Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartment near city & nature

Apartment near city & nature se nachází v Březové. Apartmán má ložnici, plně vybavenou kuchyň a koupelnu. V okolí se lze věnovat pěší turistice a cyklistice. Apartmán je vzdálený 2,7 km od Karlových Varů a 25 km od lázeňského města Oberwiesenthal. Město Bad Elster je vzdálené 46 km. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na letiště Karlovy Vary jsou to 3 km.

Jiná ubytování ve městě Březová

Wellness Hotel GREEN PARADISE

9

Wellness Hotel GREEN PARADISE

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel GREEN PARADISE. Wellness Hotel GREEN PARADISE se nachází v Březové a nabízí 4hvězdičkové ubytování, zahradu, terasu, sdílený lounge, nepřetržitě otevřenou recepci,... Ubytování Wellness Hotel GREEN PARADISE se nachází ve městě Březová (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Wellness Hotel GREEN PARADISE má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Wellness Hotel GREEN PARADISE momentálně evidujeme 67 recenzí.

Penzion CERNY MLYN SOKOLOV

8,3

Penzion CERNY MLYN SOKOLOV

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion CERNY MLYN SOKOLOV. Penzion CERNY MLYN SOKOLOV se nachází v Prösau, 30 km od města Bad Elster, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je lednice a rychlovarná... Ubytování Penzion CERNY MLYN SOKOLOV se nachází ve městě Březová (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion na statku Březová

7,7

Penzion na statku Březová

Ubytování (Penzion) Penzion na statku Březová. Penzion na statku Březová se nachází v obci Březová a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Penzion na statku Březová se nachází ve městě Březová (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmány Kamenice

Apartmány Kamenice

Ubytování (Apartmány) Apartmány Kamenice. Apartmány Kamenice provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartmány Kamenice se nachází ve městě Březová (Česko - Karlovarský kraj).