Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Sora

Located in Preko, 60 metres from Jaz Beach and 300 metres from Galovac Beach, Apartments Sora provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. If you would like to discover the area, cycling is possible in the surroundings. There is a fully equipped private bathroom with shower and a hairdryer. Featuring a kitchen with a dishwasher and a microwave, each unit also comes with a satellite TV, ironing facilities, wardrobe and a seating area with a sofa. Preko Beach is 600 metres from the apartment.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Pláž
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Sora

 • Pláž
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Šnorchlování
 • Potápění
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybaření
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Klimatizace
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Preko

Apartment Blue Paradise

10

Apartment Blue Paradise

Ubytování (Apartmán) Apartment Blue Paradise. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Blue Paradise is set in Preko. Ubytování Apartment Blue Paradise se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Good Life

9,9

Good Life

Ubytování (Apartmán) Good Life. Čtyřhvězdičkový apartmán Good Life se nachází v městečku Preko. Nabízí ubytování s výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Good Life se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Pilatus Ošljak

9,9

Apartment Pilatus Ošljak

Ubytování (Apartmány) Apartment Pilatus Ošljak. Apartment Pilatus Ošljak se nachází na ostrově Ošljak, vedle ostrova Ugljan, a nabízí zázemí pro grilování a soukromou část pláže. Ubytování Apartment Pilatus Ošljak se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Very Good Life

9,9

Apartments Very Good Life

Ubytování (Apartmány) Apartments Very Good Life. Apartments Very Good Life se nachází v obci Preko a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Apartments Very Good Life se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Anka

9,8

Apartments Anka

Ubytování (Apartmány) Apartments Anka. Apartments Anka se nachází v Preku a nabízí ubytování s balkonem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Anka se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Villa Vesna

9,7

Villa Vesna

Ubytování (Vila) Villa Vesna. Vila Vesna se nachází v obci Preko a nabízí zahradu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře. K dispozici je také klimatizace a terasa. Ubytování Villa Vesna se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Panoramic Sea View

9,6

Panoramic Sea View

Ubytování (Penzion) Panoramic Sea View. Guesthous Milena se nachází se v Preku. Nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Panoramic Sea View se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Zanov

9,5

Apartment Zanov

Ubytování (Apartmán) Apartment Zanov. Tento klimatizovaný apartmán s terasou se nachází v obci Preko. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování má kuchyň, posezení a TV. Ubytování Apartment Zanov se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Vesela apartman

9,3

Vesela apartman

Ubytování (Apartmán) Vesela apartman. Set in Preko, Vesela apartman offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. With garden views, this accommodation provides a balcony. Ubytování Vesela apartman se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Rena

9,3

Apartment Rena

Ubytování (Apartmán) Apartment Rena. Apartment Rena se nachází ve městě Preko na ostrově Ugljan, 5 km od Zadaru, 26 km od Biogradu na Moru a 40 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Apartment Rena se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Gvardiol

9,2

Apartments Gvardiol

Ubytování (Apartmány) Apartments Gvardiol. Apartments Gvardiol v obci Preko nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací a přístup do zahrady s grilem. Ubytování Apartments Gvardiol se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Central Apartments Preko

9,1

Central Apartments Preko

Ubytování (Apartmány) Central Apartments Preko. Nachází se v Preku na ostrově Ugljan, s plážemi Preko a Bilišće. Ubytování Central Apartments Preko se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Punta Preko Apartment

9,1

Punta Preko Apartment

Ubytování (Apartmány) Punta Preko Apartment. Punta Preko Apartment se nachází ve městě Preko a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Punta Preko Apartment se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Julija

9

Apartments Julija

Ubytování (Apartmány) Apartments Julija. Apartments Julija nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi v městečku Preko. Ubytování Apartments Julija se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Dora

9

Apartment Dora

Ubytování (Apartmány) Apartment Dora. APARTMAN VLADO 2 se nachází v městečku Preko, 5 km od Zadaru a 26 km od Biogradu na Moru, a nabízí venkovní gril. Ubytování Apartment Dora se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartman Lucin

8,9

Apartman Lucin

Ubytování (Apartmán) Apartman Lucin. Apartman Lucin se nachází u pláže v městečku Preko. Nabízí zázemí pro vodní sporty a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Lucin se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Rosa

8,9

Apartments Rosa

Ubytování (Apartmány) Apartments Rosa. Apartmány Rosa se nachází v Preko na ostrově Ugljan, 500 metrů od pláže. Ubytování Apartments Rosa se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartmani Junto

8,6

Apartmani Junto

Ubytování (Apartmán) Apartmani Junto. Apartmani Junto se nachází ve městě Preko na ostrově Ugljan a nabízí ubytování s balkonem, výhledem na moře, bezplatným Wi-Fi, zázemím pro grilování a... Ubytování Apartmani Junto se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).