Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Mladá Boleslav

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mladá Boleslav

Executive Apartments Taborska

9,7

Executive Apartments Taborska

UbytováníExecutive Apartments Taborska. Executive Apartments Taborska se nachází v Mladé Boleslavi, 26 km od parku Mirakulum a 23 km od hradu Bezděz. Ubytování Executive Apartments Taborska se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česko - Středočeský kraj).

Aparthotel Na Klenici

9,5

Aparthotel Na Klenici

UbytováníAparthotel Na Klenici. Aparthotel Na Klenici se nachází v Mladé Boleslavi ve Středočeském kraji, 23 km od parku Mirakulum. Ubytování Aparthotel Na Klenici se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česko - Středočeský kraj).

MG Restaurace/Luxury Apartments

9,3

MG Restaurace/Luxury Apartments

Ubytování (Apartmán) MG Restaurace/Luxury Apartments. MG Restaurace/Luxury Apartments se nachází v Mladé Boleslavi, 49 km od Prahy, a nabízí ubytování s klimatizací, zdarma dostupným Wi-Fi a bezplatným... Ubytování MG Restaurace/Luxury Apartments se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování MG Restaurace/Luxury Apartments má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán MG Restaurace/Luxury Apartments momentálně evidujeme 34 recenzí.

Apartment Park Radouč - 60m2

9,2

Apartment Park Radouč - 60m2

Ubytování (Apartmán) Apartment Park Radouč - 60m2. Apartment Park Radouč - 60m2 se nachází v Mladé Boleslavi. Na místě je zahrada. Apartmán má 1 samostatnou ložnici, obývací pokoj a koupelnu. Ubytování Apartment Park Radouč - 60m2 se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Villa Amélie

9,2

Penzion Villa Amélie

Ubytování (Penzion) Penzion Villa Amélie. Penzion Villa Amélie se nachází v Mladé Boleslavi a nabízí bar a zahradu. Soukromé parkoviště je možné využívat za příplatek. Ubytování Penzion Villa Amélie se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česko - Středočeský kraj).

Hotel Grunt

9

Hotel Grunt

Ubytování (Hotel) Hotel Grunt. Hotel Grunt se nachází v Kosmonosích u Mladé Boleslavi a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Grunt se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Grunt má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Grunt momentálně evidujeme 271 recenzí.

Hotel Na Statku

9

Hotel Na Statku

Ubytování (Hotel) Hotel Na Statku. Hotel na Statku stojí v centru Nepřevázky, 5 minut autem od Mladé Boleslavy, ve které sídlí automobilka Škoda a její muzeum. Ubytování Hotel Na Statku se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Na Statku má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Na Statku momentálně evidujeme 102 recenzí.

Hotel Osvit

9

Hotel Osvit

Ubytování (Aparthotel) Hotel Osvit. Hotel Osvit se nachází v Mladé Boleslavi, 1,8 km od továrny automobilky Škoda Auto a 50 km od Prahy. Ubytování Hotel Osvit se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Osvit má celkové hodnocení 9. Pro Aparthotel Hotel Osvit momentálně evidujeme 133 recenzí.

Penzion Piano Ranch

9

Penzion Piano Ranch

Ubytování (Penzion) Penzion Piano Ranch. Penzion Piano Ranch se nachází 400 metrů od řeky Jizery a 2 km od centra města Mladá Boleslav. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Ubytování Penzion Piano Ranch se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česko - Středočeský kraj).

Exclusive penzion Viva Residence

9

Exclusive penzion Viva Residence

Ubytování (Penzion) Exclusive penzion Viva Residence. Exclusive penzion Viva Residence se nachází v Mladé Boleslavi. Nabízí zahradu, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Exclusive penzion Viva Residence se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česko - Středočeský kraj).

Hotel Galatea

8,8

Hotel Galatea

Ubytování (Hotel) Hotel Galatea. Hotel Galatea se nachází v Kosmonosích, na klidném předměstí Mladé Boleslavi. Ubytování Hotel Galatea se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Galatea má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Galatea momentálně evidujeme 145 recenzí.

Hotel La Romantica

8,8

Hotel La Romantica

Ubytování (Hotel) Hotel La Romantica. Luxusní boutikový Hotel La Romantica se nachází v klidné části Mladé Boleslavi, jen 3 minuty chůze od historického centra a 5 minut jízdy do společnosti... Ubytování Hotel La Romantica se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel La Romantica má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel La Romantica momentálně evidujeme 249 recenzí.

Hotel U Hradu

8,8

Hotel U Hradu

Ubytování (Hotel) Hotel U Hradu. Hotel U Hradu se nachází v historické části Mladé Boleslavi, v bezprostřední blízkosti hradu i místního muzea, a nabízí prostorné pokoje s bezplatným... Ubytování Hotel U Hradu se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel U Hradu má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel U Hradu momentálně evidujeme 210 recenzí.

Hotel Helada

8,7

Hotel Helada

Ubytování (Aparthotel) Hotel Helada. Hotel Helada v Mladé Boleslavi nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a službu půjčení jízdních kol. Ubytování Hotel Helada se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Helada má celkové hodnocení 8,7. Pro Aparthotel Hotel Helada momentálně evidujeme 60 recenzí.

Hotel Plaza

8,5

Hotel Plaza

Ubytování (Hotel) Hotel Plaza. Hotel Plaza se nachází v Mladé Boleslavi, vedle parku Radouč a nedaleko závodu Škoda Auto. Ubytování Hotel Plaza se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Plaza má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Plaza momentálně evidujeme 94 recenzí.

Penzion Solid Spa

8,5

Penzion Solid Spa

Ubytování (Penzion) Penzion Solid Spa. Penzion Solid Spa se nachází v Mladé Boleslavi a nabízí zahradu, pokoje s kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Penzion Solid Spa se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Solid Spa má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Solid Spa momentálně evidujeme 9 recenzí.

Sand Martin

8,4

Sand Martin

Ubytování (Hotel) Sand Martin. Sand Martin se nachází u golfového hřiště Sand Martin Holes v Mladé Boleslavi a má à la carte restauraci s mezinárodními pokrmy a bar. Ubytování Sand Martin se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Sand Martin má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Sand Martin momentálně evidujeme 109 recenzí.

Apartmány Havlíčkova

8,3

Apartmány Havlíčkova

Ubytování (Apartmán) Apartmány Havlíčkova. Apartmány Havlíčkova se nachází v Mladé Boleslavi. Nabízí ubytování s plně vybaveným kuchyňským koutem. Ubytování Apartmány Havlíčkova se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmány Havlíčkova má celkové hodnocení 8,3. Pro Apartmán Apartmány Havlíčkova momentálně evidujeme 24 recenzí.

Hotel Hejtmanka

8,2

Hotel Hejtmanka

Ubytování (Hotel) Hotel Hejtmanka. Hotel Hejtmanka se nachází v Mladé Boleslavi a nabízí restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi. Hotel má rodinné pokoje. Ubytování Hotel Hejtmanka se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česko - Středočeský kraj).

Hotel Sport Mlada Boleslav

7,8

Hotel Sport Mlada Boleslav

Ubytování (Hotel) Hotel Sport Mlada Boleslav. Hotel Sport Mladá Boleslav se nachází v Mladé Boleslavi - Bezděčíně, 5 km od centra, a je součástí sportovního areálu s venkovními i vnitřními tenisovými,... Ubytování Hotel Sport Mlada Boleslav se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Sport Mlada Boleslav má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel Sport Mlada Boleslav momentálně evidujeme 281 recenzí.

Hotel Trumf

7,8

Hotel Trumf

Ubytování (Hotel) Hotel Trumf. Hotel Trumf nabízí restauraci, bar, Wi-Fi zdarma, sdílený lounge a terasu. Ubytování Hotel Trumf se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Trumf má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel Trumf momentálně evidujeme 72 recenzí.

Hotel Zlatý Kohout

7,5

Hotel Zlatý Kohout

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatý Kohout. Útulný hotel Zlatý kohout stojí v centru Mladé Boleslavi, jen 50 metrů od autobusové zastávky na Staroměstském náměstí. Ubytování Hotel Zlatý Kohout se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Zlatý Kohout má celkové hodnocení 7,5. Pro Hotel Hotel Zlatý Kohout momentálně evidujeme 231 recenzí.

Hotel Zimní Stadion

7,1

Hotel Zimní Stadion

Ubytování (Hotel) Hotel Zimní Stadion. Hotel Zimní Stadion nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma. Nachází se v klidné části Mladé Boleslavi, 20 minut chůze od centra města. Ubytování Hotel Zimní Stadion se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Zimní Stadion má celkové hodnocení 7,1. Pro Hotel Hotel Zimní Stadion momentálně evidujeme 320 recenzí.

Hotel Venec

6,3

Hotel Venec

Ubytování (Hotel) Hotel Venec. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází na náměstí historického centra Mladé Boleslavi, pouhých 200 metrů od místního hradu a přímo u autobusové zastávky. Ubytování Hotel Venec se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Venec má celkové hodnocení 6,3. Pro Hotel Hotel Venec momentálně evidujeme 290 recenzí.

Appartement Miki

Appartement Miki

Ubytování (Apartmán) Appartement Miki. Appartement Miki is situated in Mladá Boleslav. Guests may enjoy the free WiFi. Ubytování Appartement Miki se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česko - Středočeský kraj).

Grunt Apartments

Grunt Apartments

Ubytování (Apartmány) Grunt Apartments. Situated in Mladá Boleslav, Grunt Apartments features free WiFi and units fitted with a kitchen. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Grunt Apartments se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česko - Středočeský kraj).

Number 5

Number 5

Ubytování (Apartmán) Number 5. Number 5 is located in Mladá Boleslav and offers a restaurant and a bar. Ubytování Number 5 se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česko - Středočeský kraj).

Wellness Villa JOSKA

Wellness Villa JOSKA

Ubytování (Vila) Wellness Villa JOSKA. Wellness Villa Joska se nachází v Mladé Boleslavi, 49 km od Prahy, a nabízí zahradu a terasu. Vila stojí 42 km od Liberce a 46 km od Bedřichova. Ubytování Wellness Villa JOSKA se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Šejda

Penzion Šejda

Ubytování (Penzion) Penzion Šejda. Penzion Šejda se nachází v Mladé Boleslavi a nabízí bezplatné Wi-Fi. Poskytuje ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion Šejda se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česko - Středočeský kraj).

Pension 1310

Pension 1310

Ubytování (Penzion) Pension 1310. Pension 1310 se nachází v Mladé Boleslavi a nabízí bar. Všechny pokoje mají kuchyňský kout a vlastní koupelnu. Hosté mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension 1310 se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Radouč

Apartmán Radouč

Ubytování (Apartmán) Apartmán Radouč. Apartmán Radouč is situated in Mladá Boleslav. This apartment features free private parking and free WiFi. Ubytování Apartmán Radouč se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česko - Středočeský kraj).

Central Apartments

Central Apartments

Ubytování (Apartmán) Central Apartments. Central Apartments se nachází v Mladé Boleslavi, 40 km od Poděbrad. Do Dětenic je to odsud 22 km. Letiště Václava Havla Praha je vzdálené 74 km. Ubytování Central Apartments se nachází ve městě Mladá Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Apartmán Central Apartments nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.