Hledat

Ubytování

Chata Dve Sestry Venkovský dům

Sanov 8, Červená Voda, 56161, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Chata Dve Sestry. Chata Dvě Sestry se nachází v přírodní rezervaci Králický Sněžník, 350 metrů od sjezdovek a běžkařských tratí v lyžařském středisku Šanov. Ubytování Chata Dve Sestry se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Dve Sestry má celkové hodnocení 9,8. Pro Venkovský dům Chata Dve Sestry momentálně evidujeme 30 recenzí.

Popis ubytování Chata Dve Sestry

Jedno z našich nej ubytování v destinaci Červená Voda, které je oblíbené mezi hosty Chata Dvě Sestry se nachází v přírodní rezervaci Králický Sněžník, 350 metrů od sjezdovek a běžkařských tratí v lyžařském středisku Šanov. Na místě je zdarma k dispozici veřejné parkoviště. Je situována uprostřed zahrady, kde je k dispozici přenosný bazén, dětské hřiště a zázemí pro grilování. Nejbližší restaurace je vzdálena 50 metrů od chaty a obchody se nacházejí 1,5 km odtud. K vybavení patří i TV. Chata se nachází 3 km od lyžařského areálu Červená Voda a 6 km od areálu Čenkovice. Chata je vzdálena 50 metrů od autobusové zastávky a 1 km od vlakového nádraží. Každý apartmán zahrnuje 2 ložnice, koupelnu, obývací pokoj a kuchyň.

Vybavení ubytování Chata Dve Sestry

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Přímo u sjezdovky
 • Lyžárna
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Dětské hřiště
 • Lyžování Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Bazén
 • Relaxační místnost
 • Wellness vybavení
 • Opalovací lehátka nebo plážová křesla
 • Bazénová fólie/zastřešení
 • Ručníky k bazénu/na pláž
 • Termální lázeň
 • Venkovní bazén (sezónní)
 • Sauna
 • Turistické informace
 • Televizní programy pro děti
 • Vekovní dětské hřiště
 • Knihy, DVD, hudba pro děti
 • Stolní hry/ puzzle
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Zvuková izolace
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Červená Voda

Chalet Horní Orlice

9,6

Chalet Horní Orlice

Ubytování (Chata) Chalet Horní Orlice. Chata Horní Orlice nabízí ubytování v Červené vodě, 10 km od Dolní Moravy. Hosté mohou využívat terasu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Chalet Horní Orlice se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalet Horní Orlice má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chalet Horní Orlice momentálně evidujeme 11 recenzí.

J-H APARTMÁNY Orlické hory

9,6

J-H APARTMÁNY Orlické hory

Ubytování (Apartmány) J-H APARTMÁNY Orlické hory. Set in Červená Voda, J-H APARTMÁNY provides accommodation with a kitchen. Some units feature a balcony and/or a terrace. Ubytování J-H APARTMÁNY Orlické hory se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Ovčárna

9,6

Penzion Ovčárna

Ubytování (Penzion) Penzion Ovčárna. Penzion Ovčárna se nachází na klidném místě, 100 metrů od lyžařského vleku Šanov. Nabízí venkovní bazén, saunu a zahradu s grilem a dětským hřištěm. Ubytování Penzion Ovčárna se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Ovčárna má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Ovčárna momentálně evidujeme 134 recenzí.

U Čmeláků

9,4

U Čmeláků

Ubytování (Penzion) U Čmeláků. Penzion U Čmeláků se nachází v Červené vodě a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, bar a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také lyžárna. Ubytování U Čmeláků se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Čmeláků má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion U Čmeláků momentálně evidujeme 57 recenzí.

Penzion u Vichu

9,4

Penzion u Vichu

Ubytování (Penzion) Penzion u Vichu. Penzion u Víchů se nachází v klidné oblasti v Červené Vodě, 200 metrů od lyžařského areálu Šanov. Ubytování Penzion u Vichu se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Vichu má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion u Vichu momentálně evidujeme 66 recenzí.

Penzion Ječmínek

9,3

Penzion Ječmínek

Ubytování (Penzion) Penzion Ječmínek. Penzion Ječmínek se nachází v Červené Vodě, 4 km od lanovky Šanov 2 a 4,1 km od lanovky Šanov 1. Ubytování Penzion Ječmínek se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Ječmínek má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Ječmínek momentálně evidujeme 61 recenzí.

Apartments Emma

9,3

Apartments Emma

Ubytování (Apartmán) Apartments Emma. Apartmány Emma se nachází v Červené Vodě, jen 2,3 km od lyžařského střediska Šanov a 16 km od Stezky v oblacích v Dolní Moravě. Ubytování Apartments Emma se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Emma má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartments Emma momentálně evidujeme 130 recenzí.

Chata Terezie

8,8

Chata Terezie

Ubytování (Apartmán) Chata Terezie. Chata Terezie nabízí ubytování s posezením v Červené vodě, jen pár kroků od lyžařského vleku Šanov 1. Ubytování Chata Terezie se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Terezie má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Chata Terezie momentálně evidujeme 5 recenzí.

Lime House

8,7

Lime House

Ubytování (Penzion) Lime House. Lime House se nachází v Nové Červené vodě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Lime House se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lime House má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Lime House momentálně evidujeme 27 recenzí.

Hostinec U Valentů

8,2

Hostinec U Valentů

Ubytování (Apartmán) Hostinec U Valentů. Hostinec U Valentů se nachází v Červené Vodě a nabízí restauraci podávající  českou kuchyni, tenisový kurt a ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Hostinec U Valentů se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hostinec U Valentů má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán Hostinec U Valentů momentálně evidujeme 130 recenzí.

Chalupa na faře

7,6

Chalupa na faře

Ubytování (Chata) Chalupa na faře. Chalupa na faře se nachází v obci Červená Voda, pouhých 7 km od lanovek Šanov Lift 1 a Šanov Lift 2, a nabízí možnost dojet na lyžích až před vchod,... Ubytování Chalupa na faře se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa na faře má celkové hodnocení 7,6. Pro Chata Chalupa na faře momentálně evidujeme 9 recenzí.

Penzion Mlýnický Dvůr

Penzion Mlýnický Dvůr

Ubytování (Penzion) Penzion Mlýnický Dvůr. Set in Červená Voda, Penzion Mlýnický Dvůr offers a garden. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Penzion Mlýnický Dvůr se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roubenka U Tří skřítků

Roubenka U Tří skřítků

Ubytování (Apartmán) Roubenka U Tří skřítků. Situated in Červená Voda in the Pardubice region, Roubenka U Tří skřítků features a balcony and garden views. Ubytování Roubenka U Tří skřítků se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Červená voda -penzion s dotekem dálek

Penzion Červená voda -penzion s dotekem dálek

Ubytování (Penzion) Penzion Červená voda -penzion s dotekem dálek. Located in Červená Voda, Penzion Červená voda -penzion s dotekem dálek features barbecue facilities and terrace. Ubytování Penzion Červená voda -penzion s dotekem dálek se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Jelena

U Jelena

Ubytování (Apartmán) U Jelena. U Jelena is located in Červená Voda, 300 metres from Šanov Lift 2, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování U Jelena se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán U Jelena nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány pod Jeřábem

Apartmány pod Jeřábem

Ubytování (Aparthotel) Apartmány pod Jeřábem. Set in Červená Voda, Apartmány pod Jeřábem offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Apartmány pod Jeřábem se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa u lesa

Chalupa u lesa

Ubytování (Apartmán) Chalupa u lesa. Chalupa u lesa se nachází v Červené Vodě, 3,8 km od vleku Šanov Lift 1 a 3,7 km od vleku Šanov Lift 2. Ubytování Chalupa u lesa se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa pod Křížovkou

Chalupa pod Křížovkou

Ubytování (Chata) Chalupa pod Křížovkou. Chalupa Pod Křížovkou se nachází v Červené Vodě. Nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi připojení a sezónní venkovní bazén. Ubytování Chalupa pod Křížovkou se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chalupa pod Křížovkou nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány Orlice

Apartmány Orlice

Ubytování (Apartmán) Apartmány Orlice. Apartmány Orlice nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, zahradou a terasou. Ubytování Apartmány Orlice se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Pod Sjezdovkou

Apartmány Pod Sjezdovkou

Ubytování (Apartmán) Apartmány Pod Sjezdovkou. Apartmány Pod Sjezdovkou se nachází v Červené Vodě v Pardubickém kraji, 41 km od Jeseníku, a nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Pod Sjezdovkou se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Pod Sjezdovkou

Apartmány Pod Sjezdovkou

Ubytování (Apartmán) Apartmány Pod Sjezdovkou. Apartmány Pod Sjezdovkou is set in Červená Voda. The accommodation is 48 km from Ramzová. The apartment also features 1 bathroom. Ubytování Apartmány Pod Sjezdovkou se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"PENZION NA BUKOVÉ HOŘE" - apartmánový dům

"PENZION NA BUKOVÉ HOŘE" - apartmánový dům

Ubytování (Apartmány) "PENZION NA BUKOVÉ HOŘE" - apartmánový dům. "PENZION NA BUKOVÉ HOŘE" - apartmánový dům se nachází v Červené Vodě v Pardubickém kraji a nabízí zahradu. Ubytování "PENZION NA BUKOVÉ HOŘE" - apartmánový dům se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán 88

Apartmán 88

Ubytování (Apartmán) Apartmán 88. Apartmán 88 se nachází v Červené Vodě v Pardubickém kraji, 49 km od města Duszniki Zdrój, a nabízí zahradu, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán 88 se nachází ve městě Červená Voda (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Valinka - chata pod rozhlednou Val

Valinka - chata pod rozhlednou Val

Ubytování (Prázdninový dům) Valinka - chata pod rozhlednou Val. Valinka - chata pod rozhlednou Val se nachází v Červené Vodě, 10 km od Dolní Moravy. Nabízí výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Valinka - chata pod rozhlednou Val se nachází ve městě Červená Voda (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Valinka - chata pod rozhlednou Val nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.