Hledat

Ubytování

Apartment Promajna 2605a Penzion

21320 Promajna, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Apartment Promajna 2605a. Apartmán Promajna 2605a se nachází v osadě Promanja a nabízí bezplatné Wi-Fi, balkon a výhled na moře. Ubytování Apartment Promajna 2605a se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Popis ubytování Apartment Promajna 2605a

Ubytování se nachází 47 km od Splitu a 59 km od tamního letiště. Apartmán Promajna 2605a se nachází v osadě Promanja a nabízí bezplatné Wi-Fi, balkon a výhled na moře. Apartmán je vybavený ložnicí, kuchyní s lednicí a varnou deskou, TV, posezením a koupelnou se sprchovým koutem.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartment Promajna 2605a

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Pláž
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace nutná).

Jiná ubytování ve městě Promajna

Apartments Leone Lukas

9,9

Apartments Leone Lukas

Ubytování (Apartmány) Apartments Leone Lukas. Apartmány Leone Lukas se nachází v Promajně, 47 km od Splitu. Na místě je bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Leone Lukas se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Angie

9,8

Apartman Angie

Ubytování (Apartmán) Apartman Angie. Apartmán Angie se nachází v Promajni a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi, plně vybavenou kuchyň a balkon. Ubytování Apartman Angie se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pansion Mlikota

9,7

Pansion Mlikota

Ubytování (Bed and breakfast) Pansion Mlikota. Pansion Mlikota se nachází na klidném místě v obci Promajna a nabízí bujnou zahradu plnou zeleně se zdarma přístupným zázemím pro grilování, bezplatné... Ubytování Pansion Mlikota se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman 3M

9,7

Apartman 3M

Ubytování (Apartmán) Apartman 3M. Apartmán 3M se nachází v Promajně ve Splitsko-dalmatské župě, 3,3 km od Bašky Vody, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a výhledem na moře. Ubytování Apartman 3M se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Vjekoslav

9,7

Apartments Vjekoslav

Ubytování (Apartmány) Apartments Vjekoslav. Apartments Vjekoslav se nachází v obci Promajna, 47 km od Splitu a 6 km od Makarské. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Vjekoslav se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartments Promajna

9,7

Studio Apartments Promajna

Ubytování (Apartmány) Studio Apartments Promajna. Studio Apartments Promajna se nachází 3,2 km od kostela sv. Vavřince. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Studio Apartments Promajna se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ellie

9,6

Apartments Ellie

Ubytování (Apartmány) Apartments Ellie. Apartmány Ellie se nacházejí v obci Promajna, 3,4 km od Bašky Vody, a nabízejí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Ellie se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Paula

9,5

Apartment Paula

Ubytování (Apartmán) Apartment Paula. Apartment Paula se nachází v obci Promajna, 6 km od Makarské a 47 km od Splitu. Tento apartmán nabízí klimatizaci a výhled na moře. Ubytování Apartment Paula se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zore

9,5

Apartment Zore

Ubytování (Apartmány) Apartment Zore. Apartmán Zore se nachází v obci Promajna. Nabízí TV s plochou obrazovkou, kuchyni a Wi-Fi zdarma. K dispozici je koupelna s vanou. Apartmán má gril. Ubytování Apartment Zore se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Promajna

9,5

Apartment Promajna

Ubytování (Apartmán) Apartment Promajna. Tento velmi prostorný, přízemní apartmán se nachází v domě v Promajně na Makarské riviéře, jen kousek od Jaderského moře. Ubytování Apartment Promajna se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Family Roso

9,4

Apartments Family Roso

Ubytování (Apartmány) Apartments Family Roso. Apartmány Family Roso se nachází v osadě Promajna, 3,4 km od Bašky Vody, a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Family Roso se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ivana Promajna

9,4

Apartments Ivana Promajna

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivana Promajna. Apartmány Ivana Promajna jsou vzdálené pouhých 60 metrů od pláže v Promajně. Ubytování Apartments Ivana Promajna se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

White Stone Villa 43

9,4

White Stone Villa 43

Ubytování (Hotel) White Stone Villa 43. Tříhvězdičkový hotel White Stone Villa 43 se nachází u pláže v obci Promajna a nabízí 3hvězdičkové klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a vlastní... Ubytování White Stone Villa 43 se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Bašković

9,4

Apartments Bašković

Ubytování (Apartmány) Apartments Bašković. Apartmány Bašković se nachází v Promajně, 3,5 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Bašković se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Orka 2

9,4

Apartments Orka 2

Ubytování (Apartmány) Apartments Orka 2. Apartments Orka 2 se nachází v Promajně ve Splitsko-dalmatské župě. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené parkování. Ubytování Apartments Orka 2 se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Adriatic Sea

9,4

Apartman Adriatic Sea

Ubytování (Apartmán) Apartman Adriatic Sea. Apartman Adriatic Sea se nachází v Promajně, 3,5 km od Bašky Vody. Ubytování Apartman Adriatic Sea se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Palma Promajna Apartments

9,4

Palma Promajna Apartments

Ubytování (Penzion) Palma Promajna Apartments. Penzion Palma Promajna Apartments se nachází v osadě Promajna, jen 300 metrů od pláže, a nabízí klimatizaci, terasu s výhledem na moře, zázemí pro... Ubytování Palma Promajna Apartments se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Anna Maria

9,4

Apartment Anna Maria

Ubytování (Apartmán) Apartment Anna Maria. Apartmán Anna Maria s možností vlastního stravování, balkonem s výhledem na moře, klimatizací a bezplatným Wi-Fi je situován pouhých 260 metrů od pláže... Ubytování Apartment Anna Maria se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Sanda 2

9,4

Apartments Sanda 2

Ubytování (Apartmány) Apartments Sanda 2. Apartments Sanda 2 is a self-catering accommodation located in Promajna. Ubytování Apartments Sanda 2 se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Ivo

9,4

Villa Ivo

Ubytování (Apartmány) Villa Ivo. Villa Ivo se nachází v Promajně v Splitsko-dalmatském kraji. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Ivo se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Viola Apartment

9,3

Viola Apartment

Ubytování (Apartmány) Viola Apartment. Apartmán Viola se nachází v letovisku Promajna, 4,1 km od Bašky Vody. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Viola Apartment se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Felix

9,3

Felix

Ubytování (Aparthotel) Felix. Felix se nachází ve vesnici Promajna, 3,2 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Felix se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa 01

9,3

Villa 01

Ubytování (Apartmány) Villa 01. Villa 01 se nachází ve vesnici Promajna, 3,1 km od Bašky Vody. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa 01 se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Jakov

9,3

Apartments Jakov

Ubytování (Apartmány) Apartments Jakov. Apartmány Jakov se nacházejí v obci Promajna ve Splitsko-dalmatské župě a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště a přístup do... Ubytování Apartments Jakov se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Sanda

9,3

Apartments Sanda

Ubytování (Apartmány) Apartments Sanda. Apartments Sanda se nachází v klidném přímořském městečku Promajna na Makarské riviéře a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, relaxační... Ubytování Apartments Sanda se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Leone

9,3

Apartments Leone

Ubytování (Apartmány) Apartments Leone. Apartments Leone se nachází v Promajně a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkování. Ubytování Apartments Leone se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Danese Promajna

9,2

Apartment Danese Promajna

Ubytování (Apartmány) Apartment Danese Promajna. Apartment Danese Promajna se nachází v Promajně, 3,4 km od Bašky Vody. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Danese Promajna se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Vila Vesa Promajna

9,2

Vila Vesa Promajna

Ubytování (Apartmán) Vila Vesa Promajna. Vila Vesa Promajna se nachází v Promajně, 3,3 km od Bašky Vody. Nabízí ubytování v klimatizovaném apartmánu s patiem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Vesa Promajna se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Vrdoljak

9,2

Apartments Vrdoljak

Ubytování (Apartmány) Apartments Vrdoljak. Apartmány Vrdoljak se nachází 60 metrů od centra města Promajna a 100 metrů od dlážděné, oblázkové a skalnaté pláže. Ubytování Apartments Vrdoljak se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

White Stone Villa

9,2

White Stone Villa

Ubytování (Bed and breakfast) White Stone Villa. White Stone Villa se nachází v Promajně, 3,4 km od Baška Vody, a nabízí Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování White Stone Villa se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Danica

9,2

Apartments Danica

Ubytování (Apartmány) Apartments Danica. Apartments Danica se nacházejí pouhých 380 metrů od moře v letovisku Promajna a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Danica se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apart-pansion Sun

9,2

Apart-pansion Sun

Ubytování (Penzion) Apart-pansion Sun. Apart-pansion Sun se nachází ve vesnici Promajna a nabízí 3-hvězdičkové ubytování s vlastním balkonem. Ubytování Apart-pansion Sun se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Sunset

9,2

Sunset

Ubytování (Apartmány) Sunset. Apartmány Sunset se nacházejí v obci Promajna, 3,2 km od letoviska Baška Voda, a poskytují zahradu i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sunset se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Rita

9,1

Apartments Rita

Ubytování (Apartmány) Apartments Rita. Apartments Rita se nachází na pobřeží v Promajně, 8,4 km od Makarské, a nabízí vířivku, saunu, posilovnu, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Rita se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Klarić

9,1

Apartments Klarić

Ubytování (Apartmány) Apartments Klarić. Apartmány Klarić se nachází v osadě Promajna, 4 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Klarić se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Promajna Tourist

9

Promajna Tourist

Ubytování (Apartmány) Promajna Tourist. Promajna Tourist se nachází v obci Promajna, 8 km od Makarské. Nabízí klimatizované ubytování, gril a zdarma Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Promajna Tourist se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

my home Promajna

9

my home Promajna

Ubytování (Apartmán) my home Promajna. My Home Promajna se nachází v obci Promajna, pouhých 3,4 km od letoviska Baška Voda. Ubytování my home Promajna se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Orka

9

Apartments Orka

Ubytování (Apartmány) Apartments Orka. Apartments Orka jsou klimatizované apartmány a studia s bezplatným Wi-Fi situované v domě na klidném místě u oblázkové pláže v malé rybářské vesnici... Ubytování Apartments Orka se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Vukusic

9

Apartmani Vukusic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vukusic. Apartmani Vukusic se nachází na privilegovaném místě v obci Promajna, jen pár kroků od pláže, a nabízí jízdní kola zdarma a bezplatné Wi-Fi dostupné ve... Ubytování Apartmani Vukusic se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Wenus

9

Apartment Wenus

Ubytování (Apartmán) Apartment Wenus. Situated in Promajna in the Split-Dalmatia County region, Apartment Wenus has a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Apartment Wenus se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olivera

8,9

Olivera

Ubytování (Apartmány) Olivera. Olivera jsou apartmány situované v Promajně, 3,2 km od Bašky Vody. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Olivera se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Nina

8,8

Apartment Nina

Ubytování (Apartmány) Apartment Nina. Apartment Nina nabízí klimatizované ubytování v obci Promajna. Split je vzdálený 47 km. Součástí ubytování je posezení. Ubytování Apartment Nina se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Zeljko

8,8

Apartments Zeljko

Ubytování (Apartmány) Apartments Zeljko. Apartmány Zeljko se nachází v Promajně ve Splitsko-dalmatské župě, 47 km od Splitu a 6 km od Makarské. Nabízí gril a výhled na moře. Ubytování Apartments Zeljko se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Marinko

8,8

Apartment Marinko

Ubytování (Apartmány) Apartment Marinko. Apartmán Marinko se nachází v obci Promajna a nabízí bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. K vybavení patří lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Apartment Marinko se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rozita

8,8

Apartment Rozita

Ubytování (Apartmány) Apartment Rozita. Apartment Rozita stojí v Promajně, 3,4 km od Baška Vody, a nabízí ubytování se zahradou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Rozita se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kami

8,8

Kami

Ubytování (Apartmány) Kami. Kami se nachází v Promajně, 3,5 km od Bašky Vody. Nabízí zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Kami se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Nina

8,8

Apartments Nina

Ubytování (Apartmány) Apartments Nina. Apartmány Nina se nachází v Promajně, 3,4 km od Bašky Vody, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Nina se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Šutić

8,7

Apartmani Šutić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Šutić. Apartmani Šutić se nachází v obci Promajna, 3,4 km od Bašky Vody. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Šutić se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Niko

8,6

Apartments Niko

Ubytování (Apartmány) Apartments Niko. Ubytování Apartments Niko se nachází v Promajně, 3,4 km od městečka Baška Voda, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Niko se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ibolja Apartments

8,6

Ibolja Apartments

Ubytování (Apartmány) Ibolja Apartments. Ibolja Apartments se nachází pouhých 350 metrů od oblázkové pláže a nabízí ubytování v klimatizovaných studiích a apartmánech se zařízeným balkonem nebo... Ubytování Ibolja Apartments se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Anini Dvori

8,6

Apartments Anini Dvori

Ubytování (Apartmány) Apartments Anini Dvori. Apartments Anini Dvori se nachází v Promajně, 3,4 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ráno se podává anglická snídaně. Ubytování Apartments Anini Dvori se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)