Hledat

Ubytování

GOLF & SKI RESORT Apartmán

Tále 759, 976 81 Tále, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) GOLF & SKI RESORT. GOLF & SKI RESORT se nachází v Tálech, jen 1,1 km od lyžařského areálu Ski Tále. Nabízí restauraci, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování GOLF & SKI RESORT se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytování GOLF & SKI RESORT

Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Nabízí restauraci, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Na letiště Poprad-Tatry je to 52 km. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice. GOLF & SKI RESORT se nachází v Tálech, jen 1,1 km od lyžařského areálu Ski Tále. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Tento apartmán má 1 ložnici, kuchyň s lednicí a varnou deskou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. Na místě je dětské hřiště a sluneční terasa.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Restaurace

Jiná ubytování ve městě Tale

Fairy-Tale apartments

9,8

Fairy-Tale apartments

Ubytování (Apartmány) Fairy-Tale apartments. Fairy-Tale apartments se nachází v chatové oblasti Tále, 2,1 km od lyžařského střediska Tále a nabízí ubytování s přístupem na zahradu. Ubytování Fairy-Tale apartments se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Fairy-Tale apartments má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Fairy-Tale apartments momentálně evidujeme 44 recenzí.

Apartman Romantika 13 Chopok juh Tale

9,7

Apartman Romantika 13 Chopok juh Tale

Ubytování (Apartmán) Apartman Romantika 13 Chopok juh Tale. Apartman Romantika 13 se může pochlubit výhledem na hory. Ubytování Apartman Romantika 13 Chopok juh Tale se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartment Tale 701

9,7

Apartment Tale 701

Ubytování (Apartmány) Apartment Tale 701. Apartmán Tále 701, obklopen národním parkem Nízké Tatry a lyžařskou oblastí Tále, se nachází 2 km od lyžařského vleku. Ubytování Apartment Tale 701 se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartment Tale 701 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartment Tale 701 momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartmanovy dom Romantika - Apartman 5

9,7

Apartmanovy dom Romantika - Apartman 5

Ubytování (Apartmán) Apartmanovy dom Romantika - Apartman 5. Apartmánový dom Romantika - Apartmán 5 nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na hory uprostřed národního parku Nízké Tatry a 800... Ubytování Apartmanovy dom Romantika - Apartman 5 se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmanovy dom Romantika - Apartman 5 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmanovy dom Romantika - Apartman 5 momentálně evidujeme 37 recenzí.

Apartman Tale

9,7

Apartman Tale

Ubytování (Apartmány) Apartman Tale. Apartman Tale se nachází v Tale a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi připojením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartman Tale se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartman Tale má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartman Tale momentálně evidujeme 26 recenzí.

Apartmán 16 Romantika Chopok Juh Tále

9,5

Apartmán 16 Romantika Chopok Juh Tále

Ubytování (Apartmán) Apartmán 16 Romantika Chopok Juh Tále. Apartmán 16 Romantika Chopok Juh Tále se nachází v Demanovské Doline a je vzdálen 2,5 km od hory Chopok a 5 km od lyžařského střediska Jasná. Ubytování Apartmán 16 Romantika Chopok Juh Tále se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Chopok Juh Mija Superior

9,5

Apartman Chopok Juh Mija Superior

Ubytování (Apartmán) Apartman Chopok Juh Mija Superior. Apartmán Chopok Juh Mija Superior, obklopen národním parkem Nízké Tatry, se nachází na jižní straně lyžařského areálu Jasná Chopok-Juh. Ubytování Apartman Chopok Juh Mija Superior se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartman Chopok Juh Mija Superior má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartman Chopok Juh Mija Superior momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmán Anna - Chopok juh

9,4

Apartmán Anna - Chopok juh

Ubytování (Apartmán) Apartmán Anna - Chopok juh. Apartmán Anna - Chopok juh se nachází v Tále a nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na moře a soukromý balkon. Ubytování Apartmán Anna - Chopok juh se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Anna - Chopok juh má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Anna - Chopok juh momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmány HolidayTale

9,4

Apartmány HolidayTale

Ubytování (Apartmány) Apartmány HolidayTale. Apartmány Holiday Tale, obklopeny lesem, se nacházejí ve středisku Tále, 800 metrů od lyžařského areálu. Ubytování Apartmány HolidayTale se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmány HolidayTale má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Apartmány HolidayTale momentálně evidujeme 70 recenzí.

Apartmán Tále č.309

9,4

Apartmán Tále č.309

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tále č.309. Apartmán Tále č.309 se nachází v lyžařském areálu Tále a je obklopen národním parkem Nízké Tatry. Ubytování Apartmán Tále č.309 se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Tále č.309 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Tále č.309 momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmán Romantika Chopok Juh 12

9,3

Apartmán Romantika Chopok Juh 12

Ubytování (Apartmán) Apartmán Romantika Chopok Juh 12. Apartmán Romantika Chopok Juh 12 se nachází v obci Tále, 7 km od lyžařského střediska Ski Tále a 8 km od rekreačního střediska Tále, a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Romantika Chopok Juh 12 se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Romantika Chopok Juh 12 má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Romantika Chopok Juh 12 momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartmány Chopok Juh

9,3

Apartmány Chopok Juh

Ubytování (Apartmán) Apartmány Chopok Juh. Apartmány Chopok Juh stojí uprostřed národního parku Nízké Tatry, 800 metrů od lyžařského areálu Chopok Juh - Jasná a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Apartmány Chopok Juh se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmány Chopok Juh má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Chopok Juh momentálně evidujeme 20 recenzí.

Luxusny Apartman Tale

9,3

Luxusny Apartman Tale

Ubytování (Apartmán) Luxusny Apartman Tale. Luxusný Apartmán Tále se nachází v Národním parku Nízké Tatry, v údolí Bystrianská, jen 2 km od lyžařského areálu Tále. Ubytování Luxusny Apartman Tale se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Luxusny Apartman Tale má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Luxusny Apartman Tale momentálně evidujeme 39 recenzí.

Holiday Home Chata Chopok

9,3

Holiday Home Chata Chopok

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Chata Chopok. Holiday Home Chata Chopok se nachází v obci Tále, 3,4 km od lyžařského střediska Ski Tále, a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Chata Chopok se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Holiday Home Chata Chopok má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Holiday Home Chata Chopok momentálně evidujeme 34 recenzí.

Apartmány Chopok juh Monika

9,3

Apartmány Chopok juh Monika

Ubytování (Apartmán) Apartmány Chopok juh Monika. Apartmány Chopok juh Monika se nacházejí v srdci národního parku Nízké Tatry a pouhých 800 metrů od lyžařského vleku Srdiečko-Kosodrevina. Ubytování Apartmány Chopok juh Monika se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmány Chopok juh Monika má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Chopok juh Monika momentálně evidujeme 35 recenzí.

Romantic Chopok Juh Apartment 22

9,3

Romantic Chopok Juh Apartment 22

Ubytování (Apartmán) Romantic Chopok Juh Apartment 22. Romantic Chopok Juh Apartment se nachází v rekreačním areálu Tále, 7 km od lyžařského střediska Ski Tále, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou... Ubytování Romantic Chopok Juh Apartment 22 se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Romantic Chopok Juh Apartment 22 má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Romantic Chopok Juh Apartment 22 momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartman Viktoria

9,2

Apartman Viktoria

Ubytování (Apartmán) Apartman Viktoria. Apartmán Viktoria se nachází v horském středisku Tále, na místě s panoramatickým výhledem na horu Chopok v Nízkých Tatrách, a má terasu, Wi-Fi zdarma,... Ubytování Apartman Viktoria se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartman Viktoria má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartman Viktoria momentálně evidujeme 35 recenzí.

Chata Tale - Dom Horskej služby

9,2

Chata Tale - Dom Horskej služby

Ubytování (Hotel) Chata Tale - Dom Horskej služby. Chata Tále - Dom Horskej služby se nachází v Tálech, 300 metrů od lyžařského areálu Tále, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený... Ubytování Chata Tale - Dom Horskej služby se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Trangoška

9,1

Chata Trangoška

Ubytování (Penzion) Chata Trangoška. Chata Trangoška se nachází v lyžařském středisku Chopok Juh uprostřed národního parku Nízké Tatry a nabízí à-la-carte restauraci. Ubytování Chata Trangoška se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chata Trangoška má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Chata Trangoška momentálně evidujeme 258 recenzí.

Romantika apartman Rose11

9,1

Romantika apartman Rose11

Ubytování (Apartmán) Romantika apartman Rose11. Romantika apartman Rose11 v Národním parku Nízké Tatry stojí na jižní straně hory Chopok v lyžařském středisku Chopok-Juh a jen pár kroků od lyžařského... Ubytování Romantika apartman Rose11 se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Romantika apartman Rose11 má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Romantika apartman Rose11 momentálně evidujeme 32 recenzí.

Chalets Apartmán Chopok

9,1

Chalets Apartmán Chopok

Ubytování (Chata) Chalets Apartmán Chopok. Chalets Apartmán Chopok se nachází uprostřed národního parku Nízké Tatry na jižní straně Chopku. Ubytování Chalets Apartmán Chopok se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chalets Apartmán Chopok má celkové hodnocení 9,1. Pro Chata Chalets Apartmán Chopok momentálně evidujeme 59 recenzí.

Apartmán Slnečnica

9

Apartmán Slnečnica

Ubytování (Apartmán) Apartmán Slnečnica. Apartmán Slnečnica se nachází ve středisku Tále a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným garážovým stáním a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Slnečnica se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Slnečnica má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmán Slnečnica momentálně evidujeme 25 recenzí.

Apartman Laura - Chopok Tale

9

Apartman Laura - Chopok Tale

Ubytování (Apartmán) Apartman Laura - Chopok Tale. Apartmán Laura - Chopok - Tále leží v Národním parku Nízké Tatry a v oblasti Tále - Bystrá a nabízí ubytování s možností vlastního stravování s výhledem na... Ubytování Apartman Laura - Chopok Tale se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartman Laura - Chopok Tale má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartman Laura - Chopok Tale momentálně evidujeme 47 recenzí.

Apartmán Chopok Juh Relax & Enjoy

9

Apartmán Chopok Juh Relax & Enjoy

Ubytování (Apartmán) Apartmán Chopok Juh Relax & Enjoy. Apartmán Chopok Jih Relax & Enjoy se nachází v národním parku Nízké Tatry u lyžařského areálu Tale a nabízí ubytování s vlastním stravováním jen 1,4 km od... Ubytování Apartmán Chopok Juh Relax & Enjoy se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Chopok Juh Relax & Enjoy má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmán Chopok Juh Relax & Enjoy momentálně evidujeme 36 recenzí.

Penzion Bystrinka

9

Penzion Bystrinka

Ubytování (Penzion) Penzion Bystrinka. Penzion Bystrinka se nachází uprostřed národního parku Nízké Tatry v klidném prostředí ve vesnici Bystrá, pouhých 9 km od lyžařského střediska Chopok... Ubytování Penzion Bystrinka se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Penzion Bystrinka má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Bystrinka momentálně evidujeme 268 recenzí.

Pension/Apartments Kúria na Táloch

8,7

Pension/Apartments Kúria na Táloch

Ubytování (Rezort) Pension/Apartments Kúria na Táloch. Pension/Apartments Kúria na Táloch se nachází v obci Tale, 1,5 km a 1,9 km od místních lyžařských areálů. Nabízí zahradu a bar. Ubytování Pension/Apartments Kúria na Táloch se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Pension/Apartments Kúria na Táloch má celkové hodnocení 8,7. Pro Rezort Pension/Apartments Kúria na Táloch momentálně evidujeme 161 recenzí.

Hotel Stupka

8,6

Hotel Stupka

Ubytování (Hotel) Hotel Stupka. Hotel Stupka leží v lyžařském areálu Tále v národním parku Nízké Tatry, jen pár kroků od golfového hřiště Grey Bear. Ubytování Hotel Stupka se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Hotel Stupka má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Stupka momentálně evidujeme 342 recenzí.

Komfortný apartmán Tále-Chopok

8,5

Komfortný apartmán Tále-Chopok

Ubytování (Apartmán) Komfortný apartmán Tále-Chopok. Komfortný apartmán Tále-Chopok se nachází v Národním parku Nízké Tatry, pouhé 2 km od lyžařského střediska Tále a 7 km od ski areálu Chopok. Ubytování Komfortný apartmán Tále-Chopok se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Komfortný apartmán Tále-Chopok má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Komfortný apartmán Tále-Chopok momentálně evidujeme 19 recenzí.

Hostel Tale - Dom Horskej Sluzby

7,8

Hostel Tale - Dom Horskej Sluzby

Ubytování (Hostel) Hostel Tale - Dom Horskej Sluzby. Hostel Tale - Dom Horskej služby nabízí ubytování v jednoduše zařízených pokojích, společnou kuchyň a restauraci. Ubytování Hostel Tale - Dom Horskej Sluzby se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Hostel Tale - Dom Horskej Sluzby má celkové hodnocení 7,8. Pro Hostel Hostel Tale - Dom Horskej Sluzby momentálně evidujeme 180 recenzí.

Chata Kosodrevina

7,1

Chata Kosodrevina

Ubytování (Chata) Chata Kosodrevina. Chata Kosodrevina se nachází na jižní straně hory Chopok, 30 až 40 minut chůze od nejbližšího parkoviště, a nabízí možnost dojet na lyžích až před vchod. Ubytování Chata Kosodrevina se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chata Kosodrevina má celkové hodnocení 7,1. Pro Chata Chata Kosodrevina momentálně evidujeme 94 recenzí.

Apartmány Poludnica Chopok Juh

Apartmány Poludnica Chopok Juh

Ubytování (Apartmány) Apartmány Poludnica Chopok Juh. Apartmány Poludnica Chopok Juh features mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Tale, 6 km from Ski Tale. Ubytování Apartmány Poludnica Chopok Juh se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány Pinus, Tále, Chopok Juh

Apartmány Pinus, Tále, Chopok Juh

Ubytování (Apartmány) Apartmány Pinus, Tále, Chopok Juh. Situated in Tale in the Banskobystrický kraj region and Ski Tale reachable within 2. Ubytování Apartmány Pinus, Tále, Chopok Juh se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Vanda - Chopok Juh

Apartman Vanda - Chopok Juh

Ubytování (Apartmán) Apartman Vanda - Chopok Juh. Apartman Vanda - Chopok Juh is set in Tale and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Apartman Vanda - Chopok Juh se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán SOŇA

Apartmán SOŇA

Ubytování (Apartmán) Apartmán SOŇA. Featuring a restaurant, Apartmán SOŇA features accommodation in Tale with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartmán SOŇA se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Tale 9

Apartman Tale 9

Ubytování (Apartmán) Apartman Tale 9. Apartman Tale 9, a property with a terrace, is situated in Tale, 5 km from Ski Tale. Ubytování Apartman Tale 9 se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Božena

Chata Božena

Ubytování (Chata) Chata Božena. Chata Božena se nachází v průsmyku Čertovica v Nízkých Tatrách, 10 km od lyžařských center Tale a Chopok. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Chata Božena se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Chata Chata Božena nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Chopok South

Apartment Chopok South

Ubytování (Apartmán) Apartment Chopok South. Apartmán Chopok South se nachází v Tále, 6 km od lyžařského střediska Tále. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Chopok South se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány 16+17 Romantika Chopok Juh Tále

Apartmány 16+17 Romantika Chopok Juh Tále

Ubytování (Apartmán) Apartmány 16+17 Romantika Chopok Juh Tále. Ubytování Romantika 17, obklopené národním parkem Nízké Tatry, se nachází v Trangošce, a nabízí ubytování v okolí 3 lyžařských areálů Chopok - Juh, Ski... Ubytování Apartmány 16+17 Romantika Chopok Juh Tále se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata tri vydry

Chata tri vydry

Ubytování (Chata) Chata tri vydry. Chata tri vydry se nachází v Tálech, 1,3 km od lyžařského areálu Tále, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata tri vydry se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Naji - Tale

Apartman Naji - Tale

Ubytování (Apartmán) Apartman Naji - Tale. Apartman Naji - Tale is located in Tale, 2.6 km from Ski Tale, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Apartman Naji - Tale se nachází ve městě Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).