Hledat

Ubytování

Apartment Balaton H055 Apartmán

8175 Balatonfůzfő, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartment Balaton H055. Situated in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Apartment Balaton H055 features a garden. The air-conditioned accommodation is 30 km from Tihany. Ubytování Apartment Balaton H055 se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Popis ubytování Apartment Balaton H055

The apartment has 5 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a microwave and a fridge, and 2 bathrooms with a shower. Siófok is 36 km from the apartment, while Balatonfüred is 21 km from the property. The air-conditioned accommodation is 30 km from Tihany. Situated in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Apartment Balaton H055 features a garden.

Vybavení ubytování Apartment Balaton H055

 • Parkování není možné.
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Posezení
 • Satelitní programy
 • TV
 • Soukromý vchod
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech
 • Terasa
 • Gril
 • Balkon
 • Zahrada
 • Bazén
 • Venkovní bazén (sezónní)
 • Sauna
 • Jízda na koni
 • Polovina dvojdomku
 • Služba praní
 • Prostor pro kuřáky
 • Klimatizace

Jiná ubytování ve městě Balatonfůzfő

Szegfű apartmanház

9,9

Szegfű apartmanház

Ubytování (Prázdninový dům) Szegfű apartmanház. Set in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Szegfű apartmanház features a balcony and lake views. Ubytování Szegfű apartmanház se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petőfi Sándor utca

9,8

Petőfi Sándor utca

Ubytování (Prázdninový dům) Petőfi Sándor utca. Located in Balatonfůzfő, Petőfi Sándor utca offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Petőfi Sándor utca se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Tulipános ház

9,8

Tulipános ház

Ubytování (Apartmán) Tulipános ház. Tulipános ház is set in Balatonfůzfő and offers a garden and a terrace. Ubytování Tulipános ház se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Apartment FŰZFA

9,7

Apartment FŰZFA

Ubytování (Apartmán) Apartment FŰZFA. Apartment FŰZFA se nachází v obci Balatonfůzfő v regionu Veszprém. Nabízí zahradu a výhled na jezero. Ubytování Apartment FŰZFA se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fűz Liget Üdülőpark

9,7

Fűz Liget Üdülőpark

Ubytování (Apartmán) Fűz Liget Üdülőpark. Fűz Liget Üdülőpark se nachází v Balatonfůzfő ve Veszprémské župě a nabízí zahradu. Tento apartmán má terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Fűz Liget Üdülőpark se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Éva Ház

9,6

Éva Ház

Ubytování (Apartmán) Éva Ház. Situated in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Éva Ház features a balcony. Ubytování Éva Ház se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beachfront Studio Apartman

9,6

Beachfront Studio Apartman

Ubytování (Aparthotel) Beachfront Studio Apartman. Aparthotel Beachfront Studio Apartman se nachází ve městě Balatonfűzfő, 30 km od obce Tihany, a nabízí zahradu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Beachfront Studio Apartman se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 005 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment GAGARIN

9,4

Apartment GAGARIN

Ubytování (Apartmán) Apartment GAGARIN. Tento apartmán s balkonem se nachází v 1. patře budovy, která stojí v městečku Balatonfůzfő, 19 km od Siófoku. Ubytování Apartment GAGARIN se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Molni

9,4

Molni

Ubytování (Apartmán) Molni. Apartmán Molni se nachází v Balatonfůzfő. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma, bezplatné půjčení jízdních kol a gril. Ubytování Molni se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Föveny Apartmanok

9,4

Föveny Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Föveny Apartmanok. Föveny Apartmanok se nachází v obci Balatonfůzfő, 30 km od města Tihany. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Föveny Apartmanok se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Betty vendégszoba

9,4

Betty vendégszoba

Ubytování (Penzion) Betty vendégszoba. Boasting a garden, Betty vendégszoba is set in Balatonfůzfő. All guest rooms in the guest house are fitted with a kettle. Ubytování Betty vendégszoba se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eperke Apartman

9,3

Eperke Apartman

Ubytování (Apartmány) Eperke Apartman. Set in Balatonfůzfő, 31 km from Tihany, Eperke Apartman offers a garden and free WiFi. Ubytování Eperke Apartman se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fűzfő nyaraló

9,2

Fűzfő nyaraló

Ubytování (Prázdninové domy) Fűzfő nyaraló. Set in Balatonfůzfő, 30 km from Tihany, Fűzfő nyaraló offers a garden and free WiFi. Ubytování Fűzfő nyaraló se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nóra Apartman

9,2

Nóra Apartman

Ubytování (Apartmán) Nóra Apartman. Nóra Apartman is set in Balatonfůzfő and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Nóra Apartman se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sirály Apartman

8,9

Sirály Apartman

Ubytování (Apartmány) Sirály Apartman. Sirály Apartman je vzdálený pouhých 200 metrů od břehu jezera Balaton ve městě Balatonalmádi. Ubytování Sirály Apartman se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Fűzfő Motel

8,9

Fűzfő Motel

Ubytování (Motel) Fűzfő Motel. Motel Fűzfő se nachází ve městě Balatonfůzfő a poskytuje ubytování se zahradou a terasou. Ubytování Fűzfő Motel se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Korall Apartman

8,8

Korall Apartman

Ubytování (Apartmány) Korall Apartman. Korall Apartman se nachází v obci Balatonfůzfő, 30 km od Tihany. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Korall Apartman se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ady Endre 9.A

8,6

Ady Endre 9.A

Ubytování (Privát) Ady Endre 9.A. Ubytování v soukromí Ady Endre 9.A se nachází ve městě Balatonfűzfő, 20 minut chůze od jezera Balaton, a nabízí gril a balkon. Ubytování Ady Endre 9.A se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Welcome

8

Welcome

Ubytování (Hostel) Welcome. Welcome se nachází ve městě Balatonfűzfő a nabízí Wi-Fi zdarma, sdílený lounge, nepřetržitě otevřenou recepci, sdílenou kuchyň a směnárnu. Ubytování Welcome se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napraforgó Apartmanok

5,3

Napraforgó Apartmanok

Ubytování (Aparthotel) Napraforgó Apartmanok. Napraforgó Apartmanok se nachází ve městě Balatonfůzfő v župě Veszprem. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Napraforgó Apartmanok se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Balaton011

Holiday Home Balaton011

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton011. Set in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Holiday Home Balaton011 has a garden. The property is 30 km from Tihany and private parking is featured. Ubytování Holiday Home Balaton011 se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Holiday Home Balaton010

Holiday Home Balaton010

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton010. Located in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Holiday Home Balaton010 has a garden. The property is 30 km from Tihany and private parking is featured. Ubytování Holiday Home Balaton010 se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Apartment in Balatonfűzfo/Balaton 18799

Apartment in Balatonfűzfo/Balaton 18799

Ubytování (Apartmán) Apartment in Balatonfűzfo/Balaton 18799. Situated in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Apartment in Balatonfűzfo/Balaton 18799 has a balcony. Ubytování Apartment in Balatonfűzfo/Balaton 18799 se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

MiLa Home Balaton

MiLa Home Balaton

Ubytování (Prázdninový dům) MiLa Home Balaton. MiLa Home Balaton nabízí ubytování i bezplatná jízdní kola v Balatonfůzfő. Hosté mají k dispozici terasu. Ubytování MiLa Home Balaton se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms

Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms. Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms is set in Balatonfůzfő. Ubytování Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fűzliget Mangó 1

Fűzliget Mangó 1

Ubytování (Apartmán) Fűzliget Mangó 1. Located in Balatonfůzfő, Fűzliget Mangó 1 provides accommodation with a terrace and free WiFi. The property features garden views and is 17 km from Siófok. Ubytování Fűzliget Mangó 1 se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balatonfűzfő Fehér Ház

Balatonfűzfő Fehér Ház

Ubytování (Prázdninový dům) Balatonfűzfő Fehér Ház. Balatonfűzfő Fehér Ház se nachází v Balatonfüzfő a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Balatonfűzfő Fehér Ház se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fűzliget Surf Front

Fűzliget Surf Front

Ubytování (Apartmán) Fűzliget Surf Front. Fűzliget Surf Front is set in Balatonfůzfő. The accommodation features free WiFi. Ubytování Fűzliget Surf Front se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Balatonfüzfö with a Fireplace 04

Holiday Home Balatonfüzfö with a Fireplace 04

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balatonfüzfö with a Fireplace 04. Holiday Home Balatonfüzfö with a Fireplace 04 is located in Balatonfůzfő. Ubytování Holiday Home Balatonfüzfö with a Fireplace 04 se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Holiday Home Balaton012

Holiday Home Balaton012

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton012. Prázdninový dům Balaton012 se nachází v obci Fůzfőfürdő v regionu Veszprem a nabízí balkon a zahradu. Ubytování Holiday Home Balaton012 se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Fűzliget Wave

Fűzliget Wave

Ubytování (Apartmán) Fűzliget Wave. Fűzliget Wave is set in Balatonfůzfő and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Fűzliget Wave se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Fűzliget Mangó 2

Fűzliget Mangó 2

Ubytování (Apartmán) Fűzliget Mangó 2. Fűzliget Mangó 2 is located in Balatonfůzfő. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Fűzliget Mangó 2 se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 27729

Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 27729

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 27729. Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 27729 is located in Balatonfůzfő. The accommodation is 29 km from Tihany. Ubytování Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 27729 se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Holiday home in Balatonfűzfo 27722

Holiday home in Balatonfűzfo 27722

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonfűzfo 27722. Holiday home in Balatonfűzfo 27722 is situated in Balatonfůzfő. Ubytování Holiday home in Balatonfűzfo 27722 se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18797

Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18797

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18797. Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18797 is situated in Balatonfůzfő. Ubytování Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18797 se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Sári Apartman

Sári Apartman

Ubytování (Apartmány) Sári Apartman. Sári Apartman jsou apartmány s terasou a bezplatným Wi-Fi situované v Balatonfůzfő, 28 km od Tihany. Ubytování Sári Apartman se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Vintage Weekend House

Vintage Weekend House

Ubytování (Apartmán) Vintage Weekend House. Vintage Weekend House is located in Balatonfůzfő. This apartment features a garden as well as a terrace. The apartment also provides guests with 1... Ubytování Vintage Weekend House se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18801

Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18801

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18801. Holiday Home Balatonfűzfo/Balaton 18801 se 4 ložnicemi a bazénem nabízí ubytování v obci Balatonfüzfő. Ubytování Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18801 se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Nyaraló

Nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Nyaraló. Situated in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Nyaraló features a garden. Ubytování Nyaraló se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ Indoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms

Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ Indoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ Indoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms. Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ Indoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms is situated in Balatonfůzfő. Ubytování Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ Indoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szépkilátás Vendégház

Szépkilátás Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Szépkilátás Vendégház. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Szépkilátás Vendégház features accommodation in Balatonfůzfő with free WiFi... Ubytování Szépkilátás Vendégház se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Tavirózsa

Tavirózsa

Ubytování (Apartmány) Tavirózsa. Situated in Balatonfůzfő, 28 km from Tihany, Tavirózsa features a garden and free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Tavirózsa se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Liliána Vendégház

Liliána Vendégház

Ubytování (Privát) Liliána Vendégház. Set in Balatonfůzfő, 30 km from Tihany, Liliána Vendégház offers a garden and free WiFi. Ubytování Liliána Vendégház se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fűzliget Mangó 10

Fűzliget Mangó 10

Ubytování (Apartmán) Fűzliget Mangó 10. Set in Balatonfůzfő, Fűzliget Mangó 10 features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Fűzliget Mangó 10 se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szitakötő Panzió

Szitakötő Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Szitakötő Panzió. Szitakötő Panzió is located in Balatonfůzfő. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Szitakötő Panzió se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country home @ Lake Balaton

Country home @ Lake Balaton

Ubytování (Prázdninový dům) Country home @ Lake Balaton. Situated in Balatonfůzfő, Country home @ Lake Balaton features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Country home @ Lake Balaton se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Balatonfűzfo 35646

Holiday home in Balatonfűzfo 35646

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonfűzfo 35646. Located in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Holiday home in Balatonfűzfo 35646 features a balcony. Ubytování Holiday home in Balatonfűzfo 35646 se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18798

Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18798

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18798. Situated in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18798 has a balcony. Ubytování Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18798 se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem).

Awesome apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms

Awesome apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Awesome apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms. Awesome apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms is set in Balatonfůzfő and offers barbecue facilities. Ubytování Awesome apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elizabeth Vendégház Balatonfűzfőn a Strandnál

Elizabeth Vendégház Balatonfűzfőn a Strandnál

Ubytování (Vila) Elizabeth Vendégház Balatonfűzfőn a Strandnál. Elizabeth Vendégház Balatonfűzfőn a Strandnál se nachází v Balatonfůzfő. Tato vila nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu. Ubytování Elizabeth Vendégház Balatonfűzfőn a Strandnál se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szivárvány Apartman

Szivárvány Apartman

Ubytování (Apartmány) Szivárvány Apartman. Szivárvány Apartman offers accommodation with a garden and free WiFi, and is set in Balatonfůzfő. Ubytování Szivárvány Apartman se nachází ve městě Balatonfůzfő (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)