Hledat

Ubytování

Domek v malebné vesničce na Jižní Moravě Prázdninový dům

Zmola, Svatobořice, 696 04, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Domek v malebné vesničce na Jižní Moravě. Domek Svatoboce na Jižní Moravě se nachází v jihomoravských městech Svatoboce a má terasu. 43 km od Brna. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Domek v malebné vesničce na Jižní Moravě se nachází ve městě Svatobořice-Mistřín (Česko - Jihomoravský kraj).

Popis ubytování Domek v malebné vesničce na Jižní Moravě

Domek Svatoboce na Jižní Moravě se nachází v jihomoravských městech Svatoboce a má terasu. Na letiště Brno-Tuřany je to 35 km. Prázdninový dům má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem do zahrady. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat pěší turistice. 43 km od Brna. Domek v troubě je vzdálený 50 km od Zlína a 39 km od Mikulova.

Jiná ubytování ve městě Svatobořice-Mistřín

Penzion Kendy

9,3

Penzion Kendy

UbytováníPenzion Kendy. Penzion Kendy se nachází ve městě Mistřín, pouhých 45 km od zámku Valtice, a nabízí ubytování s výhledem do klidné ulice, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Penzion Kendy se nachází ve městě Svatobořice-Mistřín (Česko - Jihomoravský kraj).

Restaurace-Pension-Vinařství U Šťastných

9,1

Restaurace-Pension-Vinařství U Šťastných

UbytováníRestaurace-Pension-Vinařství U Šťastných. Restaurace-Pension-Vinařství U Šťastných se nachází ve městě Mistřín, 45 km od zámku Valtice, a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Restaurace-Pension-Vinařství U Šťastných se nachází ve městě Svatobořice-Mistřín (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Na Rozcestí

Penzion Na Rozcestí

Ubytování (Penzion) Penzion Na Rozcestí. Penzion Na Rozcestí se nachází v obci Svatobořice a nabízí zahradu. K dispozici je sdílená kuchyň, společný lounge i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Na Rozcestí se nachází ve městě Svatobořice-Mistřín (Česko - Jihomoravský kraj).