Hledat

Ubytování

Hausbót na Vltavě Ubytování na lodi

Šlemínská, Hradištko, 252 09, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Ubytování na lodi) Hausbót na Vltavě. Hausbót na Vltavě se nachází v Hradištku. 24 km od Prahy. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Loď má 1 ložnici a terasu. Ubytování Hausbót na Vltavě se nachází ve městě Hradištko (Česko - Středočeský kraj).

Popis ubytování Hausbót na Vltavě

Na letiště Václava Havla Praha je to 28 km. Loď má 1 ložnici a terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. 24 km od Prahy. Hausbót na Vltavě má zahradu a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Ubytování je vzdálené 37 km od Kladna a 25 km od Berouna. Každé ráno se na lodi podává kontinentální snídaně. Hausbót na Vltavě se nachází v Hradištku.

Jiná ubytování ve městě Hradištko

Rozmarná Róza

Rozmarná Róza

Ubytování (Penzion) Rozmarná Róza. Rozmarná Róza is set in Hradištko and has a restaurant, a bar and a terrace. The accommodation offers nightclub and a tour desk. Ubytování Rozmarná Róza se nachází ve městě Hradištko (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Kersko

Penzion Kersko

Ubytování (Prázdninové domy) Penzion Kersko. Penzion Kersko se nachází v Hradišťku, 19 km od Poděbrad, a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a saunu. Ubytování Penzion Kersko se nachází ve městě Hradištko (Česko - Středočeský kraj).

Vila Hradištko

Vila Hradištko

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Hradištko. Rekreační objekt Hradištko is set in Hradištko. The holiday home features garden views and is 25 km from Prague. Ubytování Vila Hradištko se nachází ve městě Hradištko (Česko - Středočeský kraj).

Kersko Apartments

Kersko Apartments

Ubytování (Apartmán) Kersko Apartments. Kersko Apartments se nachází v Hradišťku ve Středočeském kraji a nabízí zahradu. 28 km od Mladé Boleslavi. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Kersko Apartments se nachází ve městě Hradištko (Česko - Středočeský kraj).

Cottage in Kersko

Cottage in Kersko

Ubytování (Prázdninový dům) Cottage in Kersko. Cottage in Kersko se nachází v Hradišťku a nabízí terasu a plně vybavenou kuchyň. V tomto prázdninovém domě je k dispozici TV s plochou obrazovkou. Ubytování Cottage in Kersko se nachází ve městě Hradištko (Česko - Středočeský kraj).