Hledat

Ubytování

Apartmány Modřínová Archa Apartmány

Horní Václavov 150, Vaclavov u Bruntalu, 792 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartmány Modřínová Archa. Located in Vaclavov u Bruntalu, 49 km from Ramzová, Apartmány Modřínová Archa provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartmány Modřínová Archa se nachází ve městě Václavov u Bruntálu (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartmány Modřínová Archa

The accommodation comes with a flat-screen TV and a private bathroom with bath or shower while the kitchenette features a microwave, a fridge and a stovetop. The nearest airport is Ostrava Leos Janacek Airport, 80 km from Apartmány Modřínová Archa. Jeseník is 40 km from the apartment, while Jarnołtówek is 45 km away. Hiking and cycling can be enjoyed nearby. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Vaclavov u Bruntalu! Located in Vaclavov u Bruntalu, 49 km from Ramzová, Apartmány Modřínová Archa provides a garden and free WiFi. A balcony with mountain views is offered in all units.

Vybavení ubytování Apartmány Modřínová Archa

  • Zahrada
  • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
  • Cyklistika
  • Pěší turistika
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Václavov u Bruntálu

Apartmany Podhorama

9,8

Apartmany Podhorama

Ubytování (Apartmán) Apartmany Podhorama. Apartmány Podhorama se nachází na místě s výhledem na hory v obci Václavov u Bruntálu a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmany Podhorama se nachází ve městě Václavov u Bruntálu (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Podhorama má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmany Podhorama momentálně evidujeme 107 recenzí.

Horské Apartmány Bílý Vlk

9,7

Horské Apartmány Bílý Vlk

Ubytování (Apartmán) Horské Apartmány Bílý Vlk. Horské Apartmány Bílý Vlk se nachází ve Václavově u Bruntálu a nabízí zahradu se zázemím pro grilování, bezplatné Wi-Fi, výhled na hory a terasu. Ubytování Horské Apartmány Bílý Vlk se nachází ve městě Václavov u Bruntálu (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 380 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horské Apartmány Bílý Vlk má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Horské Apartmány Bílý Vlk momentálně evidujeme 99 recenzí.

Apartmány Tlustý svišť

9,6

Apartmány Tlustý svišť

Ubytování (Chata) Apartmány Tlustý svišť. Apartmány Tlustý svišť se nacházejí v obci Václavov u Bruntálu. Nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatným Wi-Fi připojením a zázemím pro grilování. Ubytování Apartmány Tlustý svišť se nachází ve městě Václavov u Bruntálu (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Tlustý svišť má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Apartmány Tlustý svišť momentálně evidujeme 22 recenzí.

Horský apartmán Václavov

Horský apartmán Václavov

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán Václavov. Horský apartmán Václavov se nachází ve Václavově u Bruntálu, 48 km od města Stronie Śląskie, a nabízí vířivku a výhled do zahrady. Ubytování Horský apartmán Václavov se nachází ve městě Václavov u Bruntálu (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horské apartmány Na Pastvinách

Horské apartmány Na Pastvinách

Ubytování (Apartmány) Horské apartmány Na Pastvinách. Horské apartmány Na Pastvinách is set in Vaclavov u Bruntalu. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Horské apartmány Na Pastvinách se nachází ve městě Václavov u Bruntálu (Česko - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány MAX

Apartmány MAX

Ubytování (Apartmán) Apartmány MAX. Apartmány MAX se nachází ve Václavově u Bruntálu a nabízí Wi-Fi zdarma a apartmány s kuchyní a terasou. Ubytování Apartmány MAX se nachází ve městě Václavov u Bruntálu (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmány MAX nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.