Hledat

Ubytování

Apartments Nähe Red Bull Ring Apartmány

57 Landesstraße, 8712 Proleb, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Nähe Red Bull Ring. Apartments Nähe Red Bull Ring se nachází v Prolebu ve Štýrsku a nabízí balkon. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Nähe Red Bull Ring se nachází ve městě Proleb (Rakousko - Štýrsko).

Popis ubytování Apartments Nähe Red Bull Ring

Apartmán je vzdálený 43 km od Štýrského Hradce a Mariazellu. Apartments Nähe Red Bull Ring se nachází v Prolebu ve Štýrsku a nabízí balkon. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Na letiště Graz je to 50 km. V okolí se lze věnovat pěší turistice. Apartmán má samostatnou ložnici, koupelnu, plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a myčkou nádobí a obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou.

Jiná ubytování ve městě Proleb

Landhaus Kügler-Eppich

9,1

Landhaus Kügler-Eppich

Ubytování (Penzion) Landhaus Kügler-Eppich. Rodinný Landhaus Kügler-Eppich se nachází na malebném místě u řeky Mur, 5 km od Leobenu a 10 km od Bruck an der Mur. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Landhaus Kügler-Eppich se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Gästehaus Scheer

8,7

Gästehaus Scheer

Ubytování (Privát) Gästehaus Scheer. Located in Proleb, 46 km from Zeltweg, Gästehaus Scheer provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Gästehaus Scheer se nachází ve městě Eichenwaldsiedlung 23 (Rakousko - Štýrsko).

Apartments in der Nähe von Red Bull Ring

7,7

Apartments in der Nähe von Red Bull Ring

Ubytování (Apartmány) Apartments in der Nähe von Red Bull Ring. Apartments in der Nähe von Red Bull Ring se nachází v Prolebu ve Štýrsku a nabízí balkon. 10 km od města Bruck an der Mur. Ubytování Apartments in der Nähe von Red Bull Ring se nachází ve městě Proleb (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Sonnenhorst

Ferienhaus Sonnenhorst

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Sonnenhorst. Boasting a garden, Ferienhaus Sonnenhorst features accommodation in Proleb with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienhaus Sonnenhorst se nachází ve městě Landesstrasse 7 (Rakousko - Štýrsko).