazovná offers accommodation in Banská Bystrica, 1.5 km from Central Slovakian Gallery and 9 km from Ski Sachticky. Ubytování Apartment Lazovná se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmany SLOS

9,5

Apartmany SLOS

Ubytování (Apartmány) Apartmany SLOS. Apartmány SLOS s bezplatným Wi-Fi se nachází v Banské Bystrici, 2,8 km od Středoslovenské galerie a 11 km od lyžařského areálu Šachtičky. Ubytování Apartmany SLOS se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmany SLOS má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmany SLOS momentálně evidujeme 133 recenzí.

Apartman MANDALA

9,4

Apartman MANDALA

Ubytování (Apartmán) Apartman MANDALA. Apartmán MANDALA se nachází v Banské Bystrici, 10 km od lyžařského areálu Šachtičky. 3,2 km od Středoslovenské galerie. Ubytování Apartman MANDALA se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Banska Bystrica

9,4

Banska Bystrica

Ubytování (Apartmán) Banska Bystrica. Banska Bystrica se nachází u pláže v Banské Bystrici, 700 metrů od Stredoslovenské galérie. Ubytování Banska Bystrica se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Banska Bystrica má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Banska Bystrica momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzion Villa Maura

9,4

Penzion Villa Maura

Ubytování (Penzion) Penzion Villa Maura. Penzion Villa Maura stojí 10 minut pěšky od centra Banské Bystrice a každé ráno podává snídaně s domácími koláči. Ubytování Penzion Villa Maura se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Penzion Villa Maura má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Villa Maura momentálně evidujeme 281 recenzí.

Angel's Apartment

9,4

Angel's Apartment

Ubytování (Apartmány) Angel's Apartment. Angel's Apartment se nachází v Banské Bystrici a nabízí komfortní apartmány s otevřenou koupelnou v obývacím pokoji. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Angel's Apartment se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Angel's Apartment má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Angel's Apartment momentálně evidujeme 167 recenzí.

Chata Gábor

9,4

Chata Gábor

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Gábor. Boasting a garden and a terrace, Chata Gábor features accommodation in Banská Bystrica with free WiFi and garden views. Ubytování Chata Gábor se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chata Gábor má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Chata Gábor momentálně evidujeme 8 recenzí.

Luxusný byt v centre/Luxury apt in center

9,4

Luxusný byt v centre/Luxury apt in center

Ubytování (Apartmán) Luxusný byt v centre/Luxury apt in center. Featuring garden views, Luxusný byt v centre/Luxury apt in center provides accommodation with a garden and a balcony, around 11 km from Ski Sachticky. Ubytování Luxusný byt v centre/Luxury apt in center se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Grill Bar Podlavice

9,3

Grill Bar Podlavice

Ubytování (Penzion) Grill Bar Podlavice. Guests can enjoy a meal at the restaurant or a drink at the bar and free WiFi is available. At Grill Bar Podlavice, every room is equipped with a wardrobe. Ubytování Grill Bar Podlavice se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Grill Bar Podlavice má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Grill Bar Podlavice momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmán pod Vežou 2

9,3

Apartmán pod Vežou 2

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod Vežou 2. Ubytování se nachází v Banské Bystrici, 50 metrů od Středoslovenské galerie a 8 km od lyžařského střediska Šachtičky. Ubytování Apartmán pod Vežou 2 se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

GRAN hostel

9,3

GRAN hostel

Ubytování (Hostel) GRAN hostel. Hostel GRAN se nachází v Banské Bystrici, 4,2 km od Středoslovenské galerie, a nabízí expresní check-in a check-out, nekuřácké pokoje, sdílený obývací... Ubytování GRAN hostel se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování GRAN hostel má celkové hodnocení 9,3. Pro Hostel GRAN hostel momentálně evidujeme 323 recenzí.

Apartmán CENTRAL

9,3

Apartmán CENTRAL

Ubytování (Apartmán) Apartmán CENTRAL. Apartmán CENTRAL se nachází v Banské Bystrici, pouhých 500 metrů od Středoslovenské galerie, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Apartmán CENTRAL se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán s bazénom, Banská Bystrica

9,3

Apartmán s bazénom, Banská Bystrica

Ubytování (Apartmán) Apartmán s bazénom, Banská Bystrica. Apartmán Slovenský Wi-Fi se nachází v Banské Bystrici, jen 2 km od Středoslovenské galerie. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartmán s bazénom, Banská Bystrica se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzion Hastrman

9,2

Penzion Hastrman

Ubytování (Penzion) Penzion Hastrman. Penzion Hastrman stojí 6 km od centra Banské Bystrice v údolí obklopeném horskými hřebeny Nízkých Tater, Velké Fatry a Kremnických hor. Ubytování Penzion Hastrman se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Banská Bystrica Fortnička

9,2

Apartmán Banská Bystrica Fortnička

Ubytování (Apartmán) Apartmán Banská Bystrica Fortnička. Apartmán Banská Bystrica Fortnička se nachází v Banské Bystrici, 400 metrů od Středoslovenské galerie a 8 km od lyžařského areálu Šachtičky. Ubytování Apartmán Banská Bystrica Fortnička se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Centrum Bb

9,1

Centrum Bb

Ubytování (Apartmán) Centrum Bb. Centrum Bb se nachází v Banské Bystrici, 4 km od Středoslovenské galerie a 11 km od areálu Ski Šachtičky. Ubytování Centrum Bb se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Centrum Bb má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Centrum Bb momentálně evidujeme 14 recenzí.

Villa 27

9,1

Villa 27

Ubytování (Penzion) Villa 27. Villa 27 je situovaná 7 km od Banské Bystrice a nabízí venkovní bazén a à-la-carte restauraci. K dispozici je zde bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa 27 se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Villa 27 má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Villa 27 momentálně evidujeme 493 recenzí.

Horska Chata v Srdci Kremnických Hôr

9,1

Horska Chata v Srdci Kremnických Hôr

Ubytování (Chata) Horska Chata v Srdci Kremnických Hôr. Horská Chata v Srdci Kremnických Hôr se nachází v Banské Bystrici, pouhých 11 km od Středoslovenské galerie, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou... Ubytování Horska Chata v Srdci Kremnických Hôr se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán SUZANNE

9,1

Apartmán SUZANNE

Ubytování (Apartmán) Apartmán SUZANNE. Boasting garden views, Apartmán SUZANNE is located in Banská Bystrica, around 11 km from Ski Sachticky. It is set 3. Ubytování Apartmán SUZANNE se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán SUZANNE má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán SUZANNE momentálně evidujeme 12 recenzí.

Sv & Angel Apartment

9,1

Sv & Angel Apartment

Ubytování (Apartmán) Sv & Angel Apartment. Apartmán Sv & Angel Apartment se nachází v poklidné části Banské Bystrice, pouhých 15 minut chůze od historického centra města, je umístěný v 1. Ubytování Sv & Angel Apartment se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Sv & Angel Apartment má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Sv & Angel Apartment momentálně evidujeme 113 recenzí.

Hotel Kuria

9,1

Hotel Kuria

Ubytování (Penzion) Hotel Kuria. Hotel Kuria se nachází v historické budově ze 16. století, pouhých 100 metrů od pěší zóny v Banské Bystrici, kde najdete všechny turistické atrakce. Ubytování Hotel Kuria se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Hotel Kuria má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Hotel Kuria momentálně evidujeme 634 recenzí.

Penzion Expo

9,1

Penzion Expo

Ubytování (Penzion) Penzion Expo. Penzion Expo se nachází na poklidném místě Banské Bystrice, 500 metrů od historického centra města a 5 km od lyžařského areálu Šachtičky, a nabízí... Ubytování Penzion Expo se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Penzion Expo má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Expo momentálně evidujeme 332 recenzí.

Apartmán Bystrica

9

Apartmán Bystrica

Ubytování (Apartmán) Apartmán Bystrica. Apartmán Bystrica se nachází v Banské Bystrici v blízkosti nákupního centra, 2,2 km od centra města a 10 km od lyžařského areálu Šachtičky. Ubytování Apartmán Bystrica se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Bystrica má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmán Bystrica momentálně evidujeme 50 recenzí.

Penzión U sv. Krištofa

9

Penzión U sv. Krištofa

Ubytování (Penzion) Penzión U sv. Krištofa. Penzion U sv. Krištofa se nachází v Banské Bystrici a nabízí terasu. Penzion je nekuřácký a 9 km jej dělí od Středoslovenské galerie. Penzion U sv. Ubytování Penzión U sv. Krištofa se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Penzión U sv. Krištofa má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión U sv. Krištofa momentálně evidujeme 22 recenzí.

Kordíky

8,9

Kordíky

Ubytování (Prázdninový dům) Kordíky. Prázdninový dům Kordíky nabízí zahradu, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na hory, balkon a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Kordíky se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Kordíky má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům Kordíky momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzión Holub

8,8

Penzión Holub

Ubytování (Penzion) Penzión Holub. Penzión Holub se nachází v klidné oblasti, 7 km od Banské Bystrice. Ubytování Penzión Holub se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Hotel Arcade

8,8

Hotel Arcade

Ubytování (Hotel) Hotel Arcade. Hotel Arcade sídlí v historické budově ze 16. století na malém náměstí v centru Banské Bystrice. Ubytování Hotel Arcade se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Hotel Arcade má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Arcade momentálně evidujeme 562 recenzí.