Hledat

Ubytování

Apartments Jasko 2895 Apartmány

Barbat na Rabu, 51280 Barbat na Rabu, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Jasko 2895. Situated in Barbat na Rabu, 18 km from Lopar, Apartments Jasko 2895 features barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartments Jasko 2895 se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Popis ubytování Apartments Jasko 2895

Situated in Barbat na Rabu, 18 km from Lopar, Apartments Jasko 2895 features barbecue facilities and free WiFi. The air-conditioned units are furnished with parquet floors and feature a private bathroom, a TV, wardrobe, a living room, an equipped kitchen, balcony and views over the garden.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Jasko 2895

  • Gril
  • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Jiná ubytování ve městě Barbat na Rabu

Apartment Mira (RAB131)

9,9

Apartment Mira (RAB131)

Ubytování (Apartmán) Apartment Mira (RAB131). Providing free WiFi, Apartment Mira (RAB131) is located on the beachfront in Barbat na Rabu. The property has sea views and is 18 km from Lopar. Ubytování Apartment Mira (RAB131) se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Casa Del Papa

9,8

Apartments Casa Del Papa

Ubytování (Apartmány) Apartments Casa Del Papa. Apartmány Casa Del Papa se nachází v obci Barbat na Rabu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Apartments Casa Del Papa se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Villa Harmony

9,7

Villa Harmony

Ubytování (Apartmány) Villa Harmony. Villa Harmony features a hot tub and free private parking, and is within 1.3 km of Banjol Beach and 2 km of Petrac Beach. Ubytování Villa Harmony se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Biserka

9,7

Apartment Biserka

Ubytování (Apartmány) Apartment Biserka. Located in Barbat na Rabu, 16 km from Lopar, Apartment Biserka provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Biserka se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Villa Riva

9,7

Villa Riva

Ubytování (Apartmány) Villa Riva. Situated in Barbat na Rabu, 16 km from Lopar, Villa Riva features a restaurant and free WiFi. Ubytování Villa Riva se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ljerka

9,5

Apartment Ljerka

Ubytování (Apartmány) Apartment Ljerka. Located in Barbat na Rabu in the Rab Island region, Apartment Ljerka provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Ljerka se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Nadia

9,5

Apartment Nadia

Ubytování (Apartmány) Apartment Nadia. Set in Barbat na Rabu, 18 km from Lopar, Apartment Nadia offers a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Nadia se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ljubica

9,5

Apartments Ljubica

Ubytování (Apartmány) Apartments Ljubica. Apartments Ljubica se nachází 300 metrů od pláže Kastel a nabízí společný lounge, zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Ljubica se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marisol Barbat

9,5

Apartment Marisol Barbat

Ubytování (Apartmány) Apartment Marisol Barbat. Apartment Marisol Barbat se nachází v Barbatu na Rabu. Nabízí gril a klimatizované ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Marisol Barbat se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MR. HALL Apartments

9,5

MR. HALL Apartments

Ubytování (Apartmány) MR. HALL Apartments. Located in Barbat na Rabu, 18 km from Lopar, MR. HALL Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytování MR. HALL Apartments se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Anita 1

9,5

Apartments Anita 1

Ubytování (Apartmány) Apartments Anita 1. Apartments Anita 1 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, vybavenou kuchyní a balkonem v obci Barbat na Rabu. K vybavení patří lednice a kávovar. Ubytování Apartments Anita 1 se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Rooms Vinko

9,5

Rooms Vinko

Ubytování (Bed and breakfast) Rooms Vinko. Located in Barbat na Rabu, 15 km from Lopar, Rooms Vinko provides a garden and free WiFi. A buffet breakfast is available daily at the bed and breakfast. Ubytování Rooms Vinko se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Studio Apartment Barbat 38a

9,5

Studio Apartment Barbat 38a

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Barbat 38a. Studio Apartment Barbat 38a se nachází v městečku Barbat na ostrově Rab, 25 km od Bašky a 48 km od Crikvenice. Ubytování Studio Apartment Barbat 38a se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Rooms Marija

9,4

Rooms Marija

Ubytování (Penzion) Rooms Marija. Rooms Marija se nachází 70 metrů od oblázkové pláže a nabízí pokoje se zařízeným balkonem s výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi a společnou místnost se... Ubytování Rooms Marija se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments and Rooms Vinko

9,3

Apartments and Rooms Vinko

Ubytování (Bed and breakfast) Apartments and Rooms Vinko. Apartments and Rooms Vinko se nachází v malé turistické obci zvané Barbat, pouhých 10 metrů od moře. Ubytování Apartments and Rooms Vinko se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

I&A House

9,3

I&A House

Ubytování (Apartmány) I&A House. Located in Barbat na Rabu, 18 km from Lopar, I&A House provides a terrace and free WiFi. Ubytování I&A House se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Krunić

9,3

Apartmani Krunić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Krunić. Apartmány Krunić se nachází v letovisku Barbat na Rabu, 14 km od Loparu, a nabízí vybavení pro grilování a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Krunić se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartman Andrea

9,3

Apartman Andrea

Ubytování (Apartmán) Apartman Andrea. Apartman Andrea se nachází v obci Barbat na Rabu, 100 metrů od pláže Kaštel a 1,1 km od pláže Ribon. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci, zahradu a terasu. Ubytování Apartman Andrea se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Matušan

9,2

Apartmani Matušan

Ubytování (Bed and breakfast) Apartmani Matušan. Located in Barbat na Rabu, 16 km from Lopar, Apartmani Matušan provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartmani Matušan se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Rukavina

9,2

Apartment Rukavina

Ubytování (Apartmán) Apartment Rukavina. Apartmán Rukavina se nachází jen několik kroků od moře v obci Barbat na Rabu, 5,5 km od historického centra Rabu. Ubytování Apartment Rukavina se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Maria Rab

9,2

Apartmani Maria Rab

Ubytování (Apartmány) Apartmani Maria Rab. Apartmani Maria Rab se nachází v obci Barbat na Rabu, 18 km od Loparu. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Maria Rab se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Mario

9,2

Apartments Mario

Ubytování (Apartmán) Apartments Mario. Attractively located in Barbat district of Barbat na Rabu, Apartments Mario features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartments Mario se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zekija

9,1

Apartment Zekija

Ubytování (Apartmány) Apartment Zekija. Apartment Zekija se nachází v letovisku Barbat na Rabu, 25 km od obce Baška a 48 km od města Crikvenica. Nabízí bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Zekija se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartman Barbara

9,1

apartman Barbara

Ubytování (Apartmán) apartman Barbara. Featuring a patio with sea views, a garden and barbecue facilities, apartman Barbara can be found in Barbat na Rabu, close to Petrac Beach and less than 1... Ubytování apartman Barbara se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Anica

9

Vila Anica

Ubytování (Apartmány) Vila Anica. Apartmány Vila Anica se nacházejí v obci Barbat na Rabu, 18 km od městečka Lopar, a nabízejí sezonní venkovní bazén i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Vila Anica se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Guest House Palme

8,8

Guest House Palme

Ubytování (Penzion) Guest House Palme. Penzion Guest House Palme je vzdálený 10 metrů od písečné pláže v malé obci Barbat na ostrově Rab. Ubytování Guest House Palme se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Debelic

8,8

Apartments Debelic

Ubytování (Apartmány) Apartments Debelic. Located in Barbat na Rabu, 15 km from Lopar, Apartments Debelic provides a bar and free WiFi. Ubytování Apartments Debelic se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Petra

8,8

Apartments Petra

Ubytování (Apartmány) Apartments Petra. Apartments Petra nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a možnost využití grilu v obci Barbat na Rabu. Ubytování Apartments Petra se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments and Rooms Villa Luci

8,8

Apartments and Rooms Villa Luci

Ubytování (Penzion) Apartments and Rooms Villa Luci. Located on the beachfront in Barbat na Rabu and featuring a garden, Apartments and Rooms Villa Luci has free WiFi throughout the property. Ubytování Apartments and Rooms Villa Luci se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Nada

8,7

Apartment Nada

Ubytování (Apartmány) Apartment Nada. Set in Barbat na Rabu, 16 km from Lopar, Apartment Nada offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Nada se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Blue

8,6

Apartments Blue

Ubytování (Apartmány) Apartments Blue. Set in Barbat na Rabu in the Rab Island region and Banjol Beach reachable within 1. Ubytování Apartments Blue se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Rooms Branka

8,6

Rooms Branka

Ubytování (Penzion) Rooms Branka. Rooms Branka se nachází na pobřeží ve městě Barbat na Rabu. Hosté si mohou vychutnat zahradu s terasou, posezením a grilem. Ubytování Rooms Branka se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pansion Ana

8,6

Pansion Ana

Ubytování (Penzion) Pansion Ana. Tříhvězdičkový Pansion Ana se nachází v Barbatu na ostrově Rab, a nabízí zahradu, společný obývací prostor, terasu a pokoje s balkonem s výhledem do... Ubytování Pansion Ana se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fam. Grce

8,4

Fam. Grce

Ubytování (Apartmány) Fam. Grce. Situated in Barbat na Rabu, 18 km from Lopar, Fam. Grce features a restaurant and free WiFi. Ubytování Fam. Grce se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Petunija

8,3

Petunija

Ubytování (Apartmán) Petunija. Offering a garden and barbecue facilities, Petunija is set in the Barbat district in Barbat na Rabu. Ubytování Petunija se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Vila Miranda

8,2

Apartments Vila Miranda

Ubytování (Apartmány) Apartments Vila Miranda. Villa Miranda se těší vynikající pobřežní poloze v letovisku Barbat a nabízí bujnou zahradu s levandulí, palmami a olivovníky, bezplatné Wi-Fi, společný... Ubytování Apartments Vila Miranda se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Maslinov hlad

8

Maslinov hlad

Ubytování (Apartmány) Maslinov hlad. Maslinov hlad se nachází v Barbatu na Rabu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytování Maslinov hlad se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Kesic

7,8

Apartments Kesic

Ubytování (Apartmány) Apartments Kesic. Apartmány Kesic poskytují ubytování se zahradou v Barbatu na Rabu. Některé apartmány mají terasu, klimatizaci, jídelní prostor, posezení se satelitní TV. Ubytování Apartments Kesic se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Guesthouse Krstinić 2913

7,6

Guesthouse Krstinić 2913

Ubytování (Penzion) Guesthouse Krstinić 2913. Guesthouse Krstinić 2913 se nachází v letovisku Barbat na Rabu, 24 km od Bašky, a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Guesthouse Krstinić 2913 se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Rooms Marica

6,8

Rooms Marica

Ubytování (Penzion) Rooms Marica. Rooms Marica se nachází v Barbatu na Rabu, ve čtvrti Barbat. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Rooms Marica se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Timi

5,1

Apartment Timi

Ubytování (Apartmán) Apartment Timi. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartment Timi offers accommodation in Barbat na Rabu with free WiFi and sea views. Ubytování Apartment Timi se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Žigo

Apartman Žigo

Ubytování (Apartmán) Apartman Žigo. Situated conveniently in Barbat district of Barbat na Rabu, Apartman Žigo features a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartman Žigo se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Boris i Snježana Pereza

Apartmani Boris i Snježana Pereza

Ubytování (Apartmány) Apartmani Boris i Snježana Pereza. Situated in Barbat na Rabu, 17 km from Lopar, Apartmani Boris i Snježana Pereza features a garden and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartmani Boris i Snježana Pereza se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Barbat

Two-Bedroom Apartment in Barbat

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Barbat. Offering barbecue facilities, Two-Bedroom Apartment in Barbat is set in the Barbat district in Barbat na Rabu. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Barbat se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Two-Bedroom Apartment in Barbat

Two-Bedroom Apartment in Barbat

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Barbat. Two-Bedroom Apartment in Barbat is set in Barbat na Rabu. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Barbat se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

One-Bedroom Apartment in Barbat

One-Bedroom Apartment in Barbat

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Barbat. Providing barbecue facilities, One-Bedroom Apartment in Barbat is located in the Barbat district in Barbat na Rabu. Ubytování One-Bedroom Apartment in Barbat se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

One-Bedroom Apartment in Barbat

One-Bedroom Apartment in Barbat

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Barbat. Ideally set in Barbat district of Barbat na Rabu, One-Bedroom Apartment in Barbat has barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment in Barbat se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Three-Bedroom Apartment in Barbat

Three-Bedroom Apartment in Barbat

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Barbat. Providing barbecue facilities, Three-Bedroom Apartment in Barbat is located in the Barbat district in Barbat na Rabu. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Barbat se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Anđela

Apartments Anđela

Ubytování (Apartmány) Apartments Anđela. Offering a barbecue and terrace, Apartments Angel Barbat is located just steps away from the sea. Rab Old Town is 3 km away. Ubytování Apartments Anđela se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ante

Apartments Ante

Ubytování (Apartmány) Apartments Ante. Set in Barbat na Rabu in the Rab Island region, Apartments Ante offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Ante se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Amfora

Apartments Amfora

Ubytování (Apartmány) Apartments Amfora. Set in Barbat na Rabu, 16 km from Lopar, Apartments Amfora offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Amfora se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)