Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Jareb

Na letiště v Zadaru je to 74 km. Apartments Jareb se nachází v Tribunji, poblíž přístavu a části Luka Tribunj. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a gril. V okolí se lze věnovat cyklistice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Apartments Jareb

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Gril
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Potápění Mimo ubytování
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkovací garáž
 • Stolní hry/puzzle
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Klimatizace
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Tribunj

Apartments Podvorac

9,9

Apartments Podvorac

Ubytování (Apartmány) Apartments Podvorac. Apartments Podvorac se nachází ve vesnici Tribunj v Šibenicko-kninské župě a nabízí gril a výhled na moře. Luka Tribunj je 1,5 km daleko. Ubytování Apartments Podvorac se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Tribunj House

9,8

Tribunj House

Ubytování (Prázdninový dům) Tribunj House. Situated in Tribunj, within 400 metres of Zamalin Beach and 600 metres of Bristak Beach, Tribunj House offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Tribunj House se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

The Nikolic Suites

9,7

The Nikolic Suites

Ubytování (Apartmány) The Nikolic Suites. The Nikolic Suites se nachází v Tribunji, nedaleko tribunjského přístavu a obce Luka Tribunj, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování The Nikolic Suites se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Sunset

9,7

Apartment Sunset

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunset. Located in Tribunj, 800 metres from Tribunj Marina and 2. Ubytování Apartment Sunset se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Tribunj Luji i Andreja

9,7

Apartman Tribunj Luji i Andreja

Ubytování (Apartmány) Apartman Tribunj Luji i Andreja. Apartmány Tribunj Luji i Andreja se nacházejí v obci Tribunj, 4 km od Vodice a jen 70 metrů od oblázkové pláže. Nabízejí tedy ohromující výhled na moře. Ubytování Apartman Tribunj Luji i Andreja se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman David

9,7

Apartman David

Ubytování (Apartmán) Apartman David. Apartman David se nachází v Tribunji, 50 metrů od pláže Zamalin a necelý 1 km od pláže Bristak. Ubytování Apartman David se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Amon-Ra Tribunj

9,7

Amon-Ra Tribunj

Ubytování (Apartmány) Amon-Ra Tribunj. Amon-Ra Tribunj nabízí klimatizované ubytování v Tribunji. Do přístavu v Tribunji je to 200 metrů. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Amon-Ra Tribunj se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Jere

9,7

Jere

Ubytování (Apartmán) Jere. Located in Tribunj, 450 metres from Sovlja Beach and 800 metres from Zamalin Beach, Jere provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a shared... Ubytování Jere se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

The Tribunj Suites

9,6

The Tribunj Suites

Ubytování (Apartmány) The Tribunj Suites. Located in Tribunj in the Sibenik-Knin County region and Tribunj Marina reachable within 200 metres, The Tribunj Suites provides accommodation with free... Ubytování The Tribunj Suites se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Grubisin

9,6

Apartments Grubisin

Ubytování (Apartmán) Apartments Grubisin. Apartments Grubisin se nachází v Tribunji, v blízkosti pláže Bristak, 200 metrů od pláže Zamalin a 1,3 km od pláže Sovlja. Ubytování Apartments Grubisin se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments & Rooms Tony

9,6

Apartments & Rooms Tony

Ubytování (Apartmány) Apartments & Rooms Tony. Apartments & Rooms Tony se nachází v obci Tribunj. Nabízí patio nebo balkon, TV, Wi-Fi zdarma, zahradu a sezónní venkovní bazén. K dispozici je terasa. Ubytování Apartments & Rooms Tony se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Oaza Mira

9,5

Apartment Oaza Mira

Ubytování (Apartmány) Apartment Oaza Mira. Apartment Oaza Mira se nachází v Tribunji, 1,8 km od místního přístavu a 2,6 km od přístavu Luka Tribunj. Ubytování Apartment Oaza Mira se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).