Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Mladá Boleslav

Ubytování v městech v okrese Mladá Boleslav

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Mladá Boleslav

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Mladá Boleslav

Apartmány Loučný mlýn

10

Apartmány Loučný mlýn

UbytováníApartmány Loučný mlýn. Apartmány Loučný mlýn se nacházejí v obci Kněžmost, pouhých 40 km od parku Mirakulum, a nabízejí ubytování s výhledem do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Apartmány Loučný mlýn se nachází ve městě Kněžmost (Česko - Středočeský kraj).

Ubytování Rýdl

9,8

Ubytování Rýdl

Ubytování (Vila) Ubytování Rýdl. Ubytování Rýdl je vila situovaná ve Žďáru, 42 km od Špindlerova Mlýna. Ubytování Ubytování Rýdl se nachází ve městě Žďár (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Ubytování Rýdl má celkové hodnocení 9,8. Pro Vila Ubytování Rýdl momentálně evidujeme 6 recenzí.

Luxusní srub Líny

9,8

Luxusní srub Líny

Ubytování (Venkovský dům) Luxusní srub Líny. Venkovský dům Luxusní srub Líny se nachází v obci Bukovno a nabízí fitness centrum, zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a plně vybavený... Ubytování Luxusní srub Líny se nachází ve městě Bukovno (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Luxusní srub Líny má celkové hodnocení 9,8. Pro Venkovský dům Luxusní srub Líny momentálně evidujeme 6 recenzí.

Statek Slunečnice

9,8

Statek Slunečnice

UbytováníStatek Slunečnice. Statek Slunečnice se nachází v Charvatcích, 30 km od stadionu Na Stinadlech. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Statek Slunečnice se nachází ve městě Charvatce (Česko).

Penzion Helga

9,8

Penzion Helga

Ubytování (Penzion) Penzion Helga. Penzion Helga se nachází ve Žďáru u Mnichova Hradiště v Českém ráji. Ubytování Penzion Helga se nachází ve městě Žďár (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Helga má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Helga momentálně evidujeme 80 recenzí.

Penzion Stodola

9,7

Penzion Stodola

Ubytování (Aparthotel) Penzion Stodola. Penzion Stodola se nachází v Bělé pod Bezdězem ve Středočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Penzion Stodola se nachází ve městě Bělá pod Bezdězem (Česko - Středočeský kraj).

Ubytování v Českém ráji

9,7

Ubytování v Českém ráji

UbytováníUbytování v Českém ráji. Ubytování v Českém ráji se nachází v Bosni, 41 km od parku Mirakulum, 43 km od Ještědu a 32 km od hradu Bezděz. Ubytování Ubytování v Českém ráji se nachází ve městě Boseň (Česko - Středočeský kraj).

Kafé Ořech

9,7

Kafé Ořech

Ubytování (Privát) Kafé Ořech. Kafé Ořech se nachází v Mnichově Hradišti. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. K dispozici je také lednička a rychlovarná konvice. Ubytování Kafé Ořech se nachází ve městě Mnichovo Hradiště (Česko - Středočeský kraj).

Executive Apartments Taborska

9,7

Executive Apartments Taborska

UbytováníExecutive Apartments Taborska. Executive Apartments Taborska se nachází v Mladé Boleslavi, 26 km od parku Mirakulum a 23 km od hradu Bezděz. Ubytování Executive Apartments Taborska se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česko - Středočeský kraj).

Tradiční český dům s ložnicemi v podkroví

9,7

Tradiční český dům s ložnicemi v podkroví

Ubytování (Apartmán) Tradiční český dům s ložnicemi v podkroví. Tradiční český dům s ložnicemi v podkroví se nachází ve Všejanech, 24 km od Poděbrad. Ubytování Tradiční český dům s ložnicemi v podkroví se nachází ve městě Všejany (Česko - Středočeský kraj).

Apartman FARMA HRADEC

9,7

Apartman FARMA HRADEC

UbytováníApartman FARMA HRADEC. Apartman FARMA HRADEC se nachází v Mnichově Hradišti a nabízí saunu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman FARMA HRADEC se nachází ve městě Mnichovo Hradiště (Česko - Středočeský kraj).

Český Ráj - apartmán

9,6

Český Ráj - apartmán

Ubytování (Apartmán) Český Ráj - apartmán. Český Ráj - apartmán se nachází v Žehrově, 42 km od Špindlerova Mlýna. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má kuchyň se sporákem. Ubytování Český Ráj - apartmán se nachází ve městě Žďár (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Český Ráj - apartmán má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Český Ráj - apartmán momentálně evidujeme 74 recenzí.

Bella Casa

9,6

Bella Casa

UbytováníBella Casa. Bella Casa se nachází v Mnichově Hradišti, 38 km od parku Mirakulum a 44 km od Ještědu. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným WiFithroughoutem. Ubytování Bella Casa se nachází ve městě Mnichovo Hradiště (Česko - Středočeský kraj).

Veselka

9,6

Veselka

UbytováníVeselka. Veselka se nachází asi 39 km od parku Mirakulum a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Veselka se nachází ve městě Dolní Bousov (Česko - Středočeský kraj).

SLO. Apartments

9,6

SLO. Apartments

Ubytování (Apartmány) SLO. Apartments. SLO. Apartments se nachází v Bakově nad Jizerou a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování SLO. Apartments se nachází ve městě Bakov nad Jizerou (Česko - Středočeský kraj).

Aparthotel Na Klenici

9,5

Aparthotel Na Klenici

UbytováníAparthotel Na Klenici. Aparthotel Na Klenici se nachází v Mladé Boleslavi ve Středočeském kraji, 23 km od parku Mirakulum. Ubytování Aparthotel Na Klenici se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česko - Středočeský kraj).

Mezonetový apartmán s terasou na samotě v lese

9,5

Mezonetový apartmán s terasou na samotě v lese

UbytováníMezonetový apartmán s terasou na samotě v lese. Mezonetový apartmán s terasou na samotě V lese nabízí ubytování ve Vlkavě, 49 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele. Ubytování Mezonetový apartmán s terasou na samotě v lese se nachází ve městě Vlkava (Česko - Středočeský kraj).

Černá louže

9,4

Černá louže

Ubytování (Penzion) Černá louže. Penzion a restaurace Černá Louže se nachází v obci Branžež v srdci Českého ráje, má moderní saunu a nabízí výborná česká jídla a nově zařízené pokoje a... Ubytování Černá louže se nachází ve městě Branžež (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Černá louže má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Černá louže momentálně evidujeme 145 recenzí.

Country house - Slapy/Pazderny

9,4

Country house - Slapy/Pazderny

Ubytování (Venkovský dům) Country house - Slapy/Pazderny. Venkovský dům - Slapy/Pazderny se nachází ve Žďáru a nabízí zahradu a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Country house - Slapy/Pazderny se nachází ve městě Žďár (Česko - Středočeský kraj).

Chalupa pod zámkem

9,4

Chalupa pod zámkem

Ubytování (Apartmán) Chalupa pod zámkem. Chalupa pod zámkem je dvojdomek, který se nachází v Mnichově Hradišti. Ubytování Chalupa pod zámkem se nachází ve městě Mnichovo Hradiště (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Chalupa pod zámkem má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Chalupa pod zámkem momentálně evidujeme 12 recenzí.

Exclusive Pension Vista Mlada Boleslav

9,3

Exclusive Pension Vista Mlada Boleslav

Ubytování (Penzion) Exclusive Pension Vista Mlada Boleslav. Penzion Vista Bradlec se nachází v obci Bradlec a nabízí zahradu, bar, restauraci s nabídkou středomořské kuchyně, neplacené soukromé parkoviště a... Ubytování Exclusive Pension Vista Mlada Boleslav se nachází ve městě Bradlec (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Exclusive Pension Vista Mlada Boleslav má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Exclusive Pension Vista Mlada Boleslav momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartments 1 Valečov-Zásadka 7

9,3

Apartments 1 Valečov-Zásadka 7

UbytováníApartments 1 Valečov-Zásadka 7. Apartmány 1 Valečov-Zásadka 7 se nachází v Bosni, 43 km od Ještědu, 32 km od hradu Bezděz a 35 km od centra Babylon Liberec. Ubytování Apartments 1 Valečov-Zásadka 7 se nachází ve městě Boseň (Česko - Středočeský kraj).

MG Restaurace/Luxury Apartments

9,3

MG Restaurace/Luxury Apartments

Ubytování (Apartmán) MG Restaurace/Luxury Apartments. MG Restaurace/Luxury Apartments se nachází v Mladé Boleslavi, 49 km od Prahy, a nabízí ubytování s klimatizací, zdarma dostupným Wi-Fi a bezplatným... Ubytování MG Restaurace/Luxury Apartments se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování MG Restaurace/Luxury Apartments má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán MG Restaurace/Luxury Apartments momentálně evidujeme 34 recenzí.

Hotel U Kvapilů

9,3

Hotel U Kvapilů

Ubytování (Hotel) Hotel U Kvapilů. Hotel U Kvapilů nabízí ubytování v Mnichově Hradišti, v blízkosti centra města. K dispozici je restaurace a pokoje s Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel U Kvapilů se nachází ve městě Mnichovo Hradiště (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel U Kvapilů má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel U Kvapilů momentálně evidujeme 292 recenzí.

Hotel Pension u Mydlářů

9,2

Hotel Pension u Mydlářů

Ubytování (Penzion) Hotel Pension u Mydlářů. Rodinný Pension U Mydlářů stojí 500 metrů od centra Mnichova Hradiště a provozuje českou restauraci. Ubytování Hotel Pension u Mydlářů se nachází ve městě Mnichovo Hradiště (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Pension u Mydlářů má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Hotel Pension u Mydlářů momentálně evidujeme 96 recenzí.

Hotel Dvůr

9,2

Hotel Dvůr

Ubytování (Hotel) Hotel Dvůr. Hotel Dvůr se nachází v Krnsku. Nabízí zahradu a zapůjčení jízdních kol zdarma. Ubytování Hotel Dvůr se nachází ve městě Krnsko (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Dvůr má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Dvůr momentálně evidujeme 73 recenzí.

Apartment Park Radouč - 60m2

9,2

Apartment Park Radouč - 60m2

Ubytování (Apartmán) Apartment Park Radouč - 60m2. Apartment Park Radouč - 60m2 se nachází v Mladé Boleslavi. Na místě je zahrada. Apartmán má 1 samostatnou ložnici, obývací pokoj a koupelnu. Ubytování Apartment Park Radouč - 60m2 se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Villa Amélie

9,2

Penzion Villa Amélie

Ubytování (Penzion) Penzion Villa Amélie. Penzion Villa Amélie se nachází v Mladé Boleslavi a nabízí bar a zahradu. Soukromé parkoviště je možné využívat za příplatek. Ubytování Penzion Villa Amélie se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česko - Středočeský kraj).

Apartments 2 Valečov-Zásadka 7

9,2

Apartments 2 Valečov-Zásadka 7

UbytováníApartments 2 Valečov-Zásadka 7. Apartments 2 Valečov-Zásadka 7 se nachází v Bosni, 43 km od Ještědu, 32 km od hradu Bezděz a 35 km od centra Babylon Liberec. Ubytování Apartments 2 Valečov-Zásadka 7 se nachází ve městě Boseň (Česko - Středočeský kraj).

Hotel Bílý Páv

9,1

Hotel Bílý Páv

Ubytování (Hotel) Hotel Bílý Páv. Tříhvězdičkový hotel Bílý Páv se nachází v Benátkách nad Jizerou a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a restauraci podávající evropskou kuchyni. Ubytování Hotel Bílý Páv se nachází ve městě Benátky nad Jizerou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Bílý Páv má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Bílý Páv momentálně evidujeme 434 recenzí.

Chalupa Pod Drábskými světničkami

9,1

Chalupa Pod Drábskými světničkami

Ubytování (Chata) Chalupa Pod Drábskými světničkami. Chalupa Pod Drábskými světničkami se nachází v Mnichově Hradišti. Lze v ní zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Chalupa Pod Drábskými světničkami se nachází ve městě Mnichovo Hradiště (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Chalupa Pod Drábskými světničkami má celkové hodnocení 9,1. Pro Chata Chalupa Pod Drábskými světničkami momentálně evidujeme 40 recenzí.

Hotel Grunt

9

Hotel Grunt

Ubytování (Hotel) Hotel Grunt. Hotel Grunt se nachází v Kosmonosích u Mladé Boleslavi a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Grunt se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Grunt má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Grunt momentálně evidujeme 271 recenzí.

Hotel Na Statku

9

Hotel Na Statku

Ubytování (Hotel) Hotel Na Statku. Hotel na Statku stojí v centru Nepřevázky, 5 minut autem od Mladé Boleslavy, ve které sídlí automobilka Škoda a její muzeum. Ubytování Hotel Na Statku se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Na Statku má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Na Statku momentálně evidujeme 102 recenzí.

Hotel Osvit

9

Hotel Osvit

Ubytování (Aparthotel) Hotel Osvit. Hotel Osvit se nachází v Mladé Boleslavi, 1,8 km od továrny automobilky Škoda Auto a 50 km od Prahy. Ubytování Hotel Osvit se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Osvit má celkové hodnocení 9. Pro Aparthotel Hotel Osvit momentálně evidujeme 133 recenzí.

Penzion Piano Ranch

9

Penzion Piano Ranch

Ubytování (Penzion) Penzion Piano Ranch. Penzion Piano Ranch se nachází 400 metrů od řeky Jizery a 2 km od centra města Mladá Boleslav. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Ubytování Penzion Piano Ranch se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česko - Středočeský kraj).

Penzion v Zálesí

9

Penzion v Zálesí

Ubytování (Penzion) Penzion v Zálesí. Penzion V Zálesí se nachází v obci Čistá. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion v Zálesí se nachází ve městě Čistá (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion v Zálesí má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion v Zálesí momentálně evidujeme 87 recenzí.

Exclusive penzion Viva Residence

9

Exclusive penzion Viva Residence

Ubytování (Penzion) Exclusive penzion Viva Residence. Exclusive penzion Viva Residence se nachází v Mladé Boleslavi. Nabízí zahradu, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Exclusive penzion Viva Residence se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česko - Středočeský kraj).

Hotel Malý Pivovar

8,9

Hotel Malý Pivovar

Ubytování (Hotel) Hotel Malý Pivovar. Hotel Malý Pivovar leží v obci Klášter Hradiště nad Jizerou, v komplexu, jehož historie sahá do 12. století. Na místě najdete pivovar a opatství Hradiště. Ubytování Hotel Malý Pivovar se nachází ve městě Klášter Hradiště nad Jizerou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Malý Pivovar má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Malý Pivovar momentálně evidujeme 57 recenzí.

Apartmán Skalka

8,9

Apartmán Skalka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Skalka. Apartmán Skalka se nachází v Mnichově Hradišti a nabízí zázemí pro vodní sporty a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Skalka se nachází ve městě Mnichovo Hradiště (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmán Skalka má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartmán Skalka momentálně evidujeme 32 recenzí.

Aroma Gold

8,8

Aroma Gold

Ubytování (Penzion) Aroma Gold. Tříhvězdičkový penzion Aroma Gold se nachází v Dolním Bousově. Nabízí sdílenou kuchyň, společný lounge, turistické informace a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Aroma Gold se nachází ve městě Dolní Bousov (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Aroma Gold má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Aroma Gold momentálně evidujeme 142 recenzí.

Hotel Galatea

8,8

Hotel Galatea

Ubytování (Hotel) Hotel Galatea. Hotel Galatea se nachází v Kosmonosích, na klidném předměstí Mladé Boleslavi. Ubytování Hotel Galatea se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Galatea má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Galatea momentálně evidujeme 145 recenzí.

Hotel La Romantica

8,8

Hotel La Romantica

Ubytování (Hotel) Hotel La Romantica. Luxusní boutikový Hotel La Romantica se nachází v klidné části Mladé Boleslavi, jen 3 minuty chůze od historického centra a 5 minut jízdy do společnosti... Ubytování Hotel La Romantica se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel La Romantica má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel La Romantica momentálně evidujeme 249 recenzí.

Hotel U Hradu

8,8

Hotel U Hradu

Ubytování (Hotel) Hotel U Hradu. Hotel U Hradu se nachází v historické části Mladé Boleslavi, v bezprostřední blízkosti hradu i místního muzea, a nabízí prostorné pokoje s bezplatným... Ubytování Hotel U Hradu se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel U Hradu má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel U Hradu momentálně evidujeme 210 recenzí.

Hotel Helada

8,7

Hotel Helada

Ubytování (Aparthotel) Hotel Helada. Hotel Helada v Mladé Boleslavi nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a službu půjčení jízdních kol. Ubytování Hotel Helada se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Helada má celkové hodnocení 8,7. Pro Aparthotel Hotel Helada momentálně evidujeme 60 recenzí.

Sportovně rekreační areál Ráj Srbsko

8,7

Sportovně rekreační areál Ráj Srbsko

UbytováníSportovně rekreační areál Ráj Srbsko. Sportovně rekreační areál Ráj Srbsko se nachází v obci Kněžmost, 45 km od Ještědu, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště, terasu a restauraci. Ubytování Sportovně rekreační areál Ráj Srbsko se nachází ve městě Kněžmost (Česko - Středočeský kraj).

Hospůdka u Zvoničky

8,7

Hospůdka u Zvoničky

Ubytování (Penzion) Hospůdka u Zvoničky. Hospůdka u Zvoničky se nachází v Dolním Bousově a nabízí zahradu, terasu a sdílený lounge. Ubytování Hospůdka u Zvoničky se nachází ve městě Dolní Bousov (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hospůdka u Zvoničky má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Hospůdka u Zvoničky momentálně evidujeme 25 recenzí.

Apartmán Na Výsluní

8,7

Apartmán Na Výsluní

UbytováníApartmán Na Výsluní. Apartmán Na Výsluní se nachází v Bělé pod Bezdězem a nabízí saunu. Ubytování Apartmán Na Výsluní se nachází ve městě Bělá pod Bezdězem (Česko - Středočeský kraj).

Mobilní dům Loukov

8,7

Mobilní dům Loukov

UbytováníMobilní dům Loukov. Mobilní dům Loukov se nachází v Loukově, 37 km od Ještědu a 45 km od parku Mirakulum. Ubytování Mobilní dům Loukov se nachází ve městě Loukov (Česko - Středočeský kraj).

Green Apartments

8,7

Green Apartments

Ubytování (Aparthotel) Green Apartments. Apartmány Green se nachází v Luštěnici, 45 km od Kolína. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Green Apartments se nachází ve městě Luštěnice (Česko - Středočeský kraj).

Privát Folprechtovi

8,7

Privát Folprechtovi

Ubytování (Prázdninový dům) Privát Folprechtovi. Privát Folprechtovi se nachází v obci Dobšín, nedaleko lesa a 3 km od hradu Kost, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu se 2 terasami a grilem i venkovní... Ubytování Privát Folprechtovi se nachází ve městě Dobšín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Privát Folprechtovi má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový dům Privát Folprechtovi momentálně evidujeme 8 recenzí.

Prázdninový domek v Českém ráji

8,7

Prázdninový domek v Českém ráji

UbytováníPrázdninový domek v Českém ráji. Prázdninový domek v Českém ráji se nachází 40 km od parku Mirakulum a 47 km od Ještědu a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Prázdninový domek v Českém ráji se nachází ve městě Kněžmost (Česko - Středočeský kraj).