Hledat

Ubytování

Apartmán U Sedmikrásky Apartmán

Horní Václavov 155, apartmán č. 1, Vaclavov u Bruntalu, 792 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Sedmikrásky. Apartmán U Sedmikrásky se nachází ve Václavově u Bruntálu a nabízí ubytování s terasou. 34 km od obce Jarnołtówek. Ubytování Apartmán U Sedmikrásky se nachází ve městě Václavov u Bruntálu (Česko - Moravskoslezský kraj).

Popis ubytování Apartmán U Sedmikrásky

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Apartmán U Sedmikrásky se nachází ve Václavově u Bruntálu a nabízí ubytování s terasou. 34 km od obce Jarnołtówek. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s lednicí a sporákem, pračku a 1 koupelnu se sprchou. Apartmán je vzdálený 44 km od Olomouce a 41 km od Dolní Moravy. Na ostravské letiště Leoše Janáčka je to 65 km.

Jiná ubytování ve městě Václavov u Bruntálu

Apartmány Modřínová Archa

10

Apartmány Modřínová Archa

Ubytování (Apartmány) Apartmány Modřínová Archa. Located in Vaclavov u Bruntalu, 49 km from Ramzová, Apartmány Modřínová Archa provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartmány Modřínová Archa se nachází ve městě Václavov u Bruntálu (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmany Podhorama

9,8

Apartmany Podhorama

Ubytování (Apartmán) Apartmany Podhorama. Apartmány Podhorama se nachází na místě s výhledem na hory v obci Václavov u Bruntálu a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmany Podhorama se nachází ve městě Václavov u Bruntálu (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Apartmany Podhorama má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmany Podhorama momentálně evidujeme 107 recenzí.

Horské Apartmány Bílý Vlk

9,7

Horské Apartmány Bílý Vlk

Ubytování (Apartmán) Horské Apartmány Bílý Vlk. Horské Apartmány Bílý Vlk se nachází ve Václavově u Bruntálu a nabízí zahradu se zázemím pro grilování, bezplatné Wi-Fi, výhled na hory a terasu. Ubytování Horské Apartmány Bílý Vlk se nachází ve městě Václavov u Bruntálu (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Horské Apartmány Bílý Vlk má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Horské Apartmány Bílý Vlk momentálně evidujeme 99 recenzí.

Apartmány Tlustý svišť

9,6

Apartmány Tlustý svišť

Ubytování (Chata) Apartmány Tlustý svišť. Apartmány Tlustý svišť se nacházejí v obci Václavov u Bruntálu. Nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatným Wi-Fi připojením a zázemím pro grilování. Ubytování Apartmány Tlustý svišť se nachází ve městě Václavov u Bruntálu (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Apartmány Tlustý svišť má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Apartmány Tlustý svišť momentálně evidujeme 22 recenzí.

Horský apartmán Václavov

Horský apartmán Václavov

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán Václavov. Horský apartmán Václavov se nachází ve Václavově u Bruntálu, 48 km od města Stronie Śląskie, a nabízí vířivku a výhled do zahrady. Ubytování Horský apartmán Václavov se nachází ve městě Václavov u Bruntálu (Česko - Moravskoslezský kraj).

Horské apartmány Na Pastvinách

Horské apartmány Na Pastvinách

Ubytování (Apartmány) Horské apartmány Na Pastvinách. Horské apartmány Na Pastvinách is set in Vaclavov u Bruntalu. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Horské apartmány Na Pastvinách se nachází ve městě Václavov u Bruntálu (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmány MAX

Apartmány MAX

Ubytování (Apartmán) Apartmány MAX. Apartmány MAX se nachází ve Václavově u Bruntálu a nabízí Wi-Fi zdarma a apartmány s kuchyní a terasou. Ubytování Apartmány MAX se nachází ve městě Václavov u Bruntálu (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Apartmán Apartmány MAX nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.