Hledat

Ubytování

Apartments Anja Apartmány

Put Makarske 8, 21300 Promajna, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Anja. Apartmány Anja se nachází ve vesnici Promajna ve Splitsko-dalmatské župě. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Anja se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Popis ubytování Apartments Anja

Apartmány Anja se nachází ve vesnici Promajna ve Splitsko-dalmatské župě. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. V okolí se lze věnovat cyklistice. Apartmány Anja stojí 8 km od Makarské i od Brely. Apartmány mají klimatizaci, satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavený kuchyňský kout s jídelním koutem a vlastní koupelnu. Na letiště ve Splitu je to odsud 92 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkoviště
 • Pláž
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Anja

 • Pláž
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Cyklistika
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Soukromé parkování je možné za poplatek na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Pokoj pro alergiky
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Promajna

Apartments Leone Lukas

9,9

Apartments Leone Lukas

Ubytování (Apartmány) Apartments Leone Lukas. Apartmány Leone Lukas se nachází v Promajně, 47 km od Splitu. Na místě je bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Leone Lukas se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Angie

9,8

Apartman Angie

Ubytování (Apartmán) Apartman Angie. Apartmán Angie se nachází v Promajni a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi, plně vybavenou kuchyň a balkon. Ubytování Apartman Angie se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pansion Mlikota

9,7

Pansion Mlikota

Ubytování (Bed and breakfast) Pansion Mlikota. Pansion Mlikota se nachází na klidném místě v obci Promajna a nabízí bujnou zahradu plnou zeleně se zdarma přístupným zázemím pro grilování, bezplatné... Ubytování Pansion Mlikota se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman 3M

9,7

Apartman 3M

Ubytování (Apartmán) Apartman 3M. Apartmán 3M se nachází v Promajně ve Splitsko-dalmatské župě, 3,3 km od Bašky Vody, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a výhledem na moře. Ubytování Apartman 3M se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Vjekoslav

9,7

Apartments Vjekoslav

Ubytování (Apartmány) Apartments Vjekoslav. Apartments Vjekoslav se nachází v obci Promajna, 47 km od Splitu a 6 km od Makarské. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Vjekoslav se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartments Promajna

9,7

Studio Apartments Promajna

Ubytování (Apartmány) Studio Apartments Promajna. Studio Apartments Promajna se nachází 3,2 km od kostela sv. Vavřince. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Studio Apartments Promajna se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ellie

9,6

Apartments Ellie

Ubytování (Apartmány) Apartments Ellie. Apartmány Ellie se nacházejí v obci Promajna, 3,4 km od Bašky Vody, a nabízejí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Ellie se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Paula

9,5

Apartment Paula

Ubytování (Apartmán) Apartment Paula. Apartment Paula se nachází v obci Promajna, 6 km od Makarské a 47 km od Splitu. Tento apartmán nabízí klimatizaci a výhled na moře. Ubytování Apartment Paula se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zore

9,5

Apartment Zore

Ubytování (Apartmány) Apartment Zore. Apartmán Zore se nachází v obci Promajna. Nabízí TV s plochou obrazovkou, kuchyni a Wi-Fi zdarma. K dispozici je koupelna s vanou. Apartmán má gril. Ubytování Apartment Zore se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Promajna

9,5

Apartment Promajna

Ubytování (Apartmán) Apartment Promajna. Tento velmi prostorný, přízemní apartmán se nachází v domě v Promajně na Makarské riviéře, jen kousek od Jaderského moře. Ubytování Apartment Promajna se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Family Roso

9,4

Apartments Family Roso

Ubytování (Apartmány) Apartments Family Roso. Apartmány Family Roso se nachází v osadě Promajna, 3,4 km od Bašky Vody, a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Family Roso se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ivana Promajna

9,4

Apartments Ivana Promajna

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivana Promajna. Apartmány Ivana Promajna jsou vzdálené pouhých 60 metrů od pláže v Promajně. Ubytování Apartments Ivana Promajna se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

White Stone Villa 43

9,4

White Stone Villa 43

Ubytování (Hotel) White Stone Villa 43. Tříhvězdičkový hotel White Stone Villa 43 se nachází u pláže v obci Promajna a nabízí 3hvězdičkové klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a vlastní... Ubytování White Stone Villa 43 se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Bašković

9,4

Apartments Bašković

Ubytování (Apartmány) Apartments Bašković. Apartmány Bašković se nachází v Promajně, 3,5 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Bašković se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Orka 2

9,4

Apartments Orka 2

Ubytování (Apartmány) Apartments Orka 2. Apartments Orka 2 se nachází v Promajně ve Splitsko-dalmatské župě. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené parkování. Ubytování Apartments Orka 2 se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Adriatic Sea

9,4

Apartman Adriatic Sea

Ubytování (Apartmán) Apartman Adriatic Sea. Apartman Adriatic Sea se nachází v Promajně, 3,5 km od Bašky Vody. Ubytování Apartman Adriatic Sea se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Palma Promajna Apartments

9,4

Palma Promajna Apartments

Ubytování (Penzion) Palma Promajna Apartments. Penzion Palma Promajna Apartments se nachází v osadě Promajna, jen 300 metrů od pláže, a nabízí klimatizaci, terasu s výhledem na moře, zázemí pro... Ubytování Palma Promajna Apartments se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Anna Maria

9,4

Apartment Anna Maria

Ubytování (Apartmán) Apartment Anna Maria. Apartmán Anna Maria s možností vlastního stravování, balkonem s výhledem na moře, klimatizací a bezplatným Wi-Fi je situován pouhých 260 metrů od pláže... Ubytování Apartment Anna Maria se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Sanda 2

9,4

Apartments Sanda 2

Ubytování (Apartmány) Apartments Sanda 2. Apartments Sanda 2 is a self-catering accommodation located in Promajna. Ubytování Apartments Sanda 2 se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Ivo

9,4

Villa Ivo

Ubytování (Apartmány) Villa Ivo. Villa Ivo se nachází v Promajně v Splitsko-dalmatském kraji. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Ivo se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Viola Apartment

9,3

Viola Apartment

Ubytování (Apartmány) Viola Apartment. Apartmán Viola se nachází v letovisku Promajna, 4,1 km od Bašky Vody. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Viola Apartment se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Felix

9,3

Felix

Ubytování (Aparthotel) Felix. Felix se nachází ve vesnici Promajna, 3,2 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Felix se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa 01

9,3

Villa 01

Ubytování (Apartmány) Villa 01. Villa 01 se nachází ve vesnici Promajna, 3,1 km od Bašky Vody. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa 01 se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Jakov

9,3

Apartments Jakov

Ubytování (Apartmány) Apartments Jakov. Apartmány Jakov se nacházejí v obci Promajna ve Splitsko-dalmatské župě a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště a přístup do... Ubytování Apartments Jakov se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Sanda

9,3

Apartments Sanda

Ubytování (Apartmány) Apartments Sanda. Apartments Sanda se nachází v klidném přímořském městečku Promajna na Makarské riviéře a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, relaxační... Ubytování Apartments Sanda se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Leone

9,3

Apartments Leone

Ubytování (Apartmány) Apartments Leone. Apartments Leone se nachází v Promajně a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkování. Ubytování Apartments Leone se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Danese Promajna

9,2

Apartment Danese Promajna

Ubytování (Apartmány) Apartment Danese Promajna. Apartment Danese Promajna se nachází v Promajně, 3,4 km od Bašky Vody. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Danese Promajna se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Vila Vesa Promajna

9,2

Vila Vesa Promajna

Ubytování (Apartmán) Vila Vesa Promajna. Vila Vesa Promajna se nachází v Promajně, 3,3 km od Bašky Vody. Nabízí ubytování v klimatizovaném apartmánu s patiem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Vesa Promajna se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Vrdoljak

9,2

Apartments Vrdoljak

Ubytování (Apartmány) Apartments Vrdoljak. Apartmány Vrdoljak se nachází 60 metrů od centra města Promajna a 100 metrů od dlážděné, oblázkové a skalnaté pláže. Ubytování Apartments Vrdoljak se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

White Stone Villa

9,2

White Stone Villa

Ubytování (Bed and breakfast) White Stone Villa. White Stone Villa se nachází v Promajně, 3,4 km od Baška Vody, a nabízí Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování White Stone Villa se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Danica

9,2

Apartments Danica

Ubytování (Apartmány) Apartments Danica. Apartments Danica se nacházejí pouhých 380 metrů od moře v letovisku Promajna a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Danica se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apart-pansion Sun

9,2

Apart-pansion Sun

Ubytování (Penzion) Apart-pansion Sun. Apart-pansion Sun se nachází ve vesnici Promajna a nabízí 3-hvězdičkové ubytování s vlastním balkonem. Ubytování Apart-pansion Sun se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Sunset

9,2

Sunset

Ubytování (Apartmány) Sunset. Apartmány Sunset se nacházejí v obci Promajna, 3,2 km od letoviska Baška Voda, a poskytují zahradu i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sunset se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Rita

9,1

Apartments Rita

Ubytování (Apartmány) Apartments Rita. Apartments Rita se nachází na pobřeží v Promajně, 8,4 km od Makarské, a nabízí vířivku, saunu, posilovnu, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Rita se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Klarić

9,1

Apartments Klarić

Ubytování (Apartmány) Apartments Klarić. Apartmány Klarić se nachází v osadě Promajna, 4 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Klarić se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Promajna Tourist

9

Promajna Tourist

Ubytování (Apartmány) Promajna Tourist. Promajna Tourist se nachází v obci Promajna, 8 km od Makarské. Nabízí klimatizované ubytování, gril a zdarma Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Promajna Tourist se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

my home Promajna

9

my home Promajna

Ubytování (Apartmán) my home Promajna. My Home Promajna se nachází v obci Promajna, pouhých 3,4 km od letoviska Baška Voda. Ubytování my home Promajna se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Orka

9

Apartments Orka

Ubytování (Apartmány) Apartments Orka. Apartments Orka jsou klimatizované apartmány a studia s bezplatným Wi-Fi situované v domě na klidném místě u oblázkové pláže v malé rybářské vesnici... Ubytování Apartments Orka se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Vukusic

9

Apartmani Vukusic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vukusic. Apartmani Vukusic se nachází na privilegovaném místě v obci Promajna, jen pár kroků od pláže, a nabízí jízdní kola zdarma a bezplatné Wi-Fi dostupné ve... Ubytování Apartmani Vukusic se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Wenus

9

Apartment Wenus

Ubytování (Apartmán) Apartment Wenus. Situated in Promajna in the Split-Dalmatia County region, Apartment Wenus has a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Apartment Wenus se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olivera

8,9

Olivera

Ubytování (Apartmány) Olivera. Olivera jsou apartmány situované v Promajně, 3,2 km od Bašky Vody. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Olivera se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Nina

8,8

Apartment Nina

Ubytování (Apartmány) Apartment Nina. Apartment Nina nabízí klimatizované ubytování v obci Promajna. Split je vzdálený 47 km. Součástí ubytování je posezení. Ubytování Apartment Nina se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Zeljko

8,8

Apartments Zeljko

Ubytování (Apartmány) Apartments Zeljko. Apartmány Zeljko se nachází v Promajně ve Splitsko-dalmatské župě, 47 km od Splitu a 6 km od Makarské. Nabízí gril a výhled na moře. Ubytování Apartments Zeljko se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Marinko

8,8

Apartment Marinko

Ubytování (Apartmány) Apartment Marinko. Apartmán Marinko se nachází v obci Promajna a nabízí bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. K vybavení patří lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Apartment Marinko se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rozita

8,8

Apartment Rozita

Ubytování (Apartmány) Apartment Rozita. Apartment Rozita stojí v Promajně, 3,4 km od Baška Vody, a nabízí ubytování se zahradou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Rozita se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kami

8,8

Kami

Ubytování (Apartmány) Kami. Kami se nachází v Promajně, 3,5 km od Bašky Vody. Nabízí zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Kami se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Nina

8,8

Apartments Nina

Ubytování (Apartmány) Apartments Nina. Apartmány Nina se nachází v Promajně, 3,4 km od Bašky Vody, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Nina se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Šutić

8,7

Apartmani Šutić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Šutić. Apartmani Šutić se nachází v obci Promajna, 3,4 km od Bašky Vody. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Šutić se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Niko

8,6

Apartments Niko

Ubytování (Apartmány) Apartments Niko. Ubytování Apartments Niko se nachází v Promajně, 3,4 km od městečka Baška Voda, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Niko se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ibolja Apartments

8,6

Ibolja Apartments

Ubytování (Apartmány) Ibolja Apartments. Ibolja Apartments se nachází pouhých 350 metrů od oblázkové pláže a nabízí ubytování v klimatizovaných studiích a apartmánech se zařízeným balkonem nebo... Ubytování Ibolja Apartments se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Promajna 2605a

8,6

Apartment Promajna 2605a

Ubytování (Penzion) Apartment Promajna 2605a. Apartmán Promajna 2605a se nachází v osadě Promanja a nabízí bezplatné Wi-Fi, balkon a výhled na moře. Ubytování Apartment Promajna 2605a se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).