Hledat

Ubytování

Chaloupka Rozkoš Prázdninový dům

Nové město, Nové Město nad Metují, 549 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Chaloupka Rozkoš. Chaloupka Rozkoš se nachází v Novém Městě nad Metují a nabízí sdílený lounge a terasu. 14 km od města Kudowa-Zdrój. Ubytování Chaloupka Rozkoš se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Popis ubytování Chaloupka Rozkoš

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Chaloupka Rozkoš se nachází v Novém Městě nad Metují a nabízí sdílený lounge a terasu. Na letiště Pardubice je to 46 km. Hosté si mohou zaplavat ve venkovním bazénu, věnovat se pěší turistice nebo rybaření, relaxovat v zahradě a využívat gril. Tento prázdninový dům má 3 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 2 koupelny s vířivkou. 14 km od města Kudowa-Zdrój. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Chaloupka Rozkoš stojí 49 km od Zagórze Śląskie a 31 km od obce Polanica-Zdrój. Na místě je dětské hřiště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén

Jiná ubytování ve městě Nové Město nad Metují

Penzion na Skale

9,8

Penzion na Skale

Ubytování (Apartmán) Penzion na Skale. Penzion Na Skále se nachází v Novém Město nad Metují a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, kuchyní a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion na Skale se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion na Skale má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Penzion na Skale momentálně evidujeme 26 recenzí.

Chaloupka na Skále

9,5

Chaloupka na Skále

Ubytování (Privát) Chaloupka na Skále. Chaloupka na Skále s bezplatným Wi-Fi se nachází v Novém Městě nad Metují. Ubytování Chaloupka na Skále se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chaloupka na Skále má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Chaloupka na Skále momentálně evidujeme 52 recenzí.

Apartment Martinec

9,4

Apartment Martinec

Ubytování (Apartmán) Apartment Martinec. Apartmán Martinec se nachází v Novém Městě nad Metují a nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Apartment Martinec se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment Martinec má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Martinec momentálně evidujeme 28 recenzí.

Privát Nováč

9,1

Privát Nováč

Ubytování (Privát) Privát Nováč. Privát Nováč se nachází v Novém Městě nad Metují a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi připojení i sdílenou dobře vybavenou kuchyň. Ubytování Privát Nováč se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Privát Nováč má celkové hodnocení 9,1. Pro Privát Privát Nováč momentálně evidujeme 34 recenzí.

Pension Siesta

9

Pension Siesta

Ubytování (Penzion) Pension Siesta. Penzion Siesta se nachází v Novém Městě nad Metují v Královéhradeckém kraji, 37 km od Adršpašsko-teplických skal, a nabízí saunu, vířivku a bazén se slanou... Ubytování Pension Siesta se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension Siesta má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension Siesta momentálně evidujeme 32 recenzí.

Hotel Rajská zahrada

9

Hotel Rajská zahrada

Ubytování (Hotel) Hotel Rajská zahrada. Hotel Rajská zahrada stojí 200 metrů od historického Husova náměstí a hosté se zde mohou těšit na wellness a fitness centrum, krytý bazén, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Hotel Rajská zahrada se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Rajská zahrada má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Rajská zahrada momentálně evidujeme 128 recenzí.

Penzion Na Hradčanech

8,9

Penzion Na Hradčanech

Ubytování (Penzion) Penzion Na Hradčanech. Penzion Na Hradčanech se nachází v Novém Městě nad Metují a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Penzion Na Hradčanech se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Na Hradčanech má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Na Hradčanech momentálně evidujeme 22 recenzí.

Hotel U Broucka

8

Hotel U Broucka

Ubytování (Hotel) Hotel U Broucka. Hotel U Broučka se nachází v Novém Městě nad Metují a nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají satelitní TV a vlastní koupelnu. Ubytování Hotel U Broucka se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel U Broucka má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel U Broucka momentálně evidujeme 89 recenzí.

Ubytovna Z-SPORT

7,4

Ubytovna Z-SPORT

Ubytování (Hostel) Ubytovna Z-SPORT. Hostel Ubytovna Z-SPORT se nachází v Novém Městě nad Metují a nabízí zahradu a zdarma dostupné Wi-Fi. K dispozici je také sdílená kuchyň a sdílený lounge. Ubytování Ubytovna Z-SPORT se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel Rambousek

7,3

Hotel Rambousek

Ubytování (Hotel) Hotel Rambousek. Hotel Rambousek se nachází v Novém Městě nad Metují a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a pokoje vhodné pro rodiny. Ubytování Hotel Rambousek se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Klidný malý byt

Klidný malý byt

Ubytování (Apartmán) Klidný malý byt. Klidný malý byt is located in Nové Město nad Metují. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Klidný malý byt se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Komfortní Apartmán POD HORAMI - otevřeno LEDEN 2020

Komfortní Apartmán POD HORAMI - otevřeno LEDEN 2020

Ubytování (Apartmán) Komfortní Apartmán POD HORAMI - otevřeno LEDEN 2020. Komfortní Apartmán POD HORAMI - otevřeno LEDEN 2020 se nachází v Novém Městě nad Metují, 49 km od Janských Lázní, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a... Ubytování Komfortní Apartmán POD HORAMI - otevřeno LEDEN 2020 se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Holiday home in Nove Mesto nad Metuji 1306

Holiday home in Nove Mesto nad Metuji 1306

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Nove Mesto nad Metuji 1306. Holiday home in Nove Mesto nad Metuji 1306 is situated in Nové Město nad Metují. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Holiday home in Nove Mesto nad Metuji 1306 se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home in Nove Mesto nad Metuji 1306 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Lesni II

Holiday home Lesni II

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Lesni II. Holiday home Lesní II je prázdninový dům v Novém Městě nad Metují v Královéhradeckém kraji, 26 km od lázní Polanica-Zdrój. Lázně Chudoba leží 13 km daleko. Ubytování Holiday home Lesni II se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Lesni II nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Zámek Nové Město nad Metují

Zámek Nové Město nad Metují

Ubytování (Privát) Zámek Nové Město nad Metují. Zámek Nové Město nad Metují se nachází v Novém Městě nad Metují a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. K dispozici je lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Zámek Nové Město nad Metují se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Privát Zámek Nové Město nad Metují nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Vinotéka "U Kozů"

Vinotéka "U Kozů"

Ubytování (Penzion) Vinotéka "U Kozů". Penzion - Vinotéka „U Kozů“ se nachází v Novém Městě nad Metují a nabízí ubytování s kuchyní a vlastní koupelnou. Ubytování Vinotéka "U Kozů" se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Penzion Vinotéka "U Kozů" nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.