Hledat

Ubytování

Evina kuća Prázdninový dům

Vrzići 25 Vrzići, 53270 Vrzići, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Evina kuća. Evina kuća se nachází ve městě vŕzgaići v Licko-senjské župě a nabízí terasu a výhled do zahrady. 23 km od Bašky. Ubytování Evina kuća se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Evina kuća

Na letiště Rijeka je to 50 km. Prázdninový dům má 3 ložnice, kuchyň s minibarem, pračku a 2 koupelny. Nechybí ani TV s plochou obrazovkou. 23 km od Bašky. Evina kuća stojí 45 km od Plitvických jezer a 39 km od Crikvenice. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Evina kuća podává každý den snídani formou bufetu. Evina kuća se nachází ve městě vŕzgaići v Licko-senjské župě a nabízí terasu a výhled do zahrady. Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat pěší turistice.

Jiná ubytování ve městě Chorvatsko

Apartment 105

10

Apartment 105

Ubytování (Apartmán) Apartment 105. Apartment 105 se nachází v Tvrđavici a nabízí zahradu a terasu. 46 km od města Harkány. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment 105 se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mala kuća

10

Mala kuća

Ubytování (Prázdninový dům) Mala kuća. Nachází se ve Vele Drage in the Mala kuća má zahradu. 41 km od města Novi Vinodolski. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Mala kuća se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home DEDINA HIŽICA

10

Holiday home DEDINA HIŽICA

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home DEDINA HIŽICA. Holiday home DEDINA HIŽICA se nachází v obci Sveti Urban a nabízí bar, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 25 km od Moravských Toplic. Ubytování Holiday home DEDINA HIŽICA se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruralna kuća za odmor LOVRAK

10

Ruralna kuća za odmor LOVRAK

Ubytování (Prázdninový dům) Ruralna kuća za odmor LOVRAK. Ruralna kuća za odmor LOVRAK se nachází v Budroveci a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Ruralna kuća za odmor LOVRAK se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lucija

10

Apartman Lucija

Ubytování (Apartmán) Apartman Lucija. Apartman Lucija se nachází v Gradići v Záhřebské župě a nabízí terasu. 13 km od Záhřebu. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Lucija se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Holiday Home with swimming pool, hot tub, WiFi and 2 bedrooms, near Varazdin

10

Modern Holiday Home with swimming pool, hot tub, WiFi and 2 bedrooms, near Varazdin

Ubytování (Prázdninový dům) Modern Holiday Home with swimming pool, hot tub, WiFi and 2 bedrooms, near Varazdin. Modern Holiday Home se nachází v Gačicích a nabízí klimatizované ubytování s terasou, bazénem, vířivkou, Wi-Fi a 2 ložnicemi. Ubytování Modern Holiday Home with swimming pool, hot tub, WiFi and 2 bedrooms, near Varazdin se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Brundi-city centre

9,9

Apartment Brundi-city centre

Ubytování (Apartmán) Apartment Brundi-city centre. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Brundi-city centre is situated in Zagreb, within just 700 metres of Archaeological Museum Zagreb. Ubytování Apartment Brundi-city centre se nachází ve městě (Chorvatsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Domijan II.

9,9

Villa Domijan II.

Ubytování (Vila) Villa Domijan II.. Situated in Lovran, 5 km from Lovran Old Town and 5 km from Lovran Lungomare Promenade, Villa Domijan II. Ubytování Villa Domijan II. se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Park Zagyland

9,8

Holiday Park Zagyland

Ubytování (Hotel) Holiday Park Zagyland. Holiday Park Zagyland se nachází v obci Konjšćina Donja a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, bar a sdílený lounge. Ubytování Holiday Park Zagyland se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Village House Belec

9,7

Village House Belec

Ubytování (Prázdninový dům) Village House Belec. Village House Belec se nachází v Belecu v okrese Krapina-Zagorje a nabízí zahradu. 38 km od Záhřebu. Ubytování Village House Belec se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Awesome home in Bregana with WiFi and 3 Bedrooms

9,7

Awesome home in Bregana with WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Bregana with WiFi and 3 Bedrooms. Ubytování Awesome home in Bregana se nachází v Breganě a nabízí terasu, Wi-Fi a 3 ložnice. Ubytování Awesome home in Bregana with WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GLAMPING IZLETIŠTE BANOVAC

9,6

GLAMPING IZLETIŠTE BANOVAC

Ubytování (Kemp) GLAMPING IZLETIŠTE BANOVAC. GLAMPING IZLETIŠTE BANOVAC se nachází v obci Gornje Komarevo a nabízí výhled na jezero, restauraci, bar, zahradu a terasu. Ubytování GLAMPING IZLETIŠTE BANOVAC se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

S&J’s Downtown Apartment

9,4

S&J’s Downtown Apartment

Ubytování (Apartmán) S&J’s Downtown Apartment. Boasting garden views, S&J’s Downtown Apartment features accommodation with a balcony and a kettle, around 60 metres from Zagreb Cathedral. Ubytování S&J’s Downtown Apartment se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kristijan

9,4

Apartment Kristijan

Ubytování (Apartmán) Apartment Kristijan. Tento prázdninový dům se nachází v Brseči, 19 km od Opatije. Ubytování zahrnuje klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Kristijan se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Istrie).

Dvorac Janković

9,3

Dvorac Janković

Ubytování (Bed and breakfast) Dvorac Janković. Dvorac Janković se nachází v Suhopolje a nabízí bezplatné Wi-Fi, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Dvorac Janković se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Brsec (Opatija) - 2359

9,2

Apartments by the sea Brsec (Opatija) - 2359

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brsec (Opatija) - 2359. Apartmán Brseč 2359a se nachází v obci Brseč a nabízí terasu a plně vybavenou kuchyni. Tento apartmán má balkon, 1 ložnici, obývací pokoj a 1 koupelnu s... Ubytování Apartments by the sea Brsec (Opatija) - 2359 se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Istrie).

Kuća za odmor Loana

9,2

Kuća za odmor Loana

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Loana. Kuća za odmor Loana se nachází ve Frketiču v Karlovacké župě a nabízí terasu a výhled na řeku. 13 km od Karlovace. Ubytování Kuća za odmor Loana se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Drava 1

9

Appartement Drava 1

Ubytování (Apartmány) Appartement Drava 1. Appartement Drava 1 poskytuje Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Drava 1 se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Antunovic Zagreb

9

Hotel Antunovic Zagreb

Ubytování (Hotel) Hotel Antunovic Zagreb. Hotel Antunovic, který stojí na hlavní ulici v Záhřebu, nabízí volný vstup do lázeňského centra a vynikající kuchyni. Ubytování Hotel Antunovic Zagreb se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

piccolo paradiso

8,8

piccolo paradiso

Ubytování (Prázdninový dům) piccolo paradiso. Piccolo paradiso is located in Brseč and offers a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování piccolo paradiso se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Istrie).

Sobe Marija Varaždin, Hrašćica

8,4

Sobe Marija Varaždin, Hrašćica

Ubytování (Penzion) Sobe Marija Varaždin, Hrašćica. Sobe Marija Varaždin, Hrašćica se nachází v obci Sračinec a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Sobe Marija Varaždin, Hrašćica se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zana Apartments

6

Zana Apartments

Ubytování (Apartmány) Zana Apartments. Zana Apartments nabízí klimatizované ubytování v Stan Trigraci, 250 metrů od pláže Bošana, necelý 1 km od pláže Rozin Bok a 16 minut chůze od pláže Tihana. Ubytování Zana Apartments se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruralna kuca Sv.Juraj

Ruralna kuca Sv.Juraj

Ubytování (Venkovský dům) Ruralna kuca Sv.Juraj. Boasting accommodation with a patio, Ruralna kuca Sv.Juraj is situated in Hrsovo. Ubytování Ruralna kuca Sv.Juraj se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Liganj (Opatija) - 2337

Apartments with a parking space Liganj (Opatija) - 2337

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Liganj (Opatija) - 2337. Situated in Lovran, less than 1 km from Peharovo Beach, Apartments with a parking space Liganj (Opatija) - 2337 features accommodation with free WiFi and... Ubytování Apartments with a parking space Liganj (Opatija) - 2337 se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Istrie).

Villa Vera

Villa Vera

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Vera. Featuring accommodation with a terrace, Villa Vera is located in Milanezi. Ubytování Villa Vera se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko).

ZORA

ZORA

Ubytování (Apartmán) ZORA. ZORA is located in Glinsko Vrelo and offers a restaurant. Ubytování ZORA se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jovici Mucki Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Jovici Mucki Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Jovici Mucki Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi. Jovici Mucki Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi is located in Jovići Mučki and offers an outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytování Jovici Mucki Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko).

App Yasmin

App Yasmin

Ubytování (Apartmán) App Yasmin. App Yasmin is located in Brseč. The air-conditioned accommodation is 27 km from Rabac, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování App Yasmin se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Istrie).

Susik Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Susik Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Susik Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi. Featuring an outdoor pool and pool views, Susik Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi is located in Sušik. Ubytování Susik Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RAB-PALIT-RESIDENCE PREKA

RAB-PALIT-RESIDENCE PREKA

Ubytování (Apartmány) RAB-PALIT-RESIDENCE PREKA. Situated in Palit, 7 km from Lopar, RAB-PALIT-RESIDENCE PREKA features a garden and free WiFi. Ubytování RAB-PALIT-RESIDENCE PREKA se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice home in Mazin with Jacuzzi, WiFi and 4 Bedrooms

Nice home in Mazin with Jacuzzi, WiFi and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Mazin with Jacuzzi, WiFi and 4 Bedrooms. Nice home in Mazin with Jacuzzi, WiFi and 4 Bedrooms is located in Mazin. This holiday home provides barbecue facilities. Ubytování Nice home in Mazin with Jacuzzi, WiFi and 4 Bedrooms se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traditional Croatian Peasant Mud Farmhouse

Traditional Croatian Peasant Mud Farmhouse

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional Croatian Peasant Mud Farmhouse. The property is 41 km from Zagreb and free private parking is offered. Ubytování Traditional Croatian Peasant Mud Farmhouse se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Holiday Home Anđela

Holiday Home Anđela

Ubytování (Vila) Holiday Home Anđela. Featuring a garden, private pool and mountain views, Holiday Home Anđela is set in Bednja. Ubytování Holiday Home Anđela se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Varaždinská župa).

Vikendica za odmor u Peruškom

Vikendica za odmor u Peruškom

Ubytování (Prázdninový dům) Vikendica za odmor u Peruškom. Vikendica za odmor u Peruškom is set in Brusini. The property is 46 km from Poreč, and complimentary private parking is offered. Ubytování Vikendica za odmor u Peruškom se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuca Iva

Kuca Iva

Ubytování (Prázdninový dům) Kuca Iva. With sea views, this accommodation features a balcony. Ubytování Kuca Iva se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko).

Casa Ivan

Casa Ivan

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Ivan. Casa Ivan is located in Čerišnjevica. The air-conditioned accommodation is 34 km from Poreč, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Casa Ivan se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The old stable 1861

The old stable 1861

Ubytování (Prázdninový dům) The old stable 1861. Set in Livajići in the Split-Dalmatia County region, The old stable 1861 near Makarska has a patio and garden views. Ubytování The old stable 1861 se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Hills Cottage in Zagorje with magnificent view

Green Hills Cottage in Zagorje with magnificent view

Ubytování (Prázdninový dům) Green Hills Cottage in Zagorje with magnificent view. Providing free WiFi, the property also has a garden and a terrace. The holiday home consists of 2 bathrooms and a living room. Ubytování Green Hills Cottage in Zagorje with magnificent view se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stunning home in Bisag w/ Outdoor swimming pool, Sauna and WiFi

Stunning home in Bisag w/ Outdoor swimming pool, Sauna and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Bisag w/ Outdoor swimming pool, Sauna and WiFi. Boasting a sauna, Stunning home in Bisag w/ Outdoor swimming pool, Sauna and WiFi is located in Bisag. This holiday home also features a private pool. Ubytování Stunning home in Bisag w/ Outdoor swimming pool, Sauna and WiFi se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Magnolija

Villa Magnolija

Ubytování (Apartmán) Villa Magnolija. Set in Nuštar in the Vukovar-Syrmia County region, Villa Magnolija features a patio and city views. The air-conditioned accommodation is 16 km from... Ubytování Villa Magnolija se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Castela

Villa Castela

Ubytování (Vila) Villa Castela. Villa Castela is situated in Vela Traba and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 25 km from Poreč. Ubytování Villa Castela se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Istrie).

Kuća za odmor Ružica

Kuća za odmor Ružica

Ubytování (Vila) Kuća za odmor Ružica. Kuća za odmor Ružica is located in Salopek-Selo and offers barbecue facilities and a terrace. This villa provides a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Kuća za odmor Ružica se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuca za odmor Milina

Kuca za odmor Milina

Ubytování (Prázdninový dům) Kuca za odmor Milina. Kuca za odmor Milina is situated in Velić and offers a shared lounge and a garden. The air-conditioned accommodation is 45 km from Trogir. Ubytování Kuca za odmor Milina se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouses Panorama

Penthouses Panorama

Ubytování (Apartmán) Penthouses Panorama. Set in Palit, within 2.6 km of Matovica Beach, Penthouses Panorama offers accommodation with air conditioning. Ubytování Penthouses Panorama se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Neda Rab

Rooms Neda Rab

Ubytování (Penzion) Rooms Neda Rab. Set in Palit, Rooms Neda Rab offers a garden. Featuring a shared kitchen, this property also welcomes guests with a restaurant and a terrace. Ubytování Rooms Neda Rab se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOLIDAY HOUSE MILETIĆ

HOLIDAY HOUSE MILETIĆ

Ubytování (Prázdninový dům) HOLIDAY HOUSE MILETIĆ. The property has garden views. Opening onto a balcony, the air-conditioned holiday home consists of 2 bedrooms. A flat-screen TV is available. Ubytování HOLIDAY HOUSE MILETIĆ se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko).

Skitnica

Skitnica

Ubytování (Apartmány) Skitnica. This apartment provides a garden. Skitnica offers a terrace. Sveti Martin na Muri is 49 km from the apartment. Ubytování Skitnica se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

SOBE FRUK

SOBE FRUK

Ubytování (Apartmány) SOBE FRUK. Each unit features a patio, a kitchen with a fridge, a dining area and a seating area with a flat-screen TV, while the private bathroom includes a shower. Ubytování SOBE FRUK se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Perkic Feha - a49600

Perkic Feha - a49600

Ubytování (Prázdninový dům) Perkic Feha - a49600. Perkic Feha - a49600 is located in Palit and offers a garden. The air-conditioned accommodation is 8 km from Lopar. Ubytování Perkic Feha - a49600 se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Rab ostrov).

Kuća u planini

Kuća u planini

Ubytování (Vila) Kuća u planini. Vila má také balkon. Dům nabízí dále terasu a 4 ložnice. K dispozici je TV s plochou obrazovkou. Kuća u planini stojí 39 km od Šibeniku. Ubytování Kuća u planini se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko).

Baka Ljuba

Baka Ljuba

Ubytování (Apartmán) Baka Ljuba. The property features free private parking. This apartment is fitted with 2 bedrooms, a living room and a fully equipped kitchen. Ubytování Baka Ljuba se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)