Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Osljak

Apartmány mají patio nebo balkon s výhledem do zahrady a na moře, klimatizaci, posezení, satelitní TV i kuchyň. Na místě je bowlingová dráha a v okolí se lze věnovat rybaření. Apartments Osljak se nachází v obci Preko a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Preko.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Pláž
 • Parkoviště
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Osljak

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Pláž
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.
 • Bowling Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Láhev vody
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Veřejné parkování je možné za 4 EUR na den na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Preko

Apartment Blue Paradise

10

Apartment Blue Paradise

Ubytování (Apartmán) Apartment Blue Paradise. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Blue Paradise is set in Preko. Ubytování Apartment Blue Paradise se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Good Life

9,9

Good Life

Ubytování (Apartmán) Good Life. Čtyřhvězdičkový apartmán Good Life se nachází v městečku Preko. Nabízí ubytování s výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Good Life se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Pilatus Ošljak

9,9

Apartment Pilatus Ošljak

Ubytování (Apartmány) Apartment Pilatus Ošljak. Apartment Pilatus Ošljak se nachází na ostrově Ošljak, vedle ostrova Ugljan, a nabízí zázemí pro grilování a soukromou část pláže. Ubytování Apartment Pilatus Ošljak se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Very Good Life

9,9

Apartments Very Good Life

Ubytování (Apartmány) Apartments Very Good Life. Apartments Very Good Life se nachází v obci Preko a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Apartments Very Good Life se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Anka

9,8

Apartments Anka

Ubytování (Apartmány) Apartments Anka. Apartments Anka se nachází v Preku a nabízí ubytování s balkonem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Anka se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Villa Vesna

9,7

Villa Vesna

Ubytování (Vila) Villa Vesna. Vila Vesna se nachází v obci Preko a nabízí zahradu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře. K dispozici je také klimatizace a terasa. Ubytování Villa Vesna se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Panoramic Sea View

9,6

Panoramic Sea View

Ubytování (Penzion) Panoramic Sea View. Guesthous Milena se nachází se v Preku. Nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Panoramic Sea View se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Zanov

9,5

Apartment Zanov

Ubytování (Apartmán) Apartment Zanov. Tento klimatizovaný apartmán s terasou se nachází v obci Preko. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování má kuchyň, posezení a TV. Ubytování Apartment Zanov se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Vesela apartman

9,3

Vesela apartman

Ubytování (Apartmán) Vesela apartman. Set in Preko, Vesela apartman offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. With garden views, this accommodation provides a balcony. Ubytování Vesela apartman se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Rena

9,3

Apartment Rena

Ubytování (Apartmán) Apartment Rena. Apartment Rena se nachází ve městě Preko na ostrově Ugljan, 5 km od Zadaru, 26 km od Biogradu na Moru a 40 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Apartment Rena se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Gvardiol

9,2

Apartments Gvardiol

Ubytování (Apartmány) Apartments Gvardiol. Apartments Gvardiol v obci Preko nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací a přístup do zahrady s grilem. Ubytování Apartments Gvardiol se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Central Apartments Preko

9,1

Central Apartments Preko

Ubytování (Apartmány) Central Apartments Preko. Nachází se v Preku na ostrově Ugljan, s plážemi Preko a Bilišće. Ubytování Central Apartments Preko se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Punta Preko Apartment

9,1

Punta Preko Apartment

Ubytování (Apartmány) Punta Preko Apartment. Punta Preko Apartment se nachází ve městě Preko a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Punta Preko Apartment se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Julija

9

Apartments Julija

Ubytování (Apartmány) Apartments Julija. Apartments Julija nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi v městečku Preko. Ubytování Apartments Julija se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Dora

9

Apartment Dora

Ubytování (Apartmány) Apartment Dora. APARTMAN VLADO 2 se nachází v městečku Preko, 5 km od Zadaru a 26 km od Biogradu na Moru, a nabízí venkovní gril. Ubytování Apartment Dora se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartman Lucin

8,9

Apartman Lucin

Ubytování (Apartmán) Apartman Lucin. Apartman Lucin se nachází u pláže v městečku Preko. Nabízí zázemí pro vodní sporty a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Lucin se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Rosa

8,9

Apartments Rosa

Ubytování (Apartmány) Apartments Rosa. Apartmány Rosa se nachází v Preko na ostrově Ugljan, 500 metrů od pláže. Ubytování Apartments Rosa se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartmani Junto

8,6

Apartmani Junto

Ubytování (Apartmán) Apartmani Junto. Apartmani Junto se nachází ve městě Preko na ostrově Ugljan a nabízí ubytování s balkonem, výhledem na moře, bezplatným Wi-Fi, zázemím pro grilování a... Ubytování Apartmani Junto se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Ante

8,2

Apartment Ante

Ubytování (Apartmány) Apartment Ante. Apartment Ante se nachází v Preku a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a kuchyní. Ubytování Apartment Ante se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).