Hledat

Ubytování

Horská chata v Slovenskom raji Chata

Čingov, 052 01 Spišské Tomášovce, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Horská chata v Slovenskom raji. Horská chata v Slovenskom raji se nachází ve Spišských Tomášovcích a nabízí zahradu a terasu. 29 km od Tatranské Lomnice. Ubytování Horská chata v Slovenskom raji se nachází ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj).

Popis ubytování Horská chata v Slovenskom raji

29 km od Tatranské Lomnice. Chata stojí 37 km od Štrbského Plesa a 29 km od Vysokých Tater. Horská chata v Slovenskom raji se nachází ve Spišských Tomášovcích a nabízí zahradu a terasu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Na letiště Poprad-Tatry je to 23 km. Chata má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň.

Jiná ubytování ve městě Spišské Tomášovce

Penzión Thamasy

9,7

Penzión Thamasy

Ubytování (Penzion) Penzión Thamasy. Penzión Thamasy je obklopen národním parkem Slovenský ráj a nachází se v malebné vesničce Spišské Tomášovce. Ubytování Penzión Thamasy se nachází ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Penzión Thamasy má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzión Thamasy momentálně evidujeme 227 recenzí.

Ubytovanie Ľaľa

9,7

Ubytovanie Ľaľa

Ubytování (Privát) Ubytovanie Ľaľa. Ubytovanie Ľaľa se nachází ve Spišských Tomášovcích a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Ubytovanie Ľaľa se nachází ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj).

Privat Zuzana

9,5

Privat Zuzana

Ubytování (Penzion) Privat Zuzana. Toto ubytování nabízí zahradu, gril, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Privat Zuzana se nachází ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Privat Zuzana má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Privat Zuzana momentálně evidujeme 31 recenzí.

Holiday Home Lester

9,4

Holiday Home Lester

Ubytování (Penzion) Holiday Home Lester. Prázdninový dům Lester se nachází v obci Spišské Tomášovce. Nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Pokoje mají posezení. Ubytování Holiday Home Lester se nachází ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Holiday Home Lester má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Holiday Home Lester momentálně evidujeme 96 recenzí.

Chata Zlatka

9,2

Chata Zlatka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Zlatka. Chata Zlatka se nachází uprostřed národního parku Slovenský ráj v přírodní rezervaci Prielom Hornádu v  oblasti Letanovský Mlýn. Ubytování Chata Zlatka se nachází ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Chata Zlatka má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Chata Zlatka momentálně evidujeme 12 recenzí.

Studio Pohoda Cingov Slovensky raj

9

Studio Pohoda Cingov Slovensky raj

Ubytování (Apartmány) Studio Pohoda Cingov Slovensky raj. Studio Pohoda Cingov Slovensky raj stojí na klidném místě, pouhých 100 metrů od turistické stezky v národním parku Slovenský raj. Ubytování Studio Pohoda Cingov Slovensky raj se nachází ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Studio Pohoda Cingov Slovensky raj má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Studio Pohoda Cingov Slovensky raj momentálně evidujeme 35 recenzí.

Studio Pohoda Na Razcesti Cingov Slovensky Raj

8,8

Studio Pohoda Na Razcesti Cingov Slovensky Raj

Ubytování (Apartmán) Studio Pohoda Na Razcesti Cingov Slovensky Raj. Studio Pohoda Na Razcestí Cingov Slovenský Ráj se nachází v obci Spišské Tomášovce a nabízí bar a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Studio Pohoda Na Razcesti Cingov Slovensky Raj se nachází ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Studio Pohoda Na Razcesti Cingov Slovensky Raj má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Studio Pohoda Na Razcesti Cingov Slovensky Raj momentálně evidujeme 21 recenzí.

ubytovanie Petra

7,8

ubytovanie Petra

Ubytování (Venkovský dům) ubytovanie Petra. Ubytovanie Petra se nachází ve Spišských Tomášovcích a nabízí zahradu a společný obývací prostor. Ubytování ubytovanie Petra se nachází ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytování ubytovanie Petra má celkové hodnocení 7,8. Pro Venkovský dům ubytovanie Petra momentálně evidujeme 7 recenzí.

Turistická ubytovňa

7,7

Turistická ubytovňa

Ubytování (Penzion) Turistická ubytovňa. Turistická ubytovňa is situated in Spišské Tomášovce and features a garden. Featuring family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Turistická ubytovňa se nachází ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj).