Hledat

Ubytování

Appartement Sonnenheim Apartmán

120 Leiten, 8972 Ramsau am Dachstein, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Appartement Sonnenheim. Appartement Sonnenheim se nachází v Ramsau am Dachstein, 8 km od Dachstein Skywalk a 10 km od Hoher Dachstein. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Appartement Sonnenheim se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Appartement Sonnenheim

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Appartement Sonnenheim se nachází v Ramsau am Dachstein, 8 km od Dachstein Skywalk a 10 km od Hoher Dachstein. Letiště W. V okolí se můžete věnovat lyžování. V ubytování Appartement Sonnenheim máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Apartmán je vzdálený 2,5 km od skokanského můstku Ramsau a 2,7 km od lyžařského areálu Ramsau am Dachstein. Apartmán má 2 ložnice, satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a lednicí a 1 koupelnu se sprchou. Mozarta v Salcburku je vzdáleno 67 km. A.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Nekuřácké pokoje
  • Lyžování

Jiná ubytování ve městě Ramsau am Dachstein

Kirchgassers Landhäusl

10

Kirchgassers Landhäusl

Ubytování (Apartmány) Kirchgassers Landhäusl. Ubytování se nachází v Ramsau am Dachstein ve Štýrsku, u pláže Ramsau a skokanského můstku Ramsau. Ubytování Kirchgassers Landhäusl se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deluxe Appartement Blasbichlerhof

10

Deluxe Appartement Blasbichlerhof

Ubytování (Apartmány) Deluxe Appartement Blasbichlerhof. Deluxe Appartement Blasbichlerhof se nachází v Ramsau am Dachstein ve Štýrsku, 1,9 km od pláže Ramsau. Ubytování Deluxe Appartement Blasbichlerhof se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modernes Zuhause inmitten atemberaubender Natur

10

Modernes Zuhause inmitten atemberaubender Natur

Ubytování (Apartmán) Modernes Zuhause inmitten atemberaubender Natur. Modernes Zuhause inmitten atemberaubender nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Modernes Zuhause inmitten atemberaubender Natur se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biobauernhof Brandlhof

9,9

Biobauernhof Brandlhof

Ubytování (Apartmány) Biobauernhof Brandlhof. Brandlhof je fungující farma, která se nachází na venkově mezi městy Ramsau am Dachstein a Schladming a svým hostům nabízí plně vybavené apartmány s... Ubytování Biobauernhof Brandlhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Berg

9,9

Haus am Berg

Ubytování (Apartmány) Haus am Berg. Haus am Berg se nachází v Ramsau am Dachstein ve Štýrsku, v blízkosti pláže Ramsau a vleku Kalilift, a nabízí ubytování se soukromým neplaceným parkovištěm... Ubytování Haus am Berg se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lisa

9,8

Haus Lisa

Ubytování (Apartmán) Haus Lisa. Apartmán Haus Lisa se nachází ve vesnici Ramsau, 250 metrů od lyžařského vleku Rittisberg a 8 km od Schladmingu a lyžařského střediska Planai. Ubytování Haus Lisa se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Walcher

9,8

Ferienwohnungen Walcher

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Walcher. Ferienwohnungen Walcher se nachází v lyžařské oblasti Ramsau-Dachstein, 300 metrů od pekárny, restaurace, supermarketu a zastávky skibusu, a 1,5 km od... Ubytování Ferienwohnungen Walcher se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Dachsteinblick

9,8

Haus Dachsteinblick

Ubytování (Apartmány) Haus Dachsteinblick. Haus Dachsteinblick se nachází v obci Ramsau am Dachstein, přímo u lyžařského vleku Rittisberg, a nabízí ubytování přístupné na lyžích, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Haus Dachsteinblick se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Haus Intaba

9,8

Haus Intaba

Ubytování (Apartmán) Haus Intaba. Haus Intaba se nachází v Ramsau am Dachstein, přímo u začátečnické sjezdovky Zauberlift a sedačkové lanovky Rittisberg. Ubytování Haus Intaba se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Kirchgasser

9,8

Landhaus Kirchgasser

Ubytování (Penzion) Landhaus Kirchgasser. Landhaus Kirchgasser stojí v zahradě s trávníkem a dětským hřištěm a nabízí pokoje, studia a apartmány s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Landhaus Kirchgasser se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Landappartement Ramsau

9,8

Landappartement Ramsau

Ubytování (Apartmány) Landappartement Ramsau. Tyto prostorné apartmány se nacházejí v obci Ramsau, v bezprostřední blízkosti sjezdovek lyžařského areálu Schladming-Dachstein, a nabízejí zdarma dostupné... Ubytování Landappartement Ramsau se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturchalet Höflehner

9,8

Naturchalet Höflehner

Ubytování (Prázdninové domy) Naturchalet Höflehner. Naturchalet Höflehner, samostatný prázdninový dům, se nachází v Ramsau am Dachstein, 300 metrů od nejbližšího lyžařského vleku. Ubytování Naturchalet Höflehner se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forsterhof

9,7

Forsterhof

Ubytování (Farma) Forsterhof. Forsterhof je statek nabízející moderní ubytování v lyžařském areálu Planai a Hochwurzen. Skibus staví přímo před zařízením. Ubytování Forsterhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnhof

9,7

Sonnhof

Ubytování (Penzion) Sonnhof. Sonnhof je penzion situovaný v nadmořské výšce 1 225 metrů mezi lokalitou Ramsau Ort a Rittisbergem. Ubytování Sonnhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Eggerhof - Ferienhaus

9,7

Eggerhof - Ferienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Eggerhof - Ferienhaus. Ferienhaus Eggerhof se nachází v obci Ramsau am Dachstein, 3 km od lyžařského vleku Klanglift, 3,7 km od lyžařského vleku Bergkristall a 9 km od lyžařského... Ubytování Eggerhof - Ferienhaus se nachází ve městě 57 Leiten (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Karin

9,7

Ferienhaus Karin

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Karin. Ferienhaus Karin se nachází v Ramsau am Dachstein, 3,4 km od vleku Klanglift, 4,1 km od vleku Bergkristall Lift, 10 km od vleku Adler Lift II a 12 km od... Ubytování Ferienhaus Karin se nachází ve městě 115 Leiten (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern & Homely Nature-Apartemt

9,7

Modern & Homely Nature-Apartemt

Ubytování (Apartmán) Modern & Homely Nature-Apartemt. Modern & Homely se nachází pouhých 5 km od pláže Ramsau. Ubytování Modern & Homely Nature-Apartemt se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnenhof

9,7

Sonnenhof

Ubytování (Apartmány) Sonnenhof. Ramsau am Dachstein’s Sonnenhof is within 3 km of a supermarket, a little artificial lake, the Rittisberg toboggan run and the Ramsau indoor pool. Ubytování Sonnenhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Pernerhof

9,7

Pernerhof

Ubytování (Apartmány) Pernerhof. Apartmány a pokoje Pernerhof se nacházejí 2 km od centra obce Ramsau am Dachstein a nabízejí balkon nebo terasu s malebným výhledem na okolní hory i menší... Ubytování Pernerhof se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Alpenecho

9,7

Ferienwohnung Alpenecho

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Alpenecho. Ferienwohnung Alpenecho se nachází 5 minut chůze od centra obce Ramsau, přímo u zastávky bezplatného skibusu, kterým se dostanete do lyžařského střediska... Ubytování Ferienwohnung Alpenecho se nachází ve městě Ramsau 152 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Buchenheim

9,7

Appartements Buchenheim

Ubytování (Apartmán) Appartements Buchenheim. Tyto prostorné apartmány najdete na náhorní plošině v Ramsau, 10 minut jízdy od lyžařského areálu Planai. Ubytování Appartements Buchenheim se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Stiererhof

9,7

Appartements Stiererhof

Ubytování (Farma) Appartements Stiererhof. Moderní Stiererhof Appartements se nachází v obci Ramsau am Dachstein, 1 km od centra obce, a nabízí infračervenou kabinu, balkon nebo terasu a kompletně... Ubytování Appartements Stiererhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Verweilzeit Appartementhaus

9,7

Verweilzeit Appartementhaus

Ubytování (Aparthotel) Verweilzeit Appartementhaus. Verweilzeit Appartementhaus se nachází jen 200 metrů od zastávky skibusu v Ramsau. Ubytování Verweilzeit Appartementhaus se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ani

9,7

Apartment Ani

Ubytování (Apartmán) Apartment Ani. Tento apartmán se nachází 300 metrů od vleku Klanglift a 800 metrů od vleku Bergkristall Lift ve středisku Ramsau am Dachstein a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Ani se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Montanara

9,6

Pension Montanara

Ubytování (Apartmány) Pension Montanara. Pension Montanara se nachází u malého horského potoka v Schildlehenu, 3 km od Ramsau am Dachstein. Ubytování Pension Montanara se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpin Appartement Reinhard Tritscher

9,6

Alpin Appartement Reinhard Tritscher

Ubytování (Apartmány) Alpin Appartement Reinhard Tritscher. Tyto moderní apartmány se nacházejí v Ramsau, 10 minut jízdy od lanovky na Dachstein a sjezdovek lyžařské oblasti Ski Amadé. Ubytování Alpin Appartement Reinhard Tritscher se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Latschenheim

9,6

Haus Latschenheim

Ubytování (Apartmány) Haus Latschenheim. Haus Latschenheim je dům s apartmány situovaný v nadmořské výšce 1 300 metrů, 5 minut chůze od lyžařského vleku Zauberlift a 3 km od centra Ramsau a... Ubytování Haus Latschenheim se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Werner

9,6

Haus Werner

Ubytování (Apartmány) Haus Werner. Haus Werner je ubytování s vlastním stravováním v Ramsau am Dachstein, v těsné blízkosti lyžařských vleků v lyžařské oblasti Ramsau a Planai/Schladming a... Ubytování Haus Werner se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bernhard

9,6

Haus Bernhard

Ubytování (Apartmány) Haus Bernhard. Haus Bernhard se nachází v Ramsau am Dachstein, 9 km od Schladmingu a nabízí 3 samostatné rodinné apartmány. Ubytování Haus Bernhard se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Haus Heidi

9,6

Haus Heidi

Ubytování (Apartmány) Haus Heidi. Haus Heidi je tradiční rakouská horská chata, která se nachází v poklidné lokalitě nad údolím Ennstal. Ubytování Haus Heidi se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ramsau Appartements Pickl

9,6

Ramsau Appartements Pickl

Ubytování (Apartmány) Ramsau Appartements Pickl. Ramsau Appartements Pickl, kompletně zrekonstruován v roce 2014, se nachází v Ramsau am Dachstein, 2,5 km od lanovek Klanglift a Bergkristall Lift. Ubytování Ramsau Appartements Pickl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement zum Rössl

9,6

Appartement zum Rössl

Ubytování (Apartmán) Appartement zum Rössl. Appartement zum Rössl je obklopen běžkařskými tratěmi, turistickými stezkami a trasami pro jízdu na horských kolech. Ubytování Appartement zum Rössl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Sonnengarten

9,6

Appartement Sonnengarten

Ubytování (Aparthotel) Appartement Sonnengarten. Appartement Sonnengarten stojí vedle běžkařské stopy a má lázně s výhledem na pohoří Dachstein. Ubytování Appartement Sonnengarten se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Wiederkehr

9,6

Landhaus Wiederkehr

Ubytování (Apartmán) Landhaus Wiederkehr. Landhaus Wiederkehr se nachází v Ramsau am Dachstein a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Lanovka Klanglift je vzdálená 2,5 km. Ubytování Landhaus Wiederkehr se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Landhaus & Ferienwohnungen Bergrast

9,6

Landhaus & Ferienwohnungen Bergrast

Ubytování (Aparthotel) Landhaus & Ferienwohnungen Bergrast. Landhaus Bergrast nabízí apartmány s balkonem a výhledem na Štýrské Alpy v Ramsau am Dachstein. Ubytování Landhaus & Ferienwohnungen Bergrast se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hohe Rams

9,6

Haus Hohe Rams

Ubytování (Apartmány) Haus Hohe Rams. Haus Hohe Rams se nachází ve středisku Ramsau am Dachstein a nabízí Wi-Fi zdarma a apartmány s kuchyní. Ubytování Haus Hohe Rams se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenblick Apartments

9,6

Alpenblick Apartments

Ubytování (Apartmány) Alpenblick Apartments. Alpenblick Apartments se nachází 4 km od obce Ramsau i Schladming a pouhých 150 metrů od zastávky bezplatného skibusu. Ubytování Alpenblick Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenbad

9,6

Alpenbad

Ubytování (Aparthotel) Alpenbad. Tento rodinou provozovaný penzion se nachází 1100 metrů nad mořem ve vesnici Kulm, na tichém místě v srdci slunné ramsauské plošiny na úpatí hory... Ubytování Alpenbad se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Landhaus Katharina

9,6

Landhaus Katharina

Ubytování (Apartmány) Landhaus Katharina. Landhaus Katharina se nachází ve středisku Ramsau am Dachstein, 2 km od lanovky Rittisberg a nabízí apartmány s vlastní saunou, balkonem a výhledem na... Ubytování Landhaus Katharina se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Appartements Lärchmoos

9,6

Appartements Lärchmoos

Ubytování (Apartmány) Appartements Lärchmoos. Appartements Lärchmoos se nachází na klidném místě, 2 km od centra obce Ramsau am Dachstein a 300 metrů od bezplatného skibusu, který vás doveze ke... Ubytování Appartements Lärchmoos se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergführerhaus

9,6

Bergführerhaus

Ubytování (Bed and breakfast) Bergführerhaus. Bergführerhaus se nachází ve středisku Ramsau am Dachstein ve Štýrsku nedaleko rekreačního parku Ramsau Beach a lyžařského vleku Kalilift. Ubytování Bergführerhaus se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Hotel Ennstalerhof

9,6

Hotel Ennstalerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Ennstalerhof. Hotel Ennstalerhof se nachází 10 minut jízdy autem od Schladmingu a 50 metrů od zastávky skibusu a nabízí bezplatnou saunu, solárium, vířivku, fitness... Ubytování Hotel Ennstalerhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Landhaus Klinkan

9,6

Landhaus Klinkan

Ubytování (Apartmány) Landhaus Klinkan. Landhaus Klinkan je dům situovaný na klidném místě orientovaném na jih, 3 km od Ramsau am Dachstein. Ubytování Landhaus Klinkan se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Coley

9,6

Apartment Coley

Ubytování (Apartmán) Apartment Coley. Located directly next to the Langlauf Stadium and only 350 metres from Klanglift ski lift, Apartment Coley offers a self-catered accommodation in the... Ubytování Apartment Coley se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Österreich

9,6

Apartment Österreich

Ubytování (Apartmán) Apartment Österreich. Apartment Österreich jsou apartmány s možností vlastního stravování a saunou situované v Ramsau am Dachstein. Ubytování Apartment Österreich se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Zirbenhof

9,6

Pension Zirbenhof

Ubytování (Penzion) Pension Zirbenhof. Pension Zirbenhof se nachází v Ramsau am Dachstein, 100 metrů od vleku Zauberlift a přímo u lyžařské školy v Ramsau. Ubytování Pension Zirbenhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Landhaus Birgbichler

9,6

Landhaus Birgbichler

Ubytování (Apartmány) Landhaus Birgbichler. Landhaus Birgbichler se nachází ve velké zahradě v obci Ramsau am Dachstein. Všechny apartmány mají balkon s výhledem na alpskou krajinu. Ubytování Landhaus Birgbichler se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Harmonika

9,6

Haus Harmonika

Ubytování (Apartmány) Haus Harmonika. Haus Harmonika se nachází 5 km od Ramsau, golfového hřiště Oberhaus a lyžařského areálu Planai-Hochwurzen, 300 metrů od zastávky skibusu, běžkařských stop... Ubytování Haus Harmonika se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Die Bergretter

9,6

Appartements Die Bergretter

Ubytování (Apartmán) Appartements Die Bergretter. Appartements Die Bergretter in Ramsau am Dachstein nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, 2,3 km od pláže Ramsau, 6 km od Dachstein Skywalk a 7 km od Hoher... Ubytování Appartements Die Bergretter se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension-Greimelbacherhof

9,5

Pension-Greimelbacherhof

Ubytování (Penzion) Pension-Greimelbacherhof. Bauernhof-Greimelbacherhof se nachází na odlehlém místě na kopci, 200 metrů od lyžařského svahu Rittislift. Ubytování Pension-Greimelbacherhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Roseggerhaus

9,5

Roseggerhaus

Ubytování (Apartmán) Roseggerhaus. Roseggerhaus se nachází v Ramsau am Dachstein, v těsné blízkosti turistických tras a běžkařských tratí. Nabízí apartmán s možností vlastního stravování. Ubytování Roseggerhaus se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko).