Hledat

Ubytování

Family House Maršovy Chody Prázdninový dům

Maršovy Chody 27, Částkov, 348 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Family House Maršovy Chody. Family House Maršovy Chody se nachází v Částkově v Plzeňském kraji a nabízí zahradu. 36 km od Weidenu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Family House Maršovy Chody se nachází ve městě Částkov (Česko - Plzeňský kraj).

Popis ubytování Family House Maršovy Chody

Nechybí ani TV s plochou obrazovkou. Na letiště Karlovy Vary je to 53 km. K dispozici je také terasa. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. 36 km od Weidenu. Family House Maršovy Chody se nachází v Částkově v Plzeňském kraji a nabízí zahradu. Prázdninový dům má 3 oddělené ložnice, plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou a 1 koupelnu. Family House Maršovy Chody stojí 25 km od Mariánských Lázní a 42 km od Waldmünchenu.

Jiná ubytování ve městě Částkov

Casa Kravine

Casa Kravine

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Kravine. Guests have access to free WiFi. Guests can also relax in the garden. Mariánské Lázně is 25 km from Casa Kravine. Ubytování Casa Kravine se nachází ve městě Částkov (Česko - Plzeňský kraj).

Holiday House Maršovy Chody

Holiday House Maršovy Chody

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Maršovy Chody. Holiday House Maršovy Chody se nachází v Částkově v Plzeňském kraji a nabízí zahradu. 36 km od Weidenu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Holiday House Maršovy Chody se nachází ve městě Částkov (Česko - Plzeňský kraj).