Hledat

Ubytování

Popis ubytování Casa Guanche

Ubytování je vzdálené 27 km od Las Palmas de Gran Canaria a 22 km od Maspalomas. Apartmán má 1 ložnici, satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 1 koupelnu se sprchou. Casa Guanche zajišťuje službu půjčení aut. K dispozici je také gril. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Klimatizované ubytování je vzdálené 30 km od letoviska Puerto Rico de Gran Canaria. Casa Guanche se nachází v Cruce de Arinaga a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Na letiště Gran Canaria je to 7 km.

Jiná ubytování ve městě Cruce de Arinaga

Casa Rural Finca Los Cactus

8,8

Casa Rural Finca Los Cactus

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Finca Los Cactus. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Casa Rural Finca Los Cactus is set in Temisas. Ubytování Casa Rural Finca Los Cactus se nachází ve městě Cruce de Arinaga (Španělsko - Gran Canaria).

Little Gem

Little Gem

Ubytování (Apartmán) Little Gem. Little Gem se nachází v Cruce de Arinaga. 29 km od letoviska Puerto Rico de Gran Canaria. Ubytování Little Gem se nachází ve městě Cruce de Arinaga (Španělsko - Gran Canaria).

HOUSE CRUCE DE ARINAGA

HOUSE CRUCE DE ARINAGA

Ubytování (Prázdninový dům) HOUSE CRUCE DE ARINAGA. Located in Cruce de Arinaga in the Gran Canaria region, HOUSE CRUCE DE ARINAGA has a balcony and mountain views. Ubytování HOUSE CRUCE DE ARINAGA se nachází ve městě Cruce de Arinaga (Španělsko - Gran Canaria).

Deluxe Apartment in Cruce de Arinaga

Deluxe Apartment in Cruce de Arinaga

Ubytování (Apartmán) Deluxe Apartment in Cruce de Arinaga. Located in Cruce de Arinaga, just 3 km from Playa de las Cruces, Deluxe Apartment in Cruce de Arinaga provides accommodation with barbecue facilities, a... Ubytování Deluxe Apartment in Cruce de Arinaga se nachází ve městě Cruce de Arinaga (Španělsko - Gran Canaria).

Gran canaria (arinaga)

Gran canaria (arinaga)

Ubytování (Apartmán) Gran canaria (arinaga). Gran canaria (arinaga) is offering accommodation in Carrizal. Ubytování Gran canaria (arinaga) se nachází ve městě Cruce de Arinaga (Španělsko - Gran Canaria).