Hledat

Ubytování

Historicka chalupa Malužiná Prázdninový dům

Malužiná 47, 032 34 Malužiná, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Historicka chalupa Malužiná. Historicka chalupa Malužiná se nachází v Malužiné a nabízí restauraci, zahradu a gril. Štrbské Pleso je vzdálené 26 km. Ubytování Historicka chalupa Malužiná se nachází ve městě Malužiná (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Historicka chalupa Malužiná

Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Historicka chalupa Malužiná se nachází v Malužiné a nabízí restauraci, zahradu a gril. Na místě je k dispozici terasa a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Historicka chalupa Malužiná stojí 37 km od města Zakopane a 47 km od obce Bukowina Tatrzańska. Na letiště Poprad-Tatry je to 36 km. Štrbské Pleso je vzdálené 26 km. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Tento prázdninový dům má 3 ložnice, kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 2 koupelny se sprchou.

Jiná ubytování ve městě Malužiná

Penzión Malužiná

9,3

Penzión Malužiná

Ubytování (Apartmány) Penzión Malužiná. Penzión Malužiná se nachází v obci Malužiná. Apartmán má sluneční terasu. K dispozici je zázemí pro grilování, zahrada a sdílený lounge. Ubytování Penzión Malužiná se nachází ve městě Malužiná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión Malužiná má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Penzión Malužiná momentálně evidujeme 60 recenzí.

Penzión RADOVICA

7,9

Penzión RADOVICA

Ubytování (Penzion) Penzión RADOVICA. Penzión RADOVICA se nachází v obci Malužiná. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu, sdílený obývací prostor, restauraci, výhled na hory, terasu a Wi-Fi... Ubytování Penzión RADOVICA se nachází ve městě Malužiná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión RADOVICA má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzión RADOVICA momentálně evidujeme 37 recenzí.

Amazing home in Maluzina w/ WiFi and 1 Bedrooms

Amazing home in Maluzina w/ WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Maluzina w/ WiFi and 1 Bedrooms. Amazing home in Maluzina w/ WiFi and 1 Bedrooms is set in Malužiná and offers barbecue facilities. The property features mountain views. Ubytování Amazing home in Maluzina w/ WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Malužiná (Slovensko - Žilinský kraj).

Holiday Home Low Tatras Maluzina

Holiday Home Low Tatras Maluzina

Ubytování (Apartmán) Holiday Home Low Tatras Maluzina. Situated in Malužiná in the Žilinský kraj region, Holiday Home Low Tatras Maluzina features a terrace and mountain views. Ubytování Holiday Home Low Tatras Maluzina se nachází ve městě Malužiná (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Apartmán Holiday Home Low Tatras Maluzina nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.