Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Leone

Na letiště Split je to od ubytování Apartmány Leone 91 km. Ubytování stojí 8 km od Makarské a 7 km od Brely. Apartments Leone se nachází v Promajně a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkování. Standardem je také kuchyň s myčkou nádobí, lednicí a rychlovarnou konvicí. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Promajna. Ubytování zahrnuje klimatizaci, satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň s jídelní částí a vlastní koupelnu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Leone

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Klimatizace
  • Topení
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Promajna

Apartman Katarina

10

Apartman Katarina

Ubytování (Apartmán) Apartman Katarina. Apartman Katarina se nachází v obci Promajna, jen pár kroků od pláže Promajna, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartman Katarina se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa IN

9,9

Villa IN

Ubytování (Apartmány) Villa IN. Villa IN se nachází v obci Promajna, 100 metrů od pláže Promajna, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa IN se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Leone Lukas

9,9

Apartments Leone Lukas

Ubytování (Apartmány) Apartments Leone Lukas. Apartmány Leone Lukas se nachází v Promajně, 47 km od Splitu. Na místě je bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Leone Lukas se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Angie

9,8

Apartman Angie

Ubytování (Apartmán) Apartman Angie. Apartmán Angie se nachází v Promajni a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi, plně vybavenou kuchyň a balkon. Ubytování Apartman Angie se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Pansion Mlikota

9,7

Pansion Mlikota

Ubytování (Bed and breakfast) Pansion Mlikota. Pansion Mlikota se nachází na klidném místě v obci Promajna a nabízí bujnou zahradu plnou zeleně se zdarma přístupným zázemím pro grilování, bezplatné... Ubytování Pansion Mlikota se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Luxury Apartment Luka

9,7

Luxury Apartment Luka

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment Luka. Luxury Apartment Luka se nachází v obci Promajna a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Luxury Apartment Luka se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Vjekoslav

9,7

Apartments Vjekoslav

Ubytování (Apartmány) Apartments Vjekoslav. Apartments Vjekoslav se nachází v obci Promajna, 47 km od Splitu a 6 km od Makarské. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Vjekoslav se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Apartments Promajna

9,7

Studio Apartments Promajna

Ubytování (Apartmány) Studio Apartments Promajna. Studio Apartments Promajna se nachází 3,2 km od kostela sv. Vavřince. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Studio Apartments Promajna se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ivana Promajna

9,4

Apartments Ivana Promajna

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivana Promajna. Apartmány Ivana Promajna jsou vzdálené pouhých 60 metrů od pláže v Promajně. Ubytování Apartments Ivana Promajna se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Family Roso

9,4

Apartments Family Roso

Ubytování (Apartmány) Apartments Family Roso. Apartmány Family Roso se nachází v osadě Promajna, 3,4 km od Bašky Vody, a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Family Roso se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Orka 2

9,4

Apartments Orka 2

Ubytování (Apartmány) Apartments Orka 2. Apartments Orka 2 se nachází v Promajně ve Splitsko-dalmatské župě. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené parkování. Ubytování Apartments Orka 2 se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Felix

9,3

Felix

Ubytování (Aparthotel) Felix. Felix se nachází ve vesnici Promajna, 3,2 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Felix se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Luxury Apartment Sofia

9,3

Luxury Apartment Sofia

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment Sofia. Luxury Apartment Sofia se nachází necelý 1 km od pláže Adrijana a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Luxury Apartment Sofia se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Orka

9

Apartments Orka

Ubytování (Apartmány) Apartments Orka. Apartments Orka jsou klimatizované apartmány a studia s bezplatným Wi-Fi situované v domě na klidném místě u oblázkové pláže v malé rybářské vesnici... Ubytování Apartments Orka se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Niko

9

Apartman Niko

Ubytování (Apartmán) Apartman Niko. Apartman Niko se nachází v Promajně, 50 metrů od pláže Promajna a necelý 1 km od pláže Adrijana. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Apartman Niko se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Wenus

9

Apartment Wenus

Ubytování (Apartmán) Apartment Wenus. Situated in Promajna in the Split-Dalmatia County region, Apartment Wenus has a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Apartment Wenus se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Marinko

8,8

Apartment Marinko

Ubytování (Apartmány) Apartment Marinko. Apartmán Marinko se nachází v obci Promajna a nabízí bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. K vybavení patří lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Apartment Marinko se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).