Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Žďár

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Žďár

Ubytování Rýdl

9,8

Ubytování Rýdl

Ubytování (Vila) Ubytování Rýdl. Ubytování Rýdl je vila situovaná ve Žďáru, 42 km od Špindlerova Mlýna. Ubytování Ubytování Rýdl se nachází ve městě Žďár (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Ubytování Rýdl má celkové hodnocení 9,8. Pro Vila Ubytování Rýdl momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion Helga

9,8

Penzion Helga

Ubytování (Penzion) Penzion Helga. Penzion Helga se nachází ve Žďáru u Mnichova Hradiště v Českém ráji. Ubytování Penzion Helga se nachází ve městě Žďár (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Helga má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Helga momentálně evidujeme 80 recenzí.

Český Ráj - apartmán

9,6

Český Ráj - apartmán

Ubytování (Apartmán) Český Ráj - apartmán. Český Ráj - apartmán se nachází v Žehrově, 42 km od Špindlerova Mlýna. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má kuchyň se sporákem. Ubytování Český Ráj - apartmán se nachází ve městě Žďár (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Český Ráj - apartmán má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Český Ráj - apartmán momentálně evidujeme 74 recenzí.

Country house - Slapy/Pazderny

9,4

Country house - Slapy/Pazderny

Ubytování (Venkovský dům) Country house - Slapy/Pazderny. Venkovský dům - Slapy/Pazderny se nachází ve Žďáru a nabízí zahradu a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Country house - Slapy/Pazderny se nachází ve městě Žďár (Česko - Středočeský kraj).

Rekreační areál Příhrazy

8,4

Rekreační areál Příhrazy

UbytováníRekreační areál Příhrazy. Rekreační areál Příhrazy se nachází ve Žďáru a nabízí výhled do zahrady, restauraci a sdílenou kuchyň. Ubytování Rekreační areál Příhrazy se nachází ve městě Žďár (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány V ráji

Apartmány V ráji

Ubytování (Apartmány) Apartmány V ráji. Located in Žďár, Apartmány V ráji offers accommodation with a flat-screen TV. Complimentary WiFi is available. Ubytování Apartmány V ráji se nachází ve městě Žďár (Česko - Středočeský kraj).

APARTMÁN - RETRO domeček

APARTMÁN - RETRO domeček

Ubytování (Apartmán) APARTMÁN - RETRO domeček. APARTMÁN - RETRO domeček se nachází v Příhrazech a nabízí restauraci a zahradu. Žitava leží 45 km odsud. Ubytování APARTMÁN - RETRO domeček se nachází ve městě Žďár (Česko - Středočeský kraj).

Penzion U Kašpárků

Penzion U Kašpárků

Ubytování (Penzion) Penzion U Kašpárků. Penzion U Kašpárků se nachází v Žehrově, v České republice. Ubytování Penzion U Kašpárků se nachází ve městě Žďár (Česko - Středočeský kraj).