Hledat

Ubytování

CASA DE MELCHOR Prázdninový dům

Lugar Brandomés, 83, 36590 Cruces, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) CASA DE MELCHOR. CASA DE MELCHOR se nachází v Cruces a nabízí venkovní bazén a výhled na bazén. Ubytování CASA DE MELCHOR se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování CASA DE MELCHOR

Na letiště Santiago de Compostela je to 12 km. Tento prázdninový dům má 10 ložnic, kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 6 koupelen s vířivkou. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je také terasa. CASA DE MELCHOR stojí 20 km od Santiaga de Compostela a 45 km od Vilagarcia de Arousa. V ubytování CASA DE MELCHOR máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. CASA DE MELCHOR se nachází v Cruces a nabízí venkovní bazén a výhled na bazén. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Jiná ubytování ve městě Santiago de Compostela

Tu Rincón en Compostela

10

Tu Rincón en Compostela

Ubytování (Apartmán) Tu Rincón en Compostela. Located in Santiago de Compostela, less than 1 km from Santiago de Compostela Cathedral, Tu Rincón en Compostela provides accommodation with a terrace,... Ubytování Tu Rincón en Compostela se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Duplex Concheiros

10

Duplex Concheiros

Ubytování (Apartmán) Duplex Concheiros. Duplex Concheiros se nachází v Santiagu de Compostela, jen 1,2 km od katedrály Santiago de Compostela a 1,3 km od turistické kanceláře. Ubytování Duplex Concheiros se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Casa Tella

10

Casa Tella

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tella. Casa Tella se nachází v obci Graña v Galicii a nabízí zahradu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Tella se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Apartamento Paseo Marítimo Laxe

10

Apartamento Paseo Marítimo Laxe

Ubytování (Apartmán) Apartamento Paseo Marítimo Laxe. Apartamento Paseo Marítimo Laxe se nachází ve městě Laxe. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartamento Paseo Marítimo Laxe se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Casa do Médico

10

Casa do Médico

Ubytování (Prázdninový dům) Casa do Médico. Casa do Médico se nachází v Santa Marina a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování Casa do Médico se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Elena VuT

10

Elena VuT

Ubytování (Apartmán) Elena VuT. Elena VuT se nachází v centru Santiaga de Compostela a nabízí vířivku a výhled na město. Ubytování Elena VuT se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

A Casiña

9,9

A Casiña

Ubytování (Prázdninový dům) A Casiña. Set on the Camino de Santiago pilgrimage route, on the French Way, this holiday home is set 800 metres from Santiago de Compostela Cathedral. Ubytování A Casiña se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

O Rincón de Mercedes

9,9

O Rincón de Mercedes

Ubytování (Vila) O Rincón de Mercedes. Located in Jove in the Galicia region, O Rincón de Mercedes has a garden. The property is 7 km from Viveiro and free private parking is featured. Ubytování O Rincón de Mercedes se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Luxury Apartment in Compostela

9,9

Luxury Apartment in Compostela

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment in Compostela. Set in Santiago de Compostela, 600 metres from Tourism Office and a 9-minute walk from Santiago de Compostela Cathedral, Luxury Apartment in Compostela... Ubytování Luxury Apartment in Compostela se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Soleado a un paseo de la Catedral

9,9

Soleado a un paseo de la Catedral

Ubytování (Apartmán) Soleado a un paseo de la Catedral. Set in Santiago de Compostela, less than 1 km from Tourism Office, a 17-minute walk from Santiago de Compostela Cathedral, Soleado a un paseo de la... Ubytování Soleado a un paseo de la Catedral se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Home Sweet Home VUT PO-o04012

9,9

Home Sweet Home VUT PO-o04012

Ubytování (Apartmán) Home Sweet Home VUT PO-o04012. Featuring accommodation with a patio, Home Sweet Home VUT PO-o04012 is located in Caldas de Reis. Ubytování Home Sweet Home VUT PO-o04012 se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Luxury Apartment with Jacuzzi

9,9

Luxury Apartment with Jacuzzi

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment with Jacuzzi. Luxury Apartment with Jacuzzi se nachází 600 metrů od katedrály Santiago de Compostela, 1,7 km od turistické kanceláře a 3,3 km od čtvrti Area Central. Ubytování Luxury Apartment with Jacuzzi se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Casa do Cebro

9,9

Casa do Cebro

Ubytování (Prázdninový dům) Casa do Cebro. Featuring an outdoor swimming pool and a terrace, Casa do Cebro offers accommodation in Santiago de Compostela with free WiFi and pool views. Ubytování Casa do Cebro se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Estación de tren by Como en Casa

9,9

Estación de tren by Como en Casa

Ubytování (Apartmány) Estación de tren by Como en Casa. Located within 1.1 km of Tourism Office and 1.8 km of Santiago de Compostela Cathedral in Santiago de Compostela, Estación de tren by Como en Casa provides... Ubytování Estación de tren by Como en Casa se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Pelamios House

9,9

Pelamios House

Ubytování (Apartmán) Pelamios House. Boasting a bar, a shared lounge, and a garden, Pelamios House features accommodation in Santiago de Compostela with free WiFi and lake views. Ubytování Pelamios House se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Apartamento San Pedro

9,9

Apartamento San Pedro

Ubytování (Apartmán) Apartamento San Pedro. Offering free WiFi and city views, the Apartamento San Pedro is an accommodation set in Santiago de Compostela, just 700 metres from Area Central and 1. Ubytování Apartamento San Pedro se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Compostela en Familia by Como en Casa

9,8

Compostela en Familia by Como en Casa

Ubytování (Apartmán) Compostela en Familia by Como en Casa. Right in the centre of Santiago de Compostela, situated within a short distance of Tourism Office and Santiago de Compostela Cathedral, Compostela en... Ubytování Compostela en Familia by Como en Casa se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Casa de Barreiro

9,8

Casa de Barreiro

Ubytování (Venkovský dům) Casa de Barreiro. Located on the outskirts of Teixeiro, Casa de Barreiro features an outdoor pool, large garden and barbecue facilities. Ubytování Casa de Barreiro se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Apartamento Mento

9,8

Apartamento Mento

Ubytování (Apartmán) Apartamento Mento. Apartamento Mento offers accommodation in Santiago de Compostela. The kitchen has an oven, a microwave and a toaster, as well as a coffee machine. Ubytování Apartamento Mento se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

ABASTOS BELLA BOUTIQUE

9,8

ABASTOS BELLA BOUTIQUE

Ubytování (Apartmány) ABASTOS BELLA BOUTIQUE. ABASTOS BELLA BOUTIQUE nabízí ubytování s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi v centru Santiaga de Compostela, kousek od katedrály Santiago de Compostela,... Ubytování ABASTOS BELLA BOUTIQUE se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Ático con terraza en el centro VUT-CO-04045

9,8

Ático con terraza en el centro VUT-CO-04045

Ubytování (Apartmán) Ático con terraza en el centro VUT-CO-04045. Boasting city views, Ático con terraza en el centro VUT-CO-04045 features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 300 metres from Tourism... Ubytování Ático con terraza en el centro VUT-CO-04045 se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

CARMELA

9,8

CARMELA

Ubytování (Apartmán) CARMELA. In the heart of Santiago de Compostela, CARMELA features city views from the balcony. This apartment is 2.4 km from Area Central and 2.7 km from Point... Ubytování CARMELA se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Casa Tía Avelina

9,8

Casa Tía Avelina

Ubytování (Apartmán) Casa Tía Avelina. Featuring city views, Casa Tía Avelina offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around less than 1 km from Tourism Office. It is set 1. Ubytování Casa Tía Avelina se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

CONCHEIROS 5 APARTAMENTOS TURISTICOS

9,8

CONCHEIROS 5 APARTAMENTOS TURISTICOS

Ubytování (Apartmány) CONCHEIROS 5 APARTAMENTOS TURISTICOS. Located within 2.4 km of Santiago de Compostela Cathedral and 2. Ubytování CONCHEIROS 5 APARTAMENTOS TURISTICOS se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Puerto Franco

9,8

Puerto Franco

Ubytování (Apartmán) Puerto Franco. Puerto Franco se nachází v Jove v Galicii a nabízí terasu. Poskytuje výhled na hory a je vzdálen 23 km od Fozu. Ubytování Puerto Franco se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

La Casita De La Catedral a 50m de la Catedral

9,8

La Casita De La Catedral a 50m de la Catedral

Ubytování (Apartmán) La Casita De La Catedral a 50m de la Catedral. Right in the centre of Santiago de Compostela, situated within a short distance of Santiago de Compostela Cathedral and Tourism Office, La Casita De La... Ubytování La Casita De La Catedral a 50m de la Catedral se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Edificio Zoqueiro

9,8

Edificio Zoqueiro

Ubytování (Apartmány) Edificio Zoqueiro. Edificio Zoqueiro se nachází v San Cosme de Barreiros, 2,5 km od pláže Remior a 2,6 km od pláže Coto. Ubytování Edificio Zoqueiro se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

ALDARA SUITES

9,8

ALDARA SUITES

Ubytování (Apartmány) ALDARA SUITES. ALDARA SUITES se nachází na skvělém místě v Santiagu de Compostela, kousek od turistické kanceláře, katedrály Santiago de Compostela a centra města. Ubytování ALDARA SUITES se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Campos de Vilance Apartamentos y Casa Rural

9,7

Campos de Vilance Apartamentos y Casa Rural

Ubytování (Apartmány) Campos de Vilance Apartamentos y Casa Rural. Campos de Vilance Apartamentos y Casa Rural se nachází v El Salvadoru, 36 km od Monforte de Lemos, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Campos de Vilance Apartamentos y Casa Rural se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Apartamento CATA Santiago de Compostela

9,7

Apartamento CATA Santiago de Compostela

Ubytování (Apartmán) Apartamento CATA Santiago de Compostela. Apartamento CATA Santiago de Compostela se nachází v Santiagu de Compostela, 7 km od katedrály Santiago de Compostela, a nabízí obývací pokoj s TV s... Ubytování Apartamento CATA Santiago de Compostela se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Apartamento La Paz

9,7

Apartamento La Paz

Ubytování (Apartmán) Apartamento La Paz. Apartamento La Paz se nachází ve čtvrti El Ensanche Zona Nueva ve městě Santiago de Compostela, v blízkosti turistické kanceláře. Ubytování Apartamento La Paz se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

SEIS ALDABAS Apartamentos

9,7

SEIS ALDABAS Apartamentos

Ubytování (Apartmány) SEIS ALDABAS Apartamentos. SEIS ALDABAS Apartamentos se nachází na atraktivním místě v Santiagu de Compostela, kousek od katedrály Santiago de Compostela, turistické kanceláře a... Ubytování SEIS ALDABAS Apartamentos se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Ático A Ponte

9,7

Ático A Ponte

Ubytování (Apartmány) Ático A Ponte. Ático A Ponte se nachází v Portonově, 1,8 km od pláže Panadeira. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ático A Ponte se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

APARTAMENTO ESCALINATA TRIACASTELA

9,7

APARTAMENTO ESCALINATA TRIACASTELA

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO ESCALINATA TRIACASTELA. Featuring garden views, APARTAMENTO ESCALINATA TRIACASTELA features accommodation with a patio and a coffee machine, around 1.4 km from Tourism Office. Ubytování APARTAMENTO ESCALINATA TRIACASTELA se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Casa de Afora

9,7

Casa de Afora

Ubytování (Venkovský dům) Casa de Afora. Located in Santiago de Compostela, Casa de Afora provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor... Ubytování Casa de Afora se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Casa tía Lola

9,7

Casa tía Lola

Ubytování (Prázdninový dům) Casa tía Lola. Boasting garden views, Casa tía Lola provides accommodation with a terrace and a patio, around 5 km from Tourism Office. Situated 4. Ubytování Casa tía Lola se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Apartamento nuevo, muy céntrico y completamente equipado para 5 personas

9,7

Apartamento nuevo, muy céntrico y completamente equipado para 5 personas

Ubytování (Apartmán) Apartamento nuevo, muy céntrico y completamente equipado para 5 personas. Apartamento nuevo, muy céntrico y completamente equipado para 5 personas is located in Santiago de Compostela, 700 metres from Tourism Office and 1. Ubytování Apartamento nuevo, muy céntrico y completamente equipado para 5 personas se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Casa reibon

9,7

Casa reibon

Ubytování (Prázdninový dům) Casa reibon. Featuring garden views, Casa reibon offers accommodation with a garden and a patio, around 9 km from Tourism Office. Ubytování Casa reibon se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Casiñas Mariñeiras (Taberna Vella)

9,7

Casiñas Mariñeiras (Taberna Vella)

Ubytování (Prázdninový dům) Casiñas Mariñeiras (Taberna Vella). Situated in Portosin in the Galicia region, Casiñas Mariñeiras (Taberna Vella) has a garden. Ubytování Casiñas Mariñeiras (Taberna Vella) se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Silver Home

9,7

Silver Home

Ubytování (Apartmán) Silver Home. Silver Home se nachází v Santiagu de Compostela, necelý 1 km od turistické kanceláře a 3,7 km od vyhlídky, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Silver Home se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Apartamentos San Lazaro

9,7

Apartamentos San Lazaro

Ubytování (Apartmány) Apartamentos San Lazaro. Apartamentos San Lazaro se nachází v Santiagu de Compostela, 2,1 km od katedrály Santiago de Compostela a 2,2 km od turistické kanceláře. Ubytování Apartamentos San Lazaro se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Apartamento de diseño centrico con terraza espectacular

9,7

Apartamento de diseño centrico con terraza espectacular

Ubytování (Apartmán) Apartamento de diseño centrico con terraza espectacular. Located 900 metres from Santiago de Compostela Cathedral, Apartamento de diseño centrico con terraza espectacular provides accommodation situated in... Ubytování Apartamento de diseño centrico con terraza espectacular se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Casa Bartulo

9,7

Casa Bartulo

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Bartulo. Located in Castrofeito, 38 km from Oca, Casa Bartulo provides a garden and free WiFi. Ubytování Casa Bartulo se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

RESIDENCIAL MONDARIZ BALNEARIO 118

9,7

RESIDENCIAL MONDARIZ BALNEARIO 118

Ubytování (Apartmán) RESIDENCIAL MONDARIZ BALNEARIO 118. Boasting mountain views, Residencial Mondariz Balneario 118 is situated in Mondariz-Balneario. Ubytování RESIDENCIAL MONDARIZ BALNEARIO 118 se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Impresionante apartamento con piscina en Santiago de Compostela

9,6

Impresionante apartamento con piscina en Santiago de Compostela

Ubytování (Apartmán) Impresionante apartamento con piscina en Santiago de Compostela. Impresionante apartamento con piscina en Santiago de Compostela se nachází ve městě Santiago de Compostela, 1,5 km od turistické kanceláře a 1,8 km od... Ubytování Impresionante apartamento con piscina en Santiago de Compostela se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Apartamento Parque de Bonaval

9,6

Apartamento Parque de Bonaval

Ubytování (Apartmán) Apartamento Parque de Bonaval. Just 600 metres from Santiago de Compostela Cathedral and less than 1 km from Tourism Office and featuring free WiFi, Apartamento Parque de Bonaval offers... Ubytování Apartamento Parque de Bonaval se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Mar De Frisia

9,6

Mar De Frisia

Ubytování (Penzion) Mar De Frisia. Featuring free WiFi throughout the property, Mar De Frisia offers accommodation in Brea, 24 km from Santiago de Compostela and 14 km from Arzua. Ubytování Mar De Frisia se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).