Hledat

Ubytování

Chalupa na pohodu Monika Proche Prázdninový dům

28 Nová Ves, Branžež, 294 02, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa na pohodu Monika Proche. Chalupa na pohodu Monika Proche se nachází v obci Branžež a nabízí sdílený lounge. 47 km od Žitavy. Ubytování Chalupa na pohodu Monika Proche se nachází ve městě Branžež (Česko - Středočeský kraj).

Popis ubytování Chalupa na pohodu Monika Proche

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na letiště Václava Havla Praha je to 72 km. Chalupa na pohodu Monika Proche se nachází v obci Branžež a nabízí sdílený lounge. 47 km od Žitavy. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Na místě je dětské hřiště. Chalupa na pohodu Monika Proche je vzdálená 44 km od města Kurort Oybin a 48 km od města Szklarska Poręba. Tento prázdninový dům se nachází v přízemí a má 1 ložnici, dobře vybavený kuchyňský kout s myčkou nádobí a lednicí, obývací pokoj a TV.

Jiná ubytování ve městě Branžež

Černá louže

9,4

Černá louže

Ubytování (Penzion) Černá louže. Penzion a restaurace Černá Louže se nachází v obci Branžež v srdci Českého ráje, má moderní saunu a nabízí výborná česká jídla a nově zařízené pokoje a... Ubytování Černá louže se nachází ve městě Branžež (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Černá louže má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Černá louže momentálně evidujeme 145 recenzí.

Wellness villa BRANZEZ

Wellness villa BRANZEZ

Ubytování (Vila) Wellness villa BRANZEZ. Wellness Villa se nachází v obci Branžež ve Středočeském kraji a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Wellness villa BRANZEZ se nachází ve městě Branžež (Česko - Středočeský kraj).

Chalupa Branžež Komárovský rybník

Chalupa Branžež Komárovský rybník

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Branžež Komárovský rybník. Chalupa Branžež Komárovský rybník se nachází v obci Branžež. 47 km od Žitavy. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Branžež Komárovský rybník se nachází ve městě Branžež (Česko - Středočeský kraj).