Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Dobšín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dobšín

Privát Folprechtovi

8,7

Privát Folprechtovi

Ubytování (Prázdninový dům) Privát Folprechtovi. Privát Folprechtovi se nachází v obci Dobšín, nedaleko lesa a 3 km od hradu Kost, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu se 2 terasami a grilem i venkovní... Ubytování Privát Folprechtovi se nachází ve městě Dobšín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Privát Folprechtovi má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový dům Privát Folprechtovi momentálně evidujeme 8 recenzí.

Chalupa Erika

8,6

Chalupa Erika

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Erika. Chalupa Erika se nachází v Dobšíně, 6 minut jízdy od hradu Kost. Nabízí velkou zahradu s terasou, venkovní nábytek, dětské hřiště a venkovní bazén. Ubytování Chalupa Erika se nachází ve městě Dobšín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chalupa Erika má celkové hodnocení 8,6. Pro Prázdninový dům Chalupa Erika momentálně evidujeme 20 recenzí.

Glamping Challet Polojasno Český ráj

8,4

Glamping Challet Polojasno Český ráj

UbytováníGlamping Challet Polojasno Český ráj. Glamping Challet Polojasno Český ráj se nachází v Dobšíně a nabízí výhled do zahrady, zahradu, terasu a bar. Ubytování Glamping Challet Polojasno Český ráj se nachází ve městě Dobšín (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Slunečno

Penzion Slunečno

Ubytování (Penzion) Penzion Slunečno. Penzion Slunečno se nachází se na okraji přírodní rezervace Český ráj a nabízí ubytování s posezením. Ubytování Penzion Slunečno se nachází ve městě Dobšín (Česko - Královéhradecký kraj).