Hledat

Ubytování

Balázs Apartman Apartmány

8749 Zalakaros, 1 Kanicai út, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Balázs Apartman. Balázs Apartman se nachází ve městě Zalakaros a nabízí terasu nebo balkon, bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Balázs Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Balázs Apartman

Na letiště Hévíz-Balaton je to od apartmánu Balázs 21 km. Mezi zajímavosti v okolí patří termální a léčebné lázně Gránit, rozhledna v Zalakarosu a termální jezero Zalakaros s pobřežním ekoparkem. Všechny apartmány mají patio s výhledem do zahrady, kuchyň se sporákem, mikrovlnnou troubou, toustovačem, lednicí a kávovarem a vlastní koupelnu se sprchou. Balázs Apartman se nachází ve městě Zalakaros a nabízí terasu nebo balkon, bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zahradu se zázemím pro grilování.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování Balázs Apartman

 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Zalakaros

RelaxAp Zalakaros

10

RelaxAp Zalakaros

Ubytování (Apartmán) RelaxAp Zalakaros. Boasting city views, RelaxAp Zalakaros features accommodation with a balcony and a kettle, around 500 metres from Gránit Thermal and Medical Bath. Ubytování RelaxAp Zalakaros se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Giorgio wellness apartman

9,9

Giorgio wellness apartman

Ubytování (Apartmán) Giorgio wellness apartman. Situated in Zalakaros, 400 metres from Gránit Thermal and Medical Bath and 1. Ubytování Giorgio wellness apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Betti Apartman

9,9

Betti Apartman

Ubytování (Apartmány) Betti Apartman. Located 500 metres from Gránit Thermal and Medical Bath, Betti Apartman offers a garden, barbecue facilities and accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Betti Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Park Apartman Zalakaros

9,9

Park Apartman Zalakaros

Ubytování (Apartmány) Park Apartman Zalakaros. Park Apartman Zalakaros nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní necelý 1 km od termálních a léčebných lázní Gránit, 9 minut chůze od místní... Ubytování Park Apartman Zalakaros se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Veronika Apartman Zalakaros

9,9

Veronika Apartman Zalakaros

Ubytování (Apartmán) Veronika Apartman Zalakaros. Apartmán Veronika Zalakaros se nachází v obci Zalakaros, 800 metrů od termálních a zdravotních lázní Gránit. Rozhledna Zalakaros je vzdálená 400 metrů. Ubytování Veronika Apartman Zalakaros se nachází ve městě Zalakaros (Maďarsko - Zala).

XXL Apartman

9,9

XXL Apartman

Ubytování (Apartmány) XXL Apartman. XXL Apartmán je budova s apartmány v obci Zalakaros, 400 metrů od termálních lázní Gránit a Zdravotních lázní. Ubytování XXL Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katica Apartman

9,8

Katica Apartman

Ubytování (Apartmány) Katica Apartman. Situated in Zalakaros, 2 km from Gránit Thermal and Medical Bath, Katica Apartman features a seasonal outdoor pool and barbecue. Ubytování Katica Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Fuksz Apartman

9,8

Fuksz Apartman

Ubytování (Apartmány) Fuksz Apartman. Located in Zalakaros in the Zala region and Gránit Thermal and Medical Bath reachable within 2 km, Fuksz Apartman provides accommodation with free WiFi,... Ubytování Fuksz Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orwa apartmanok - Fenyőfa köz

9,8

Orwa apartmanok - Fenyőfa köz

Ubytování (Apartmány) Orwa apartmanok - Fenyőfa köz. Located a 10-minute walk from Zalakaros Thermal Bath & Spa, Orwa apartmanok - Fenyőfa köz offers functionally furnished apartments with free secured... Ubytování Orwa apartmanok - Fenyőfa köz se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Doina Apartman

9,8

Doina Apartman

Ubytování (Apartmány) Doina Apartman. Ubytování Doina Apartman, obklopené upravenou zahradou, se nachází v klidném prostředí, 2 km od termálních lázní Zalakaros. Ubytování Doina Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Luca Apartments

9,8

Luca Apartments

Ubytování (Apartmán) Luca Apartments. Luca Apartments se nachází ve městě Zalakaros a nabízí svěží zahradu se skládacími lehátky a studia s balkonem nebo zařízenou terasou. Ubytování Luca Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Apartman IRISZ

9,8

Apartman IRISZ

Ubytování (Apartmán) Apartman IRISZ. Apartman IRISZ se nachází se Zalakarosi, 700 metrů od termálních lázní Gránit, 1,7 km od rozhledny, 5 km od bizoní rezervace a 900 metrů od termálního... Ubytování Apartman IRISZ se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunny 1 apartment

9,8

Sunny 1 apartment

Ubytování (Apartmány) Sunny 1 apartment. Apartmán Sunny 1 se nachází v obci Zalakaros, 800 metrů od termálních a léčebných lázní Gránit a 2,4 km od rozhledny Zalakaros. Ubytování Sunny 1 apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Kánnár Appartmanház

9,7

Kánnár Appartmanház

Ubytování (Apartmány) Kánnár Appartmanház. Located in Zalakaros in the Zala region and Gránit Thermal and Medical Bath reachable within 1. Ubytování Kánnár Appartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magyar Apartmanház IV.

9,7

Magyar Apartmanház IV.

Ubytování (Apartmány) Magyar Apartmanház IV.. Magyar Apartmanház IV. se nachází na klidném místě v zelené vilové čtvrti Zalakaros, pouhých 550 metrů od termálních lázní, a nabízí apartmány s bezplatným... Ubytování Magyar Apartmanház IV. se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sweet Home Apartman

9,7

Sweet Home Apartman

Ubytování (Apartmán) Sweet Home Apartman. Sweet Home Apartman is situated in Zalakaros, 2.4 km from Zalakaros Lookout Tower and 10 km from Buffalo Reserve, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Sweet Home Apartman se nachází ve městě Zalakaros (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Márti Ház

9,7

Márti Ház

Ubytování (Apartmány) Márti Ház. Márti Ház se nachází v Zalakarosu, 1,1 km od termálních lázní Gránit, a nabízí jízdní kola k zapůjčení zdarma a ubytování s kuchyní. Ubytování Márti Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Andrea Apartmanok

9,7

Andrea Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Andrea Apartmanok. Andrea Apartmanok se nachází v Zalakarosu, 200 metrů od termálních lázní. Ubytování Andrea Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Remser Haus

9,7

Remser Haus

Ubytování (Apartmány) Remser Haus. Remser Haus má výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Nachází se v Zalakaros, 2,2 km od termálních a léčebných lázní Gránit. Ubytování Remser Haus se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zoltán Nyaraló

9,7

Zoltán Nyaraló

Ubytování (Apartmány) Zoltán Nyaraló. Zoltán Nyaraló nabízí plně vybavené apartmány s kuchyní nebo kuchyňským koutem, společnou zahradu s grilem a neplacené parkování. Ubytování Zoltán Nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dóra Apartmanház Zalakaros

9,7

Dóra Apartmanház Zalakaros

Ubytování (Apartmány) Dóra Apartmanház Zalakaros. Dóra Apartmanház Zalakaros se nachází v letovisku Zalakaros, 700 metrů od termálních a léčebných lázní Gránit a 1 km od zalakaroské rozhledny. Ubytování Dóra Apartmanház Zalakaros se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

House of Zala

9,7

House of Zala

Ubytování (Prázdninový dům) House of Zala. House of Zala se nachází ve městě Zalakaros, pouhých 1,8 km od termálních a léčebných lázní Gránit a 1,6 km od rozhledny Zalakaros. Ubytování House of Zala se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Banya Tanya Zalakaros

9,7

Banya Tanya Zalakaros

Ubytování (Prázdninový dům) Banya Tanya Zalakaros. Set in Zalakaros, within 2.8 km of Gránit Thermal and Medical Bath and 5 km of Zalakaros Lookout Tower, Banya Tanya Zalakaros offers accommodation with... Ubytování Banya Tanya Zalakaros se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Dorina Apartman

9,6

Dorina Apartman

Ubytování (Apartmány) Dorina Apartman. Dorina Apartman jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Zalakarosu, 1,2 km od termálních a léčebných lázní Gránit. K dispozici je zahrada s grilem. Ubytování Dorina Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Zala

9,6

Villa Zala

Ubytování (Apartmány) Villa Zala. Villa Zala nabízí ubytování s možností vlastního stravování, terasou a bezplatným Wi-Fi v Zalakarosu, 500 metrů od termálních lázní Granit a 1 km od... Ubytování Villa Zala se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Panoráma

9,6

Villa Panoráma

Ubytování (Apartmán) Villa Panoráma. Villa Panoráma is located 250 metres from the Zalakaros Thermal Bath. Ubytování Villa Panoráma se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ili Vendégház

9,6

Ili Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Ili Vendégház. Ili Vendégház se nachází v Zalakarosu a nabízí ubytování s grilem, zahradou, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Ili Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anyukám kuckója

9,6

Anyukám kuckója

Ubytování (Apartmány) Anyukám kuckója. Anyukám kuckója se nachází 1,5 km od termálních a léčebných lázní Gránit a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Anyukám kuckója se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rózsadomb Apartman

9,6

Rózsadomb Apartman

Ubytování (Apartmány) Rózsadomb Apartman. Apartmán Rózsadomb se nachází v obci Zalakaros, 900 metrů od termálních a léčebných lázní Gránit a 2 km od rozhledny Zalakaros. Ubytování Rózsadomb Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alsóhegyi Apartmanok

9,6

Alsóhegyi Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Alsóhegyi Apartmanok. Alsóhegyi Apartmanok sídlí v krásné barevné vile v Zalakarosu s panoramatickým výhledem na jezero Balaton. Ubytování Alsóhegyi Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biro Apartman

9,6

Biro Apartman

Ubytování (Apartmán) Biro Apartman. Situated in Zalakaros, 1.2 km from Gránit Thermal and Medical Bath, Biro Apartman features accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front... Ubytování Biro Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Pintér Apartman

9,6

Pintér Apartman

Ubytování (Apartmán) Pintér Apartman. Situated in Zalakaros, within 800 metres of Gránit Thermal and Medical Bath and 1. Ubytování Pintér Apartman se nachází ve městě Zalakaros (Maďarsko - Zala).

Elvira Apartman

9,6

Elvira Apartman

Ubytování (Apartmány) Elvira Apartman. Elvira Apartman se nachází 1,4 km od termálních lázní Zalakaros a nabízí ubytování se společným salonkem, zahradou a sdílenou kuchyní. Ubytování Elvira Apartman se nachází ve městě Zalakaros (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Janka Apartman

9,5

Janka Apartman

Ubytování (Apartmán) Janka Apartman. Boasting garden views, Janka Apartman provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.8 km from Zalakaros Lookout Tower. Ubytování Janka Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aurora Ház

9,5

Aurora Ház

Ubytování (Apartmány) Aurora Ház. Aurora Ház se nachází ve městě Zalakaros, 1,1 km od termálních a léčebných lázní Gránit a 1,2 km od vyhlídkové věže Zalakaros. Ubytování Aurora Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Négyévszak Apartmanház

9,5

Négyévszak Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Négyévszak Apartmanház. Toto ubytování v chatovém stylu se nachází pouhých 1,2 km od termálních lázní ve městě Zalakaros a nabízí pokoje s dobře vybavenou kuchyní i zastřešenou... Ubytování Négyévszak Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panka House

9,5

Panka House

Ubytování (Apartmán) Panka House. Panka House se nachází v Zalakarosu, 1,1 km od termálních a léčebných koupelí Gránit a 700 metrů od rozhledny. Ubytování Panka House se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jankó Apartmanház

9,5

Jankó Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Jankó Apartmanház. Located in the spa town of Zalakaros, Jankó Apartmanház features a garden with a seating area, free Wi-Fi and free private parking. Ubytování Jankó Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

József Apartments House

9,5

József Apartments House

Ubytování (Apartmány) József Apartments House. József Apartments House se nachází v lázeňském městě Zalakaros, 300 metrů od termálních lázní Granit a 8 minut chůze od městské rozhledny, a nabízí... Ubytování József Apartments House se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax apartman

9,5

Relax apartman

Ubytování (Apartmán) Relax apartman. Relax apartman se nachází ve městě Zalakaros. Hosté zde mají přístup k bezplatnému Wi-Fi. Apartmán zahrnuje 4 ložnice a kuchyň s myčkou a sporákem. Ubytování Relax apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Katalin Apartmanház

9,5

Katalin Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Katalin Apartmanház. Situated in Zalakaros in the Zala region and Gránit Thermal and Medical Bath reachable within 700 metres, Katalin Apartmanház features accommodation with... Ubytování Katalin Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marianna Apartmanház

9,5

Marianna Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Marianna Apartmanház. Marianna Apartmanház se nachází ve městě Zalakaros, 200 metrů od termálních a léčebných lázní Gránit a nabízí ubytování s možností vlastního stravování s... Ubytování Marianna Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laci Apartman

9,5

Laci Apartman

Ubytování (Apartmány) Laci Apartman. Laci Apartman se nachází v centru města Zalakaros, přesto na klidném místě 250 metrů od termálních lázní Zalakaros. Ubytování Laci Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Apartmanház

9,5

Holiday Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Holiday Apartmanház. Holiday Apartmanház se nachází v obci Zalakaros, 600 metrů od termálních a léčebných lázní Gránit. Nabízí zahradu. Ubytování Holiday Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bagolyvár Zalakaros

9,5

Bagolyvár Zalakaros

Ubytování (Apartmán) Bagolyvár Zalakaros. Bagolyvár Zalakaros se nachází ve městě Zalakaros, 300 metrů od termálních a zdravotních lázní Gránit a 1,1 km od rozhledny. Ubytování Bagolyvár Zalakaros se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Márta Apartments House

9,4

Márta Apartments House

Ubytování (Apartmány) Márta Apartments House. Márta Apartments House stojí 500 metrů od zalakaroské rozhledny a 800 metrů od léčivých termálních lázní Gránit a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Márta Apartments House se nachází ve městě Zalakaros (Maďarsko - Zala).

Angéla Vendégház

9,4

Angéla Vendégház

Ubytování (Penzion) Angéla Vendégház. Angela Vendégház se nachází v obci Zalakaros, 10 minut pěšky od termálních a léčebných lázní Gránit. Ubytování Angéla Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elit Apartman

9,4

Elit Apartman

Ubytování (Apartmán) Elit Apartman. Elit Apartman se nachází ve městě Zalakaros, jen 400 metrů od termálních lázní Gránit a 900 metrů od vyhlídky. Nabízí terasu a přístup do restaurace. Ubytování Elit Apartman se nachází ve městě Zalakaros (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antal Apartmanok

9,4

Antal Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Antal Apartmanok. Antal Apartmanok se nachází v Zalakarosu, 4 minuty pěšky od ozdravných lázní Granit Thermal a 900 metrů od městské rozhledny. Ubytování Antal Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fődi apartman

9,4

Fődi apartman

Ubytování (Apartmány) Fődi apartman. Fődi apartman se nachází uprostřed upravené zahrady, asi 10 minut pěšky od termálních lázní v Zalakarosu. Ubytování Fődi apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magyar Apartmanházak I-III.

9,4

Magyar Apartmanházak I-III.

Ubytování (Apartmány) Magyar Apartmanházak I-III.. Magyar Apartmanházak I-III. se nachází na klidném místě v zelené rezidenční čtvrti Zalakaros, 1300 metrů od termálních lázní. Ubytování Magyar Apartmanházak I-III. se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)