Hledat

Ubytování

Chalupa Branžež Komárovský rybník Prázdninový dům

Branžež 36, Branžež, 294 02, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Branžež Komárovský rybník. Chalupa Branžež Komárovský rybník se nachází v obci Branžež. 47 km od Žitavy. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Branžež Komárovský rybník se nachází ve městě Branžež (Česko - Středočeský kraj).

Popis ubytování Chalupa Branžež Komárovský rybník

Prázdninový dům má dětské hřiště, gril a terasu. Chalupa Branžež Komárovský rybník se nachází v obci Branžež. Prázdninový dům má přímý přístup na balkon s výhledem do zahrady, 3 ložnice a plně vybavenou kuchyň. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Na letiště Václava Havla Praha je to 72 km. Chalupa Branžež Komárovský rybník stojí 44 km od města Kurort Oybin a 48 km od města Szklarska Poręba. 47 km od Žitavy.

Jiná ubytování ve městě Branžež

Černá louže

9,4

Černá louže

Ubytování (Penzion) Černá louže. Penzion a restaurace Černá Louže se nachází v obci Branžež v srdci Českého ráje, má moderní saunu a nabízí výborná česká jídla a nově zařízené pokoje a... Ubytování Černá louže se nachází ve městě Branžež (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Černá louže má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Černá louže momentálně evidujeme 145 recenzí.

Wellness villa BRANZEZ

Wellness villa BRANZEZ

Ubytování (Vila) Wellness villa BRANZEZ. Wellness Villa se nachází v obci Branžež ve Středočeském kraji a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Wellness villa BRANZEZ se nachází ve městě Branžež (Česko - Středočeský kraj).

Chalupa na pohodu Monika Proche

Chalupa na pohodu Monika Proche

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa na pohodu Monika Proche. Chalupa na pohodu Monika Proche se nachází v obci Branžež a nabízí sdílený lounge. 47 km od Žitavy. Ubytování Chalupa na pohodu Monika Proche se nachází ve městě Branžež (Česko - Středočeský kraj).