Hledat

Ubytování

Popis ubytování Chatky Borný

Letiště Václava Havla Praha je vzdáleno 61 km. Všechny apartmány mají posezení a jídelní kout. Všechny apartmány mají terasu s výhledem na hory, kuchyň s lednicí a vlastní koupelnu se sprchou. Toto ubytování se nachází 16 minut chůze od pláže. Chatky Borný se nachází 9 km od hradu Bezděz a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Na místě si můžete zahrát stolní tenis a v okolí se věnovat pěší turistice nebo šnorchlování.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Doksy

Terasy Mládí,Staré Splavy

10

Terasy Mládí,Staré Splavy

Ubytování (Apartmán) Terasy Mládí,Staré Splavy. Apartmán Terasy Mládí, Staré Splavy se nachází u pláže v Doksech, 14 km od hradu Bezděz. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Terasy Mládí,Staré Splavy se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Terasy Mládí,Staré Splavy má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Terasy Mládí,Staré Splavy momentálně evidujeme 6 recenzí.

Jezerní apartmán s terasou

9,9

Jezerní apartmán s terasou

Ubytování (Apartmán) Jezerní apartmán s terasou. Jezerní apartmán s terasou se nachází asi 8 km od hradu Bezděz. Nabízí výhled do zahrady, zahradu a terasu. Ubytování Jezerní apartmán s terasou se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán DOME C

9,8

Apartmán DOME C

Ubytování (Apartmán) Apartmán DOME C. Apartmány DOME C nově otevřeno od června 2021 se nachází v Doksech, pouhých 6 km od hradu Bezděz, a nabízí ubytování u pláže s restaurací, zahradou, grilem... Ubytování Apartmán DOME C se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány DOME

9,8

Apartmány DOME

Ubytování (Apartmány) Apartmány DOME. Apartmány DOME nabízí ubytování v Doksech, 6 km od hradu Bezděz. Apartmán má plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartmány DOME se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Apartmany u Kaulyho

9,7

Apartmany u Kaulyho

Ubytování (Apartmán) Apartmany u Kaulyho. Apartmány u Kaulyho se nacházejí ve městě Doksy a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, kuchyň, posezení a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmany u Kaulyho se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmany u Kaulyho má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmany u Kaulyho momentálně evidujeme 20 recenzí.

Doksy Apartments

9,3

Doksy Apartments

Ubytování (Apartmány) Doksy Apartments. Apartmány Doksy se nacházejí v Doksech, 11 km od hradu Bezděz. Ubytování Doksy Apartments se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Rodinná Chatka Mehes

9,2

Rodinná Chatka Mehes

Ubytování (Chata) Rodinná Chatka Mehes. Rodinná Chatka Mehes sídlí v budově z roku 1991 v Doksech, 12 km od hradu Bezděz. Ubytování Rodinná Chatka Mehes se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Rodinná Chatka Mehes má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Rodinná Chatka Mehes momentálně evidujeme 16 recenzí.

Hájovna hradu Houska

9

Hájovna hradu Houska

Ubytování (Apartmán) Hájovna hradu Houska. Hájovna hradu se nachází v Doksech, 9 km od hradu Bezděz, a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. V apartmánu jsou 2 ložnice a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Hájovna hradu Houska se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

U Leknínu

8,9

U Leknínu

Ubytování (Prázdninový dům) U Leknínu. Prázdninový dům U Leknínu se nachází v Doksech, 14 km od hradu Bezděz. Nabízí ubytování s přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování U Leknínu se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování U Leknínu má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům U Leknínu momentálně evidujeme 14 recenzí.

residence LakePark

8,9

residence LakePark

Ubytování (Apartmán) residence LakePark. Rezidence LakePark se nachází v Starých Splavech, do 1 km od aquaparku. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování residence LakePark se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování residence LakePark má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán residence LakePark momentálně evidujeme 98 recenzí.

Hotel Port Doksy

8,8

Hotel Port Doksy

Ubytování (Hotel) Hotel Port Doksy. Hotel Port Doksy se nachází u Máchova jezera. Nabízí moderně zařízené pokoje a vlastní restauraci. Ubytování Hotel Port Doksy se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel Port Doksy má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Port Doksy momentálně evidujeme 299 recenzí.

Dependance František Kouba

8,2

Dependance František Kouba

Ubytování (Hotel) Dependance František Kouba. Tříhvězdičkový hotel Dependance František Kouba se nachází ve městě Doksy, 14 km od hradu Bezděz, a nabízí zahradu i nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Dependance František Kouba se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Dependance František Kouba má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Dependance František Kouba momentálně evidujeme 7 recenzí.

Ubytování u Máchova jezera - Apartmány - Ludmila Grulišová

8,1

Ubytování u Máchova jezera - Apartmány - Ludmila Grulišová

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Máchova jezera - Apartmány - Ludmila Grulišová. Ubytování u Máchova jezera - Apartmány - Ludmila Grulišová se nachází v Doksech. Nabízí zázemí pro grilování a kuchyňský kout. Ubytování Ubytování u Máchova jezera - Apartmány - Ludmila Grulišová se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Ubytování u Máchova jezera - Apartmány - Ludmila Grulišová má celkové hodnocení 8,1. Pro Apartmán Ubytování u Máchova jezera - Apartmány - Ludmila Grulišová momentálně evidujeme 36 recenzí.

Machovo Jezero

7,7

Machovo Jezero

Ubytování (Apartmán) Machovo Jezero. Machovo Jezero se nachází v Doksech, 20 minut chůze od Máchova jezera. Nabízí ubytování se zahradou a grilem i bezplatné parkování na místě. Ubytování Machovo Jezero se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Machovo Jezero má celkové hodnocení 7,7. Pro Apartmán Machovo Jezero momentálně evidujeme 41 recenzí.

Kemp Sluníčko

7,6

Kemp Sluníčko

Ubytování (Kemp) Kemp Sluníčko. Kemp Sluníčko se nachází v Doksech, 9 km od hradu Bezděz. Na místě je terasa. Letiště Václava Havla Praha je vzdálené 59 km. Ubytování Kemp Sluníčko se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Hotel HELLER

7,6

Hotel HELLER

Ubytování (Penzion) Hotel HELLER. Hotel HELLER se nachází v Doksech, 10 km od hradu Bezděz, a nabízí různé zařízení včetně zahrady, terasy a baru. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Hotel HELLER se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel HELLER má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Hotel HELLER momentálně evidujeme 11 recenzí.

Hotel Grand

7,5

Hotel Grand

Ubytování (Hotel) Hotel Grand. Hotel Grand se nachází v Doksech, 800 metrů od Máchova jezera a nabízí restauraci, kde se podávají snídaně, wellness centrum, prostornou letní terasu a... Ubytování Hotel Grand se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel Grand má celkové hodnocení 7,5. Pro Hotel Hotel Grand momentálně evidujeme 329 recenzí.

Penzion Pod Bílým Kamenem

7,1

Penzion Pod Bílým Kamenem

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Bílým Kamenem. Penzion Pod Bílým Kamenem se nachází v Doksech, 5 km od hradu Bezděz, a nabízí bar, zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Penzion Pod Bílým Kamenem se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Pension Skalka

6,8

Pension Skalka

Ubytování (Penzion) Pension Skalka. Pension Skalka se nachází v zalesněné oblasti mezi Doksy a Skalkou, jen 1 km od Máchova jezera. Ubytování Pension Skalka se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension Skalka má celkové hodnocení 6,8. Pro Penzion Pension Skalka momentálně evidujeme 151 recenzí.

CHATKY JANA

CHATKY JANA

Ubytování (Prázdninový dům) CHATKY JANA. CHATKY JANA se nachází 5 km od hradu Bezděz a nabízí výhled do zahrady, zázemí pro vodní sporty, ubytování nedaleko pláže, terasu, neplacené soukromé... Ubytování CHATKY JANA se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Chata Stanislav

Chata Stanislav

Ubytování (Apartmán) Chata Stanislav. Boasting garden views, Chata Stanislav offers accommodation with a garden and a balcony, around 5 km from Castle Bezděz. Ubytování Chata Stanislav se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Chatka 432 Máchovo jezero

Chatka 432 Máchovo jezero

Ubytování (Chata) Chatka 432 Máchovo jezero. Chatka 432 Máchovo jezero zahrnuje terasu a nachází se v Doksech, 16 km od hradu Bezděz. Ubytování Chatka 432 Máchovo jezero se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Poslův Mlýn

Apartmány Poslův Mlýn

Ubytování (Apartmán) Apartmány Poslův Mlýn. Apartmány Poslův Mlýn nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi v Doksech, 4 km od hradu Bezděz. Nechybí ani terasa. Ubytování Apartmány Poslův Mlýn se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Almi

Penzion Almi

Ubytování (Penzion) Penzion Almi. Penzion Almi is situated in Doksy, 8 km from Castle Bezděz. With a bar, the property also has a garden. The guest house features family rooms. Ubytování Penzion Almi se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Rekreační středisko Pohoda u Machova jezera

Rekreační středisko Pohoda u Machova jezera

Ubytování (Kemp) Rekreační středisko Pohoda u Machova jezera. Situated in Doksy, Rekreační středisko Pohoda provides accommodation with free WiFi, within 9 km of Castle Bezděz. The camping offers a terrace. Ubytování Rekreační středisko Pohoda u Machova jezera se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Mácháč Apartments

Mácháč Apartments

Ubytování (Apartmány) Mácháč Apartments. Located 6 km from Castle Bezděz and offering free WiFi, Mácháč Apartments offers accommodation in Doksy. The apartment offers a terrace. Ubytování Mácháč Apartments se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Doksy Apartment

Doksy Apartment

Ubytování (Apartmán) Doksy Apartment. Doksy Apartment se nachází v Doksech a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a terasu. Tento apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyni. Ubytování Doksy Apartment se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Heller Doksy

Apartmán Heller Doksy

Ubytování (Apartmán) Apartmán Heller Doksy. Apartmán Heller Doksy offers accommodation in Doksy, 10 km from Castle Bezděz. Ubytování Apartmán Heller Doksy se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Provence

Apartmán Provence

Ubytování (Apartmány) Apartmán Provence. Situated 6 km from Castle Bezděz, Apartmány Provence provides a garden and free WiFi. The holiday home offers a terrace. Ubytování Apartmán Provence se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Penzion U zlaté collie

Penzion U zlaté collie

Ubytování (Apartmány) Penzion U zlaté collie. Penzion U zlaté collie se nachází v Doksech, 14 km od hradu Bezděz. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a terasou. Ubytování Penzion U zlaté collie se nachází ve městě Doksy (Česko - Liberecký kraj).

Chata Pod Bílým kamenem

Chata Pod Bílým kamenem

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Pod Bílým kamenem. Chata Pod Bílým kamenem is situated in Doksy. Offering private parking, the holiday home is 13 km from Castle Bezděz. Ubytování Chata Pod Bílým kamenem se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Chata Pod Bílým kamenem nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování u Máchova jezera, Doksy, Dvoupodlažní apartmán

Ubytování u Máchova jezera, Doksy, Dvoupodlažní apartmán

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Máchova jezera, Doksy, Dvoupodlažní apartmán. Ubytování u Máchova jezera, Doksy, dvoupodlažní apartmán se nachází v Doksech v Libereckém kraji, 13 km od hradu Bezděz. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Ubytování u Máchova jezera, Doksy, Dvoupodlažní apartmán se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Ubytování u Máchova jezera, Doksy, Dvoupodlažní apartmán nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Star Doksy

Penzion Star Doksy

Ubytování (Penzion) Penzion Star Doksy. Penzion Star Doksy se nachází na pláži v Doksech. Nabízí zahradu, terasu, sdílený obývací prostor a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Star Doksy se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Penzion Penzion Star Doksy nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.