Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Žďár

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Žďár

Ubytování Rýdl

9,8

Ubytování Rýdl

Ubytování (Vila) Ubytování Rýdl. Ubytování Rýdl je vila situovaná ve Žďáru, 42 km od Špindlerova Mlýna. Ubytování Ubytování Rýdl se nachází ve městě Žďár (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Rýdl má celkové hodnocení 9,8. Pro Vila Ubytování Rýdl momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion Helga

9,8

Penzion Helga

Ubytování (Penzion) Penzion Helga. Penzion Helga se nachází ve Žďáru u Mnichova Hradiště v Českém ráji. Ubytování Penzion Helga se nachází ve městě Žďár (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Helga má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Helga momentálně evidujeme 80 recenzí.

Český Ráj - apartmán

9,6

Český Ráj - apartmán

Ubytování (Apartmán) Český Ráj - apartmán. Český Ráj - apartmán se nachází v Žehrově, 42 km od Špindlerova Mlýna. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má kuchyň se sporákem. Ubytování Český Ráj - apartmán se nachází ve městě Žďár (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Český Ráj - apartmán má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Český Ráj - apartmán momentálně evidujeme 74 recenzí.

Country house - Slapy/Pazderny

9,4

Country house - Slapy/Pazderny

Ubytování (Venkovský dům) Country house - Slapy/Pazderny. Venkovský dům - Slapy/Pazderny se nachází ve Žďáru a nabízí zahradu a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Country house - Slapy/Pazderny se nachází ve městě Žďár (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány V ráji

Apartmány V ráji

Ubytování (Apartmány) Apartmány V ráji. Located in Žďár, Apartmány V ráji offers accommodation with a flat-screen TV. Complimentary WiFi is available. Ubytování Apartmány V ráji se nachází ve městě Žďár (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMÁN - RETRO domeček

APARTMÁN - RETRO domeček

Ubytování (Apartmán) APARTMÁN - RETRO domeček. APARTMÁN - RETRO domeček se nachází v Příhrazech a nabízí restauraci a zahradu. Žitava leží 45 km odsud. Ubytování APARTMÁN - RETRO domeček se nachází ve městě Žďár (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Kašpárků

Penzion U Kašpárků

Ubytování (Penzion) Penzion U Kašpárků. Penzion U Kašpárků se nachází v Žehrově, v České republice. Ubytování Penzion U Kašpárků se nachází ve městě Žďár (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)