Hledat

Ubytování

Dovolenkový dom priamo na brehu Prázdninový dům

Gabčíkovská cesta, 929 01 Dunajská Streda, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Dovolenkový dom priamo na brehu. Dovolenkový dom priamo na břehu Dunajské Stredy nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a sdílený lounge. Mosonmagyaróvár je vzdálený 28 km. Ubytování Dovolenkový dom priamo na brehu se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Popis ubytování Dovolenkový dom priamo na brehu

Prázdninový dům stojí 41 km od Bratislavy a 33 km od Győru. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek. Dovolenkový dom priamo na břehu Dunajské Stredy nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a sdílený lounge. Mosonmagyaróvár je vzdálený 28 km. Na bratislavské letiště je to 37 km. Prázdninový dům má 3 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na jezero.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Dunajská Streda

Ambiente

9,9

Ambiente

Ubytování (Privát) Ambiente. Ubytování v soukromí Ambiente se nachází ve městě Dunajská Streda a nabízí terasu. Na místě je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ambiente se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Ambiente má celkové hodnocení 9,9. Pro Privát Ambiente momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartments Relax

9,9

Apartments Relax

Ubytování (Apartmány) Apartments Relax. Klimatizované apartmány Relax se nacházejí v Dunajské Stredě a nabízejí ubytování se zahradou a terasou. Ubytování Apartments Relax se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartments Relax má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmány Apartments Relax momentálně evidujeme 72 recenzí.

Apartment J&D

9,8

Apartment J&D

Ubytování (Apartmán) Apartment J&D. Apartmán J&D se nachází v Dunajské Stredě a nabízí ubytování v budově z roku 2016, zahradu, společný lounge, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, výhled... Ubytování Apartment J&D se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartment J&D má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment J&D momentálně evidujeme 36 recenzí.

Villa La Via ***

9,8

Villa La Via ***

Ubytování (Penzion) Villa La Via ***. Villa La Via *** se nachází v Dunajské Strede a nabízí zahradu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Tento penzion poskytuje ubytování v pokojích s balkonem. Ubytování Villa La Via *** se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Villa La Via *** má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Villa La Via *** momentálně evidujeme 61 recenzí.

Ubytovanie Viktória

9,8

Ubytovanie Viktória

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovanie Viktória. Prázdninový dům - Ubytovanie Viktória se nachází v Dunajské Stredě, 22 km od Veľkého Mederu. Nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu a sdílený lounge. Ubytování Ubytovanie Viktória se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Lake Residence

9,7

Lake Residence

Ubytování (Apartmán) Lake Residence. Lake Residence se nachází ve městě Dunajská Streda a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Lake Residence se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Lake Residence má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Lake Residence momentálně evidujeme 53 recenzí.

New York Pension

9,7

New York Pension

Ubytování (Penzion) New York Pension. Boasting a bar, New York Pension is situated in Dunajská Streda. The guest house has family rooms. All rooms in the guest house are fitted with a kettle. Ubytování New York Pension se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmány Diana

9,6

Apartmány Diana

Ubytování (Apartmány) Apartmány Diana. Apartmány Diana se nachází v Dunajské Stredě, 41 km od Bratislavy, a nabízí bezplatné Wi-Fi a možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Apartmány Diana se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartmány Diana má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartmány Diana momentálně evidujeme 98 recenzí.

Villa Ephélia

9,6

Villa Ephélia

Ubytování (Apartmány) Villa Ephélia. Apartmánová vila Ephélia se nachází v Dunajské Stredě, 50 metrů od koupaliště Thermalpark, které nabízí bazény, tobogány a wellness centrum se saunou a... Ubytování Villa Ephélia se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Villa Ephélia má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Villa Ephélia momentálně evidujeme 347 recenzí.

Apartman Sandal

9,4

Apartman Sandal

Ubytování (Apartmán) Apartman Sandal. Apartman Sandal se nachází v Dunajské Strede. Nabízí soukromý bazén, vlastní parkoviště, Wi-Fi zdarma, sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. Ubytování Apartman Sandal se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartman Sandal má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartman Sandal momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmány Krisztina

9,4

Apartmány Krisztina

Ubytování (Privát) Apartmány Krisztina. Apartmány Krisztina se nachází v Dunajské Stredě, 22 km od Velkého Mederu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Krisztina se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Villa Garden

9,4

Villa Garden

Ubytování (Venkovský dům) Villa Garden. Villa Garden se nachází ve městě Dunajská Streda, 22 km od lázeňského města Velký Meder. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Villa Garden se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Villa Garden má celkové hodnocení 9,4. Pro Venkovský dům Villa Garden momentálně evidujeme 21 recenzí.

Villa Rosa

9,3

Villa Rosa

Ubytování (Penzion) Villa Rosa. Villa Rosa se nachází v centru Dunajské Stredy, jen 3 km od termálního parku. Nabízí růžovou zahradu a letní terasu s grilem. Ubytování Villa Rosa se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Villa Rosa má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Villa Rosa momentálně evidujeme 125 recenzí.

Apartment near the Castle

9,2

Apartment near the Castle

Ubytování (Apartmán) Apartment near the Castle. Apartment near the Castle se nachází v blízkosti Dunajské Stredy v Trnavském kraji, 21 km od Velkého Mederu, a nabízí balkon, výhled na město a bezplatné... Ubytování Apartment near the Castle se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie Tibor Skarba

9,1

Ubytovanie Tibor Skarba

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie Tibor Skarba. Apartmán Ubytovanie Tibor Skarba se nachází ve městě Dunajská Streda a nabízí terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ubytovanie Tibor Skarba se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Ubytovanie Tibor Skarba má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Ubytovanie Tibor Skarba momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmány Termál

8,9

Apartmány Termál

Ubytování (Apartmány) Apartmány Termál. Apartmány Termál jsou apartmány a studia situované v Dunajské Stredě v Trnavském kraji, 41 km od Bratislavy. Ubytování Apartmány Termál se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartmány Termál má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmány Apartmány Termál momentálně evidujeme 436 recenzí.

Hotel Thermalpark

8,7

Hotel Thermalpark

Ubytování (Hotel) Hotel Thermalpark. Hotel Thermalpark se nachází na klidném místě necelé 2 km od centra města a nabízí lázeňské centrum, zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné hlídané parkoviště a... Ubytování Hotel Thermalpark se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Hotel Thermalpark má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Thermalpark momentálně evidujeme 428 recenzí.

Penzion Fortune

8,6

Penzion Fortune

Ubytování (Penzion) Penzion Fortune. Penzion Fortune stojí 50 metrů od termálních lázní v Dunajské Stredě a 1 km od centra města. Zdarma můžete využít tenisové kurty a půjčovnu kol. Ubytování Penzion Fortune se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Penzion Fortune má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Fortune momentálně evidujeme 299 recenzí.

Penzion Nevada

8,5

Penzion Nevada

Ubytování (Penzion) Penzion Nevada. Penzion Nevada se nachází v Dunajské Stredě, 2,5 km od Thermalparku Dunajská Streda a 8 km od závodního okruhu Slovakiaring. Ubytování Penzion Nevada se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Penzion Nevada má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Nevada momentálně evidujeme 501 recenzí.

Penzión Thermalpark

8,2

Penzión Thermalpark

Ubytování (Prázdninový areál) Penzión Thermalpark. Penzión Thermalpark nabízí bezplatný přímý přístup k vnějším i vnitřním termálním bazénům ve vodním Parku v Dunajské Strede, který je součástí komplexu... Ubytování Penzión Thermalpark se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Penzión Thermalpark má celkové hodnocení 8,2. Pro Prázdninový areál Penzión Thermalpark momentálně evidujeme 85 recenzí.

Hotel Legend

8

Hotel Legend

Ubytování (Hotel) Hotel Legend. Hotel Legend je situován na okraji Dunajské Stredy, 1 km od centra města a 200 metrů od autobusové zastávky. Ubytování Hotel Legend se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Hotel Legend má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Legend momentálně evidujeme 47 recenzí.

Hotel Therma

7,8

Hotel Therma

Ubytování (Hotel) Hotel Therma. Hotel Therma provozuje lázeňskou část s různými bazény, 3 saunami, vířivkou a tepidáriem. Ubytování Hotel Therma se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Hotel Therma má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel Therma momentálně evidujeme 145 recenzí.

Penzión Bihari

7,6

Penzión Bihari

Ubytování (Penzion) Penzión Bihari. Penzión Bihari se nachází v Dunajské Strede a nabízí bar, klimatizované pokoje s výhledem na město, šatníkem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzión Bihari se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Penzión Bihari má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Penzión Bihari momentálně evidujeme 237 recenzí.

Ubytovňa TERMAL

6,9

Ubytovňa TERMAL

Ubytování (Chata) Ubytovňa TERMAL. Ubytovňa TERMAL se nachází v Dunajské Stredě, 22 km od Velkého Mederu, a nabízí venkovní i krytý bazén, aquapark a restauraci. Ubytování Ubytovňa TERMAL se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Ubytovňa TERMAL má celkové hodnocení 6,9. Pro Chata Ubytovňa TERMAL momentálně evidujeme 47 recenzí.

Apartman Nico

Apartman Nico

Ubytování (Apartmán) Apartman Nico. Apartman Nico se nachází v Dunajské Stredě v Trnavském kraji a nabízí balkon. 49 km od Nitry. Ubytování Apartman Nico se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

RELAX and SUN

RELAX and SUN

Ubytování (Apartmán) RELAX and SUN. RELAX and SUN is located in Dunajská Streda and offers a garden and a terrace. Ubytování RELAX and SUN se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Kondé Apartments B

Kondé Apartments B

Ubytování (Apartmán) Kondé Apartments B. Situated in Dunajská Streda in the Trnavský kraj region, Kondé Apartments B has a balcony. The air-conditioned accommodation is 50 km from Nitra. Ubytování Kondé Apartments B se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Kondé Apartments A

Kondé Apartments A

Ubytování (Apartmán) Kondé Apartments A. Kondé Apartments “A” is set in Dunajská Streda. Guests can enjoy the free WiFi. Bratislava is 42 km from the apartment. Ubytování Kondé Apartments A se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Flower apartman

Flower apartman

Ubytování (Apartmán) Flower apartman. Apartmán Flower se nachází v Dunajské Stredě a nabízí terasu a výhled do zahrady a na město. Ubytování Flower apartman se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Pro Apartmán Flower apartman nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytovanie EMILY

Ubytovanie EMILY

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie EMILY. Ubytovanie EMILY is located in Dunajská Streda and offers a restaurant. The apartment features city views and is 22 km from Veľký Meder. Ubytování Ubytovanie EMILY se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Kondé Apartments D

Kondé Apartments D

Ubytování (Prázdninový dům) Kondé Apartments D. Situated in Dunajská Streda in the Trnavský kraj region, Kondé Apartments D has a balcony and city views. Ubytování Kondé Apartments D se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovňa-Vendégház Dunajská Streda

Ubytovňa-Vendégház Dunajská Streda

Ubytování (Apartmány) Ubytovňa-Vendégház Dunajská Streda. With a garden and a terrace, Ubytovňa-Vendégház Dunajská Streda features accommodation with free WiFi. Ubytování Ubytovňa-Vendégház Dunajská Streda se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Chalupa Majer Biffár

Chalupa Majer Biffár

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Majer Biffár. Chalupa Majer Bifar se nachází v obci Jahodná a nabízí bezplatná jízdní kola. Všechny pokoje poskytují výhled na řeku a zahradu. Ubytování Chalupa Majer Biffár se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Pro Prázdninový dům Chalupa Majer Biffár nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Hanah

Hanah

Ubytování (Apartmán) Hanah. Hanah se nachází v Dunajské Stredě v Trnavském kraji a nabízí balkon. Mosonmagyaróvár je vzdálený 27 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hanah se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Lacné ubytovanie Veľky Meder

Lacné ubytovanie Veľky Meder

Ubytování (Privát) Lacné ubytovanie Veľky Meder. Lacné ubytovanie Veľká Meder se nachází v Dunajské Stredě, 38 km od Mosonmagyaróváru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také terasa. Ubytování Lacné ubytovanie Veľky Meder se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Comfortable apartment in Old Town

Comfortable apartment in Old Town

Ubytování (Apartmán) Comfortable apartment in Old Town. Set 1.1 km from St. Michael's Gate in Bratislava, Comfortable apartment in Old Town offers accommodation with a kitchen. Ubytování Comfortable apartment in Old Town se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Bratislavský kraj).

PERLA zimmer frei

PERLA zimmer frei

Ubytování (Penzion) PERLA zimmer frei. Located in Dunajská Streda, PERLA zimmer frei features a garden and terrace. Ubytování PERLA zimmer frei se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Niedermarkt M. Kukucin Two

Niedermarkt M. Kukucin Two

Ubytování (Apartmán) Niedermarkt M. Kukucin Two. Niedermarkt M. Kukucin Two se nachází v Dunajské Stredě, 21 km od Velkého Mederu. Nabízí kasino, Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady a soukromé parkoviště. Ubytování Niedermarkt M. Kukucin Two se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Pro Apartmán Niedermarkt M. Kukucin Two nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.