Hledat

Ubytování

Domek v malebné vesničce na Jižní Moravě Prázdninový dům

Zmola, Svatobořice, 696 04, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Domek v malebné vesničce na Jižní Moravě. Domek Svatoboce na Jižní Moravě se nachází v jihomoravských městech Svatoboce a má terasu. 43 km od Brna. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Domek v malebné vesničce na Jižní Moravě se nachází ve městě Svatobořice-Mistřín (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Domek v malebné vesničce na Jižní Moravě

Domek Svatoboce na Jižní Moravě se nachází v jihomoravských městech Svatoboce a má terasu. Na letiště Brno-Tuřany je to 35 km. Prázdninový dům má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem do zahrady. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat pěší turistice. 43 km od Brna. Domek v troubě je vzdálený 50 km od Zlína a 39 km od Mikulova.

Jiná ubytování ve městě Svatobořice-Mistřín

Penzion Na Rozcestí

Penzion Na Rozcestí

Ubytování (Penzion) Penzion Na Rozcestí. Penzion Na Rozcestí se nachází v obci Svatobořice a nabízí zahradu. K dispozici je sdílená kuchyň, společný lounge i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Na Rozcestí se nachází ve městě Svatobořice-Mistřín (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)