Hledat

Ubytování

Apartments RC Apartmány

Sv. Nikola 158, 21432 Stomorska, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments RC. Set in Stomorska, Apartments RC offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Apartments RC se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartments RC

Each unit features a balcony, a kitchen with a fridge, a dining area and a seating area with a TV, while the private bathroom includes a shower. Set in Stomorska, Apartments RC offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Cycling can be enjoyed nearby. A stovetop and kettle are also featured.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Bazén

Vybavení ubytování Apartments RC

 • Venkovní krb
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pláž
 • Šnorchlování
 • Potápění
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Kulečník
 • Rybaření
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Bazén
 • Venkovní bazén
 • Sauna
 • Klimatizace Dodatečný poplatek
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Stomorska

Apartments with sea view

10

Apartments with sea view

Ubytování (Apartmány) Apartments with sea view. Apartments with sea view has city views, free WiFi and free private parking, situated in Stomorska. Ubytování Apartments with sea view se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marica

10

Apartment Marica

Ubytování (Apartmán) Apartment Marica. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Marica is situated in Stomorska. Ubytování Apartment Marica se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Linda

10

Apartments Linda

Ubytování (Apartmány) Apartments Linda. Apartments Linda features sea views, free WiFi and free private parking, set in Stomorska. Ubytování Apartments Linda se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Bruna

9,9

Apartment Bruna

Ubytování (Apartmán) Apartment Bruna. Tříhvězdičkový apartmán Bruna se nachází u pláže v obci Stomorska na ostrově Šolta. Nabízí bezplatné Wi-Fi a přístup na terasu. Ubytování Apartment Bruna se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Ivo

9,9

Apartments Ivo

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivo. Apartmány Ivo se nacházejí v obci Stomorska, 17 km od Splitu a 23 km od Hvaru. Ubytování Apartments Ivo se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Azuro Verde

9,9

Azuro Verde

Ubytování (Apartmány) Azuro Verde. Azuro Verde se nachází v Stomorske. Nabízí bezplatné Wi-Fi, gril a zahradu. Ubytování Azuro Verde se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

New Apartment with panoramic view

9,9

New Apartment with panoramic view

Ubytování (Apartmány) New Apartment with panoramic view. Nový apartmán s panoramatickým výhledem se nachází v obci Stomorska. Ubytování New Apartment with panoramic view se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sonja

9,8

Apartments Sonja

Ubytování (Apartmány) Apartments Sonja. Set in Stomorska in the Solta Island region, Apartments Sonja offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Sonja se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Misini Dvori

9,8

Apartments Misini Dvori

Ubytování (Apartmány) Apartments Misini Dvori. Apartments Misini Dvori se nachází v obci Stomorska a nabízí výhled do zahrady a restauraci. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Ubytování Apartments Misini Dvori se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivona

9,7

Apartment Ivona

Ubytování (Apartmány) Apartment Ivona. Apartment Ivona se nachází v obci Stomorska na ostrově Šolta. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Ivona se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Deziderio

9,7

Deziderio

Ubytování (Apartmány) Deziderio. With sea views, Deziderio is located in Stomorska and has free WiFi. Ubytování Deziderio se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stomorska

9,6

Apartment Stomorska

Ubytování (Apartmány) Apartment Stomorska. Apartmán Stomorska se nachází ve Stomorské a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Apartment Stomorska se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Studio Stomorska with sea view10

9,6

Studio Stomorska with sea view10

Ubytování (Apartmán) Studio Stomorska with sea view10. Featuring panoramic views of the sea, Studio Stomorska is located a 5-minute drive from Stomorska. Ubytování Studio Stomorska with sea view10 se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Olyntha

9,6

Villa Olyntha

Ubytování (Aparthotel) Villa Olyntha. Located in Stomorska, Villa Olyntha provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Villa Olyntha se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Belinda

9,5

Apartment Belinda

Ubytování (Apartmány) Apartment Belinda. Tento klimatizovaný apartmán se nachází přímo u moře v obci Stomorska a má terasu s obývacím pokojem a jídelním koutem. Ubytování Apartment Belinda se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Riki

9,4

Apartments Riki

Ubytování (Apartmány) Apartments Riki. Apartments Riki se nachází ve Stomorske. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a vstupem do zahrady s grilem. Ubytování Apartments Riki se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Maja

9,4

Apartments Maja

Ubytování (Apartmány) Apartments Maja. Apartments Maja features sea views, free WiFi and free private parking, located in Stomorska. Ubytování Apartments Maja se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Ksenija

9,4

Apartments Ksenija

Ubytování (Apartmány) Apartments Ksenija. Apartmány Ksenija se nachází ve vesnici Stomorska a nabízí Wi-Fi zdarma, klimatizaci, zahradu a gril. Ubytování Apartments Ksenija se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Sunny Apartments

9,3

Sunny Apartments

Ubytování (Apartmány) Sunny Apartments. Klimatizované Apartmány Sunny s možností vlastního stravování se nacházejí ve vesnici Stomorska, 5 minut chůze od moře, a nabízejí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sunny Apartments se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Vana

9,2

Apartment Vana

Ubytování (Apartmán) Apartment Vana. Set in Stomorska in the Solta Island region, Apartment Vana features a balcony and sea views. It has city views and free WiFi. Ubytování Apartment Vana se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Mali Raj Solta - Little Paradise Solta - Apartment

9,1

Mali Raj Solta - Little Paradise Solta - Apartment

Ubytování (Apartmány) Mali Raj Solta - Little Paradise Solta - Apartment. Mali Raj Solta - Little Paradise Solta - Apartment has lake views, free WiFi and free private parking, located in Stomorska. Ubytování Mali Raj Solta - Little Paradise Solta - Apartment se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Milano

9

Apartmani Milano

Ubytování (Apartmány) Apartmani Milano. Situated in Stomorska, Apartmani Milano features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Apartmani Milano se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Rooms Vinka,Stomorska

9

Rooms Vinka,Stomorska

Ubytování (Penzion) Rooms Vinka,Stomorska. Rooms Vinka, Stomorska se nachází u pláže v osadě Stomorska. Tento 3hvězdičkový penzion nabízí terasu, nepřetržitě otevřenou recepci a služby concierge. Ubytování Rooms Vinka,Stomorska se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Marina

8,9

Apartments Marina

Ubytování (Apartmány) Apartments Marina. Set in Stomorska in the Solta Island region, Apartments Marina offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Marina se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments by the sea Necujam (Solta) - 5182

8,8

Apartments by the sea Necujam (Solta) - 5182

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Necujam (Solta) - 5182. Located in Stomorska, Apartments by the sea Necujam (Solta) - 5182 features 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Necujam (Solta) - 5182 se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Maestro

8,7

Apartments Maestro

Ubytování (Apartmány) Apartments Maestro. Apartments Maestro se nachází v letovisku Stomorska a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou. Ubytování Apartments Maestro se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Marko

8,6

Apartments Marko

Ubytování (Apartmány) Apartments Marko. Set in Stomorska, Apartments Marko offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Ubytování Apartments Marko se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Star

8,3

Apartments Star

Ubytování (Apartmány) Apartments Star. Featuring an outdoor pool, Apartments Star in Stomorska provides accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytování Apartments Star se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Radojka

7,9

Apartments Radojka

Ubytování (Apartmány) Apartments Radojka. Apartments Radojka has sea views, free WiFi and free private parking, set in Stomorska. Ubytování Apartments Radojka se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Laguna

7,5

Apartments Laguna

Ubytování (Apartmány) Apartments Laguna. Apartments Laguna se nachází v osadě Stomorska a nabízí ubytování se sezonním venkovním bazénem, zahradou a grilem. Apartmán má terasu. Ubytování Apartments Laguna se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 781

6,6

Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 781

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 781. Set in Stomorska, Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 781 offers 3 accommodation with private balconies. Ubytování Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 781 se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oaza

6,1

Oaza

Ubytování (Apartmány) Oaza. Oaza se nachází ve městě Stomorska a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou. Ubytování Oaza se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Stomorska

6

Apartments Stomorska

Ubytování (Apartmány) Apartments Stomorska. Apartments Stomorska se nachází v obci Stomorska a hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a zahradu. Ubytování Apartments Stomorska se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 5239

5,6

Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 5239

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 5239. Studio Stomorska 5239f offers accommodation in Stomorska. Some units include a seating area to relax in after a busy day. Ubytování Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 5239 se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marija

Apartment Marija

Ubytování (Apartmán) Apartment Marija. Situated in Stomorska, Apartment Marija features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The property features sea views. Ubytování Apartment Marija se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Studio Stomorska 5239b

Studio Stomorska 5239b

Ubytování (Apartmán) Studio Stomorska 5239b. Studio Stomorska 5239b is located in Stomorska, 17 km from Split and 23 km from Hvar. Certain rooms feature a seating area where you can relax. Ubytování Studio Stomorska 5239b se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Two-Bedroom Apartment in Stomorska

Two-Bedroom Apartment in Stomorska

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Stomorska. Two-Bedroom Apartment in Stomorska is located in Stomorska and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Stomorska se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Stomorska Apartment Sleeps 5 Air Con WiFi

Stomorska Apartment Sleeps 5 Air Con WiFi

Ubytování (Apartmán) Stomorska Apartment Sleeps 5 Air Con WiFi. Featuring a garden, Stomorska Apartment Sleeps 5 Air Con WiFi offers accommodation in Stomorska with free WiFi and garden views. Ubytování Stomorska Apartment Sleeps 5 Air Con WiFi se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Motar

Apartment Motar

Ubytování (Apartmán) Apartment Motar. Located in Stomorska, Apartment Motar provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Motar se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Pava

Apartments Pava

Ubytování (Apartmány) Apartments Pava. Set in Stomorska, Apartments Pava offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Apartments Pava se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pelegrin

Apartments Pelegrin

Ubytování (Apartmány) Apartments Pelegrin. Apartments Pelegrin se nachází ve Stomorské a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem a výhledem na moře. Ubytování Apartments Pelegrin se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments NJ

Apartments NJ

Ubytování (Apartmány) Apartments NJ. Set in Stomorska in the Solta Island region, Apartments NJ offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartments NJ se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 5164

Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 5164

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 5164. Located in Stomorska, Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 5164 features 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 5164 se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments by the sea Cove Gornja Krusica (Solta) - 14696

Apartments by the sea Cove Gornja Krusica (Solta) - 14696

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Cove Gornja Krusica (Solta) - 14696. Apartments by the sea Cove Gornja Krusica (Solta) - 14696 provides beachfront accommodation in Stomorska. Rooms come with a terrace with views of the sea. Ubytování Apartments by the sea Cove Gornja Krusica (Solta) - 14696 se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Necujam (Solta) - 13726

Apartments by the sea Necujam (Solta) - 13726

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Necujam (Solta) - 13726. Apartment Necujam 13726a offers accommodation in Stomorska, 16 km from Split. Guests benefit from terrace. Ubytování Apartments by the sea Necujam (Solta) - 13726 se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments by the sea Necujam (Solta) - 5162

Apartments by the sea Necujam (Solta) - 5162

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Necujam (Solta) - 5162. Apartments by the sea Necujam (Solta) - 5162 provides beachfront accommodation in Stomorska. Ubytování Apartments by the sea Necujam (Solta) - 5162 se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments by the sea Necujam (Solta) - 5186

Apartments by the sea Necujam (Solta) - 5186

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Necujam (Solta) - 5186. Apartment Necujam 5186a se nachází 16 km od Splitu, v obci Stomorska. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 26 km od Hvaru. Ubytování Apartments by the sea Necujam (Solta) - 5186 se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments by the sea Necujam (Solta) - 5208

Apartments by the sea Necujam (Solta) - 5208

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Necujam (Solta) - 5208. Located in Stomorska, Apartments by the sea Necujam (Solta) - 5208 offers 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Necujam (Solta) - 5208 se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Stomorska 14960d

Apartment Stomorska 14960d

Ubytování (Apartmán) Apartment Stomorska 14960d. Set in Stomorska in the Solta Island region, Apartment Stomorska 14960d is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Apartment Stomorska 14960d se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Stomorska 5190a

Apartment Stomorska 5190a

Ubytování (Apartmán) Apartment Stomorska 5190a. Apartment Stomorska 5190a is situated in Stomorska. This beachfront property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Stomorska 5190a se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Stomorska 780d

Apartment Stomorska 780d

Ubytování (Apartmán) Apartment Stomorska 780d. Apartmán Stomorska 780d nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v obci Stomorska, 17 km od Splitu. Je odsud výhled na moře. Ubytování Apartment Stomorska 780d se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).