Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Dobšín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dobšín

Privát Folprechtovi

8,7

Privát Folprechtovi

Ubytování (Prázdninový dům) Privát Folprechtovi. Privát Folprechtovi se nachází v obci Dobšín, nedaleko lesa a 3 km od hradu Kost, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu se 2 terasami a grilem i venkovní... Ubytování Privát Folprechtovi se nachází ve městě Dobšín (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Folprechtovi má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový dům Privát Folprechtovi momentálně evidujeme 8 recenzí.

Chalupa Erika

8,6

Chalupa Erika

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Erika. Chalupa Erika se nachází v Dobšíně, 6 minut jízdy od hradu Kost. Nabízí velkou zahradu s terasou, venkovní nábytek, dětské hřiště a venkovní bazén. Ubytování Chalupa Erika se nachází ve městě Dobšín (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Erika má celkové hodnocení 8,6. Pro Prázdninový dům Chalupa Erika momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzion Slunečno

Penzion Slunečno

Ubytování (Penzion) Penzion Slunečno. Penzion Slunečno se nachází se na okraji přírodní rezervace Český ráj a nabízí ubytování s posezením. Ubytování Penzion Slunečno se nachází ve městě Dobšín (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)