Hledat

Ubytování

Apartment 105 Apartmán

105 Tvrđavica, 31000 Tvrđavica, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartment 105. Apartment 105 se nachází v Tvrđavici a nabízí zahradu a terasu. 46 km od města Harkány. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment 105 se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Popis ubytování Apartment 105

Na letiště Osijek je to 16 km. Apartment 105 se nachází v Tvrđavici a nabízí zahradu a terasu. Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. Apartmán je vzdálený 37 km od Villány a 1,3 km od Osijeku. 46 km od města Harkány. V ubytování Apartment 105 máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Chorvatsko

Evina kuća

10

Evina kuća

Ubytování (Prázdninový dům) Evina kuća. Evina kuća se nachází ve městě vŕzgaići v Licko-senjské župě a nabízí terasu a výhled do zahrady. 23 km od Bašky. Ubytování Evina kuća se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Mala kuća

10

Mala kuća

Ubytování (Prázdninový dům) Mala kuća. Nachází se ve Vele Drage in the Mala kuća má zahradu. 41 km od města Novi Vinodolski. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Mala kuća se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Ruralna kuća za odmor LOVRAK

10

Ruralna kuća za odmor LOVRAK

Ubytování (Prázdninový dům) Ruralna kuća za odmor LOVRAK. Ruralna kuća za odmor LOVRAK se nachází v Budroveci a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Ruralna kuća za odmor LOVRAK se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Holiday home DEDINA HIŽICA

10

Holiday home DEDINA HIŽICA

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home DEDINA HIŽICA. Holiday home DEDINA HIŽICA se nachází v obci Sveti Urban a nabízí bar, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 25 km od Moravských Toplic. Ubytování Holiday home DEDINA HIŽICA se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartman Lucija

10

Apartman Lucija

Ubytování (Apartmán) Apartman Lucija. Apartman Lucija se nachází v Gradići v Záhřebské župě a nabízí terasu. 13 km od Záhřebu. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Lucija se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Modern Holiday Home with swimming pool, hot tub, WiFi and 2 bedrooms, near Varazdin

10

Modern Holiday Home with swimming pool, hot tub, WiFi and 2 bedrooms, near Varazdin

Ubytování (Prázdninový dům) Modern Holiday Home with swimming pool, hot tub, WiFi and 2 bedrooms, near Varazdin. Modern Holiday Home se nachází v Gačicích a nabízí klimatizované ubytování s terasou, bazénem, vířivkou, Wi-Fi a 2 ložnicemi. Ubytování Modern Holiday Home with swimming pool, hot tub, WiFi and 2 bedrooms, near Varazdin se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Varaždinská župa).

Apartment Brundi-city centre

9,9

Apartment Brundi-city centre

Ubytování (Apartmán) Apartment Brundi-city centre. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Brundi-city centre is situated in Zagreb, within just 700 metres of Archaeological Museum Zagreb. Ubytování Apartment Brundi-city centre se nachází ve městě (Chorvatsko).

Villa Domijan II.

9,9

Villa Domijan II.

Ubytování (Vila) Villa Domijan II.. Situated in Lovran, 5 km from Lovran Old Town and 5 km from Lovran Lungomare Promenade, Villa Domijan II. Ubytování Villa Domijan II. se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Park Zagyland

9,8

Holiday Park Zagyland

Ubytování (Hotel) Holiday Park Zagyland. Holiday Park Zagyland se nachází v obci Konjšćina Donja a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, bar a sdílený lounge. Ubytování Holiday Park Zagyland se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Village House Belec

9,7

Village House Belec

Ubytování (Prázdninový dům) Village House Belec. Village House Belec se nachází v Belecu v okrese Krapina-Zagorje a nabízí zahradu. 38 km od Záhřebu. Ubytování Village House Belec se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Awesome home in Bregana with WiFi and 3 Bedrooms

9,7

Awesome home in Bregana with WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Bregana with WiFi and 3 Bedrooms. Ubytování Awesome home in Bregana se nachází v Breganě a nabízí terasu, Wi-Fi a 3 ložnice. Ubytování Awesome home in Bregana with WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko).

GLAMPING IZLETIŠTE BANOVAC

9,6

GLAMPING IZLETIŠTE BANOVAC

Ubytování (Kemp) GLAMPING IZLETIŠTE BANOVAC. GLAMPING IZLETIŠTE BANOVAC se nachází v obci Gornje Komarevo a nabízí výhled na jezero, restauraci, bar, zahradu a terasu. Ubytování GLAMPING IZLETIŠTE BANOVAC se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

S&J’s Downtown Apartment

9,4

S&J’s Downtown Apartment

Ubytování (Apartmán) S&J’s Downtown Apartment. Boasting garden views, S&J’s Downtown Apartment features accommodation with a balcony and a kettle, around 60 metres from Zagreb Cathedral. Ubytování S&J’s Downtown Apartment se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko).

Dvorac Janković

9,3

Dvorac Janković

Ubytování (Bed and breakfast) Dvorac Janković. Dvorac Janković se nachází v Suhopolje a nabízí bezplatné Wi-Fi, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Dvorac Janković se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa).

Kuća za odmor Loana

9,2

Kuća za odmor Loana

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Loana. Kuća za odmor Loana se nachází ve Frketiču v Karlovacké župě a nabízí terasu a výhled na řeku. 13 km od Karlovace. Ubytování Kuća za odmor Loana se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Appartement Drava 1

9

Appartement Drava 1

Ubytování (Apartmány) Appartement Drava 1. Appartement Drava 1 poskytuje Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Drava 1 se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko).

Hotel Antunovic Zagreb

9

Hotel Antunovic Zagreb

Ubytování (Hotel) Hotel Antunovic Zagreb. Hotel Antunovic, který stojí na hlavní ulici v Záhřebu, nabízí volný vstup do lázeňského centra a vynikající kuchyni. Ubytování Hotel Antunovic Zagreb se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko).

Sobe Marija Varaždin, Hrašćica

8,4

Sobe Marija Varaždin, Hrašćica

Ubytování (Penzion) Sobe Marija Varaždin, Hrašćica. Sobe Marija Varaždin, Hrašćica se nachází v obci Sračinec a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Sobe Marija Varaždin, Hrašćica se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Varaždinská župa).

Zana Apartments

6

Zana Apartments

Ubytování (Apartmány) Zana Apartments. Zana Apartments nabízí klimatizované ubytování v Stan Trigraci, 250 metrů od pláže Bošana, necelý 1 km od pláže Rozin Bok a 16 minut chůze od pláže Tihana. Ubytování Zana Apartments se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Pag).

Awesome apartment in Bosana with WiFi and 1 Bedrooms

Awesome apartment in Bosana with WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Awesome apartment in Bosana with WiFi and 1 Bedrooms. Set in Stan Trigraci and only 2.4 km from Delfinka Beach, Awesome apartment in Bosana with WiFi and 1 Bedrooms offers accommodation with sea views, free... Ubytování Awesome apartment in Bosana with WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Pag).

Maveri Kamnedes 1982

Maveri Kamnedes 1982

Ubytování (Apartmán) Maveri Kamnedes 1982. Maveri Kamnedes 1982 se nachází v Peskoveci. 46 km od Krapinských Toplic. Tento klimatizovaný apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Maveri Kamnedes 1982 se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Nice home in Nespes with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Nice home in Nespes with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Nespes with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms. Nice home in Nespes with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms se nachází v Nespeši a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Nice home in Nespes with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Nice home in Kraljev Vrh with Outdoor swimming pool, Heated swimming pool and 2 Bedrooms

Nice home in Kraljev Vrh with Outdoor swimming pool, Heated swimming pool and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Kraljev Vrh with Outdoor swimming pool, Heated swimming pool and 2 Bedrooms. Nice home in Kraljev Vrh se nachází v Kraljevu Vrh a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem na hory, terasou, vyhřívaným bazénem a 2... Ubytování Nice home in Kraljev Vrh with Outdoor swimming pool, Heated swimming pool and 2 Bedrooms se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Nice home in Visoko with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Nice home in Visoko with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Visoko with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms. Nice home in Visoko se nachází ve Visoku a nabízí venkovní bazén a 2 ložnice. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Nice home in Visoko with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Varaždinská župa).

Villa Ursus

Villa Ursus

Ubytování (Vila) Villa Ursus. Villa Ursus se nachází ve Smrečje a nabízí restauraci, bar a zahradu. Crikvenica je vzdálená 41 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Ursus se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

VILLA SI Cavtat Dubrovnik

VILLA SI Cavtat Dubrovnik

Ubytování (Vila) VILLA SI Cavtat Dubrovnik. VILLA SI Cavtat Dubrovnik se nachází v obci Uskoplje, 2,8 km od pláže Žal a pláže Obod, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním... Ubytování VILLA SI Cavtat Dubrovnik se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

The Mouse House

The Mouse House

Ubytování (Apartmán) The Mouse House. The Mouse House se nachází v Bezovině v kraji Krapina-Zagorje a nabízí terasu. 30 km od Záhřebu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování The Mouse House se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Stunning home in Ramljane with WiFi and 3 Bedrooms

Stunning home in Ramljane with WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Ramljane with WiFi and 3 Bedrooms. Stunning home in Ramljane se nachází v Ramljane ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí Wi-Fi a 3 ložnice s terasou. Ubytování Stunning home in Ramljane with WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Stunning home in Zemunik Donji with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Stunning home in Zemunik Donji with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Zemunik Donji with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Stunning home in Zemunik Donji with Outdoor swimming pool, Wi-Fi a 3 Bedrooms se nachází v Malici a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Stunning home in Zemunik Donji with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Zadarská župa).

Stunning home in Vrzici with Jacuzzi, WiFi and 3 Bedrooms

Stunning home in Vrzici with Jacuzzi, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Vrzici with Jacuzzi, WiFi and 3 Bedrooms. Apartmán Stunning home in foundlici with Jacuzzi, Wi-Fi a 3 Bedrooms se nachází ve městě Piešťany v Licko-senjské župě a nabízí terasu. 24 km od Bašky. Ubytování Stunning home in Vrzici with Jacuzzi, WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Stunning home in Gornja Visnjica with WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Stunning home in Gornja Visnjica with WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Gornja Visnjica with WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms. Stunning home in Gornja Visnjica se nachází v obci Gornja Višnjica a nabízí zahradu, terasu a venkovní bazén. Ubytování Stunning home in Gornja Visnjica with WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Varaždinská župa).

Baka Ljuba

Baka Ljuba

Ubytování (Apartmán) Baka Ljuba. The property features free private parking. This apartment is fitted with 2 bedrooms, a living room and a fully equipped kitchen. Ubytování Baka Ljuba se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko).

Vile Palit

Vile Palit

Ubytování (Apartmány) Vile Palit. Nachází se v Palitu na ostrově Rab, u pláží Kandarola a Gavranišće. Ubytování Vile Palit se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Rab ostrov).

Vila Kućanci

Vila Kućanci

Ubytování (Vila) Vila Kućanci. Vila Kućanci se nachází v obci Kućanci a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. 47 km od Osijeku. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Vila Kućanci se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

SOBE FRUK

SOBE FRUK

Ubytování (Apartmány) SOBE FRUK. Each unit features a patio, a kitchen with a fridge, a dining area and a seating area with a flat-screen TV, while the private bathroom includes a shower. Ubytování SOBE FRUK se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko).

Awesome apartment in Potocnica with WiFi and 2 Bedrooms

Awesome apartment in Potocnica with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Awesome apartment in Potocnica with WiFi and 2 Bedrooms. Boasting barbecue facilities, Awesome apartment in Potocnica with WiFi and 2 Bedrooms offers accommodation in Potocnica with free WiFi and sea views. Ubytování Awesome apartment in Potocnica with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Pag).

Villa Petra

Villa Petra

Ubytování (Vila) Villa Petra. The air-conditioned accommodation is 33 km from Pag. Ubytování Villa Petra se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko).

HIŽA BAKE ROZE

HIŽA BAKE ROZE

Ubytování (Prázdninový dům) HIŽA BAKE ROZE. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Sveti Martin je odsud 50 km. Ubytování HIŽA BAKE ROZE se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko).

Holiday Home Little House on Papuk

Holiday Home Little House on Papuk

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Little House on Papuk. Holiday Home Little House on Papuk se nachází v obci Slatinski Drenovac a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování Holiday Home Little House on Papuk se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa).

Holiday home Laura - wooden house

Holiday home Laura - wooden house

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Laura - wooden house. Holiday home Laura - wood house se nachází v Partizanské Drežnici v Karlovacké župě a nabízí terasu a výhled na hory. 22 km od města Novi Vinodolski. Ubytování Holiday home Laura - wooden house se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Karlovacká župa).