Hledat

Ubytování

Apartment Balatonboglar 3 Apartmán

8630 Balatonboglár, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartment Balatonboglar 3. Apartment Balatonboglar 3 is set in Balatonboglár. The accommodation is 33 km from Tihany, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Apartment Balatonboglar 3 se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Popis ubytování Apartment Balatonboglar 3

The accommodation is 33 km from Tihany, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Siófok is 42 km from the apartment, while Balatonfüred is 42 km from the property. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 49 km from Apartment Balatonboglar 3. The apartment has 3 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a microwave and a fridge. Apartment Balatonboglar 3 is set in Balatonboglár.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartment Balatonboglar 3

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Rychlovarná konvice
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Vana
 • Povlečení
 • Toaleta
 • TV
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Balatonboglár

Busó Apartman

9,9

Busó Apartman

Ubytování (Prázdninové domy) Busó Apartman. Busó Apartman se nachází ve městě Balatonboglár, 34 km od obce Tihany. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Busó Apartman se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Léda Apartman

9,8

Léda Apartman

Ubytování (Apartmán) Léda Apartman. Featuring accommodation with a balcony, Léda Apartman is located in Balatonboglár. The apartment has garden views and is 500 metres from the beach. Ubytování Léda Apartman se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Magdi Apartman

9,7

Magdi Apartman

Ubytování (Apartmán) Magdi Apartman. Magdi Apartman is situated in Balatonboglár and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Magdi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Balaton apartman

9,6

Balaton apartman

Ubytování (Apartmán) Balaton apartman. Located in Balatonboglár in the Somogy region, Balaton apartman has a balcony and garden views. Ubytování Balaton apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panna Apartman

9,6

Panna Apartman

Ubytování (Apartmán) Panna Apartman. Panna Apartman se nachází v Balatonbogláru a nabízí zahradu, gril a terasu. 34 km od Tihany. Ubytování Panna Apartman se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marci Apartman

9,5

Marci Apartman

Ubytování (Privát) Marci Apartman. Set in Balatonboglár, 32 km from Tihany, Marci Apartman offers a garden and free WiFi. Ubytování Marci Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balaton View Apartment

9,5

Balaton View Apartment

Ubytování (Prázdninový dům) Balaton View Apartment. Balaton View Apartment se nachází v obci Balatonboglár, jen pár kroků od jezera Balaton, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, soukromým... Ubytování Balaton View Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anita Apartment

9,5

Anita Apartment

Ubytování (Apartmán) Anita Apartment. Featuring a garden and a terrace, Anita Apartment provides accommodation in Balatonboglár with free WiFi and garden views. Ubytování Anita Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sába-Ház

9,5

Sába-Ház

Ubytování (Penzion) Sába-Ház. Penzion Sába-Ház se nachází ve městě Balatonboglár a nabízí soukromý úsek pláže, zahradu, přepážku s turistickými informacemi a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sába-Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Margaréta Apartmanház

9,5

Margaréta Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Margaréta Apartmanház. Located in Balatonboglár, 34 km from Tihany, Margaréta Apartmanház provides a garden and free WiFi. Ubytování Margaréta Apartmanház se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Gabriella

9,5

Villa Gabriella

Ubytování (Apartmány) Villa Gabriella. Apartmán Villa Gabriella nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Gabriella se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frank Apartmanház

9,4

Frank Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Frank Apartmanház. Situated in Balatonboglár, 34 km from Tihany, Frank Apartmanház features a garden and free WiFi. Ubytování Frank Apartmanház se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lala Apartmanok

9,4

Lala Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Lala Apartmanok. Located in Balatonboglár, 33 km from Tihany, Lala Apartmanok provides a garden and free WiFi. Ubytování Lala Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zöldliget Apartman Balatonboglár

9,4

Zöldliget Apartman Balatonboglár

Ubytování (Apartmán) Zöldliget Apartman Balatonboglár. Zöldliget Apartman Balatonboglár se nachází v Balatonbogláru a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 33 km od Tihany. Ubytování Zöldliget Apartman Balatonboglár se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kis Szieszta panzió

9,4

Kis Szieszta panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Kis Szieszta panzió. Kis Szieszta panzió is located in Balatonboglár and offers a bar and a terrace. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Kis Szieszta panzió se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zsuzsanna Apartmanház

9,4

Zsuzsanna Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Zsuzsanna Apartmanház. Zsuzsanna Apartmanház se nachází v Balatonbogláru a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a gril. Hévíz leží 35 km daleko. Ubytování Zsuzsanna Apartmanház se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Révi Apartman

9,3

Révi Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Révi Apartman. Révi Apartman is situated in Balatonboglár and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Révi Apartman se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Németh Villa

9,3

Németh Villa

Ubytování (Apartmány) Németh Villa. Situated in the town of Balatonboglár and the Balton Lake reachable within 300 metres, Németh Villa offers a self-catering accommodation, a garden with... Ubytování Németh Villa se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klára Villa

9,2

Klára Villa

Ubytování (Apartmány) Klára Villa. Klára Villa se nachází v obci Balatonboglár a nabízí ubytování se zahradou, terasou, zázemím pro grilování a výhledem do zahrady. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Klára Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Attila Vendégház

9,2

Attila Vendégház

Ubytování (Apartmány) Attila Vendégház. Attila Vendégház se nachází 900 metrů od jezera Balaton. Nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené parkoviště a zahradu s grilem. Ubytování Attila Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoráma Villa

9,2

Panoráma Villa

Ubytování (Apartmány) Panoráma Villa. Panoráma Villa se nachází ve městě Balatonboglár na břehu jezera Balaton. Nabízí vybavené apartmány a zahradu s grilem. Ubytování Panoráma Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panka Vendégház

9,2

Panka Vendégház

Ubytování (Apartmán) Panka Vendégház. With a garden and a terrace, Panka Vendégház features accommodation with free WiFi. Ubytování Panka Vendégház se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Attila Beach Boglár

9,1

Attila Beach Boglár

Ubytování (Prázdninový dům) Attila Beach Boglár. Attila Beach Boglár is located in Balatonboglár and offers a restaurant, a bar and a garden. The accommodation is 34 km from Tihany. Ubytování Attila Beach Boglár se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Kids Paradise House

9

Kids Paradise House

Ubytování (Penzion) Kids Paradise House. Kids Paradise House se nachází v Balatonbogláru. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge, zázemí pro grilování,... Ubytování Kids Paradise House se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Molnár Vendégház

9

Molnár Vendégház

Ubytování (Penzion) Molnár Vendégház. Ubytování Molnár Vendégház se nachází v Balatonbogláru, 400 metrů od břehů Balatonu. Hosté zde mohou využívat zahradu. Ubytování Molnár Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Apartment Szentmihályi

9

Apartment Szentmihályi

Ubytování (Apartmán) Apartment Szentmihályi. Boasting a garden, water sports facilities, and barbecue facilities, Apartment Szentmihályi features accommodation in Balatonboglár with free WiFi and lake... Ubytování Apartment Szentmihályi se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Edina-ház

9

Edina-ház

Ubytování (Prázdninový dům) Edina-ház. Edina-ház is located in Balatonboglár and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Edina-ház se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Sziszi Panzió

9

Sziszi Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Sziszi Panzió. Sziszi Panzió se nachází ve městě Balatonboglár a nabízí saunu. Ubytovací jednotky mají klimatizaci a kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí a varnou... Ubytování Sziszi Panzió se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tóparti hangulatú nyaraló-Balatonboglár

8,8

Tóparti hangulatú nyaraló-Balatonboglár

Ubytování (Apartmán) Tóparti hangulatú nyaraló-Balatonboglár. Featuring a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Tóparti hangulatú nyaraló-Balatonboglár offers accommodation in Balatonboglár with free WiFi... Ubytování Tóparti hangulatú nyaraló-Balatonboglár se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Éva apartman

8,8

Éva apartman

Ubytování (Apartmán) Éva apartman. Boasting free bikes, a garden, and a terrace, Éva apartman features accommodation in Balatonboglár with free WiFi and garden views. Ubytování Éva apartman se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nusi vendégház

8,8

Nusi vendégház

Ubytování (Penzion) Nusi vendégház. Penzion Nusi vendégház se nachází ve městě Balatonboglár. Nabízí gril, zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Vybrané pokoje mají kuchyň se sporákem. Ubytování Nusi vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Négy Évszak Vendégház

8,6

Négy Évszak Vendégház

Ubytování (Penzion) Négy Évszak Vendégház. Négy Évszak Vendégház se nachází ve městě Balatonboglár. Nabízí zahradu, společný salonek, gril a bezplatné Wi-Fi. Pokoje v penzionu mají vlastní koupelnu. Ubytování Négy Évszak Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Bestapartman

8,6

Bestapartman

Ubytování (Apartmány) Bestapartman. Bestapartman nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkonem a krytou terasou. Ubytování Bestapartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borostyán Nyaralóház Balatonboglár

8,6

Borostyán Nyaralóház Balatonboglár

Ubytování (Prázdninový dům) Borostyán Nyaralóház Balatonboglár. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Borostyán Nyaralóház Balatonboglár is situated in Balatonboglár. Ubytování Borostyán Nyaralóház Balatonboglár se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mária Villa

8,6

Mária Villa

Ubytování (Apartmán) Mária Villa. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Mária Villa is set in Balatonboglár. Ubytování Mária Villa se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dio Apartmanok

8,6

Dio Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Dio Apartmanok. Set in Balatonboglár, 34 km from Tihany, Dio Apartmanok offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Dio Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Bibi Apartman

8,5

Bibi Apartman

Ubytování (Apartmány) Bibi Apartman. Located in Balatonboglár in the Somogy region, Bibi Apartman provides accommodation with free private parking. Ubytování Bibi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Partvilla Balatonboglar

8,4

Partvilla Balatonboglar

Ubytování (Hotel) Partvilla Balatonboglar. Tato krásná vila se nachází v letovisku Balatonboglár. U Blatenského jezera (Balaton) nabízí vlastní pláž. Ubytování Partvilla Balatonboglar se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hacienda Családbarát Vendégház

8,4

Hacienda Családbarát Vendégház

Ubytování (Apartmány) Hacienda Családbarát Vendégház. Hacienda Családbarát Vendégház se nachází v Balatonbogláru, 33 km od obce Tihany, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hacienda Családbarát Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kitti Apartman

8,3

Kitti Apartman

Ubytování (Apartmány) Kitti Apartman. Located in Balatonboglár, 34 km from Tihany, Kitti Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytování Kitti Apartman se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Pipacs apartmanok

8,2

Pipacs apartmanok

Ubytování (Apartmány) Pipacs apartmanok. Pipacs apartmanok se nachází v obci Balatonboglár. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Pipacs apartmanok se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BB Szabó Villa

8,1

BB Szabó Villa

Ubytování (Prázdninový dům) BB Szabó Villa. Set in Balatonboglár in the Somogy region, BB Szabó Villa features a patio and garden views. Ubytování BB Szabó Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Horváth Apartman Balatonboglár

8

Horváth Apartman Balatonboglár

Ubytování (Prázdninový dům) Horváth Apartman Balatonboglár. Horváth Apartman Balatonboglár is located in Balatonboglár and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Horváth Apartman Balatonboglár se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Mariann Apartmann

7,9

Mariann Apartmann

Ubytování (Apartmán) Mariann Apartmann. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Mariann Apartmann is set in Balatonboglár. Ubytování Mariann Apartmann se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Zita Üdülőház

7,7

Zita Üdülőház

Ubytování (Apartmán) Zita Üdülőház. Zita Üdülőház nabízí ubytování v apartmánu s možností vlastního stravování, terasou a zahradou s grilem ve městě Balatonboglár, jen 100 metrů od Balatonu. Ubytování Zita Üdülőház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach Hostel Balatonboglár

7,4

Beach Hostel Balatonboglár

Ubytování (Aparthotel) Beach Hostel Balatonboglár. Beach Hostel Balatonboglár se nachází v Balatonbogláru, 34 km od Tihany, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je terasa. Ubytování Beach Hostel Balatonboglár se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Simply Szálló

7,4

Simply Szálló

Ubytování (Penzion) Simply Szálló. Hotel Simply Szálló se nachází ve městě Balatonboglár, 400 metrů od jezera Balaton, a nabízí pokoje s balkonem nebo terasou a výhledem do zahrady, soukromé... Ubytování Simply Szálló se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Tulipán Vendégház

6,9

Tulipán Vendégház

Ubytování (Apartmány) Tulipán Vendégház. Tulipán Vendégház se nachází ve městě Balatonboglár, 1 km od jezera Balaton, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, volně přístupný venkovní... Ubytování Tulipán Vendégház se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Dalere Üdülő

6,7

Dalere Üdülő

Ubytování (Hostel) Dalere Üdülő. Situated in Balatonboglár, Dalere Üdülő has a shared lounge and a garden. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Dalere Üdülő se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Gyöngyvirág Vendégház

6,5

Gyöngyvirág Vendégház

Ubytování (Apartmány) Gyöngyvirág Vendégház. Located only 250 metres from the shore of Lake Balaton in Balatonboglár, Gyöngyvirág Vendégház offers apartments with a balcony or a terrace with garden... Ubytování Gyöngyvirág Vendégház se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Boglári Villa

5,9

Boglári Villa

Ubytování (Penzion) Boglári Villa. Boglári Villa se nachází v Balatonbogláru v župě Somogy. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Boglári Villa se nachází ve městě Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)