Hledat

Ubytování

Holiday home in Balatonkeresztur 19274 Prázdninový dům

8648 Balatonkeresztúr, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonkeresztur 19274. Prázdninový dům in Balatonkeresztur 19274 se nachází v obci Balatonkeresztúr, 26 km od Hévízu. Ubytování Holiday home in Balatonkeresztur 19274 se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Popis ubytování Holiday home in Balatonkeresztur 19274

Prázdninový dům in Balatonkeresztur 19274 se nachází v obci Balatonkeresztúr, 26 km od Hévízu. Prázdninový dům má kuchyň se sporákem, toustovačem a kávovarem. Prázdninový dům je vzdálený 22 km od města Keszthely a 34 km od města Zalakaros. K dispozici je také TV. Od letiště Hévíz-Balaton dělí Prázdninový dům in Balatonkeresztur 19274 přibližně 21 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Holiday home in Balatonkeresztur 19274

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Trouba
 • Rychlovarná konvice
 • Pračka
 • Lednička
 • Vana
 • Povlečení
 • Toaleta
 • TV
 • Skládací postel
 • Domácí zvířata nejsou povolena.

Jiná ubytování ve městě Balatonkeresztúr

Villa Eszter

9,7

Villa Eszter

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Eszter. Villa Eszter is located in Balatonkeresztúr and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Villa Eszter se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Kaufman Ház

9,6

Kaufman Ház

Ubytování (Apartmán) Kaufman Ház. Kaufman Ház is located in Balatonkeresztúr. The accommodation is 34 km from Zalakaros, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Kaufman Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

MeLuIs

9,6

MeLuIs

Ubytování (Prázdninový dům) MeLuIs. MeLuIs is set in Balatonkeresztúr and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování MeLuIs se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Maximilian

9,6

Villa Maximilian

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Maximilian. Villa Maximilian is set in Balatonkeresztúr and offers free bikes, a shared lounge and a terrace. Ubytování Villa Maximilian se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berni Apartman

9,4

Berni Apartman

Ubytování (Apartmán) Berni Apartman. Situated in Balatonkeresztúr, Berni Apartman features accommodation with a private pool and garden views. Ubytování Berni Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Margaret Apartment

9,4

Margaret Apartment

Ubytování (Apartmány) Margaret Apartment. Situated in Balatonkeresztúr, 34 km from Zalakaros, Margaret Apartment features a garden and free WiFi. Ubytování Margaret Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EszterHáz

9,2

EszterHáz

Ubytování (Vila) EszterHáz. Situated in Balatonkeresztúr, EszterHáz features accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytování EszterHáz se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Lilla Apartman

9,2

Lilla Apartman

Ubytování (Apartmány) Lilla Apartman. Lilla Apartman jsou apartmány s výhledem na hory, kuchyní a bezplatným Wi-Fi situované v Balatonkeresztúru. Ubytování Lilla Apartman se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Villa Lili

9,2

Villa Lili

Ubytování (Apartmán) Villa Lili. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Villa Lili has a garden. Ubytování Villa Lili se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borostyán Vendégház

9

Borostyán Vendégház

Ubytování (Apartmány) Borostyán Vendégház. Borostyán Vendégház se nachází ve městě Balatonkeresztúr a břehy jezera Balton jsou vzdálené 15 minut chůze. Ubytování Borostyán Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bakos Villa

9

Bakos Villa

Ubytování (Vila) Bakos Villa. Located in Balatonkeresztúr, Bakos Villa offers accommodation with a private pool. Ubytování Bakos Villa se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Mátyás Vendégház

9

Mátyás Vendégház

Ubytování (Penzion) Mátyás Vendégház. Mátyás Vendégház in Balatonkeresztúr provides adults-only accommodation with a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Mátyás Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bende Apartment

8,9

Bende Apartment

Ubytování (Apartmán) Bende Apartment. Bende Apartment is located in Balatonkeresztúr. The air-conditioned accommodation is 33 km from Zalakaros, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytování Bende Apartment se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Sára Vendégház

8,6

Sára Vendégház

Ubytování (Apartmány) Sára Vendégház. Sára Vendégház se nachází v Balatonkeresztúru, 18 km od Hévízu. K dispozici je zahrada. Ubytování Sára Vendégház se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ildikó Apartment

8,3

Ildikó Apartment

Ubytování (Apartmány) Ildikó Apartment. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Ildikó Apartment features accommodation with free private parking. Ubytování Ildikó Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Családi Panzió

8,3

Családi Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Családi Panzió. Hotel Családi Panzió se nachází v Balatonkeresztúru. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Családi Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zita apartman

8

Zita apartman

Ubytování (Apartmán) Zita apartman. Zita apartman is located in Balatonkeresztúr and features a private pool, a kitchenette and garden views. Ubytování Zita apartman se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zsanett Hotel

7,9

Zsanett Hotel

Ubytování (Hotel) Zsanett Hotel. Zsanett Hotel sídlí v typické maďarské budově uprostřed velké svěží zahrady v obci Balatonkeresztúr, přímo na břehu jezera Balaton. Ubytování Zsanett Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kerti Vendégház

7,5

Kerti Vendégház

Ubytování (Penzion) Kerti Vendégház. Kerti Vendégház je penzion situovaný v Balatonkeresztúru. Nabízí zahradu, zázemí pro grilování, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Kerti Vendégház se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ilona Apartment

7,4

Ilona Apartment

Ubytování (Apartmány) Ilona Apartment. Ilona Apartment se nachází v obci Balatonkeresztúr, 20 km od Hévízu, a nabízí venkovní gril a terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ilona Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jesolo Apartmanház

7,1

Jesolo Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Jesolo Apartmanház. Jesolo Apartmanház se nachází v obci Balatonkeresztúr, 34 km od města Zalakaros. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Jesolo Apartmanház se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familia Nyaraló 202

Familia Nyaraló 202

Ubytování (Prázdninový dům) Familia Nyaraló 202. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Familia Nyaraló 202 features a garden. Ubytování Familia Nyaraló 202 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Fehér ház

Fehér ház

Ubytování (Apartmán) Fehér ház. Fehér ház is located in Balatonkeresztúr and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytování Fehér ház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonkeresztur 37078

Holiday home in Balatonkeresztur 37078

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonkeresztur 37078. Holiday home in Balatonkeresztur 37078 is located in Balatonkeresztúr. Ubytování Holiday home in Balatonkeresztur 37078 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonkeresztur 19309

Holiday home in Balatonkeresztur 19309

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonkeresztur 19309. Holiday home in Balatonkeresztur 19309 is set in Balatonkeresztúr. The property is 39 km from Zalakaros and free private parking is offered. Ubytování Holiday home in Balatonkeresztur 19309 se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonkeresztur 19252

Holiday home in Balatonkeresztur 19252

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonkeresztur 19252. Holiday home in Balatonkeresztur 19252 is located in Balatonkeresztúr. The property is 34 km from Zalakaros and free private parking is featured. Ubytování Holiday home in Balatonkeresztur 19252 se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H443

Holiday Home Balaton H443

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H443. Boasting private pool, Holiday Home Balaton H443 is set on the beachfront in Balatonkeresztúr. Ubytování Holiday Home Balaton H443 se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H450

Holiday Home Balaton H450

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H450. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Holiday Home Balaton H450 features a garden. Ubytování Holiday Home Balaton H450 se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H450

Holiday Home Balaton H450

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H450. Located in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Holiday Home Balaton H450 has a garden. Ubytování Holiday Home Balaton H450 se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H449

Holiday Home Balaton H449

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H449. Located in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Holiday Home Balaton H449 features a garden. Ubytování Holiday Home Balaton H449 se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Balaton H447

Holiday Home Balaton H447

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H447. Situated in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Holiday Home Balaton H447 features a garden. Ubytování Holiday Home Balaton H447 se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Apartment Keszeg (MAF141)

Apartment Keszeg (MAF141)

Ubytování (Apartmán) Apartment Keszeg (MAF141). Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Apartment Keszeg (MAF141) features a garden. The accommodation is 35 km from Zalakaros. Ubytování Apartment Keszeg (MAF141) se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonkeresztur 19528

Apartment in Balatonkeresztur 19528

Ubytování (Apartmán) Apartment in Balatonkeresztur 19528. Apartment in Balatonkeresztur 19528 is set in Balatonkeresztúr. The property is 35 km from Zalakaros and free private parking is offered. Ubytování Apartment in Balatonkeresztur 19528 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19272

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19272

Ubytování (Apartmán) Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19272. Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19272 is set in Balatonmáriafürdő. The property is 37 km from Zalakaros and free private parking is offered. Ubytování Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19272 se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19273

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19273

Ubytování (Apartmán) Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19273. Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19273 je situován v obci Balatonmáriafürdő a hostům poskytuje balkon. Ubytování Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19273 se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19286

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19286

Ubytování (Apartmán) Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19286. Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19286 is situated in Balatonkeresztúr. The property is 34 km from Zalakaros and free private parking is available. Ubytování Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19286 se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Haus Thomas

Haus Thomas

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Thomas. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Haus Thomas is set in Balatonkeresztúr. Ubytování Haus Thomas se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Balatonkeresztur 19478

Holiday home in Balatonkeresztur 19478

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonkeresztur 19478. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Holiday home in Balatonkeresztur 19478 has a balcony. Ubytování Holiday home in Balatonkeresztur 19478 se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonkeresztur 19442

Holiday home in Balatonkeresztur 19442

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonkeresztur 19442. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Holiday home in Balatonkeresztur 19442 has a balcony. Ubytování Holiday home in Balatonkeresztur 19442 se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur

Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur. Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur is set in Balatonkeresztúr. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur

Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur. Located in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vali vendégház

Vali vendégház

Ubytování (Apartmán) Vali vendégház. Vali vendégház is located in Balatonkeresztúr and offers water sports facilities, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Vali vendégház se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

csillag apartman balaton

csillag apartman balaton

Ubytování (Apartmán) csillag apartman balaton. Csillag apartman balaton is located in Balatonkeresztúr. The accommodation is 36 km from Zalakaros. Ubytování csillag apartman balaton se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Berrybay Holidayhome

Berrybay Holidayhome

Ubytování (Prázdninový dům) Berrybay Holidayhome. Set in Balatonkeresztúr, Berrybay Holidayhome offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Berrybay Holidayhome se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur

One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur. Located in Balatonkeresztúr in the Somogy region, One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balaton A453

Apartment Balaton A453

Ubytování (Apartmán) Apartment Balaton A453. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Apartment Balaton A453 features a garden. The air-conditioned accommodation is 35 km from Zalakaros. Ubytování Apartment Balaton A453 se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balaton A452

Apartment Balaton A452

Ubytování (Apartmán) Apartment Balaton A452. Located in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Apartment Balaton A452 has a garden. The air-conditioned accommodation is 35 km from Zalakaros. Ubytování Apartment Balaton A452 se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur

Two-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur. Two-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur is situated in Balatonkeresztúr. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Balaton

Balaton

Ubytování (Prázdninový dům) Balaton. Set in Balatonkeresztúr in the Somogy region, the holiday home has a garden. The accommodation is 47 km from Tihany. Ubytování Balaton se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 80 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katalin nyaraló

Katalin nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Katalin nyaraló. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Katalin nyaraló features a garden. Ubytování Katalin nyaraló se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Fiorentina

Villa Fiorentina

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Fiorentina. Set in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Villa Fiorentina features a patio. The holiday home has garden views and is 34 km from Zalakaros. Ubytování Villa Fiorentina se nachází ve městě Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)