Hledat

Ubytování

Hotel Hills Hotel

Stará Lesná 153, 059 60 Tatranská Lomnica, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel Hills. Tento elegantní prvotřídní hotel se nachází ve Staré Lesné na nádherném místě uprostřed Vysokých Tater. Hosty potěší pohodlí na vysoké úrovni. Ubytování Hotel Hills se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytování Hotel Hills

Ve wellness centru můžete zdarma využívat relaxační bazény s masážními tryskami, dětský bazén, suchou saunu, parní saunu, infračervenou saunu, vířivku a vodopády. V ubytování Hotel Hills máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Hosty potěší pohodlí na vysoké úrovni. Hotel Hills se vyznačuje příjemnou a přátelskou atmosférou, vynikajícími službami a stylovými pokoji a apartmá s úchvatným výhledem na okolní hory. Tento elegantní prvotřídní hotel se nachází ve Staré Lesné na nádherném místě uprostřed Vysokých Tater.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Lázně a wellness
  • Parkování zdarma
  • Domácí zvířata povolena
  • Wi- Fi zdarma
  • Příslušenství na přípravu čaje a kávy ve všech pokojích
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Tatranská Lomnica

Apartman Kristof

10

Apartman Kristof

Ubytování (Apartmán) Apartman Kristof. Apartman Kristof se nachází v Tatranské Lomnici, 3,2 km od lyžařského střediska Jamy, a nabízí terasu, sdílený lounge a ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování Apartman Kristof se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman Kristof má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartman Kristof momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartmán FRANZ

9,9

Apartmán FRANZ

Ubytování (Apartmán) Apartmán FRANZ. Apartmán FRANZ se nachází v Tatranské Lomnici, 3,1 km od Tatranské Lomnice, v budově z roku 2018. Nabízí ubytování s výhledem na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán FRANZ se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán FRANZ má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán FRANZ momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartmán Lomnička

9,9

Apartmán Lomnička

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lomnička. Apartmán Lomnička se nachází v Tatranské Lomnici, 2,7 km od lyžařského střediska Jamy. Hosté zde mohou využívat terasu. Ubytování Apartmán Lomnička se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Lomnička má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Lomnička momentálně evidujeme 36 recenzí.

Apartman Lio

9,9

Apartman Lio

Ubytování (Apartmán) Apartman Lio. Apartmán Lio se nachází v Tatranské Lomnici, 1,7 km od lyžařského vleku Tatranská Lomnica. Nabízí balkon, zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Apartman Lio se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman Lio má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman Lio momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartment 202

9,9

Apartment 202

Ubytování (Apartmán) Apartment 202. Apartmán 202 nabízí ubytování ve Vysokých Tatrách, 5 km od Lomnického štítu, 17 km od Gerlachovského štítu a 7 km od lanovky Starý Smokovec – Hrebienok. Ubytování Apartment 202 se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment 202 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment 202 momentálně evidujeme 8 recenzí.

Chata Lenka

9,8

Chata Lenka

Ubytování (Chata) Chata Lenka. Chata Lenka, zasazená v národním parku Vysoké Tatry, se nachází v obci Veľká Lomnica a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi... Ubytování Chata Lenka se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Chata Lenka má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata Lenka momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartment Tatra

9,8

Apartment Tatra

Ubytování (Apartmán) Apartment Tatra. Apartmán Tatra se nachází v osadě Tatranská Lomnica a nabízí balkon. Wi-Fi je dostupné zdarma a k lyžařskému vleku Tatranská Lomnica je to 1,7 km. Ubytování Apartment Tatra se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Tatra má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Tatra momentálně evidujeme 45 recenzí.

Villa Buky

9,8

Villa Buky

Ubytování (Privát) Villa Buky. Villa Buky se nachází v Tatranské Lomnici, 2 km od lyžařského vleku Tatranská Lomnica. Ubytování Villa Buky se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa Buky má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Villa Buky momentálně evidujeme 96 recenzí.

Apartments Olla

9,8

Apartments Olla

Ubytování (Apartmány) Apartments Olla. Apartmány Olla se nachází v Tatranské Lomnici, 1,3 km od lyžařského areálu Jamy a 1,7 km od vleku Tatranská Lomnica. Ubytování Apartments Olla se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartments Olla má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Apartments Olla momentálně evidujeme 34 recenzí.

Villa Meribel

9,8

Villa Meribel

Ubytování (Vily) Villa Meribel. Villa Meribel stojí v lyžařském areálu Tatranská Lomnica, uprostřed národního parku Vysoké Tatry, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Villa Meribel se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa Meribel má celkové hodnocení 9,8. Pro Vily Villa Meribel momentálně evidujeme 155 recenzí.

Apartment Luna

9,7

Apartment Luna

Ubytování (Apartmán) Apartment Luna. Apartment Luna poskytuje ubytování s možností vlastního stravování v centru lyžařského areálu Tatranská Lomnica, jen 50 metrů od lanovky na Lomnický Štít a... Ubytování Apartment Luna se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Luna má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Luna momentálně evidujeme 82 recenzí.

Stará Morava - Apartmán Zuzka

9,7

Stará Morava - Apartmán Zuzka

Ubytování (Apartmán) Stará Morava - Apartmán Zuzka. Stará Morava - Apartmán Zuzka se nachází v Tatranské Lomnici. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Stará Morava - Apartmán Zuzka se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Stará Morava - Apartmán Zuzka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Stará Morava - Apartmán Zuzka momentálně evidujeme 91 recenzí.

Vila Valéria

9,7

Vila Valéria

Ubytování (Chata) Vila Valéria. Vila Valéria se nachází v 1. patře se zahradou, jen 800 metrů od centra Tatranské Lomnice, v těsné blízkosti sjezdovek a lanovek a asi 7 km od Lomnického... Ubytování Vila Valéria se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Valéria má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Vila Valéria momentálně evidujeme 22 recenzí.

Vila Beba

9,7

Vila Beba

Ubytování (Apartmán) Vila Beba. Vila Beba se nachází ve Vysokých Tatrách v centru Tatranské Lomnice. Nabízí zahradu s grilem. Ubytování Vila Beba se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Beba má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Vila Beba momentálně evidujeme 78 recenzí.

Apartmany Belianky

9,7

Apartmany Belianky

Ubytování (Aparthotel) Apartmany Belianky. Apartmany Belianky se nachází v samém srdci Vysokých Tater, 800 metrů od lyžařského střediska Tatranská Lomnica, a nabízí apartmány s balkonem. Ubytování Apartmany Belianky se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmany Belianky má celkové hodnocení 9,7. Pro Aparthotel Apartmany Belianky momentálně evidujeme 312 recenzí.

Stará Morava - Apartmán Helenka

9,6

Stará Morava - Apartmán Helenka

Ubytování (Apartmán) Stará Morava - Apartmán Helenka. Stará Morava - Apartmán Helenka se nachází v národním parku Vysoké Tatry, přímo v lyžařském areálu Tatranská Lomnica, a nabízí ubytování s možností... Ubytování Stará Morava - Apartmán Helenka se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Stará Morava - Apartmán Helenka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Stará Morava - Apartmán Helenka momentálně evidujeme 98 recenzí.

Wili Tatry Apartments

9,6

Wili Tatry Apartments

Ubytování (Apartmány) Wili Tatry Apartments. Apartmány Wili Tatry se nacházejí v Tatranské Lomnici. K zázemí patří zahrada a lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Wili Tatry Apartments se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Wili Tatry Apartments má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Wili Tatry Apartments momentálně evidujeme 359 recenzí.

Hotel Lomnica

9,6

Hotel Lomnica

Ubytování (Hotel) Hotel Lomnica. Hotel Lomnica byl postaven v roce 1893 jako první hotel ve Vysokých Tatrách a v roce 2016 prošel kompletní rekonstrukcí. Ubytování Hotel Lomnica se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Lomnica má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Hotel Lomnica momentálně evidujeme 550 recenzí.

Tatranka a Horalka

9,6

Tatranka a Horalka

Ubytování (Apartmány) Tatranka a Horalka. Tatranka a Horalka se nachází v Tatranské Lomnici, 1,9 km od lyžařského vleku Tatranská Lomnica, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Tatranka a Horalka se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Tatranka a Horalka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Tatranka a Horalka momentálně evidujeme 127 recenzí.

Apartment Primulka

9,6

Apartment Primulka

Ubytování (Apartmán) Apartment Primulka. Apartment Primulka se nachází v Tatranské Lomnici, pouhých 700 metrů od lyžařského areálu Tatranská Lomnica. Ubytování Apartment Primulka se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Primulka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Primulka momentálně evidujeme 26 recenzí.

Chaty Rozprávkovo

9,6

Chaty Rozprávkovo

Ubytování (Horské chaty) Chaty Rozprávkovo. Chaty Rozprávkovo obklopené národním parkem Vysoké Tatry se nachází v klidné lokalitě v Tatranské Lomnici, pouhých 400 metrů od železniční stanice a nabízí... Ubytování Chaty Rozprávkovo se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Chaty Rozprávkovo má celkové hodnocení 9,6. Pro Horské chaty Chaty Rozprávkovo momentálně evidujeme 49 recenzí.

Apartmán Skalnička - Tatranská Lomnica

9,5

Apartmán Skalnička - Tatranská Lomnica

Ubytování (Apartmán) Apartmán Skalnička - Tatranská Lomnica. Apartmán Skalnička sídlí v nově postaveném apartmánovém domě v centru Tatranské Lomnice ve Vysokých Tatrách. Ubytování Apartmán Skalnička - Tatranská Lomnica se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Skalnička - Tatranská Lomnica má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Skalnička - Tatranská Lomnica momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartments Marilyn

9,5

Apartments Marilyn

Ubytování (Apartmán) Apartments Marilyn. Apartmány Marilyn se nacházejí v centru lyžařského střediska Tatranská Lomnice, pouhých 100 metrů od lyžařského vleku na Lomnický štít. Ubytování Apartments Marilyn se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartments Marilyn má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartments Marilyn momentálně evidujeme 57 recenzí.

Apartmán Marta

9,5

Apartmán Marta

Ubytování (Apartmán) Apartmán Marta. Apartmán Marta nabízí ubytování se společným salonkem v Tatranské Lomnici. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartmán Marta se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Marta má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Marta momentálně evidujeme 26 recenzí.

Chalets CEDER

9,5

Chalets CEDER

Ubytování (Rezort) Chalets CEDER. Chalets CEDER se nachází v Tatranské Lomnici, 400 metrů od lyžařského střediska Jamy, a nabízí možnost dojet na lyžích až před vchod. Ubytování Chalets CEDER se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Chalets CEDER má celkové hodnocení 9,5. Pro Rezort Chalets CEDER momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartment Vanessa

9,5

Apartment Vanessa

Ubytování (Apartmán) Apartment Vanessa. Apartman Vanessa se nachází v centru lyžařského areálu Tatranská Lomnica, jen několik kroků od nejbližších lyžařských vleků, je obklopený národním parkem... Ubytování Apartment Vanessa se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Vanessa má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Vanessa momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartment Jelena

9,5

Apartment Jelena

Ubytování (Apartmán) Apartment Jelena. Apartment Jelena stojí v centru Tatranské Lomnice, pouhých 100 metrů od nejbližší lanovky a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na... Ubytování Apartment Jelena se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Jelena má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Jelena momentálně evidujeme 57 recenzí.

Apartmán Tatranská Lomnica

9,4

Apartmán Tatranská Lomnica

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tatranská Lomnica. Apartmán Tatranská Lomnica se nachází v Tatranské Lomnici, 2,2 km od lyžařského vleku Tatranská Lomnica. Ubytování Apartmán Tatranská Lomnica se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Tatranská Lomnica má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Tatranská Lomnica momentálně evidujeme 41 recenzí.

Apartmán Jurko - Stará Morava

9,4

Apartmán Jurko - Stará Morava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jurko - Stará Morava. Apartmán Jurko - Stará Morava se nachází 1,9 km od Tatranské Lomnice a 1,5 km od Jamy a nabízí ubytování v Tatranské Lomnici. Ubytování Apartmán Jurko - Stará Morava se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Jurko - Stará Morava má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Jurko - Stará Morava momentálně evidujeme 41 recenzí.

APLEND Villa Beatrice

9,4

APLEND Villa Beatrice

Ubytování (Apartmány) APLEND Villa Beatrice. APLEND Villa Beatrice se nachází 500 metrů od vlakového nádraží v Tatranské Lomnici, lanovky a lyžařských vleků a nabízí kompletně vybavené apartmány,... Ubytování APLEND Villa Beatrice se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování APLEND Villa Beatrice má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány APLEND Villa Beatrice momentálně evidujeme 323 recenzí.

Apartmany Moravienka

9,4

Apartmany Moravienka

Ubytování (Penzion) Apartmany Moravienka. Apartmany Moravienka stojí v Tatranské Lomnici, 5 km od Lomnického štítu a 5 minut chůze od stanice lanovky. Nabízí Wi-Fi zdarma a různé typy pokojů. Ubytování Apartmany Moravienka se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmany Moravienka má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Apartmany Moravienka momentálně evidujeme 215 recenzí.

Matrix

9,4

Matrix

Ubytování (Apartmány) Matrix. Apartmán Matrix se nachází uprostřed národního parku Vysoké Tatry, v lyžařském areálu Tatranská Lomnica. Ubytování Matrix se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Matrix má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Matrix momentálně evidujeme 111 recenzí.

Vila Bellis

9,3

Vila Bellis

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Bellis. Prázdninový dům Vila Bellis se nachází v Tatranské Lomnici a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu a parkování na místě zdarma. Ubytování Vila Bellis se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Bellis má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Vila Bellis momentálně evidujeme 128 recenzí.

Penzión Vila Park

9,3

Penzión Vila Park

Ubytování (Penzion) Penzión Vila Park. Tento penzion leží v Tatranské Lomnici ve východní části Vysokých Tater. Všechny pokoje jsou prostorné a zahrnují vlastní koupelnu i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión Vila Park se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Vila Park má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzión Vila Park momentálně evidujeme 292 recenzí.

Penzion Slnecny Dom

9,3

Penzion Slnecny Dom

Ubytování (Penzion) Penzion Slnecny Dom. Penzion Slnečný Dom se nachází v Tatranské Lomnici, pouze 800 metrů od místního lyžařského areálu a lyžařského vleku na Lomnický Štít. Ubytování Penzion Slnecny Dom se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion Slnecny Dom má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Slnecny Dom momentálně evidujeme 94 recenzí.

Apartman May Tatranska Lomnica

9,3

Apartman May Tatranska Lomnica

Ubytování (Apartmán) Apartman May Tatranska Lomnica. Apartmán May Tatranská Lomnica se nachází v Tatranské Lomnici, 2,2 km od lyžařského vleku Tatranská Lomnica. Ubytování Apartman May Tatranska Lomnica se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman May Tatranska Lomnica má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartman May Tatranska Lomnica momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartment Matilda

9,3

Apartment Matilda

Ubytování (Apartmán) Apartment Matilda. Apartmán Matilda se nachází uprostřed národního parku Vysoké Tatry, přímo v lyžařském areálu Tatranská Lomnica. Ubytování Apartment Matilda se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Matilda má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartment Matilda momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartman Polarka

9,3

Apartman Polarka

Ubytování (Apartmán) Apartman Polarka. Apartmán Tatranská Lomnica 265 je apartmán s možností vlastního stravování situovaný v Tatranské Lomnici, jen 150 metrů od restaurací, obchodů a... Ubytování Apartman Polarka se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman Polarka má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartman Polarka momentálně evidujeme 43 recenzí.

Vila Kamah

9,3

Vila Kamah

Ubytování (Penzion) Vila Kamah. Vila Kamah se nachází v Tatranské Lomnici, 2 km od lyžařského střediska Jamy. Nabízí zahradu, nekuřácké ubytování, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Vila Kamah se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Kamah má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Vila Kamah momentálně evidujeme 54 recenzí.

Apartmán 108

9,3

Apartmán 108

Ubytování (Apartmán) Apartmán 108. Apartmán 108 se nachází v Tatranské Lomnici, jen 1,3 km od skiareálu Jamy. Nabízí ubytování se zahradou, do které budete mít výhled. Ubytování Apartmán 108 se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán 108 má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán 108 momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartment - Vila Božena

9,2

Apartment - Vila Božena

Ubytování (Apartmán) Apartment - Vila Božena. Apartment - Vila Božena nabízí ubytování 1,3 km od Tatranské Lomnice a necelý 1 km od Jamy. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment - Vila Božena se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment - Vila Božena má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartment - Vila Božena momentálně evidujeme 58 recenzí.

Vila Lomnička

9,2

Vila Lomnička

Ubytování (Apartmány) Vila Lomnička. Vila Lomnička nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Tatranské Lomnici. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Vila Lomnička se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Lomnička má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmány Vila Lomnička momentálně evidujeme 73 recenzí.