Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Rita

Jeden z našich bestsellerů v destinaci Promajna! Apartments Rita se nachází na pobřeží v Promajně, 8,4 km od Makarské, a nabízí vířivku, saunu, posilovnu, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Apartmány Rita stojí 80 km od Splitu, 8 km od Brely a 91 km od letiště Split. Všechny apartmány zahrnují klimatizaci, posezení, TV, kuchyň nebo kuchyňský kout s jídelní částí a vlastní koupelnu se sprchou. Některé mají zařízený balkon. Na místě si můžete zajistit vypůjčení jízdních kol nebo auta a v okolí se věnovat cyklistice, šnorchlování nebo pěší turistice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Pláž
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Rita

 • Pláž
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Šnorchlování Mimo ubytování
 • Potápění Mimo ubytování
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Vířivka/jacuzzi
 • Fitness centrum
 • Sauna
 • Transfer na letiště Dodatečný poplatek
 • Transfer z letiště Dodatečný poplatek
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Letištní transfer
 • Klimatizace
 • Výtah
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Promajna

Apartman Katarina

10

Apartman Katarina

Ubytování (Apartmán) Apartman Katarina. Apartman Katarina se nachází v obci Promajna, jen pár kroků od pláže Promajna, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartman Katarina se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa IN

9,9

Villa IN

Ubytování (Apartmány) Villa IN. Villa IN se nachází v obci Promajna, 100 metrů od pláže Promajna, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa IN se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Leone Lukas

9,9

Apartments Leone Lukas

Ubytování (Apartmány) Apartments Leone Lukas. Apartmány Leone Lukas se nachází v Promajně, 47 km od Splitu. Na místě je bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Leone Lukas se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Angie

9,8

Apartman Angie

Ubytování (Apartmán) Apartman Angie. Apartmán Angie se nachází v Promajni a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi, plně vybavenou kuchyň a balkon. Ubytování Apartman Angie se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Pansion Mlikota

9,7

Pansion Mlikota

Ubytování (Bed and breakfast) Pansion Mlikota. Pansion Mlikota se nachází na klidném místě v obci Promajna a nabízí bujnou zahradu plnou zeleně se zdarma přístupným zázemím pro grilování, bezplatné... Ubytování Pansion Mlikota se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Luxury Apartment Luka

9,7

Luxury Apartment Luka

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment Luka. Luxury Apartment Luka se nachází v obci Promajna a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Luxury Apartment Luka se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Vjekoslav

9,7

Apartments Vjekoslav

Ubytování (Apartmány) Apartments Vjekoslav. Apartments Vjekoslav se nachází v obci Promajna, 47 km od Splitu a 6 km od Makarské. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Vjekoslav se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Apartments Promajna

9,7

Studio Apartments Promajna

Ubytování (Apartmány) Studio Apartments Promajna. Studio Apartments Promajna se nachází 3,2 km od kostela sv. Vavřince. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Studio Apartments Promajna se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ivana Promajna

9,4

Apartments Ivana Promajna

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivana Promajna. Apartmány Ivana Promajna jsou vzdálené pouhých 60 metrů od pláže v Promajně. Ubytování Apartments Ivana Promajna se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Family Roso

9,4

Apartments Family Roso

Ubytování (Apartmány) Apartments Family Roso. Apartmány Family Roso se nachází v osadě Promajna, 3,4 km od Bašky Vody, a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Family Roso se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Orka 2

9,4

Apartments Orka 2

Ubytování (Apartmány) Apartments Orka 2. Apartments Orka 2 se nachází v Promajně ve Splitsko-dalmatské župě. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené parkování. Ubytování Apartments Orka 2 se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Felix

9,3

Felix

Ubytování (Aparthotel) Felix. Felix se nachází ve vesnici Promajna, 3,2 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Felix se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Luxury Apartment Sofia

9,3

Luxury Apartment Sofia

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment Sofia. Luxury Apartment Sofia se nachází necelý 1 km od pláže Adrijana a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Luxury Apartment Sofia se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Orka

9

Apartments Orka

Ubytování (Apartmány) Apartments Orka. Apartments Orka jsou klimatizované apartmány a studia s bezplatným Wi-Fi situované v domě na klidném místě u oblázkové pláže v malé rybářské vesnici... Ubytování Apartments Orka se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Niko

9

Apartman Niko

Ubytování (Apartmán) Apartman Niko. Apartman Niko se nachází v Promajně, 50 metrů od pláže Promajna a necelý 1 km od pláže Adrijana. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Apartman Niko se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Wenus

9

Apartment Wenus

Ubytování (Apartmán) Apartment Wenus. Situated in Promajna in the Split-Dalmatia County region, Apartment Wenus has a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Apartment Wenus se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Marinko

8,8

Apartment Marinko

Ubytování (Apartmány) Apartment Marinko. Apartmán Marinko se nachází v obci Promajna a nabízí bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. K vybavení patří lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Apartment Marinko se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).