Hledat

Ubytování

Popis ubytování Country House Maršovy Chody

Country House Maršovy Chody se nachází v Částkově. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Nechybí ani TV s plochou obrazovkou. Prázdninový dům stojí 25 km od Mariánských Lázní a 42 km od Waldmünchenu. Na letiště Karlovy Vary je to 53 km. 37 km od Weidenu. Prázdninový dům má 2 oddělené ložnice, plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí a 1 koupelnu.

Jiná ubytování ve městě Částkov

Family House Maršovy Chody

Family House Maršovy Chody

Ubytování (Prázdninový dům) Family House Maršovy Chody. Family House Maršovy Chody se nachází v Částkově v Plzeňském kraji a nabízí zahradu. 36 km od Weidenu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Family House Maršovy Chody se nachází ve městě Částkov (Česko - Plzeňský kraj).

Casa Kravine

Casa Kravine

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Kravine. Guests have access to free WiFi. Guests can also relax in the garden. Mariánské Lázně is 25 km from Casa Kravine. Ubytování Casa Kravine se nachází ve městě Částkov (Česko - Plzeňský kraj).

Holiday House Maršovy Chody

Holiday House Maršovy Chody

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Maršovy Chody. Holiday House Maršovy Chody se nachází v Částkově v Plzeňském kraji a nabízí zahradu. 36 km od Weidenu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Holiday House Maršovy Chody se nachází ve městě Částkov (Česko - Plzeňský kraj).