Hledat

Ubytování

Appartement Ulrike Steiner Apartmány

73 10.-Oktober-Straße, 9800 Spittal an der Drau, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Appartement Ulrike Steiner. Appartement Ulrike Steiner se nachází v obci Spittal an der Drau, jen 1,3 km od hradu Porcia. Ubytování Appartement Ulrike Steiner se nachází ve městě Spittal an der Drau (Rakousko - Korutany).

Popis ubytování Appartement Ulrike Steiner

Na letiště Klagenfurt je to 66 km. Apartmán má 2 ložnice, satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň, pračku a 1 koupelnu s vířivkou. K dispozici je také terasa. Nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Appartement Ulrike Steiner se nachází v obci Spittal an der Drau, jen 1,3 km od hradu Porcia.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Spittal an der Drau

Ferienwohnung Hartlieb Goldeck Millstättersee

9,8

Ferienwohnung Hartlieb Goldeck Millstättersee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hartlieb Goldeck Millstättersee. Featuring garden views, Ferienwohnung Hartlieb Goldeck Millstättersee provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2.5 km from Porcia Castle. Ubytování Ferienwohnung Hartlieb Goldeck Millstättersee se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Entzückende Garconniere im Herzen Spittals

9,8

Entzückende Garconniere im Herzen Spittals

Ubytování (Apartmán) Entzückende Garconniere im Herzen Spittals. Entzückende Garconniere nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. im Herzen Spittals se nachází v obci Spittal an der Drau. 200 metrů od hradu Porcia. Ubytování Entzückende Garconniere im Herzen Spittals se nachází ve městě Spittal an der Drau (Rakousko - Korutany).

*Appartement Elfie* Kärntner Seen (nähe Velden)

9,8

*Appartement Elfie* Kärntner Seen (nähe Velden)

Ubytování (Apartmán) *Appartement Elfie* Kärntner Seen (nähe Velden). *Appartement Elfie se nachází v obci Velden am Wörthersee, pouhých 5 km od vánočních trhů Velden. Ubytování *Appartement Elfie* Kärntner Seen (nähe Velden) se nachází ve městě Spittal an der Drau (Rakousko - Korutany).

Alpine Apartment

9,7

Alpine Apartment

Ubytování (Apartmán) Alpine Apartment. Featuring garden views, Alpine Apartment features accommodation with a garden and a patio, around 700 metres from Skilift Mühldorf. Ubytování Alpine Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung in der Stadt

9,5

Ferienwohnung in der Stadt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung in der Stadt. Featuring city views, Ferienwohnung in der Stadt is situated in Spittal an der Drau, around 1.7 km from Porcia Castle. Ubytování Ferienwohnung in der Stadt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus des Herzens Apartment

9,3

Haus des Herzens Apartment

Ubytování (Apartmány) Haus des Herzens Apartment. Located in Spittal an der Drau, Haus des Herzens Apartment offers a self-catering accommodation unit with free WiFi and complimentary private parking. Ubytování Haus des Herzens Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartment Goldeck

9,3

Apartment Goldeck

Ubytování (Apartmán) Apartment Goldeck. Apartment Goldeck se nachází ve Spittalu an der Drau, necelý 1 km od hradu Porcia, a nabízí ubytování se zázemím pro vodní sporty, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Apartment Goldeck se nachází ve městě Spittal an der Drau (Rakousko - Korutany).

Haus Mup

9,3

Haus Mup

Ubytování (Apartmány) Haus Mup. Haus Mup se nachází v obci Spittal an der Drau a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady asi 6 km od hradu Porcia. Ubytování Haus Mup se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Pirker

9,1

Ferienwohnung Pirker

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Pirker. Ferienwohnung Pirker se nachází na kopci s nádherným výhledem Spittal an der Drau. Ubytování Ferienwohnung Pirker se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Familiengasthof St. Wolfgang

8,9

Familiengasthof St. Wolfgang

Ubytování (Bed and breakfast) Familiengasthof St. Wolfgang. Surrounded by woods and meadows, Familiengasthof Sankt Wolfgang enjoys a quiet location 5 km from the Millstättersee lake and from Spittal an der Drau. Ubytování Familiengasthof St. Wolfgang se nachází ve městě St.Wolfgang 3 (Rakousko - Korutany).

Hotel Landhof Simeter

8,9

Hotel Landhof Simeter

Ubytování (Hotel) Hotel Landhof Simeter. Hotel Simeter stojí na klidném místě, 15 minut chůze od centra města Spittal, a nabízí infrasaunu, saunu a restauraci s rakouskou a mezinárodní kuchyní. Ubytování Hotel Landhof Simeter se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hacienda Mexicana

8,7

Hacienda Mexicana

Ubytování (Hotel) Hacienda Mexicana. Hacienda Mexicana se nachází v centru města Spittal u řeky Drávy a 700 metrů od lyžařského vleku Goldeck. Ubytování Hacienda Mexicana se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Kolpinghaus Spittal

8,7

Kolpinghaus Spittal

Ubytování (Hotel) Kolpinghaus Spittal. Kolpinghaus Spittal se nachází v centru Spittalu and der Drau, 5 minut chůze od hradu Porcia a 10 minut chůze od vlakového nádraží, a nabízí bezplatné... Ubytování Kolpinghaus Spittal se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Erlebnis Post - Stadthotel mit EigenART

8,6

Erlebnis Post - Stadthotel mit EigenART

Ubytování (Hotel) Erlebnis Post - Stadthotel mit EigenART. Tento jedinečný hotel se nachází přímo na historickém hlavním náměstí města Spittal an der Drau. Ubytování Erlebnis Post - Stadthotel mit EigenART se nachází ve městě Hauptplatz 13 (Rakousko - Korutany).

Hotel Ertl & mexican cantina salud

8,5

Hotel Ertl & mexican cantina salud

Ubytování (Hotel) Hotel Ertl & mexican cantina salud. Hotel Ertl nabízí centrální polohu v historickém městě Spittal an der Drau, jen 80 metrů od vlakového nádraží a 500 metrů od paláce Porcia a městského... Ubytování Hotel Ertl & mexican cantina salud se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

On The Way 24

8,4

On The Way 24

Ubytování (Hotel) On The Way 24. On The Way 24 se nachází ve Spittal an der Drau, 1,7 km od hradu Porcia, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování On The Way 24 se nachází ve městě Spittal an der Drau (Rakousko - Korutany).

Hotel Edlingerwirt

7,5

Hotel Edlingerwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Edlingerwirt. Tento rodinný penzion se nachází 700 metrů od centra města Spittal an der Drau, uprostřed business parku s různými obchody a supermarkety. Nabízí saunu. Ubytování Hotel Edlingerwirt se nachází ve městě Spittal an der Drau (Rakousko - Korutany).

Gasthaus Pension Goldeck

7,1

Gasthaus Pension Goldeck

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Pension Goldeck. Tento penzion se nachází 1,9 km od hradu Porcia a nabízí lyžárnu, restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Gasthaus Pension Goldeck se nachází ve městě Zur Seilbahn (Rakousko - Korutany).

Pension Central

6,9

Pension Central

Ubytování (Penzion) Pension Central. Pension Central se nachází 7 minut pešky od centra města Spittal an der Drau, 5 minut jízdy autem od lanovky Goldbeck a 6,2 km od jezera Millstätter, a... Ubytování Pension Central se nachází ve městě Spittal an der Drau (Rakousko - Korutany).

Stadt & Seeleben Appartments Eigener Badeplatz am Millstättersee

Stadt & Seeleben Appartments Eigener Badeplatz am Millstättersee

Ubytování (Apartmán) Stadt & Seeleben Appartments Eigener Badeplatz am Millstättersee. Stadt & Seeleben Appartments mit se nachází v obci Spittal an der Drau, 70 metrů od hradu Porcia. Ubytování Stadt & Seeleben Appartments Eigener Badeplatz am Millstättersee se nachází ve městě Spittal an der Drau (Rakousko - Korutany).

Haus an der Lieser

Haus an der Lieser

Ubytování (Vily) Haus an der Lieser. Haus an der Lieser se nachází v obci Spittal an der Drau v Korutanech a nabízí balkon a výhled na řeku. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus an der Lieser se nachází ve městě Spittal an der Drau (Rakousko - Korutany).

Domitian Spittal

Domitian Spittal

Ubytování (Apartmán) Domitian Spittal. Domitian Spittal offers accommodation in Spittal an der Drau, 1.1 km from Porcia Castle. Ubytování Domitian Spittal se nachází ve městě Edlinger Straße 9 (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Santer

Gästehaus Santer

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Santer. Penzion Gästehaus Santer se nachází 10 minut pěšky od centra Spittalu, supermarketu a restaurací a do 15 minut autem od lyžařské oblasti Goldeck a jezer... Ubytování Gästehaus Santer se nachází ve městě Aichforst 2 (Rakousko - Korutany).

Luxus Ferienhaus mit Pool - Kärnten

Luxus Ferienhaus mit Pool - Kärnten

Ubytování (Vila) Luxus Ferienhaus mit Pool - Kärnten. Tato luxusní vila se nachází v údolí Drau v Horních Korutanech, 7 km od jezera Millstatt a 20 km od jezera Weißensee. Ubytování Luxus Ferienhaus mit Pool - Kärnten se nachází ve městě Spittal an der Drau (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung neben dem Schloss Porcia

Ferienwohnung neben dem Schloss Porcia

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung neben dem Schloss Porcia. Ferienwohnung neben dem Schloss Porcia se nachází ve městě Spittal an der Drau v Korutanech, nedaleko hradu Porcia, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung neben dem Schloss Porcia se nachází ve městě Spittal an der Drau (Rakousko - Korutany).

Gasthof Kasperle

Gasthof Kasperle

Ubytování (Hotel) Gasthof Kasperle. Located in Spittal an der Drau, 2.4 km from Porcia Castle, Gasthof Kasperle provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a... Ubytování Gasthof Kasperle se nachází ve městě Spittal an der Drau (Rakousko - Korutany).

Naturapartment "Am Oberberg"

Naturapartment "Am Oberberg"

Ubytování (Prázdninový dům) Naturapartment "Am Oberberg". Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Naturapartment "Am Oberberg" is situated in Berg im Drautal. Ubytování Naturapartment "Am Oberberg" se nachází ve městě Spittal an der Drau (Rakousko - Korutany).