Hledat

Ubytování

Apartmány Český Šternberk Apartmány

Český Šternberk 10, Český Šternberk, 257 26, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartmány Český Šternberk. Apartmány Český Šternberk se nachází v Českém Šternberku ve Středočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány Český Šternberk se nachází ve městě Český Šternberk (Česko - Středočeský kraj).

Popis ubytování Apartmány Český Šternberk

Apartmány Český Šternberk se nachází v Českém Šternberku ve Středočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Na letiště Václava Havla Praha je to 58 km. Apartmán je vzdálený 48 km od Prahy a Tábora. K dispozici je varná deska a rychlovarná konvice.

Jiná ubytování ve městě Český Šternberk

UniqHotel Česky Šternberk

8,6

UniqHotel Česky Šternberk

Ubytování (Hotel) UniqHotel Česky Šternberk. UniqHotel Český Šternberk se nachází v obci v Český Šternberk. Nabízí restauraci, bar, společný prostor pro posezení a zahradu. Ubytování UniqHotel Česky Šternberk se nachází ve městě Český Šternberk (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Na Zastávce

8,5

Penzion Na Zastávce

Ubytování (Penzion) Penzion Na Zastávce. Penzion Na Zastávce se nachází v Českém Šternberku. Nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Na Zastávce se nachází ve městě Český Šternberk (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Na Zastávce má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Na Zastávce momentálně evidujeme 38 recenzí.

ParkHotel Český Šternberk

6,9

ParkHotel Český Šternberk

Ubytování (Hotel) ParkHotel Český Šternberk. ParkHotel Český Šternberk se nachází v Českém Šternberku a nabízí restauraci, bar, zahradu a terasu. Hotel má rodinné pokoje. Ubytování ParkHotel Český Šternberk se nachází ve městě Český Šternberk (Česko - Středočeský kraj).