Hledat

Ubytování

Chata Terezka Prázdninový dům

297 Riviera, Jedovnice, 679 06, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Terezka. Chata Terezka se nachází v Jedovnicích a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Chata Terezka se nachází ve městě Jedovnice (Česko - Jihomoravský kraj).

Popis ubytování Chata Terezka

V okolí se můžete věnovat pěší turistice. K dispozici je venkovní bazén a gril. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Prázdninový dům má terasu. Tento prázdninový dům má 3 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 2 koupelny se sprchou. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Na letiště Brno-Tuřany je to 21 km. Chata Terezka se nachází v Jedovnicích a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Personál nepřetržitě otevřené recepce hovoří česky, německy, anglicky a polsky. Chata Terezka stojí 20 km od Brna a 45 km od Olomouce.

Jiná ubytování ve městě Jedovnice

Chata v moravského krasu

8,6

Chata v moravského krasu

Ubytování (Chata) Chata v moravského krasu. Chata v moravského krasu se nachází v Jedovnici. Nabízí terasu a gril. V chatě jsou 2 ložnice a plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou. Ubytování Chata v moravského krasu se nachází ve městě Jedovnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Chata v moravského krasu má celkové hodnocení 8,6. Pro Chata Chata v moravského krasu momentálně evidujeme 6 recenzí.

Hotel Kras

8,4

Hotel Kras

Ubytování (Hotel) Hotel Kras. Hotel Kras se nachází přímo u rybníka Olsovec v Jedovnici a nabízí krytý bazén, restauraci s velkou panoramatickou terasou a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Hotel Kras se nachází ve městě Jedovnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Kras má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Kras momentálně evidujeme 225 recenzí.

Penzion Nike

7,6

Penzion Nike

Ubytování (Penzion) Penzion Nike. Penzion Niké stojí na klidném místě u jezera Olšovec v rekreační oblasti Jedovnice. Nabízí jednoduché pokoje, restauraci s českou kuchyní a bar. Ubytování Penzion Nike se nachází ve městě Jedovnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Nike má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Penzion Nike momentálně evidujeme 178 recenzí.